На головну сторінку

Василь ЗінкевичВасиль Зінкевич
ivasyuk.org.ua
Народний артист України

Перейти до списку пісень >>

Народився: 01.05.1945
Місце народження: с. Васьківці Хмельницька обл.

Біографія

Василь Зінкевич, який поруч із Софією Ротару, Назарієм Яремчуком та Іваном Поповичем вважається одним із зачинателів української естради, народився 1 травня 1945 р. у селі Васьківці Хмельницької області. Його батько, Іван Харитонович (1903-1980 рр.) мав гарний голос і був керівником церковного хору. За словами матері, Ганни Прокопівни (1914-2003 рр.) від батька Василь успадкував мистецькі здібності, а у шкільні роки брав участь у художній самодіяльності.

Відомо, що спочатку він навчався у Вижницькому училищі декоративно-прикладного мистецтва, брав участь у танцювальному колективі "Смеречина". За його словами, коли переїхав до Вижниці, то почав малювати і зауважив 17-річним юнаком, що Черемош якось по-особливому обіймає своїм руслом Вижницю – маленьке містечко. І в його юнацькій душі спалахнула думка про те, що Черемош наче закохався у Вижницю. Відтоді любов і свобода стали основним кредом юного Василя, якого він дотримується і по сьогоднішній день.

Після строкової служби у війську Василя Зінкевича запросив у ансамбль "Смерічка" його художній керівник – Левко Дутківський. Василь Зінкевич тут працював 1 рік солістом і разом із Назарієм Яремчуком вони удвох склали дует, який у майбутньому приніс вокально-інструментальному ансамблю "Смерічка" надзвичайну популярність і визнання на увесь тодішній Радянський Союз.

У 1971 р. у Карпатах, у містечку Яремче було знято і показано по Центральному телебаченню музичний фільм Мирослава Скочиляса та Романа Олексіва із романтичною назвою – "Червона рута". Саме у цьому фільмі герой Зінкевича – молодий шахтар Борис із Донбасу, закоханий у дівчину-горянку (яку зіграла Софія Ротару) виконав багато українських пісень молодого тогочасного українського композитора і поета – Володимира Івасюка: "На швидких поїздах", "Мила моя", "Залишені квіти" (на музику Валерія Громцева), проте кульмінація фільму – це виконана Зінкевичем пісня про символ справжнього і щасливого кохання, символ юнацької мрії, пісні, яка стала класикою українською молоді, що з вірою та надією вдивляється у майбутнє – "Червона рута". За словами корифея української естради, у ті часи він навіть не думав, що пісня стане його долею: "навіть тоді, коли зазвучав щемливий і манливий мотив-вступ "Червоної рути", я не думав, що це визначить мою долю".

Саме того ж року Василь Зінкевич, Назарій Яремчук і композитор – Володимир Івасюк взяли участь у телеконкурсі "Пісня року" у Москві. Вони успішно виконали пісню "Червона рута" у супроводі оркестру Всесоюзного радіо і телебачення під керівництвом Юрія Силантьєва. Ще у ті часи ця пісня звучала по всьому Радянському Союзу. У складі вокально-інструментального ансамблю "Смерічка" Василь Зінкевич багато гастролював по Україні і за кордоном, скрізь його супроводжував неймовірний успіх і захоплення глядачів.

У 1972 р. на Центральному телебаченні Василь Зінкевич, Назарій Яремчук та вокально-інструментальний ансамбль "Смерічка" взяли участь у Всесоюзному телеконкурсі "Алло, ми шукаємо таланти", де вони успішно виконали пісню Левка Дутківського "Горянка" на слова поета Миколи Леонтюка і отримали звання лауреатів. У ті роки у складі "Смерічки" Василь Зінкевич подарував світові свої пісні: "Сніжинки падають", "Осінь прийшла", "Скажи, скажи", "Відлуння твоїх кроків", а також – у дуеті з Назарієм Яремчуком: "Червона рута", "Мила моя", "Пісня буде поміж нас", "У Карпатах ходить осінь". Пісні "Смерічки" - Зінкевича, Яремчука та Софії Ротару співали далеко за межами Української РСР, від Сахаліна до Прибалтики і навіть у далекому Сибіру.

Вже у 1975 р. через хворобу горла Василь Зінкевич змушений був залишити ансамбль "Смерічка", оскільки він вже не міг співати, тож думав залишитися працювати у Ленінграді. Однак, лікарі спромоглися йому допомогти і швидко повернули голос. У цей час його запросив на Волинь Валерій Громцев, який керував вокально-інструментальним ансамблем "Світязь". Василь Зінкевич переїхав до міста Луцька і почав працювати у ансамблі "Світязь", а потім – із переїздом Василя Громцева до Криму Зінкевич очолив цей ансамбль, саме у цей час розпочалася нова хвиля його творчості. У 1978 р. співак взяв участь у Всесоюзному конкурсі "Молоді голоси", де успішно виконав пісні Володимира Івасюка "Тільки раз цвіте любов" на слова Богдана Стельмаха і "Світ без тебе" на слова Василя Бабуха. Упродовж багатьох років у репертуарі цього популярного співака звучать пісні: "Балада про мальви", "Скрипка грає", "Два кольори", "Горянка", "Мій рідний край", "Мамина світлиця", "Музика весни", "Ніби вчора", "Хай щастить" та багато інших.

У 1980 р. йому було присвоєно звання заслуженого артиста України, а у 1986 р. – Народного артиста. У 1994 р. Василя Зінкевича було удостоєно Державної премії ім. Т. Шевченка, а у 1999 р. – його нагородили орденом "За заслуги" 3 ступеня. У 1997 р. Василь Зінкевич від України взяв участь у Міжнародному журі Міжнародного конкурсу молодих виконавців естрадної пісні "Вітебськ-1997". Наприкінці травня 2000 р. вже на той час славетний український співак взяв участь у ювілейному вечорі "Імперія пісні" популярного поета-пісняра Юрій Рибчинського з нагоди його 55-річчя, це дійство відбувалося у київському палаці "Україна". У 2005 р. по українському телебаченні було показано фільм, який було присвячено багаторічній творчості легендарного співака. У 2009 р. Василю Зінкевичу присвоїли звання "Герой України із врученням ордена Держави".

Концертна діяльність Василя Зінкевича і нині залишається багатогранною. Вже понад 50 років він успішно гастролює у містах і селах України та пропагує культуру української пісні у Польщі, Румунії, Чехії, Югославії, Білорусі, Росії та у інших країнах. Крім того, він був учасником багатьох престижних фестивалів та конкурсів як виконавець і як член журі. Так, відомо, що легендарний співак неодноразово очолював журі Всеукраїнського фестивалю української пісні "Пісенний вернісаж" (м. Київ), Всеукраїнського телевізійного конкурсу молодих виконавців "Мелодія" (м. Львів), був членом журі Міжнародного дитячого конкурсу виконавців "Маленький принц" в м. Бухарест (Румунія) та Міжнародного конкурсу молодих виконавців "Слов'янський базар" у Вітебську (Білорусь).

Вже у наш час, упродовж 2010-2021 рр. Василь Зінкевич готував нову програму "Українська пісня єднає світ", проте поки що цим планам так і не вдалося втілитися у життя, оскільки спочатку завадила пандемія, а потім – збройна агресія РФ.

На думку легендарного співака, українська пісня є суттю українського народу: "Знаєте, не випадково, ми, братове українці, на цій планеті Земля. Тому що наша пісня то не є просто забава, а наша суть. І ми не можемо без цього. До речі, ви знаєте, що на планеті Земля ми, українці, створили найбільше пісень. Українських. Ми виспівували свою історію через пісню. В самому українському слові вже закарбована музика. Українські пісні – глибинні. Поетичне слово в обіймах музики стає поетичною музикою. Ми ще не сказали, братове, своє слово. Ми скажемо! Коли у нашому єстві ствердиться бодай половина національної свідомості, ми зазвучимо на повний голос".


Дизайнер Василь Зінкевич (народився 01 травня 45 у с. Васьківці Хмельницька обл.) став першим мужчиною-солістом в суто жіночому тоді вокальному ансамблі "Смерічка". Це сталося в 1968 році - через три роки його знав весь Радянський Союз - "Червона рута" стала кращою піснею в країні. В фіналі наступної "Пісні-72" звучав "Водограй", через рік самодіяльну "Смерічку "запросили в філармонію... Ось це Зінкевичу вже не сподобалося - через два роки виснажливих гастролів він залишив професійну сцену. Та виявилося, що без пісні вже не прожити -в 1977 році він повертається на велику естраду, вже як соліст волинського ВІА "Світязь". "Ти - моя весна", "Любов цвіте один раз", "Світ без тебе" дуже швидко роблять Зінкевича знову найпопулярнішим співаком в Україні. Та на всесоюзну арену його вже не пустили, та й запланована (після присвоєння йому в 1980 році звання Заслуженого артиста України) платівка так і не з'явилася.

З 1985 року Зінкевич вже Народний артист - на той час в скарбничку української музики він вніс чимало популярних пісень: "Ясні зорі", "Кличу тебе", "Забудь печаль", "Сонце в небі", "Скрипка грає", "Хай щастить", "Тече вода", "Музика", "Ніби вчора", "Крізь літа". Останнім часом метр дуже прискіпливо ставиться до поповнення свого репертуару, записуючи не більше двох пісень на рік, досить довго працюючи над кожною з них. Серед записів останніх років - еврігріни "Два кольори", "Ясени", "Червона рута" та нові пісні "Наснись мені люба", "Серед гір високих". В 1994 році Зінкевичу присвоєна Державна премія Т.Г.Шевченка.

У 1997 році нагороджений орденом Миколи Чудотворця, 20 серпня 1999 р. одержав від Президента орден за заслуги 2-го ступеня. 4 жовтня 2001 р. від головного редактора газети "Голос України" за результатами конкурсу серед читачів отримав звання "Золотий голос України", що засвідчило вручення йому "золотого пера", 30 вересня 2001 року Луцький міский голова присвоїв йому звання почесного громадянина Луцька. 24 травня 2002 року у Києві Міжнародним центром культури і мистецтв була відкрита "Алея зірок" де Зінкевичу була вручена Зірка України (орден №1)

Сини Василя Зінкевича - Василь та Богдан продовжили шлях батька на естраді, кожен з них став лідером відомих в молодіжній тусовці хіп-хопових колективів - відповідно "Тартак" та "Основний показник".

Дякуємо Олександр за допомогу у підготовці статті.

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 А любов А. Фіглюк / С. Гіга не вказано    11737
 А я знаю Р. Братунь / І. Білозір не вказано     3767
 Балада про Віктора Хара Б. Стельмах / В. Івасюк не вказано      4016
 Балада про мальви
 (Мальви)
Б. Гура / В. Івасюк не вказано 4     137620
 Весільні співанки (народна пісня) не вказано    2414
 Весна для тебе В. Крищенко / М. Свидюк не вказано    4962
 Від перевалу до перевалу
 (На перевалі)
В. Кудрявцев / В. Громцев не вказано      5657
 Вірю В. Крищенко / І. Білозір не вказано    4126
 Гай, зелений гай Ю. Рибчинський / О. Злотник не вказано 5    91663
 Голос скрипки М. Міщенко / З. Гучок не вказано     6433
 Горянка М. Леонтюк, С. Борисенко / Л. Дутковський не вказано    5303
 Горянка
 (Раз весною в горах на високім плаї...)
В. Кудрявцев / М. Мозговий не вказано    8370
 Гуцулка Ксеня Я. Барнич / Я. Барнич не вказано 4    107071
 Два кольори Д. Павличко / О. Білаш не вказано 4      107628
 Де смереки стрункі
 (Де трембіта співа)
В. Гостюк / О. Гавриш не вказано    6938
 Жовтий лист В. Івасюк / В. Громцев не вказано 5   35643
 З Новим Роком
 (Щедрий вечір добрим людям)
 не вказано     235
 Забудь печаль
 (Весільна заметіль)
Т. Севернюк / Л. Затуловський не вказано     22302
 Залишені квіти В. Івасюк / В. Громцев не вказано     16016
 Заметіль
 (Така глибока ніч)
Неоніла Стефурак / О. Гавриш не вказано    11076
 Знов я у гори іду Ю. Рибчинський / М. Мозговий не вказано     12905
 Знову літо М. Сингаївський / М. Свидюк не вказано     2879
 Кличу тебе невідомий / Чоліч Здравко не вказано    11522
 Край, мій рідний край В. Яцола / В. Яцола не вказано 3     157756
 Крізь літа В. Герасимов / О. Слободенко не вказано     857
 Літо пізніх жоржин Р. Братунь / В. Івасюк не вказано       7425
 Мамина світлиця
 (Світлиця)
Б. Стельмах / І. Білозір не вказано 4    198670
 Марічка
 (В'ється, наче змійка, неспокійна річка...)
М. Ткач / С. Сабадаш не вказано 5      130111
 Мелодія прозора
 (Море вечорове)
Т. Севернюк / П.Россі, Альберт Хаммонд (?) не вказано      13018
 Мила моя В. Івасюк / В. Івасюк не вказано    61138
 Міст надії С. Лазо / В. Громцев не вказано     1675
 Моя перша любов М. Мозговий / М. Мозговий не вказано    7791
 Музика весни М. Бакай / П. Дворський не вказано    4706
 Музика звучить М. Лисенко / І. Перчук не вказано    4870
 Музико моя Ю. Рибчинський / І. Перчук (?) не вказано    3510
 На березі життя С. Галябарда / О. Злотник не вказано    4370
 На перехресті доріг В. Герасимов / О. Слободенко не вказано     1973
 На полонині
 (Очі сині у моєї дівчини)
М. Лисенко / І. Перчук не вказано      14640
 На полонині невідомий / невідомий не вказано    217
 На швидких поїздах В. Івасюк / В. Івасюк не вказано    8943
 На щастя, на долю М. Ткач / М. Мозговий не вказано     23402
 Ніби вчора П. Запотічний / І. Білозір не вказано     26821
 Ніби вчора * П. Запотічний / І. Білозір не вказано 4   57213
 Новий день над Україною
 (Це моя Україна день новий зустрічає)
С. Галябарда / Б. Кучер не вказано 4  31408
 Ой чия ж то крайня хата народні / Г. Скупинський не вказано    2722
 Ой чорна я си чорна (народна пісня) не вказано 4       27766
 Осінь прийшла Б. Касієв / Гамма Скупинський не вказано    4793
 Пісня буде поміж нас В. Івасюк / В. Івасюк не вказано 4      180970
 Пісня з полонини
 (В Пісні Серце розкриваю)
О. Пономаренко / С. Сабадаш не вказано       15328
 Пісня про тебе
 (Бачу тебе)
Р. Братунь / В. Івасюк не вказано    11069
 Прийди у сни
 (Ти наснись мені, люба)
С. Лазо / А. Говорадло не вказано    2995
 Розквітай любов М. Мозговий / М. Мозговий не вказано     3117
 Розквітай, моя Волинь Станіслав Чуєнко / Станіслав Чуєнко не вказано    2380
 Світ без тебе В. Бабух / В. Івасюк не вказано      6537
 Сині гори П. Скунць / В. Домшинський не вказано     2964
 Скажи, скажи В. Бабух / В. Громцев не вказано    2298
 Скрипка
 (Чиє то в скрипці серце б'ється)
О. Богачук / І. Перчук не вказано     3147
 Скрипка грає Ю. Рибчинський / І. Поклад не вказано        57719
 Сніжинки падають А. Фартушняк / Л. Дутковський не вказано 3  10185
 Солодка омана Г. Дишиневич / О. Слободенко не вказано     2186
 Срібні очі
 (Твої очі)
Р. Братунь / П. Дворський не вказано     3400
 Там, де ясні зорі
 (Дай нам, доле, щедрих літ)
О. Богачук / О. Сєров не вказано      4257
 Там за дорогами Н. Дичко / О. Гавриш не вказано    3027
 Тече вода Ю. Рибчинський / І. Поклад не вказано 5   89354
 Ти - сонце в небі Б. Касієв / Гамма Скупинський не вказано     5217
 Ти знов прийдеш Мар'ян Гаденко / Мар'ян Гаденко не вказано    1855
 Ти прийди в синю ніч А. Фартушняк / Л. Дутковський не вказано     1168
 Тільки раз цвіте любов Б. Стельмах / В. Івасюк не вказано 5   61301
 Тільки раз цвіте любов *
 (інші акорди)
Б. Стельмах / В. Івасюк не вказано 4   15538
 Тобі вклонюся, доленько моя С. Галябарда / С. Гіга не вказано    4828
 У Карпатах ходить осінь А. Фартушняк / Л. Дутковський не вказано    7403
 Усе на світі від любові
 (Все починається з любові)
В. Крищенко / О. Злотник не вказано     1969
 Хай щастить! В. Крищенко / І. Поклад не вказано 4   11603
 Хай щастить
 (інша версія)
В. Крищенко / І. Поклад не вказано     8159
 Це мій неповторний рідний край С. Галябарда / С. Гіга не вказано    3852
 Чари очей З. Умблат / В. Домшинський не вказано     1168
 Чарівна обручка Л. Курявенко / В. Громцев не вказано     2370
 Червона рута
 (символ української естрадної пісні)
В. Івасюк / В. Івасюк не вказано 4    272123
 Червона рута *
 (символ української естрадної пісні)
В. Івасюк / В. Івасюк не вказано 4   143111
 Червоні яблука моїх пісень невідомий / невідомий не вказано    1036
 Шлях до Тараса Ю. Рибчинський / О. Осадчий не вказано      25556
 Я піду в далекі гори *
 (Інший текст, з фільму "Червона Рута")
В. Івасюк / В. Івасюк не вказано      33235
 Я спасибі долі скажу
 (Темна ніч на гори ляже, Серед гір високих)
Б. Грицак / Б. Грицак не вказано     8494
 Ясени М. Ткач / О. Білаш не вказано +      83040
 Cкажи мені, що сталося невідомий / невідомий не вказано    1324
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  26.02.2003
Відредаґовано: 13.05.2023
Переглядів: 109921  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
89. Олександр (користувач) 08.08.2012 09:25    
Тут нова версія пісні "Шлях до Тараса" після завершення роліку показує ролік нової версії пісні "Хай щастить"
http://baseofmp3.com/?q=%D8%EB%FF%F5+%E4%EE+%D2%E0%F0%E0%F1%E0
0/0

88. Олександр (користувач) 23.03.2012 11:22    
Ще тут http://music.i.ua/user/2768355/2137/
0/0

87. Андрій (гість) 02.05.2011 01:09    
З Днем народження генія української пісні! Так сталося, що у цей жень народився і я, правда, пізніше. Провів сьогоднішній день, слухаючи Ваші пісні. Приїжджайте в Ужгород, буде аншлаг.
0/0

86. Гориславець (член клубу) 13.04.2011 00:21    
Автори "Горянки" не Слободенко та Герасимов, а М. Мозговий та В. Кудрявцев.
0/0

85. webmaster (модератор) 29.03.2011 19:25    
letyka, додавайте будь-ласка клупи на сторінках відповідних пісень на закладці "кліпи". (Два попередні кліпи я вже переніс сам.)
0/0

84. lelytka (гість) 26.03.2011 01:58    
http://www.youtube.com/watch?v=kHG9JI98YpM
Кліп на пісню "Горянка" (музика: Олег Слободенко, слова: Віктор Герасимов).
0/0

83. lelytka (гість) 26.03.2011 01:56    
http://www.youtube.com/watch?v=46lVR1XSe7A
Кліп на пісню "Там, за дорогами"
0/0

82. Олександр (гість) 11.03.2011 09:55    
А ще він виконував пісню "Там за дорогами" на сл. Н. Дичко муз. О. Гавриш та пісню "Пісня про тебе (бачу тебе) муз В. Івасюка, сл. Р. Братуня
0/0

81. Олександр (гість) 16.12.2010 18:06    
марічка http://smoz.ru/mp3/?q=%D0%B2%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B9+%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87&page=1
0/0

80. Олександр (гість) 16.12.2010 13:07    
море вечорове http://audiopoisk.com/track/vasil-znkevi4/mp3/more-ve4orove/
0/0

79. степа (гість) 01.12.2010 18:09    
klas
0/0

78. Олександр (гість) 29.04.2010 10:37    
1 травня йому виповниться 65. Щастя, здоров'я, довголіття, ще довго, довго співати та тішити своїм прекрасним голосом світ.
+1/0

77. Ольга (користувач) 18.04.2010 16:48    
Маю всі плюсовки Василя Зінкевича,з задоволенням поділюся.Так само багато мінусовок.
Шукаю мінусовки до пісень: Де трембіта співа,Заметіль,Кличу тебе,Знову літо,Голос скрипки.
Пишіть:olgapankovska@yahoo.de
+1/0

76. Вячеслав Ткачук (гість) 23.03.2010 02:06    
І те правда - ні влада не вміє оцінити, ні, що дуже прикро і боляче, народ. А починає говорити про співака, вшановувати на різних "зіркових алеях" хіба що у старості.
0/0

75. Солоха (гість) 01.03.2010 10:09    
не вміє влада гідно оцінювати таких великих народних заслужених митців,як Василь Зінкевич.Останніми роками нічого не чуємо,не бачимо про творчість артиста.Як багато нездар горлянку деруть... і порожняком це все пропускається з лівого в праве.Де Василь Зінкевич?Чому ніяких творчих вечорів хоча б по тв не бачимо?Я вже не кажу про виступи у містах України.\м.Тернопіль,Солоха 30 років.\
0/0

74. Оля (гість) 16.02.2010 22:24    
http://www.tonnel.ru/?l=concert&main=780745
Отут дві пісні: "Ти сонце в небі" та "Ти прийди в синю ніч".
0/0

73. Олександр (гість) 04.02.2010 13:10    
http://www.karaoke-nn.ru/Singles/song7122.htm
0/0

72. Олександр (гість) 04.02.2010 11:47    
http://www.mp3-online.kiev.ua/vasil-zinkevi4-hai-shastit-.html
0/0

71. Олександр (гість) 15.01.2010 14:44    
А ще тут http://stranamp3.com/all/%E2%E0%F1%E8%EB%FC%20%E7%B3%ED%EA%E5%E2%E8%F7/1.html
0/0

70. Оля (гість) 11.01.2010 00:11    
http://upload.com.ua/get/901296771/
Це записи першої платівки "Смерічки", зроблені 1970 р. Серед них - пісні "Ти прийди в синю ніч" та "Мила моя". Є поміхи, щуми, але голоси чути добре, і якість набагато краща, ніж у зіпису, що на сайті http://donbass56mp3.narod.ru/zinkevich.html.
0/0

69. Олександр (гість) 08.01.2010 12:51    
До dibach ihor
Текст на сайті є. Виберіть С. Ротару Пісня називається "Ти"
А також сайти http://www.youtube.com/watch?v=qhE1Avsy3b4
та http://music.tonnel.ru/?l=music&alb=27227
0/0

68. dibach ihor (гість) 06.01.2010 21:20    
Має хтось текст пісні пісні:"Ти сонце в небі,ти квіт рожевий, ти моя весна"
0/0

67. Олександр (користувач) 29.12.2009 12:33    
Оля спасибі за сайт...
0/0

66. Оля (гість) 28.12.2009 17:10    
Олександре:
http://upload.com.ua/get/901090460/
Там папочка з трьома піснями, зокрема тією, що Ви шукали.
0/0

65. Олександр (гість) 28.12.2009 13:11    
Підкажіть будь-ласка сайт (сайти), де пісня "Хай щастить" у 2-х куплетному варіанті виконання, бо на аплоуді щось не виходить знайти з таким текстом:
ХАЙ ЩАСТИТЬ

У даль віків біжить Дніпро,
Біжить жива вода.
Дарує нам людське добро,
Дарує нам живе тепло,
Не подолає радості біда.
І знову чути віддаля
Дніпрова хвиля промовля.
0/0

64. natalka (користувач) 11.12.2009 23:47    
Шановний webmaster! Автори пісні "Така глибока ніч" Н.Стефурак/О.Гавриш.Слова третього рядка "Я тебе зігріти не зумів".
Другий куплет - "Біля снів, які не відбулись, Біля ран, які не гоїть час, Біля мрій я крила обпалив тим вогнем, що не згас, що не згас, що не згас.
0/0

63. киянка (гість) 11.12.2009 15:44    
Дякую, Наталко! А ще на сайт YouTube, якщо в пошуку задати "Зінкевич", є чимало кліпів. ТАкож на сайті Вконтакте є група, присвячена творчості Василя Івановича. ТАм можна відшукати відео, пісні,фото. Серед них є досить рідкісні.
0/0

62. natalka (користувач) 11.12.2009 12:11    
Дорогі друзі! Завітайте сюди http://allapugacheva.mybb.ru/viewtopic.php?id=3196
Отримаєте масу задоволення! Саме тут можна проглянути кліпи Василя Зінкевича і скачати улюблені пісні.
Щасти нам усім!
0/0

61. Олександр (гість) 03.12.2009 12:52    
Тут теж:

http://music.tonnel.ru/?l=music&alb=31748
0/0

60. Олександр (гість) 24.11.2009 08:52    
Вся проблема у фінансах - 100%!
На цьому наголошували інколи як у ефірах телебачення, так і на деяких сайтах траплялася інформація в інтервью з вуст людей далеко не останніх у шоубізнесі, наприклад таких, як І. Попович та М. Мозговий. Доречі у 2001-2003 роках у продажі можна було знайти як касети, так і диски деяких українських естрадних співців, зараз й того не стало. Лише сучасна попсовина. Добре, хоч у інтернеті щось можна знайти, проте далеко не кожний має можливість доступу туди.
Вважаю, що якби сцена, естрада (культура взагалі) була державною (як і економіка в цілому), як раніше (тільки в українсьому варіанті), то доступу до творів виконавців як В. Зінкевич, Н. Яремчук, П. Дворський, І. Бобул, П. Мрежук (С. Ротару в українському ретровому виконанні), Ольга Макаренко тощо було б безліч. А коли усе залежить від копійки, то з копійкою у нас проблеми відсутні у народу здебільшого неукраїнського походження, через що ми маємо нині таку "Украинсую попсу", якій ще й державні чини присвоюють звання "народні" за ту ж таки $ копійку.
0/0

59. киянка (гість) 22.11.2009 13:41    
Наталко, я б і сама хотіла б знати, чому так склалося. Може, все впирається у фінанси? Адже і ротація пісень в ефірі, і концети, тим паче сольні, і студійні записи коштують чималих грошей.
У пана Зінкевича, хоч він 40 років на сцені, досі нема ЖОДНОГО свого альбому, а проте пісень у нього безлік. Це чудово, що Ющенко під незалежність відзначив його високим званням Героя України, це заслужено, але, на мою скромну думку, для митців є інші способи вшанування і заохочення - наприклад, посприяти у проведенні сольника чи випуску диска тощо.
0/0

58. natalka (користувач) 21.11.2009 23:57    
Шановне товариство! Хто знає детальніше щось про Василя Зінкевича? Чому наприклад не проводиться його концертів? Востаннє його концерт у Львові був ще восени 1991. Його іменем приваблюють на афішах "збірних" концертів (сама на таке купилась) очевидно для реклами. А так хочеться відвідати сольний концерт Василя Зінкевича!!! А може хто знає як правильно підкинути ідею продюсерським агентствам? Мала б я такі кошти сама без жодних вагань проспонсорувала цей концерт.
0/0

57. Михаил (гість) 14.11.2009 18:10    
Василий Зинкевич мой кумир и хочется почаще видеть и слышать такого артиста по ТВ. Это было бы полезно и молодому поколению, а нам постарше приятные воспоминания. Василию здоровья и новых песен!
0/0

56. Olga (користувач) 11.11.2009 21:01    
Добридень, шановне товариство! Може, хтось знає, де знайти MP3 пісень В. Зінкевича "Минає день, минає ніч", "Ти сонце в небі" та "Ясени"? Бо в Інтернеті є лише посилання на "мінуси".
0/0

55. natalka (користувач) 11.11.2009 18:06    
Дорогий webmaster! Щира Вам подяка за нові пісні. Безмежно рада! Успіхів Вам!
0/0

54. natalka (користувач) 11.11.2009 17:57    
Шановний Олександре, якість запису пісні "Серце скрипки" чудова. Я сама звідти скачувала, а саме з http://mp3folder.org.ua/song/290304.html. Приємного прослуховування!
0/0

53. Олександр (гість) 11.11.2009 14:54    
Ще мене цікавить якість запису цих пісень на сайтах, поданих Наталкою, бо "скрипка грає" на нижче наведеному сайті донбас...звук слабенький..
0/0

52. Олександр (гість) 11.11.2009 12:50    
Олю! Спасибі, про це я й хотів дізнатись.
0/0

51. Оля (гість) 09.11.2009 17:16    
Олександре, "Скрипка грає" у старому аранжуванні Сєрова. У новому, яке робив Гершензон, я зустрічала лише на сайті "Вконтакте". "Хай щастить" - на три куплети (варіант на два не новий, а тільки трохи пізніший. Він є на Аплоуді, наприклад). У принципі, всі ці пісні з варіантами я маю, як треба, можу на пошту вислати абощо.
0/0

50. Олександр (гість) 09.11.2009 10:43    
Підкажіть будь-ласка у яких варіантах на вказаних сайтах Наталкою виконання пісень :Скрипка грає (старий, жвавий варіант, чі новий уповільнений ?), Пісня "хай щастить" , теж (трьохкуплентний старий варіант 1982р.,чі двохкуплетний новий?) наперед вдячний. Запитую про це, бо не маю можливості прослуховувати, та скачувати (заборона на роботі адміністратором).
0/0

49. Олександр (гість) 09.11.2009 10:31    
Наталко, пісні: серце скрипки, міст надії на сайті http://donbass56mp3.narod.ru/zinkevichpesni.html. , мені їх з нього закачували, але швидше за все треба не автоматоматично натискати на посилання цього сайту(бо їх так одразу там не помітно) , а окремо його набрати

Пісня "срібні очі" є у альбомі Пісні на музику П. Дворського "Товариство моє ч.1"
0/0

48. webmaster (модератор) 08.11.2009 23:04    
Я виставив 4 штучки
Більше не маю поки що
0/0

47. Оля (гість) 06.11.2009 23:22    
Наталко, пісні, що їх ви шукаєте, є на сайті Вконтакте, в групі "Василь Зінкевич", можна також у рубриці "Поиск по аудиофайлам" задати "Зінкевич". Там є й досить рідкісні записи, а загалом десь 70.. Наприклад, "Серце скрипки" є у двох варіантах.
0/0

46. natalka (користувач) 06.11.2009 22:49    
Шановний Андрію пісню "Мелодія прозора" можна скачати за адресами які я подала. Тільки називається вона "Море вечорове".
Прошу звернути увагу на перелік пісень які мене дуже цікавлять! Може хто знає де їх можна взяти підкажіть.
0/0

45. Андрей (гість) 06.11.2009 19:23    
Огромнейшее спасибо за прекрасные и добрые песни, позволяющие окунуться в счастливые детские годы! Нет ли у Вас возможности разыскать песню "Мелодiя прозора". На тех сайтах, которые дает Интернет именно этой песни и нет, хотя в описаниях она указана. Заранее благодарен!!!
0/0

44. natalka (користувач) 06.11.2009 18:02    
Привіт усім! Даю зсилки на деякі пісні Зінкевича. Приємного прослуховування!!!
http://mp3folder.org.ua/song/290304.html
http://music.tonnel.ru/?l=music&alb=28098
Мене цікавлять пісні "Міст надії" "Від перевалу до перевалу" "Серце скрипки" "Літо пізніх жоржин" "Знов я у гори іду" "Срібні очі" "Тобі вклонюся доленько моя" - хто знає де їх взяти підкажіть дуже прошу! Щиро дякую!
0/0

43. Олександр (гість) 23.10.2009 13:20    
Додайте до біографії: [22.08.2009 18:51]
Народному артисту України Василю ЗІНКЕВИЧУ присвоєно звання Герой України.
Про це сказано в Указі Президента України, текст якого розміщено на офіційному сайті Глави держави.
Як зазначається в документі, високе звання присвоєно "за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку музичної культури, багаторічну творчу діяльність на ниві збагачення національної пісенної скарбниці".

0/0

42. Лена (гість) 25.09.2009 16:00    
Зінкевич наш земляк і ми ним пишаємося.
0/0

41. Олександр (гість) 25.05.2009 11:30    
Ну не знаю, кому цікаво спробуйте можливо тут цю пісню у виконанні Н. Яремчука можна скачати http://karaoke.kerma-nn.ru/Singles/song6524.htm
0/0

40. Олександр (користувач) 13.04.2009 09:42    
Дякую Тузику за інформацію
0/0

39. Тузик (член клубу) 11.04.2009 14:57    
А щодо "Умки": це повна фігня, більшість того, що там пропонується, можна безкоштовно знайти в інеті, а дійсно рідкісних пісень там мінімум.
0/0

38. Тузик (член клубу) 11.04.2009 14:55    
До Олександра:
З цього сайту можна качати абсолютно безкоштовно, просто натисніть на потрібній пісні правою кнопкою та оберіть "зберегти об'єкт як".
Пісні "На щастя, на долю" там немає, звідки я її скачав - не пам'ятаю, тому залив на
http://upload.com.ua/get/900798026/
якщо комусь треба.
Щодо "Темна ніч...". Якщо виправили ім'я автора, то може і текст підкоректуєте?
Друга строчка другого абзацу не
"Стежкою потрібною, бо до тебе йшов", а
"Стежку, по котрій до тебе йшов".
Принаймні мені так чулося при слуханні її по радіо.
0/0

37. Олександр (гість) 11.04.2009 11:27    
webmaster - дякую за швидку відповідь
0/0

36. webmaster (модератор) 10.04.2009 12:26    
до Олександра:
Можна, я звідти собі скачав
0/0

35. Олександр (гість) 09.04.2009 12:04    
Тузік, якщо можеш підкажи (отут у коментарях) будь-ласка щодо сайту , який ти вказав http://donbass56mp3.narod.ru/zinkevichpesni.html - з нього дійсно можна скачачати ті пісні, чи великі кошти за це просять?, бо сайт то я відкрив, але в мене не має доступу до скачування пісень і я хочу дізнатися, щоб знати напевно чи варто при пошуці у інших людей посилатися на цей сайт?
Пісня "на щастя, на долю" знаходится на сайті "UMKA.com.ua" за ключовим словом "Від Бога", пісні М. Ткача ч. 3. Але теж чи можна її закачати?
0/0

34. Тузик (член клубу) 05.04.2009 19:30    
Ну, це не дуже суттєво, як вона називається, а от де можна знайти цей запис у виконанні Василя Івановича - це питання. Слухав фрагмент у виконанні Поповича - не те. А щодо Грицака - сумно. Автор і музики, і слів, а пишуть "невідомий/невідомий".
0/0

33. юрій (гість) 04.04.2009 00:42    
Пісня "Темна ніч на гори ляже" насправді називається "Я спасибі долі скажу", а виконує її народний артист України Іван Попович. Автор вірша та музики Богдан Грицак.
0/0

32. Yura_lviv (гість) 13.03.2009 12:43    
to 20 message
http://upload.com.ua/get/900752069/ - Зінкевич - Солодка омана, тільки я не впевнений, що ця пісня саме так називається, коли запис потрапив до мене не був підписаний
0/0

31. Тузик (гість) 11.03.2009 17:18    
Скрипкаграє та багато іншого є на http://donbass56mp3.narod.ru/zinkevichpesni.html. Товариш Рома, можна подробніше - де де та як на fonzo.ru ви знайшли зінкевича, а то там лише якась гидота, а під "пошук мp3" написано - доступно лише з мобільників.
0/0

30. Natali 11.03.2009 11:10    
Підкажіть, будь-ласка, як "скачати" пісню Василя Зінкевича "Скрипка грає"?!
0/0

29. Михайло Маслій (гість) 09.03.2009 16:49    

Зінкевич Василь Іванович (1. 05. 1945, с. Васьківці Ізяславського р–ну Хмельницької обл.) — український естрадний співак (тенор). Народний артист УРСР (1986), лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка (1994). Закінчив (1968) Вижницьке училище декоративно–прикладного мистецтва у Чернівецькій обл. та Рівненський інститут культури. 1968 –1974 — художній керівник народного ансамблю "Смеречина" у м. Вижниці, 1973–1975 — соліст ВІА "Смерічка" Чернівецької обласної філармонії. Від 1975 — соліст і художній керівник ВІА "Світязь" Волинської обласної філармонії. Від 1993–го виступає з сольними програмами. Живе і працює у м. Луцьку.
0/0

28. Рома (гість) 07.03.2009 11:56    
Пісні можна скачати на:fonzo.ru,там є пошук мp3
0/0

27. girka (гість) 04.03.2009 22:06    
Шановні друзі! А чому Василь Зінкевич більше не виступає, не дає концертів, чи я така не уважна?
0/0

26. Олександр (користувач) 20.02.2009 10:10    
(Продовжую про В. Зінкевича) У 1997 році нагороджений орденом Миколи Чудотворця, 20 серпня 1999 р. одержав від президента орден за заслуги 2-го ступеня. 4 жовтня 2001р. від головного редактора газети "Голос України" за результатами конкурсу серед читачів отримав звання "Золотий голос України", що засвідчело вручення йому "золотого пера", 30 вересня 2001 року Луцький міский голова присвоїв йому звання почесного громадянина Луцька. 24 травня 2002 року у Києві Міжнародним центром культури і мистецтв була відкрита "Алея зірок" де Зінкевичу була вручена Зірка України (орден №1)

Але тут різниця у датах за одним джерелом газети Волинь такі дані:

20 жовтня 1978 заслужений артист СРСР, 3 січня 1986 народний артист УРСР
за даними нової черемшини 1980 заслужений, 1985 народний аритист
0/0

25. Володимир-гість (гість) 14.01.2009 20:53    
Допоможіть знайти слова російськомовної пісні,яку В.Зінкевич виконував на початку 1980-х років: "Если, ты уйдешь обещай
Не исчезнуть за синей далью,
Разве вместо слова "прощай"
Нет слова "до свиданья" і т.д.
Буду дуже вдячним.
0/0

24. Тузик (член клубу) 11.12.2008 22:47    
Заходьте на http://donbass56mp3.narod.ru/zinkevichpesni.html - не пошкодуєте.
0/0

23. Тузик (член клубу) 05.12.2008 19:58    
Було б дуже добре, якщо б пісню Зінкевича "Новий день над Україною" зробили офіційним гімном України замість оцієї "Ще не вмерла", яка, як мені здається, вже досить давно стала недоречною у цій іпостасі (вибачте, брати-патріоти). Хто за?
0/0

22. Олександр (гість) 27.11.2008 14:42    
Скажіть будь -ласка чому не можливо скопіювати (ввести) фото виконавців так само, вводиш текст пісні, або інформацію
0/0

21. Олександр (гість) 25.11.2008 12:37    
Хто може підказати (адресу розповсюджувальників) де у Харкові можна дістати аудіо-касети,(або хоча б диски) з записами (альбомами) В. Зінкевича?
0/0

20. Тузик (гість) 19.11.2008 22:15    
Багато пісень Зінкевича (тексти, а при бажанні і аудіо) можна знайти на http://www.odtrk.if.ua/.
В мене питання:
1. Де можна взяти запис "Темна ніч на гори ляже"?
2. Чув пісню в виконанні Василя Івановича зі словами:
"Так бува у житті, коли хочеться сонця і літа. Сумно так на душі ...
Приспів:
То солодка омана, що так швидко зів`яне.
На душі від обману як неправди солона сльоза..."
Яка назва цієї пісні, і одвічне питання: де взяти запис? Чи мене глючить, і це виконує не Зінкевич?
0/0

19. Ірина (гість) 18.11.2008 22:07    
Василь Зінкевич-це непересічна особистість у нашій пісенній культурі, його творчість багатогранна, його голос чарівний. Боляче за українську пісню і її Справжніх Великих виконавців.
Скільки ще можна слухати безголосих зайд? Дякую.
Шанувальниця таланту Зінкевича (Ірина)
0/0

18. Ірина (гість) 18.11.2008 21:48    
Прошу сказати де можна скачати mp3 пісні "Забудь печаль"
0/0

17. сергій (гість) 08.11.2008 20:46    
підскажіть будь-ласка, де можна прослухати і закачати укр.пісню "забубь печаль"
0/0

16. Сергій (гість) 28.10.2008 23:52    
хотілосяб закачати українську пісню "забудь печаль"
0/0

15. Олександр (гість) 09.10.2008 12:34    
ДАЙ НАМ ДОЛЕ ЩЕДРИХ ЛІТ (Вик. В. Зінкевич)

пісню додано на сайт
0/0

14. Вячеслав Ткачук (гість) 05.10.2008 12:42    
Завжди приваблювали пісні із справжнім українським колоритом, тим паче такого геніального співака, як Василь Зінкевич. Чудові слова, чудове виконання. Українці мають пишатися своїм талановитим земляком.
0/0

13. Олександр (гість) 29.09.2008 15:19    
"Весна для тебе" Муз М.Свидюк сл. В.Крищенко
"Знову літо" Муз М Свидюк, сл. М. Сингаївський
"Тобі вклонюся доленько моя" Муз. С. Гіга, сл. С. Галябарда
"Музика весни" сл. М. Бакай
+1/0

12. Олександр (гість) 25.09.2008 15:41    
пісні додано на сайт
0/0

11. Олександр (гість) 17.09.2008 14:16    
Чому нема у продажі альбомів Зінкевича, на лотках одна расєя та європа - ганьба. За те Кіркоров - народний артист україни
0/0

10. Володимир Вермінський (гість) 23.06.2007 22:45    
Щиро вдячний за цікаву інформацію Сергію SV про написання, та історію пісні "Забудь печаль".Є інформація, що ця пісня насправді має назву"Весільна замітіль".Як на мене, це також не погана назва.Але яка насправді з них вірна - не знаю.
0/0

9. Vanya (гість) 23.06.2007 02:08    
перепрошую...
Допоможіть знайти пісню Василь Зінкевич - Мелодія прозора.
Дуже ДЯКУЮ!!!
0/0

8. Vanya (гість) 23.06.2007 02:06    
Допоможіть знайти пісню Василь Зінкевич - Море вечорове.
Дуже ДЯКУЮ!!!
0/0

7. Роман (гість) 22.03.2007 22:07    
Прошу сказати де можна скачати mp3 пісні «Забудь печаль» а також акорди ,на перед вдячний.
0/0

6. Sergei SV (гість) 23.06.2006 09:42    
А хто знає де можна взяти пісню "Забудь печаль"?
Пісню «Забудь печаль» вперше співали на одному з газетних «капусників»
Такої ж весни, як зараз, але 1972 року Леонід Затуловський і Тамара Севернюк працювали над піснею «Забудь печаль». Музика у композитора уже була готова, тож поетеса повинна була написати вірші під готову мелодію. Севернюк тоді працювала у «Молодому буковинці», отож фактично рядки майбутнього шлягера народжувалися у редакційних стінах.
Свідками створення вірша були співробітники поетеси. А згодом у редакції, на одному із газетних «капусників», пісня «Забудь печаль» вперше й прозвучала. Тамара Севернюк виконала її під гітару. Через кілька днів вона занотувала у своєму щоденнику: «На роботі всі те і роблять, що наспівують «печаль». Саме у «Молодому буковинці» вперше був надрукований і текст пісні (він складається з трьох куплетів).

Не знаю я, не знаю я, не знаю я,
Де є кохання без розлук.
Любов моя, любов моя, любов моя
Для тебе серця кожен стук.
Забудь слова, забудь слова, забудь слова,
Що принесли образи й біль.
Згадай мої ласкаві руки,
Забери мене з розлуки,
Поведи мене в весільну заметіль…

Першими професійними виконавцями пісні став дует сестер Ротару, солісток ансамблю «Черемош». Вони виконували пісню у два голоси, і це надзвичайно гарно звучало. У 1979 Лідія та Ауріка заспівали «Забудь печаль» на фестивалі «Молоді голоси» у Хмельницькому і завоювали там перше місце.
Згодом хіт Затуловського і Севернюк взяв до свого репертуару Василь Зінкевич. Завдяки йому пісня і стала воістину народним шлягером. Кілька років тому Зінкевич зробив нове аранжування твору. Свого часу «Забудь печаль» виконувала і Тетяна Нєдєльська. А зараз цією піснею зацікавилася Лілія Сандулеса.
0/0

5. Марія Іванівна Самойленко (гість) 01.06.2006 12:18    
Прошу сказати де можна придбати збірку з піснею Це моя Україна день новий зустрічає?
0/0

4. GoodOdessa (гість) 24.06.2005 08:15    
Хто знає слова пісні, що виконує Зінкевич російською мовою "Березы"??? Цю пісню не часто можна почути в ефірі ТВ!В цій пісні є такі слова: "Я верю в вашу тишину..."
0/0

3. MegAnton198 (користувач) 13.06.2005 14:29    
Хто знає слова пісні "Знову сонце ласкаве"? Будь ласка пришліть мені їх
0/0

2. binks (гість) 30.05.2005 19:35    
З давніх літ захоплююся творчістю українських митців. Слова, музика та виконання - просто чудові. Підкажіть, де можна дістати повну колекцію виконавців: В.Зінкевич, Віктор Павлік та Анна Марія, та інші...
0/0

1. Андрій Говорадло (гість) 06.05.2005 22:23    
Прекрасні пісні!
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/10.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB