На головну сторінку

Юрій Рибчинський
Перейти до списку пісень >>

Народився: 22.05.1945
Місце народження: м. Київ

Біографія

Я кажу спасибі долі і далекій тій весні,
Що судилось на Подолі народитися мені...

Далекого 1941 року військовий лікар пані Раїса (1903 р. н., полковник медичної служби) врятувала Євгена Івановича Рибчинського (1911 р. н.). Три роки по тому відбулася їх випадкова зустріч, а 22 травня 1945 р. у Києві на Подолі у них народився Юрій Рибчинський - український поет, драматург, сценарист, заслужений діяч мистецтв України, один із основоположників сучасної української естрадної пісні (сам поет називає себе "дитям Перемоги"). У часи дитинства Юрія Поділ скидався на маленьке село, а у господарстві Рибчинських були і корова, і свині, і кури, і гуси, і обов'язково пестували квітник. Малий Юрко ходив у садок, навчався в художній школі, впродовж десяти років (починаючи з 1958 р.) стрибав з жердиною, і до тепер є уболівальником "Динамо". З дитячих літ був імпульсивним, не знав, що може витворити наступної хвилини, його вчинки були неординарними.

У восьмому класі попри захоплення живописом, спортом та театром зацікавився Юрій Рибчинський і літературною творчістю та написав свій перший вірш. Взагалі перші поетичні спроби Юрія були для батьків несподіваними, адже чоловіки з родини Рибчинських мали схильність до малювання, а батько сподівався, що син піде по його — фінансовій — лінії. Приблизно в цей час юний поет познайомився з Лесем Танюком (який навчив Юрія азів поетичної майстерності, по-справжньому відкрив українську культуру – справжнього Тичину, справжнього Блакитного - та засвітив імена Миколи Зерова, Євгена Плужника...) і Євгеном Євтушенком (котрий став першим серйозним критиком і порадником поета). Вірші дев'ятикласника Юрія друкувалися в республіканській пресі. Вже тоді у своєму щоденнику поет записав: "Я не хочу жить в стране, которую построили Ленин и Сталин, я не хочу жить в стране, где столица находится за пределами моего государства, я хочу жить в стране, которая буде называтся Украина"... Згодом "Пионерская правда" і "Комсомолка" також друкували вірші поета.

Не оминув Юрія, як і будь-якого початківця, період наслідування - кумиром був Євтушенко. У перших віршах молодого поета трохи було від Рождественського, трохи від Маяковського, себе ще тоді не відчував.

Після закінчення школи Юрій Рибчинський вступив до Київського університету імені Тараса Шевченка, де вперше спробував написати текст для пісні попри те, що про кар'єру поета-пісняра і не думав. Якось викладачка вузу Асовецька показала Юрію гороскопи складені Крафтом, де було написано, що хлопчик, який народився 22 травня 1945 р., все життя займатиметься музикою – тоді з цього Рибчинський тільки посміявся. Згодом свої поезії поет друкує в періодичних виданнях. Твори вісімнадцятирічного Юрія Рибчинського з'явилися в популярному журналі "Юність" та газеті "Комсомольская правда". Відтоді ім'я Рибчинського стало відомим далеко за межами України. 1964 р. помирає мати поета. Саме тоді в творчості Юрія стався перелом - все наносне відлетіло і поет знайшов себе - свій напрям, свій словник, свою образну систему. У цей час було написано цикл "Песни русских женщин", а першим почав пропагувати вірші поета чудовий читець В'ячеслав Сомов, котрий зробив програму "Женщина и поэзия" на віршах російських поетів (на афіші в Києві та Москві поряд з прізвищами Цветаєва, Пастернак, Кірсанов красувалося і прізвище Рибчинський!)

А далі по закінченні університету (1967 р.) була армія, де поет-пісняр Юрій Рибчинський та композитор Ігор Поклад опинилися в одному армійському ансамблі. Тоді і написали свою першу пісню "Глаза на песке", яку віддали популярній радянській співачці Тамарі Міансаровій. Рибчинський та Поклад і досі хоч одну пісню на рік пишуть разом.

1971 р. на Буковині поет познайомився з Володею Івасюком (обидвоє прагнули піднести українську естрадну пісню на якісно новий рівень, відступивши від панівних слізливості, сентиментальності й вузько сільської психології, але залишаючись у річищі кращих зразків народної пісні). Разом вони написали дві пісні "Кленовий вогонь" та "У долі своя весна". Юрій Рибчинський присвятив Івасюку кілька віршів - "Минає день, минає ніч" (разом з Миколою Мозговим), "Скрипка грає" (з Ігорем Покладом), реквієм "Пісня пам'яті" (з Геннадієм Татарченком). А на концерті до 55-ти річчя Івасюка поет прочитав свій вірш "Я — велетень з блакитними очима".

У 70-ті роки практично щороку Юрій Рибчинський був лауреатом всесоюзного конкурсу "Пісня року".

У дні путчу в 1991 р. на радіостанції "Эхо Москвы" (яка єдина пішла в підпілля і через гучномовці на всю Москву говорила правду) щогодини в ефірі лунала пісня "Свобода" з рок-опери "Біла ворона" у виконані Гвердцителі. Перший диск поета з кращими піснями українською та російською мовами вийшов 1994 р. в Москві, однак тираж до України не дійшов.

1995 р. Юрію Рибчинському присвоєно звання Заслуженого діяча мистецтв України. З 1998 р. по 2000 рік поет був Радником Президента України з питань культури. 2000 р. Юрія Рибчинського удостоєно звання Народного артиста України. 2009 р. за особливий внесок в російськомовну драматургію Юрію Рибчинському вручили Гоголівську премію (загалом у доробку поета сім п'єс, написаних російською мовою, серед них - "Біла ворона" та "З днем народження, Едіт Піаф" стали рок-операми на театральних сценах).

З роками зростали популярність й авторитет Юрія Рибчинського, розширювалося коло композиторів, з якими він працював. Загалом їх понад 150 - свого часу на шляху долі з'явилися Вадим Ільїн, Ігор Шамо, Едуард Ханок, Максим Дунаєвський, Євген Крилатов... Щороку розширювалося коло молодих композиторів, з'явилося покоління Ігоря Демаріна, нині є співпраця з тими, кому 22–25, тобто з генерацією Ніколо, Вікторії Васалаті. Паралельно поет працює і з ветеранами — з Олександром Злотником, Аркадієм Укупником, Ігорем Крутим... Отже, одночасно працює мінімум з 10–15 композиторами — українськими, грузинськими, білоруськими, російськими.

Пісні поета в різні часи виконували: Ніна Матвієнко, Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Софія Ротару, Любов і Віктор Анісімови, Таїсія Повалій, Йосип Кобзон, Наталія Бучинська, Наталія Могилевська, Руслана Лижичко, Павло Зібров, Тамара Гвердцителі, Валерій Леонтьєв, Олександр Малінін, Лоліта Мілявська... Юрій Рибчинський також наділений талантом відкривати нові імена. Пісень, музичних номерів зі спектаклів, кінофільмів, мюзиклів, рок-опер разом є понад 3000, усі вони популярні, а кожна десята пісня — шлягер!

Юрій Рибчинський - людина, що протистоїть смисловій нісенітниці, котра бур'яном буяє в текстах багатьох сучасних, особливо російськомовних, пісень. Поет намагається концентрувати увагу на позитивах, в першу чергу його цікавлять якісь нові напрями — коли молоді люди роблять те, чого ще не робили, і до того ж цікаво.

Його вірші "Шлях до Тараса", "Мова, наша мова", "Стара актриса" вивчають школярі в школах.

З легкої руки поета популярні співаки колишнього СРСР заспівали по-українськи - Тамара Гвердцителі ("Чарівна скрипка", "Два кольори", "Очі твої", "Скрипка грає"...), Лоліта Мілявська ("Я в жалю", "Нічне таксі"...), Олександр Малінін ("Безсоння"...), "Пэсняры", "Самоцветы" ("Верба")...

З більшістю пісень поета, які стали популярними, пов'язана якась історія, емоційний стан, певний відрізок його життя. На його піснях "Дикi гуси", "Тече вода", "Кленовий вогонь", "Зелен клен", "Минає день" "Белая ворона", "Пилигримы", "Виват, король!"... виросло не одне покоління слухачів.

Безперечно, добре запам'яталися поету перемоги на міжнародних конкурсах виконавців, що співали його пісні: Софія Ротару перемогла з піснею "У долі своя весна" в Сопоті, Наталя Могилевська — з піснею "Єрусалим" на "Слов'янському базарі" у Вітебську...

Серед виконавців до вподоби поету є Джонс, Карел Готт, Енгельгердт Хампердінк, Софія Ротару, Земфіра, "Пэсняры"... Талановитими виконавцями української естради вважає Ніну Матвієнко, Ані Лорак, Євгенію Власову, Катю Бужинську, Олю Крюкову, Наталю Бучинську, Руслану, Вікторію Васалаті, Василя Зінкевича, Іво Бобула, Віктора Павліка, Олександра Пономарьова.

Улюблене місце поета - Петровська алея біля стадіону Динамо, своїм серцем прикипів до парків — імені Шевченка і Ватутіна, а без Дніпра не мислить свого життя, тим паче, що його дід Іван був капітаном корабля ще з дореволюційних часів. Дніпро для поета не просто річка, це — рідне середовище, символ долі.

Його дім не можна уявити без книг (найбільшим скарбом для поета є бібліотека, яку започаткував батько, надає перевагу Лорці, Плужнику, Антоничу, Маяковському, Цветаєвій, Костенко...), тварин (з дружиною Олександрою дуже люблять котів, собак, птахів; були в них і пудель, і дратхаар, і кавказька вівчарка), квітів, друзів (домівка мусить мати добру енергетику завдяки друзям) та музики (вдома дуже часто лунає класика - Бах, Моцарт, Верді, Россіні, Чайковський).

Юрій Рибчинський ніколи не почувається самотнім, навіть тоді, коли залишається наодинці із самим собою, не буває самотнім, не ревнує, не заздрить... У коханні і продюсуванні завжди керується англійським принципом: якщо птах подобається тобі і ти хочеш знати, чи він твій, не закривай дверцята клітки. Полетить і не повернеться – це не твій птах, а повернеться – твій.

Поет працює з щораз молодшими композиторами-співавторами і виконавцями, а отже не відчуває, скільки йому насправді років. Мріє написати ще багато мюзиклів, рок-опер, пісень, поетичних книжок. Але коли бачить, що майже все задумане втілив, і немає самодокору, що чогось важливого не зробив або зробив не так — і виправити цю помилку вже неможливо, то переважає радісне почуття, що недаремно прожив ці роки, написав пісні, які стали популярними, народними, на них ростуть покоління!

У роботі поет завжди намагається бути неформатним і неформальним, та дуже прискіпливим, інколи змушує свого співавтора писати 20–30 варіантів, але й собі не попускає, шліфує вірш доти, доки не переконається, що цей варіант має право на життя. Справу робить, по-перше, без компліментарності і, по-друге, завжди оглядаючись на те, що вже зроблено — задля того, щоб не тільки не збивати планку, а й піднімати її щонайвище. Формулою справжньої поезії для поета є містика, релігія і обов'язково елемент таємниці.

Юрій Рибчинський: "Якщо тобі Господь дав якийсь талант — значить, ти вибраний. І якщо ти розпорядишся цим Божим даром заради грошей, квартири, влади, то кара буде серйозною. Мені хотілось би навіть в день своєї смерті написати якийсь твір, а не вмерти міністром чи президентом. Я не для того живу!"

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Батьківське слово Ю. Рибчинський / П. Зібров     2081
 Безсоння Ю. Рибчинський / В. Засухін    8281
 Біла Ворона Ю. Рибчинський / Г. Татарченко     10896
 Блудний син Ю. Рибчинський / П. Зібров     6046
 Верба
 (Біля млина калина)
Ю. Рибчинський / Е. Ханок      65284
 Весілля в Карпатах Ю. Рибчинський / О. Пушкаренко     3127
 Вишнева сопілка Ю. Рибчинський / О. Екімян     7335
 Вперше Ю. Рибчинський / М. Мозговий 5  11170
 Гай, зелений гай Ю. Рибчинський / О. Злотник 5    112804
 Гімн олімпійців України Ю. Рибчинський / Г. Татарченко     6540
 Гімн "Партії шанувальників жінок" Ю. Рибчинський / П. Зібров     4552
 Даю Вам слово... Ю. Рибчинський / Г. Татарченко     1806
 Два крила Ю. Рибчинський / І. Поклад     4253
 Дві криниці Ю. Рибчинський / О. Осадчий     2382
 День народження Ю. Рибчинський / П. Зібров 5   216251
 Десятий клас Ю. Рибчинський / Б. Монастирьов     889
 Дівчина-весна Ю. Рибчинський / Ніколо     234439
 ЕпіЦентр Ю. Рибчинський / П. Зібров     2313
 Заручена Ю. Рибчинський / І. Поклад     2272
 Захід і Схід Ю. Рибчинський / П. Зібров    1488
 Зелений клен Ю. Рибчинський / І. Поклад        28457
 Знов я у гори іду Ю. Рибчинський / М. Мозговий     13512
 Зозуля Ю. Рибчинський / В. Засухін    8930
 Золоте весілля Ю. Рибчинський / Г. Татарченко    5940
 Зоряний час Ю. Рибчинський / В. Ільїн     1427
 Келих дружби Ю. Рибчинський / В. Засухін    2739
 Килим з маків Ю. Рибчинський / М. Мозговий     3989
 Кленовий вогонь М. Воньо, Ю. Рибчинський / В. Івасюк 5     12066
 Коли я стану президентом Ю. Рибчинський / П. Зібров     3255
 Коли я стану президентом Ю. Рибчинський / П. Зібров     2750
 Колодязний журавель
 (Журавлі летять у вирій...)
Ю. Рибчинський / В. Ільїн 4  6512
 Країна дивовижних мрій В. Полянський / Ю. Рибчинський    22790
 Крила Ю. Рибчинський / І. Поклад     7514
 Лист до Парижу Ю. Рибчинський / П. Зібров    6120
 Лікарі Ю. Рибчинський / І. Демарін     9816
 Мертві бджоли не гудуть Ю. Рибчинський / П. Зібров    34131
 Ми були молоді Ю. Рибчинський / Г. Татарченко, В. Ільїн     3823
 Минає день, минає ніч Ю. Рибчинський / М. Мозговий 5    170478
 Мій генерал Ю. Рибчинський / Ю. Рибчинський     13483
 Мій шлях Ю. Рибчинський / П. Анка     2953
 Многая літа! Ю. Рибчинський / П. Зібров     9218
 Мова Ю. Рибчинський, Лідія Лазурко / П. Табаков    3120
 Мої глядачі Ю. Рибчинський / П. Зібров     811
 Молитва
 (Господи молю – Всевишній дай...)
Ю. Рибчинський / О. Албул    12109
 Моя любов, моя земля Ю. Рибчинський / І. Карабиць      4838
 Моя Україна
 (Ти шляхом праведним, святим...)
Ю. Рибчинський / Ніколо Петраш      385642
 Музико моя Ю. Рибчинський / І. Перчук (?)    3922
 Налийте шампанського Ю. Рибчинський / Ніколо Петраш    11835
 Наречена Ю. Рибчинський / І. Поклад     53390
 Наречена
 (Українське весілля)
Ю. Рибчинський / П. Зібров    5339
 Наталі Ю. Рибчинський / П. Зібров 5   3345
 Наша мова Ю. Рибчинський / І. Демарін     32750
 Ой летіли дикі гуси Ю. Рибчинський / І. Поклад      215212
 Ой, стояла хата... Ю. Рибчинський / І. Поклад     3545
 Опале листя Ю. Рибчинський / О. Осадчий     4252
 Остання ніч кохання Ю. Рибчинський / П. Зібров    5881
 Очі дівочі Ю. Рибчинський / П. Зібров     5901
 Очі на піску Ю. Рибчинський / І. Поклад    148437
 Палац Спорту Ю. Рибчинський / П. Зібров     1323
 Папороть цвіте Ю. Рибчинський / О. Злотник     13180
 Перемога Ю. Рибчинський / Ніколо    138658
 Пісня матері Ю. Рибчинський / О. Іванов     3507
 Пісня на добро Ю. Рибчинський / І. Карабиць       154591
 Пісня про Київ
 (Гори, моя вранішня зірко...)
Ю. Рибчинський / О. Злотник     2543
 Посвята
 (Пам'яті Володимира Івасюка)
Ю. Рибчинський / Г. Татарченко    9607
 Приречена Ю. Рибчинський / Serge Lama    9697
 Прощання Ю. Рибчинський / В. Ільїн     1402
 Ріка-печаль... Ю. Рибчинський / Ніколо Петраш    23260
 Романс Ю. Рибчинський / В. Ільїн    438
 Романс про гітару Ю. Рибчинський / П. Зібров     3131
 Романсеро Ю. Рибчинський / Ю. Рибчинський    5822
 Самота Ю. Рибчинський / Н. Могилевська     2386
 Скрипка грає Ю. Рибчинський / І. Поклад        62175
 Снігова королева Ю. Рибчинський / П. Зібров     4179
 Сон
 (Бачив я сон, начебто я за одну ніч...)
Ю. Рибчинський / П. Зібров     965
 Сон-траву я знайду
 (Зозуля)
Ю. Рибчинський / І. Поклад    3070
 Сонце в твоїх очах Ю. Рибчинський / О. Злотник     5387
 Сонячний дощ Ю. Рибчинський / О. Екімян     4919
 Спалені мости Ю. Рибчинський / О. Злотник     4510
 Стара кав'ярня Ю. Рибчинський / О. Жилінський не вказано 5    7096
 Стара кав'ярня
 (Авторський варіант)
Ю. Рибчинський / О. Жилінський     2838
 Така духмяна світла ніч Ю. Рибчинський / П. Зібров    11766
 Таксі Ю. Рибчинський / Аркадій Укупнік    11759
 Тече вода Ю. Рибчинський / І. Поклад 5   97636
 Ти, земле моя Ю. Рибчинський / О. Осадчий     17831
 Тиха вода Ю. Рибчинський / І. Поклад      22577
 То любов Ю. Рибчинський / Ніколо    25172
 Три дороги Ю. Рибчинський / О. Зуєв     22668
 Три поради
 (Не рубай тополю)
Ю. Рибчинський / І. Шамо 5      138912
 У долі своя весна Ю. Рибчинський / В. Івасюк       47039
 У нас є все Ю. Рибчинський / П. Зібров     10428
 Україна - це ми! Ю. Рибчинський / Ніколо Петраш    211637
 Хрещатик Ю. Рибчинський / П. Зібров     48068
 Цвіте терен, терен цвіте... Ю. Рибчинський / Г. Татарченко    26629
 Чарівна скрипка Ю. Рибчинський / І. Поклад 5       205502
 Чекай мене Ю. Рибчинський / Ніколо Петраш    527
 Шлях до Тараса Ю. Рибчинський / О. Осадчий      27146
 Щедрий вечір Ю. Рибчинський / І. Поклад       294
 Юлія Ю. Рибчинський / І. Поклад 5    2971
 Юний орел Ю. Рибчинський / Г. Татарченко     6112
 Я — велетень з блакитними очима
 (присвята Володимиру Івасюку)
Ю. Рибчинський /      1010
 Я без пісні – не я Ю. Рибчинський / П. Зібров     1867
 Я вам не кажу прощай Ю. Рибчинський / П. Зібров     797
 Я дивлюсь Ю. Рибчинський / О. Семенов     1408
 Я уб'ю тебе, мій враже...
 (вірш, написаний в перші дні повномасштабного вторгнення, адресований російському солдату-окупанту)
Ю. Рибчинський /     293
 Як я тебе кохав Ю. Рибчинський / І. Поклад    5152
 Natali Ю. Рибчинський / П. Зібров     5608
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  07.06.2003
Відредаґовано: 24.01.2011
Переглядів: 114328  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
22. Олександр (гість) 14.09.2011 07:01    
Пошуки віршів Поета у Інтернеті марні. Невже намає активістів, що розробили б сайт з "вільними" віршами, щоб не тільки пісні були у мережі... Майстер заслуговує оприлюднення навіть будь-яких приміток, віршованих роздумів. Напевно ж, існують повні збірки віршів... Розміщуйте.
Агов, вебмайстри! Не спіть.
0/0

21. фыва (гість) 06.03.2011 19:04    
КРИЛА (цитирую по памяти)

Я мала крила, чарівні крила,
Коли кохала, коли любила.
Щастю раділа, горя не знала -
Але ті крила подруга вкрала.
Як я благала, подруго мила,
Щоб тебе сонце не осліпило.
А ти з чужого неба упала -
Кохання мого крила зламала.
0/0

20. Володимир Гулян (користувач) 10.12.2010 23:30    
Душа глибокоукраїська
Пісні - жіночі
рs.а наші дівчата, назагал, силові ( нечуттєві ), як на мене, звісно
0/0

19. Acute (член клубу) 09.08.2010 00:36    
Рибчинський Юрій Євгенович народився 22 травня 1945 р. у м. Києві. Закінчив філологічний факультет Київського університету. Заслужений діяч мистецтв України, Народний артист України, переможець загально- національної програми "Людина року" (1997 р). Автор поеми "Поїзд", збірки поезій "Театр деревьев", оповідань "Марина - Афродіта", "Котовасія", "Медвежа шкіра"; п'єс: "Біла ворона", "З днем народження, Піаф", "Пси", низки віршів до пісень, які принесли йому славу: "Дикі гуси", "Чарівна скрипка", "Тиха вода", "Зелен-клен", "Наречена" та ін.
Джерело:сайт НСПУ.
0/0

18. Олександр (гість) 22.05.2010 08:21    
З днем народження, всіх благ (пісні "Скрипка грає", "Ти земле моя", "Тече вода", "Гай, зелений гай" "Килим з маків" ...- просто шедеври)
+1/0

17. Тарас (гість) 27.10.2009 17:18    
Дуже потрібно для роботи в школі "Гімн олімпійців України"
Дуже дякую!
+1/0

16. Олександр (гість) 12.08.2009 09:13    
Юрій Євге́нович Рибчи́нський (*22 травня 1945, Київ, Поділ) — український поет, драматург, сценарист, заслужений діяч мистецтв України, один із основоположників сучасної української естрадної пісні.
Біографія
Народився 22 травня 1945 року в Києві, в старовинному районі міста — Подолі.

У 1967 році закінчив Київський університет ім. Т.Шевченка.

З 1998 по 2000 рік — Радник Президента України з питань культури.

Заслужений діяч мистецтв України (1995 р.), народний артист України (2000 р.).
Творчість
Серйозно поезією він захопився в 60-ті роки ХХ ст. То був період високого піднесення й розквіту літературного жанру. Навчаючись у Київському університеті, Рибчинський друкує свої поезії в періодичних виданнях. Коли Юрію було вісімнадцять років, його твори з'явилися в популярному журналі "Юність" та газеті "Комсомольская правда". Відтоді ім'я Ю. Рибчинського стало відомим далеко за межами України.

З роками зростали популярність й авторитет Ю. Рибчинського, розширювалося коло композиторів, з якими він працював. Загалом їх понад 150.

Співпрацював з Володимиром Івасюком, Ігорем Покладом, Миколою Мозговим, Ігорем Шамо, Геннадієм Татарченком.

Його пісні виконують: Ніна Матвієнко, Софія Ротару, Таїсія Повалій, Наталія Бучинська, Наталія Могилевська, Руслана Лижичко, Павло Зібров, Тамара Гвердцителі, Валерій Леонтьєв, Олександр Малінін, Лоліта Мілявська, та інші. Поета по праву називають одним з основоположників української естрадної пісні. Юрій Рибчинський пише для "зірок", але також наділений талантом відкривати нові імена.
0/0

15. maestro (гість) 05.02.2009 15:32    
текст
0/0

14. Олександр (гість) 07.11.2008 15:58    
ТИ ЗЕМЛЕ МОЯ (сл. Ю. Рибчинський, муз О. Осадчий вик. С. Ротару, А. Кудлай)
webmaster: пісню додано на сайт
-1/0

13. Олександр (гість) 07.11.2008 15:53    
Ю.Рибчинський народився 22.05.1945 у м. Києві
0/0

12. Юрий (гість) 04.09.2008 12:13    
Мне тоже очень нужен "гімн олімпійців України". Помогите!!!
0/0

11. евгения (гість) 23.06.2008 21:17    
ищу "гімн олімпійців України" слова Рыбчинского, музыка Г.Татарченка. Очень нужно для работы в школе.
0/0

10. Наталка (гість) 01.04.2008 20:59    
Доброго дня))) у мене таке питаннячко-шукаю вже тиждень акорди пісні Ю.Рибчинського - Виват, король! - яку співає Тарама Гвердцителі і яка присвячена була Блохіну, проте не можу їх знайти(((( якщо хтось знає їх-буду вдячна))) заздалегідь-спасибі!)))
0/0

9. Уляна (гість) 15.11.2007 14:20    
Добрий день!У мене є сестра яка співає з 4 років зараз їй 15.Голос в неї гарний бо вона ходить на співи але на жаль бракує пісень щоб виконувати! що б ви могли запропонувати її заспівати?Наперед дякую!
0/0

8. Tamara (гість) 04.04.2006 05:24    
Дуже люблю українські пісні,як їх послухати на вашому сайті? Дякую.
0/0

7. Карина (гість) 20.10.2005 10:11    
Буду дуже вдячна людині або людям, які допоможуть мені з текстом пісні "Тамара Ивановна" у виконанні П.Зіброва, а ще краще, якщо надішлють мені плюсовку до цієї пісні. наперед вдячна.
0/0

6. Зоряна (гість) 30.08.2005 16:53    
Доброго дня! Буду дуже вдячна, якщо хтось надішле слова пісні Ю.Рибчинського "Крила", яку виконувала "СамаяТ"
0/0

5. Лора (гість) 29.07.2005 18:04    
Спасибо за Ваше творчество!Очень хочется найти слова песни на Ваши стихи "Остання нiч кохання",Спасибо
0/0

4. Anatoly (гість) 27.06.2005 01:11    
у нас есть несколько классных песен, которые мы хотим продать. Они, действительно, суппер, т.к. прошли через сердце.Если это Вам интересно, то дайте знать.
Анатолий.
0/0

3. V.B. (гість) 22.04.2005 17:19    
Увага! Буду дуже вдячний, якщо хтось допоможе знайти слова пісні:"Три поради",сл.Ю.Рибчинський, муз.І.Шамо.
Буду чекати з нетерпінням!!!
0/0

2. Григорий (гість) 08.01.2005 00:38    
Песня "Моя Україна" просто гениальна. Спасибо за Ваше творчество и гражданскую позицию.
0/0

1. Светлана (гість) 28.10.2004 16:06    
С детства являюсь поклонницей Вашего таланта. Честно говоря, я долгие годы считала многие Ваши песни украинскими народными. Стихотворение со словами "не ищите выгоду, а ищите ягоду", как бальзам на душу. Желаю Вам долгих лет, здоровья и счастья, а себе-почаще слышать Ваши интервью и новые произведения. Спасибо Вам.
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/105.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB