На головну сторінку

ТартакТартак

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Гуляйгород (2005)
  • Демографічний вибух (2006)
  • Музичний лист щастя (2006)
  • Система нервів (2006)
  • Сльози та соплі (2006)
  • Україно, Забивай! (2006)
  • Опір матеріалів (2009)
  • Сімка (2012)
  • Вічність (2015)

Засновано: 1996
Місце заснування: Луцьк

Історія

Сашку Положинському, як капітану команди КВК, з осені 1996 р. дуже "перло": вдалі виступи їх команди КВН на всеукраїнських фестивалях, перша премія в жанрі сатири і гумору фестивалю "Перлини сезону"... і шалене везіння - проходячи повз Будинок Культури Сашкові в очі кидається оголошення про можливість всім модним і талановитим проявити себе на фестивалі "Червона Рута" і все, що для цього потрібно - три пісні та заявка на участь. Оскільки Сашку завжди хотілося бути модним і талановитим, і пісень в нього було більше трьох, то провівши того вечора кілька годин в товаристві словника, оприділився з назвою нового вічно молодого і перспективного проекту - "Тартак" (маловживане українське слово; означає "лісопилка" - щось енергійне, рухливе, шумне та ще й ріже по живому; більш того, гарно і звучить, і пишеться). Залишилось знайти путніх людей, які б хотіли і могли стати учасниками "Тартака". Таких людей не виявилось, тому Сашко вирішив подати заявку на участь, при заповненні якої імпровізував та вписував "віртуальних" людей, вибрав категорію "сучасної танцювальної музики". І знову везіння - хлопчина з Рівного за гроші звісно, проте за два дні до відбіркового туру, написав хороші фонограми на пісні - "Пісня вже не про кохання", "Неземна?" і "О-ля-ля". Далі Сашко шукає учасників для гурту і проводить репетиції.

Далі, щоб стати українською зіркою, Сашко та Васік (Василь Зінкевич-молодший) наполегливо працюють два тижні у школі-майстерні "Червоної Рути" ... Опісля "перетирань" з керівництвом фесту, виконавши пісні "О-ля-ля", "Подаруй мені кохання" і "Божевільні танці", тартаківці1997 р. стали лауреатами першої премії в жанрі танцювальної музики фестивалю "Червона Рута". Далі почалась величезна смуга неприємностей (лист до Президента про згубний вплив на молодь таких гуртів, як "Тартак", що призвело до заборони виступів на відкритих майданчиках та державних концертах в Києві; батько Васіка заборонив йому грати в Тартаку; і на додачу зв'язалися з не дуже порядним продюсером – це остаточно вибило з колії і почалася кома). У грудні 1997 р., коли до Сашка та Васіка долучилися Андрій Благун (клавішник, знайомий по КВК) і Андрій Самойло (гітарист, знайомив з гурту "Мухи в чаї"), у хлопців відкривається друге дихання. "Тартак" стає менше скидатися на проект і більше на гурт (самі пишуть пісні, роблять аранжування, зовсім трішки допомагає Фагот, самі грають і виступають). В цьому складі гурт на початку 1998 р. проїхали по всій Україні, як переможці фестивалю "Червона Рута-97". Згодом Сашко працював ведучим "12-2", побував ведучим на Biz-Tv, а згодом на ICTV – у хіт-параді "Русскіє Горкі". Зявляється кліп на пісню "О-ля-ля". Далі співпраця з продюсером Олексієм Яковлєвим та допомога Фагота дали життя 9 пісням та більш-менш стабільному періоду концертування з травня 1999 р. Незабаром хлопці запрошують у гурт Валіка з Нововолинська (однак структура тартаківського тексту йому не зовсім підходила, як другий вокаліст він не відбувся, однак він не здався, поїхав додому та "пішов в андеграунд", а за рік повернувся з касетою із записом "О-Ля-Ля", на який прописав власний скретч). Хлопці дружньо закивали головами і з 2000 р. Валік в гурті є справжнім майстром скретчингу. Починаються часи під назвою "Друга Велика Пруха Тартака".

Пишуться нові пісні; в травні 2000 р. починається новий період постійних концертів; freestyle.com.ua роблять перший офіційний сайт гурту; знайомство з командою NENZA; Оленка організовує "Тартак-клуб"; знаймство з журналом "Екстрім"; Сашко та Фозз ведуть радіопередачу "Бруклінські Пиріжки"; виникає кліп на пісню "Кожнетіло"(2000 р.) та "100%-ний Плагіат" (2001 р.). Наприкінці 2001 р. світ побачив дебютний альбом ТАРТАКа "Демо_Графічний_ Вибух". Виходять кліпи "Буча-Чака" та "Божевільні Танці". В жовтні 2001 р. розпочав свою роботу офіційний сайт Тартака. У березні 2003 р. гурт випускає альбом "Система нервів" і до гурту долучаються барабанщик Едуард Косорапов та басист Дмитро Чуєв. Саме з цього моменту гурт "Тартак" переходить на повністю живий звук. Далі Тартак виступає на найбільших українських фестивалях – "Таврійські Ігри", "Перлини Сезону", "Лемківська Ватра" в Польщі, "Екстримізм" у Києві, "Рокотека" у Львові, фестиваль "Чайка" вперше запрошує Тартак у якості хедлайнера, та апогеєм цієї фестивальної ходи стає виступ на культовій "Рок-Екзистенції". Першу половину 2004 р. гурт проводить у студії, і як результат, в червні виходить новий, третій за рахунком, альбом "Музичний Лист Щастя". У лютому 2005 р. Тартак виступає на Європейській площі в Києві. А на початку квітня 2005 р. Андрій "Муха" та Валік залишають гурт. Майже зразу у гурт приходять гітарист Антон Єгоров та ді-джей Віталій Павлишин. Восени 2005 р. Тартак бере участь у некомерційній неполітичній громадській акції "Не Будь Байдужим!". З цією акцією гурт відвідав більше десяти невеликих міст України. А вже в грудні гурт презентував альбом реміксів "Перший Комерційний". Гурт бере участь у етно-фестивалі "Країна Мрій" разом з гуртом Гуляйгород. Як результат співпраці, наприкінці того ж 2005 р. світ побачив і новий, четвертий, альбом гурту Тартак - "Гуляйгород".

Тартак та Гуляйгород виступили з новою програмою ще на кількох фестивалях в Україні та Польщі, потім весь матеріал оформили у повноцінний студійний диск. А в січні 2006 р. зробили сюрприз всім своїм прихильникам та друзям, представивши нові пісні у Різдвяному виступі на телеканалі М1 в проекті " tvій формат", під кінець січня взяли участь у зимовому фестивалі "Бакуріані" в Грузії, а в лютому-березні представили свою програму в багатьох містах України. Відзняли відеокліпи – "Чорноморець" та "Ой Учора В Куми". На підтримку Української Збірної у чемпіонаті світу з футболу (яка вперше в історії потрапила у фінальну частину цього чемпіонату) в травні 2006 р. тартаківці записали пісню "Україно, Забивай!"

Тартак:

Олександр Положинський (Сашко, або Коміс, або Положик) народився 28 травня 1972 р. у Луцьку. В гурті "Тартак" Сашко займає найважливішу посаду – він є художнім керівником, співпродюсером, вокалістом, шоуменом, бі-боєм, секс-символом, тартаменом і старійшиною та автором текстів пісень гурту.

Віталій Павлишин (Архітектор) народився 13 вересня 1979 р. у Червонограді. Закінчив Київський політехнічний університет. У студентські роки, працюючи ді-джеєм в барі "Барви", знайомиться з Сашком. З 2003 р. Віталік є головним дизайнером усіх обкладинок альбомів Тартака, робить для гурту сайт, відеокліп "Весело!", дизайн їх фірмових футболок. Тепер Віталік - невід'ємна частина офіційного складу гурту.

Андрій Благун (містер Крєпкій) народився 17 квітня 1974 р. у Чернівцях. Має вищу педагогічну та музичну освіти. Коли грав КВК за збірну Луцька познайомився з Сашком – так і потрапив у Тартак. У Тартаці Андрій є просто незамінною особою, пише музику, відповідає за бек-вокал та є, по сумісництву, хореографом. Цікавиться спортом, комп'ютерами, жінками, має слабкість до дуже дорогого одягу та клубних вечірок.

Едуард Косорапов (Кос), барабанщик гурту, народився 7 травня 1974 року у Єлізово. У дитинстві прагнув пригод і небезпеки. Закінчив і музичну школу, і музичне училище, ніби відчував куди його життя занесе. Разом з Дімкою на телебаченні записали своє відео та запропонували Сашку – так і потрапили в Тартак. Буде щасливим, якщо музика вестиме його по життю, коли з ним поруч будуть рідні та близькі. Улюблена фраза – "Человеку свойственно ошибаться!"

Дмитро Чуєв народився 10 серпня 1979 р. у Черкасах. Якось він та Едік потрапили до гурту Тартак і зараз Дімка і наймолодший учасник гурту, і бас-гітарист. Його мрії скромні: Була б нова бас-гітара, то було б кльово! А щасливим йому бути легко, без особливих зусиль – аби була музика!

Антон Єгоров народився 27 серпня 1978 р. у Горлівці. У дитинстві Антон мріяв керувати літаком. Потім добре навчався в школі, допоки батьки не подарували йому гітару, відтоді Антон грав Hard-Core і погано поводився... Згодом закінчив Інститут іноземних мов. А зараз Антон грає в Тартаку. Дерево він вже посадив, тож залишилось народити сина та побудувати будинок...
Сторінки в інтернеті:
  • Тартак - офіційна сторінка
  • http://tartakworld.narod.ru/
  • http://www.tartakua.narod.ru/
  • http://tartak.org.ua

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100%-й плагіат О. Положинський / Тартак Демографічний вибух 52006 25290
 3Dенс О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 927
 Аби тільки О. Положинський / Тартак Сімка  2012 2083
 Ай, хай! О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 1165
 Артек
 (виконує Руслана солістом гурту "Тартак")
 не вказано    17996
 Атомна помпа О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 2119
 Байдики бити О. Положинський, В. Збирун /  Система нервів  2006 3166
 Без тебе * Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 1543
 Божевільні танці / Тартак Демографічний вибух  2006 6315
 Борода руда  Музичний лист щастя   2006 3505
 Буча-чака О. Положинський / Тартак Демографічний вибух  2006 7600
 В моєму світі О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 1599
 Василиха (народна пісня) не вказано    4104
 Василиха
 (Жартівлива серйозна)
О. Положинський / Тартак Гуляйгород 4 2005 6023
 Весело! О. Положинський /  не вказано     4542
 Весело! О. Положинський / Тартак Музичний лист щастя 52006 4882
 Вечір осінній Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 1307
 Висота
 (Ніхто, крім нас)
О. Положинський / О. Положинський Вічність  2016 14289
 Відчуваю О. Положинський / Тартак Сімка  2012 1426
 Вогник Бангі Хеп / Бангі Хеп Система нервів  2006 3413
 Воно О. Положинський /  Сльози та соплі  2006 1375
 Вродливе м'ясо О. Положинський, І. Карпа / І. Карпа Система нервів  2006 10544
 Голос крові О. Положинський / О. Положинський Вічність   2015 8351
 Дай себе Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 900
 Двоє в океані О. Положинський / Тартак Сімка  2012 3012
 Десь там О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 1651
 Джамайка О. Положинський / І. Мельник та А. Самойло Система нервів  2006 5798
 Дж...ангел О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 5407
 Дівчата  Музичний лист щастя  2006 2933
 Дрг і врг О. Положинський / О. Положинський Вічність   2015 2062
 Жити О. Положинський / Тартак Вічність 52016 27835
 Забери-бери-бери мене до раю
 (Рясна-Красна)
Тартак, також використано народну пісню / Тартак, також використано народну пісню Гуляйгород  2005 2488
 Забуватиму тебе повільно Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 1352
 Звабте мене О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 684
 Зима хвора І. Лисий / С. Присяжний Система нервів  2006 2925
 Зимаматимачеха / Тартак Демографічний вибух   2006 4346
 Зміст О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 955
 Іди тусуйся Сашко Положинський / Тартак 1   2632
 Іди тусуйся О. Положинський / Тартак Музичний лист щастя 3 2006 2970
 Ілюзія О. Положинський / Тартак Сімка  2012 4487
 Інґліш Сонґ Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 707
 Інді я Тартак / Тартак Музичний лист щастя  2006 3156
 Їм було байдуже О. Положинський / Тартак Сімка  2012 1349
 Калина-Малина (народна пісня) не вказано    3699
 Калина-малина *
 (Солдатська подвійна)
Сашко Положинський / Тартак Гуляйгород 4 2005 3609
 Кілька хороших хлопців О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 1714
 Книжковий хробак О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 1532
 Кожне літо / Тартак Демографічний вибух  2006 2980
 Комп'ютерні тигри  Музичний лист щастя  2006 3510
 Косар Т. Шевченко / О. Положинський Вічність  2015 1752
 Кулінарія Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 930
 Купуйте українське!  Демографічний вибух  2006 4497
 Лайливе слово  Музичний лист щастя   2006 2580
 Лицарський Хрест Тартак / Тартак не вказано 5  70473
 Люта зима
 (присвята Героям Євромайдану)
О. Положинський / Тартак Вічність  2015 3624
 Майже на О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 914
 Мене вже немає О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 23083
 Мені все одно Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 2698
 Мила  Музичний лист щастя  2006 2995
 Мій Народ (народна пісня) Гуляйгород  2005 12431
 Моральний секс О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 2144
 Моя любов, моя ненависть...  Музичний лист щастя   2006 2814
 На даху А. Хливнюк / А. Хливнюк, Тартак Система нервів  2006 11968
 Найкращий день О. Положинський / Тартак Сімка  2012 2660
 Нам пощастить
 (присвята Андрію Лободі (гурт Хорта))
Тартак, Танок на майдані Конго, Діана Месс, Хорта / Тартак, Танок на майдані Конго, Діана Месс, Хорта не вказано    9115
 Натхнення О. Положинський / О. Положинський не вказано    355
 Наше літо О. Положинський / Тартак Музичний лист щастя  2006 18687
 Не Варта О. Положинський / Тартак Сльози та соплі  2006 2530
 Не забувай вертатись... О. Положинський, Д. Шифер / Д. Шифер Система нервів  2006 4305
 Не кажучи нікому
 (Братам по зброї та Прийдешнім поколінням присвячується)
 не вказано 4   34507
 Не убий Сірик / Сірик Система нервів  2006 2113
 Ні, я не ту кохав... А. Говорадло, О. Положинський / А. Говорадло Система нервів  2006 60898
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера не вказано    11339
 Но пасаран! О. Положинський / Тартак Система нервів  2006 4918
 Новий рік О. Положинський / Nirvana не вказано     4896
 Ну пострибай О. Положинський / О. Положинський Демографічний вибух  2001 6010
 Ой Нема Того (народна пісня) Гуляйгород   2005 6823
 Ой Учора В Куми (народна пісня) Гуляйгород  2005 6943
 О-ля-ля  Демографічний вибух  2006 2780
 Омана О. Положинський / Тартак Сльози та соплі  2006 3032
 Партія Снайперів О. Положинський / Тартак не вказано     1808
 Перший крок О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 1349
 Півники О. Положинський / Тартак Система нервів  2006 2730
 Пісня №1 О. Положинський / Тартак Сімка  2012 1788
 Подаруй мені кохання! / Тартак Демографічний вибух  2006 3313
 Подих ночі О. Положинський / О. Положинський не вказано    487
 Помирає Твоя Любов О. Положинський / Тартак Сльози та соплі  2006 3015
 Понад хмарами… О. Положинський / Тартак Система нервів 42006 40882
 Поп корн Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 1181
 Попелюшка О. Положинський / О. Положинський не вказано    3309
 Почуй мене О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 2435
 Принцеса Аренбі О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 908
 Приспівки (народна пісня) Гуляйгород  2005 3855
 Приспівки
 (До скоку)
О. Положинський / Тартак не вказано 4   2935
 Просто ніжно так О. Положинський / Тартак Сімка  2012 2067
 Прощавай кохання Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 992
 Раб ТБ О. Положинський / Тартак Сімка  2012 872
 Репанк  Опір матеріалів  2009 1004
 Репетиція О. Положинський / Тартак Система нервів  2006 3994
 Ритмотека О. Положинський / Тартак Сімка  2012 2214
 Розтрусіть свої сідниці О. Положинський / Тартак Система нервів  2006 4092
 Сонце Франц / Sбей Пепел's Система нервів  2006 2789
 Стільникове кохання  Музичний лист щастя 42006 18187
 Сядай, Сядай (народна пісня) Гуляйгород  2005 2708
 Та Нема Гірш Нікому (народна пісня) Гуляйгород  2005 4207
 Тарамтаратіда О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 1256
 Ти дуже гарна О. Положинський / О. Положинський Сльози та соплі  2006 3722
 Ти подумай О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 4257
 Тиха-Тиха (народна пісня) Гуляйгород     2005 8790
 Туман Яром (народна пісня) Гуляйгород  2005 6329
 Україно, забивай! О. Положинський / Тартак Україно, Забивай!  2006 2769
 Усе що є О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 1962
 Хай мене хай  Демографічний вибух  2006 2719
 Хто ти є? О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 1395
 Хулігани Тартак / Тартак Музичний лист щастя  2006 12825
 Це ваше свято Тартак / Тартак Музичний лист щастя  2006 2910
 Цицідупа О. Положинський / Тартак не вказано     1648
 Червона рута-97 О. Положинський / Тартак Система нервів  2006 4395
 Чорноморець * (народна пісня) Гуляйгород 52005 10428
 Чорноморець **
 (Драйвова лірична)
народні / Тартак не вказано 3  13451
 Шановні бандити О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 1326
 Щось Тартак / Тартак Музичний лист щастя +2006 2633
 Я не знаю Сашко Положинський / Тартак Сльози та соплі 52006 61234
 Я не один О. Положинський / Тартак Сімка  2012 3268
 Я не хочу Тартак / Тартак Музичний лист щастя   2006 41232
 Як би хотілося О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 2321
 Як усі О. Положинський / Тартак Сімка  2012 1308
 Did Uhim / Тартак Демографічний вибух  2006 2336
 DJ Вовочка / Тартак Демографічний вибух  2006 3011
 Mikpoff/onha перевірка Д. Ігнатов / Д. Ігнатов Система нервів  2006 2536
 POPRYKOLU О. Положинський / Тартак не вказано     275
 Qарпа-ратів О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 811
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів: Гетьман  26.05.2004
Відредаґовано: 23.12.2009
Переглядів: 80442  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
22. Roman (гість) 26.05.2011 20:30    
усі альбоми гурту доступні для вільного скачування на офіційному сайті гурту
0/0

21. Майя (користувач) 12.08.2010 02:42    
привіт усім!
можливо хтось має ноти до їх пісеньок.. ато дійсно в неті ніц нема(( якщо маєте мкиньте , будь ласка. на пошту : anna_maya@ukr.net
0/0

20. Grinya (член клубу) 19.05.2010 18:06    
Розчарквався останнім альбомом. 2 нормальних пісні.
0/0

19. гость (гість) 03.04.2010 23:57    
музыка не очень
-1/0

18. Grinya (член клубу) 25.12.2009 22:59    
Найкращий український гурт. Не можу дочекатися нового альбому.
0/0

17. Лана (гість) 16.02.2009 11:31    
Выложите плиз текс "Дж... ангел"....всем спасибо))
0/0

16. Віталька (користувач) 13.12.2008 12:53    
Маю такі альбоми:
Гуляй город:
Ой нема того (весільна сирітська)
Чорноморець (драйвова лірична)
Рясна-красна (фанкова колядка)
Туман яром (лірична підліткова)
Приспівки
Ой учора в куми (сніжна жартівлива)
Василиха (жартівлива серйозна)
Калина-малина (сольдатська подвійна)
Сядай, сядай (весільна весела)
Тиха-тиха (лірична сумна)
Та нема гірш нікому (здісна сирітська)
Мій народ (весняний хоровод)

Музичний лист щастя:
Борода руда
Весело
Дівчата
Іди тусуйся
Інді я
Комп'ютерні тигри
Лайливе слово
Мила
Моя любов, моя ненависть
Нашеліто
Подаруй йому кохання
Стільникове кохання
Хулігани
Хулігани (live)
Це ваше свято
Чорнявка (бонус)
Щось
Я не хочу

Система нервів
Тартак i дует Свiть – Нi, не ту кохав
Тартак i Роллiкс – Мiкроff-oнна перевiрка
Тартак i Лос Динамос – Байдики бити
Тартак i Де Шифер – Не забувай вертатись
Тартак i Iнна Укра – Пiвники
Тартак i Бангi Хеп – Вогник
Тартак i Спiдвей – Розтрусiть свої сiдницi
Тартак i Фактично Самi – Вродливе м’о
ТаТаТа – Но Пасаран!
Тартак i Основний Показник – Репетиц
Тартак i Мотор’ролла – Зима хвора
Тартак i Графiт – На даху
Тартак i Сiрик – Не Убий
Тартак i Sбей пепел’S – Сонце
Тартак i Флайzzzа – Джамайка
Тартак i КатChilly – Понад хмарами...
Тартак i Васiк – Червона Рута – 97

Сльози та соплі
Без тебе
Вечір осінній
Воно
Дай себе
Забуватиму тебе повільно
Інгліш сонг
Кулінарія
Мені все одно
Не варта
Омана
Помирає твоя любов
Поп корн
Прощай кохання
Ті дуже гарна
Я не знаю

Кому що потрібно - пишіть!
0/0

15. smilodonn (гість) 13.07.2008 20:38    
Jack Daniel's пісня називається Чорноморець, є на infostore.org
0/0

14. Jack Daniel's (гість) 10.06.2008 19:04    
Допоможіть знайти пісню Тартака з народним хором. Кліп де учасники гуру грають в одежі з флуорисцентними елементами. Киньте ссилку або скажіть хочаб назву пісні. Наперед дякую.
0/0

13. Славко (гість) 26.12.2007 14:37    
Помогите плисс найти акорды " Не кажучи нікому " очень надо!!!
0/0

12. Наталя (гість) 20.12.2007 16:26    
Дякую, що написали таку пісню,як " Не кажучи нікому", якщо Україна матиме більше таких дітей, вона не пропаде!!!
0/0

11. kavkas'ka polonanka (гість) 07.12.2007 20:02    
tartak nakrashcha grupa
0/0

10. ОлюХа (гість) 13.11.2007 01:12    
"Не кажучи нікому". Дійсно, нема слів...Я просто обожнюю Тартака як свого однодумця. Патріотизм у наш час - досить рідкісне явище. Зараз майже неможливо знайти людей, які б була готові покласти голову за свою Землю, за Україну. Але вони є. Вони живуть серед нас, а ми їх не помічаємо. В Україні є герої!!!
Хоч Сашко казав, що він не хоче бути героєм України, бо наша країна не цінує героїв, але це не так. Я пам’ятаю героїв і вклоняюся їм. СЛАВА УКРАЇНІ І ГЕРОЯМ ВІЧНА СЛАВА!
До речі, як скачати кліп з нета?
+1/0

9. Галушка (член клубу) 28.08.2007 23:15    
Не Кажучи Нікому
(Братам по зброї та Прийдешнім поколінням присвячується)


Коли війна вривається у двері,
Не захистять слова й печатки на папері.
Потрібно йти, потрібно брати зброю
І право на життя відстояти в горнилі бою...

Одна біда пішла на захід, інша прийшла зі сходу.
І знову сльози, знову страх, знову страждання для народу.
Знову за спинами визволителів
Прийшли нові карателі та мучителі...
То що ж робити - сидіти склавши руки,
Спокійно дивитися на вбивства та муки?
Чи, взявши благословення в рідної мами,
Почати боротьбу - з новими ворогами?

Поплач за мною мамо, коли я загину.
За свою землю, за Україну
Поплач за мною сестро, не кажучи нікому,
Що я вже ніколи не вернусь додому.

Тече сльоза, прогорнуючи зморшки.
І мама молиться - "Хай поживе ще трошки"
Вже так давно не бачить сина свого
І ще хоч раз побачити його живого...

Ти знаєш, мамо, я ще тримаюсь!
Караюсь, мучусь, але не каюсь!
Якщо не я - то хто? Зайве питання...
Для нас це не проста війна - це визвольні змагання.
Людей женуть на схід, немов худобу,
Принижують, щоб знищити людську подобу...
І захиститися у цих людей нема ніяких шансів,
У них одна надія - на повстанців...

Поплач за мною мамо, коли я загину.
За свою землю, за Україну
Поплач за мною сестро, не кажучи нікому,
Що я вже ніколи не вернусь додому.


Пройдуть роки, земля загоїть рани,
Залишаться в живих поодинокі ветерани...
А скільки тих, що не прийшли додому,
Лежать в своїй землі в могилах невідомих...

Поволі наші сили тануть, і всі ми знаємо,
Що в цій війні з чужими поки що програємо...
Хай перемоги наші порівняно малі,
Та головне, що наш народ лишився на своїй землі.
Ніхто не знає, хто я, ніхто не знає, де я...
Тіла загинуть - житиме ідея...
А наші душі тут - в рідних просторах -
Волинських лісах, Карпатських горах...

Поплач за мною мамо, коли я загину.
За свою землю, за Україну
Поплач за мною сестро, не кажучи нікому,
Що я вже ніколи не вернусь додому.

http://tartak.com.ua/
0/0

8. Одесса (гість) 16.08.2007 18:52    
Спасибо за качественную а родном языке!!
0/0

7. Костянтин (гість) 22.04.2006 01:22    
Прівіт усім!Хтось може мені порадити де можна взяти аккорди на тартака.Ніде не можу знайти а тут диже мало і не те.
Тартак-СИЛА!
0/0

6. Cheblan (гість) 09.08.2005 00:33    
шутТNiZze:різні люди кажуть по різному про вихід ухи і Валіка зі складу гурту(тобто Положинський і Муха)!Раджу тобі почитати їх інтерв'ю ФДР-у на tartak.com.ua! Особисто я симпатизую у даному разі Мусі(його можна зрозуміти)! А я вважаю, що логось просто задавила жаба через Бумбокс!До речі Муха був би не проти повернутися(так він казав для ФДР-радіоцентру), і я думаю Положинський мав би запросити хлопців назад, хоча це буде не справедливо по відношенню до новачків гурту! Така моя думка....
0/0

5. ***ADEON*** (гість) 13.07.2005 15:22    
ТАРТАК - THE BEST!!!
Кому надо любая mp3 с трёх альбомов - пишите.
adeon@mail.ru
0/0

4. NATALIJA (гість) 06.07.2005 07:36    
TARTAK-SUPER!
SASHA-ICH LIEBE DICH!
DEUTSCHLAND UND ÖSTERREICH FÜR IMMER MIT TARTAK!!!
0/0

3. NATALIYA(AVSTRIYA) (гість) 04.03.2005 18:37    
YA DUSCHE SULNO LUBLU UKRAINSKU MUZUKU !
A TARTAK -ZE PROSTO SUPER !!!
YUSCHENKO-TAK!!!
TARTAK-FOREVER!!!
0/0

2. Булка (гість) 21.01.2005 20:06    
Дуже великий вплив сьогодні на молодь має сучасна музика, і дуже важливо, щоб ця сама музмка виховувала в людиі почуття патріотизму, того, що ми українці. Бо, нажаль, дуже багато "БРУДУ" на телебаченні, радіо, і естраді. Гурт ТАРТАК одні із небагатьох, хто доносить до людей, вчасності до молоді цю дуже важливу ідею. І це не "фанатичний нацизм"! Поєднання панку, альтернативи та хіп-хопу в українських текстах, залучає до цієї музики все більше молоді. Щодо мене, я ніколи не цікавилася політикою, не задумувалася над тим чому я розмовляю російською, що я живу у країні, культура якої занедбана і т.д. Мене дуже вразив виступ Сашка еа майдані на початку туру "Пісні свободи". Тепер я розмовляю виключно українською. Під час революціїї щодня була на майдані. Зараз працюю на "Чесній хвилі радіо нарт", правда не повний день бо я ще вчуся у школі. Але скажу одне що за останні пів року я дуже змінила воє ставлення до життя, і не малу роль у цьому відіграла саме музика ТАРТАКА. Дякую вам.
0/0

1. Гетьман (член клубу) 09.12.2004 13:51    
"Я пробив непробивні стіни" дивіться тут...
http://www.fdr.com.ua/FDR.files/mp3/Track5.mp3.
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/213.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB