На головну сторінку

Танок на майдані КонгоНова хвиля

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Зроби мені хіп-хоп (1998)
  • Неформат (2001)
  • Пожежі міста Вавілон (2004)
  • Сила (2005)
  • Всі спец-проекти на mp3 (2007)
  • Golden Hits. Vol. 1. (2007)
  • Реформатції - 2 (2008)
  • Проїхали (2010)
  • С.П.А.М. (2010)

Засновано: 14.06.1989
Місце заснування: Харків

Історія

Кінець 1996 року... У харківських музичних колах багато говорять про відбірковий тур фестивалю "Червона Рута". Оскільки попередній фест у Севастополі видався гучним, то наступний — навесні 1997 р. у Харкові обіцяв бути ще кращим. Умови відбіркового конкурсу були прості — 3 пісні українською мовою. Хлопці з гурту "Танец на площади Конго" (або англійською мовою "The Dance on the Congo Square Band", який перед тим називався "Новые Дома" і був створений у трудовому таборі харків'янами Олександром Сидоренком (Фоззі) та Костянтином Жуйковим (Котя) 14 червня 1989 р.), маючи в своєму репертуарі лише одну українську пісню "Чуваки" (кавер на пісню "Банана" харків'янина Віталія Бодло), захотіли взяти в фесті участь.

Відповідно заявку подали як гурт "Танок на майдані Конго". Хлопці написали першу оригінальну українську пісню - "Ото Таке", а за два дні до відбору зібрали до купи пісню "Зроби мені хіп-хоп" і виставилися на конкурс двома складами: у рок-номінації та в танцювальній. В результаті на "Червоній Руті" (Харків, 1997 р.) гурт отримав I місце в танцювальній номінації та приз за кращий шлягер фестивалю — "Зроби мені хіп-хоп". На виступі ТНМК був присутній директор "Privat-TV" Олександр Голубчик, який пообіцяв зняти кліп на пісню "Зроби мені хіп-хоп".

На початку 1998 р. відбувся тур Україною переможців "Рути-97", далі хлопці перебралися до Києва, оскільки реалізуватися у Харкові було неможливо. З квітня 1998 р. гурт розпочав співпрацю з Олексієм Яковлєвим, з його допомогою кліп "Зроби мені хіп-хоп" вдало стартував в телевізорі. Другий кліп – "Дибани мене" робили все власними силами (ліпили декорації власноруч), бо грошей на зйомки не було. Кошторис — 160 доларів – без сумніву, це – найдешевший кліп в історії MTV Top-40. Восени 1998 р. був готовий дебютний альбом "Зроби мені хіп-хоп" (альбом присвячено хрещеному батьку групи — Олександру Голубчику, який загинув 16 січня 1999 р.). За його випуск взялася компанія "Nova Records".

Травень 1999 р. виходить кліп "Зачекай" (режисер Віктор Прідувалов), який активно ротувався в Москві (через це гурт поступово почав виступати в Москві). На міжнародному фестивалі серії "RAP-Мusik" ТНМК отримали призові місця (1998 р. – II місце, 1999 р. – III місце). З початком клубних виступів в Москві гурт змінив своє звучання — поменшало електронних звуків, побільшало живих. ТНМК став "кращим альтернативним проектом" за підсумками 1999 р., отримавши "Золоту Жар-Птицю". Наступного року на фестивалі "Таврійські Ігри" гурт знову отримує цю нагороду. Саме на цьому фесті до гурту доєднався наймолодший учасник — DJ Антон Батурин (ТонІк).

Протягом 1999 р. – 2001 р. хлопці записували альбом "Нєформат" (така назва є реакцією на ситуацію в українському медіа-просторі тих часів, бо "по радіо співали москалі"), в якому вперше з'явилися фьючеринги — Міхей, Ніна Матвієнко, а в скітах поряд з канонічним Арнаутовим було використано класику від Леся Подерв'янського та Миколи Гоголя. Згодом зняли кліп на пісню "По барабану". Прем'єра першого офіційного сайту - www.tnmk.com, який протягом 2000 р. малював Євген Санніков, відбулася 16 лютого 2001 р. Сайт на Першому Українському Інтернет-Фестивалі отримав дві премії — "Дизайн року-2001" та "Кращий музичний сайт року". У травні 2001 р. вийшов кліп "А море де?" (кавер на Челентано). А згодом - і кліп "ПоRAPалося серце". Протягом 2002 р. гурт багато виступав – і open-air в Україні, і клубні виступи в Москві, і виступ у Вроцлаві! Того ж року розпочалася паралельна робота відразу над двома платівками — наступною номерною та збіркою реміксів & римейків "ReФорматЦія" (для цього альбому були записані треки з групами "5nizza" та "Я и друг мой грузовик"). На початку осені 2002 р. вийшов кліп "Восени", який вважається кращим кліпом ТНМК і одним з найсильніших відео в історії української музики. Телеканал "Enter" запропонував ТНМК зробити документальний фільм про їх історію - так розпочалася робота над довгобудом "ШоПопалоШоу".

На початку березня 2003 р. вийшла платівка "ReФорматЦія". Трохи пізніше відбувся прем'єрний показ двох перших частин документального фільму "ШоПопалоШоу". У квітні гурт зіграв ексклюзивний акустичний концерт "Ноу Кіпіш". Влітку хлопці записали декілька треків для нового альбому та визначилася з його назвою — "Пожежі міста Вавілон" (серед нових пісень були "Вода" та "Вавілон", які обрав Віктор Прідувалов для свого дебюту в кіно — фільму "Весілля Барбі"). 18 вересня 2003 р. ТНМК зіграв спільний концерт з Схід Side в клубі "44", під час якого було записано концертну платівку "Jazzy".

На початку червня 2004 р. світ побачив альбом "Пожежі міста Вавілон" (його презентація відбулася в київському клубі "Бабуїн" на живо). У травні був готовий перший в історії гурту максі-сингл "Вода/L'eau", який став україно-французьким. Гурт готувався до турне по Франції і записав декілька франкомовних версій своїх пісень. До синглу увійшов також ексклюзивний дует ТНМК&5nizza "En Automne". У червні хлопці зняли кліп на пісню "Вода" та виступили в легендарному шоу "Ключи від форту Байар". Далі відбувся французький тур та феноменальний концерт у Харкові на Новых домах. Згодом були зйомки у фільмі ДАЇ, який транслювався по всій країні на уроках з правил дорожнього руху. За кілька тижнів у Львові з режисером Тарасом Химичем було знято "Та Ти Шо" та "Арешт", а у Києві Фагот пригадав режисерське минуле і зняв "En Automne" з 5nizza. Восени 2004 р. вийшло дві платівки — ТНМК & Схід Side "Jazzy. Live in 44" та "MetaMoreFozzey".

12 квітня 2005 р. у київському Молодому Театрі відбулася прем'єра кліпу "ТІкаю", який Віктор Прідувалов змонтував з відео французьких гастролей. Навесні 2005 р. було записано два неочікуваних дуети: "Нет ничего хуже" з Віа ГРА та "Червона Рута" з Софією Ротару. Тоді ж ТНМК почали на студії "Lemma" запис наступної номерної платівки "Сила". У червні 2005 р. гурт через різні погляди на подальший творчий розвиток припинив співпрацю з продюсером Олексієм Яковлєвим, і вже з вересня їх консультує продюсерська агенція "&Artists". У липні 2005 р. Фагот, Тонік та Фоззі знялися в епізоді у російському фільмі Руслана Бальтцера "Ненаситні". Згодом відзняли мобільним телефоном Nokia N-90 кліп на пісню "Забув" (перший кліп в історії, між іншим...) Відео "Гранули" знімав в Санкт-Петербурзі російський режисер Олександр Ігудін.

2006 р. до "ШоПопалоШоу" додається третя частина (над нею працює режисер Кадім Тарасов). Протягом цього року гурт зіграв більш, ніж на 10 фестивалях в Україні та Росії. У квітні 2006 р. на церемонії "ShowBizAward" гурт став кращим в номінації "Hip-Hop and R&B". Влітку Фагот озвучив Джонні Деппа у "Піратах Карибського Моря 2. Скриня Мерця", а гурт відзняв кліпи "Відривайся" (до фільму "Ненаситні") та "Молодець" (він став першою анімаційною роботою такого рівня в Україні). Далі Фагот та Фоззі записали серію радіоуроків Бі-Бі-Сі "Рок-Англійська з ТНМК" та взяли участь в озвучці мультфільму "Теркель та Халепа", записавши до нього два треки — "Хто ти такий" та " Паранойа", згодом Фагот озвучив одного з пінгвінів у стрічці "Веселі Ніжки". Восени 2006 р. вирішили відсвяткувати десятиріччя ТНМК, підготувавши ювілейне шоу "10 сезонів ТНМК", яке відбулося 30 листопада 2006 р. На святковому концерті було презентовано новий спільний трек "Моя мама...", записаний разом з Сергієм Сивохою, а прямо на сцені гурт отримав Золотий Диск від Moon records — "Сила" стала золотою (наклад - 55 тисяч примірників). Виходить другий сольний альбом Фоззі — "Mono MetaMoreFozzey", а в останні дні 2006 р. було видано два DVD: "Танок на майдані Конґо. Віdeокліпи" з усіма кліпами гурту та довгоочікуваний "ШоПопалоШоу. Історія ТНМК в трьох частинах".

18 лютого 2007 р. презентовано "Молодець", а Фагот став голосом Джека Горобця і в "Піратах Карибського Моря 3. На краю світу". У квітні того року гурт записав саундтрек до ролика-презентації спільної заявки України та Польщі на проведення чемпіонату Европи з футболу-2012. Тоді ж дирекція фестивалю "Sziget" обрала ТНМК для виступу від України (гурт розпочав роботу над абсолютно новими піснями). У червні хлопці випустили перший офіційний бест — платівку "ТНМК — Golden Hits, Vol.1". У липні ТНМК записали старовинну народну пісню "Пливе човен" для проекту реінкарнації стрілецьких пісень — збірки "Українська Патріотична Пісня", ініціатором якої є Олег Скрипка. У вересні 2007 р. Фоззі дебютував з власною авторською колонкою на найбільшому українському футбольному порталі — football.ua (пізніше вона трансформувалася у його футбольний блоґ). 11 листопада 2007 р. відбулася прем'єра відеокліпу "Мушу йти". У жовтні того ж року гурт став обличчям першого українського Інтернет-мессенджера "Балачки" та взяв участь у ювілейних концертах Софії Михайлівни Ротару у Кремлівському палаці в Москві. Згодом гурт записує нову пісню "Своє борони" для проекту телеканалу "1+1" "Зірки в армії" (зйомки відбулися в Хмельницькому, в десантному полку).

У січні 2008 р. були представлені відразу два альбоми — "РеФорматЦія-2" (вийшов у якості компакт-диску) та "РеФорматЦія-2.2" (стала першою в Україні мережевою платівкою). Вже 19 лютого гурт після великої перерви знову зіграв в акустиці, виступивши на фестивалі "Молода гвардія" у Київському Жовтневому Палаці. У лютому Фоззі дебютував із власною колонкою в журналі "Фокус". А далі розпочалася клубна концертна сесія ТНМК, яка представляла собою серію клубних концертів зі спеціальною програмою, яку в Україні раніше можна було почути лише в Києві. Цей тур переривався звичайними концертами і тривав до травня 2008 р. 19 квітня 2008 р. група влаштувала в Києві до прем'єрний показ документального фільму Кадіма Тарасова "ШоПопалоШоу. Sziget", в якому йшлося про відвідування ТНМК Угорщини та виступ на легендарному фестивалі Sziget. Того ж місяця було презентовано пісню для фанів харківського футбольного клубу "Металіст" — "Вперед, Металіст!". У травні 2008 р. гурт виступав на фестивалі "Таврійські Ігри", у Львові на дні міста та у Івано-Франківську (це було сольне мультимедійне шоу ТНМК на площі), у Харкові та у Познані, а у Празі відзняли кліп "Темно" (6 листопада відбулася презентація відео в київському клубі "Salminskiy", а прем'єра — на телеканалі "М1"). Наступного місяця вийшов концертний кліп "Банзай", створений Кадімом Тарасовим на базі фільму "ШоПопалоШоу. Sziget" з відео виступу ТНМК в Угорщині, гурт виступив на фестивалях "Фортеця" (Білгород-Дністровський) та "Усадьба. Джаз" (Москва). У Харкові 29 листопада 2008 р. у ККЗ "Україна" відбувся концерт гурту, де вони зіграли свої нові пісні. Загалом, за 2008 рік ТНМК виступив більше, ніж шістдесят разів, побивши власний рекорд за гастрольним кілометражем.

2009 р. гурт бере участь у всеукраїнському турі "З Україною в серці", а Фагот - у телевізійному шоу телеканалу 1+1 "Танцюю для тебе" та у шоу телеканалу Україна "Народна Зірка" (1 та 2).

Протягом 2010 р. гурт давав концерти по Україні (Запоріжжя, Кіровоград, Київ, Рівне...). 24 липня 2010 р. гурт брав участь у фестивалі "Потяг до Яремче". 17 вересня 2010 р. вийшла бета-версія альбому "С.П.А.М. " (яка ексклюзивно представлена в новому тачфоні Nokia 5250).

Танок на майдані Конго

Олег Ігорович Михайлюта (Фагот) - лідер-вокаліст, аранжувальник. Народився 27 березня 1974 р. У дитинстві займався музикою. Музична освіта – вища, закінчив Харківську Державну Консерваторію за класом фагота. У ТНМК – з листопада 1996 року. Грав у групах "Казма Казма", "Альфонс де Монфруа", "S.Y.D." Хобі – мандри, фотографування, автомобільні гонки.

Олександр Аркадійович Сидоренко (Фоззі-бой) - вокаліст, поет-драматург. Народився 06 квітня 1973 р. у Харкові. У дитинстві займався футболом. Освіта – вища, закінчив Київський Міжнародний університет, за фахом – журналіст-телевізійник, вчився по 3 роки в Харківському Державному Технічному Університеті Радіо-Електроніки та Харківській Гуманітарній Академії. Музична освіта – відсутня. Хобі – футбол, комп'ютерні ігри.

Костянтин Миколайович Жуйков (Котя) - бас-гітарист, бек-вокаліст. Народився 18 листопада 1975 р. у Харкові. У дитинстві займався боксом. Освіта – багато різних: середня школа №11, СПТУ №14 (спеціальність - слюсар, не закінчив). Музична освіта – Харківське музичне училище, Київське музичне училище. Грав в Державному духовому оркестрі. Викладає бас-гітару в київській музичній школі №33. Хобі – бокс, комп'ютерні ігри, футбол, відео-монтаж.

Ярослав Володимирович Верьовкін (Ярік) - гітарист, бек-вокаліст. Народився 20 грудня 1973 р. у Харкові. У дитинстві займався атлетизмом. Студент Харківського Державного Технічного Університету Радіо-Електроніки за фахом "Виробництво електронних засобів". Музична освіта — харківська музична школа №4, ударні інструменти. У ТНМК з листопада 1992 року. Грав в групі "Успение". Дає приватні уроки гри на гітарі. Хобі - автомобілі, рибальство.

Олексій Тарасович Саранчін (Льопа) - клавішник, бек-вокаліст. Народився 13 лютого 1972 р. у Харкові. У дитинстві займався музикою. Освіта – вища, закінчив Харківську Національну Юридичну Академію, за фахом – юрист. Музична освіта – вища, закінчив Харківську Державну Консерваторію за класом фортепіано. У ТНМК з січня 2005 року. Грав у джаз-бенді "Схід Side". Працює в Київському Вищому Музикальному Училищі викладачем фортепіано. Хобі – парапсихологія.

Віктор Анатолійович Корженко (Вітольд) - ударник. Народився 11 травня 1976 р. у Києві. У дитинстві займався футболом. Освіта – середньо-технічна, закінчив ПТУ-19, спеціальність – майстр оздоблювальних робіт. Музична освіта – 4 класи гри на барабанах в музичній школі №19. У ТНМК – з травня 1998 року. Грав у групах "Ренегат", "Юрьев День", "So..." В групі вважається найнадійнішою людиною. Хобі – футбол.

Антон Батурин (ТонІк) - диск-жокей. Народився 26 червня 1981 р. у Києві. У дитинстві займався картингом. Освіта – один курс в Київському Політехнічному Інституті, спеціальність - електроенерготехніка. Музична освіта – музична школа, сопілка, труба. У ТНМК з липня 2000 року. Грав у DJs Afterwork. Працює сольно як DJ Tonique - r'n'b, hip-hop. Хобі – автогонки, комп'ютерні ігри.
Сторінки в інтернеті:
  • Танок на майдані Конго - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 31
 (radioedit)
Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Всі спец-проекти на mp3   2007 731
 А море де? Танок на майдані Конго / Адріано Челентано Неформат   2001 4316
 Арешт Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Пожежі міста Вавілон 4 2004 10253
 Арешт Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Реформатції - 2 4 2008 1706
 Арешт ** Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Golden Hits. Vol. 1.   2007 1739
 Банзай Фоззі / Фагот Сила   2005 1436
 Бережи себе Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано     10026
 Більшеніж Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Всі спец-проекти на mp3   2007 334
 Бобіни&Платівки Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Всі спец-проекти на mp3   2007 450
 Бомбіні Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Зроби мені хіп-хоп   1998 1999
 В наступному
 (Човен)
Фоззі /  не вказано +   1602
 Вавілон Фоззі / Танок на майдані Конго Пожежі міста Вавілон   2004 4523
 Великі вуйки
 (саундтрек до однойменного серіалу)
О. Сидоренко (Фоззі) / О. Михайлюта (Фагот) не вказано    260
 Весну О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго, Teejay не вказано    1035
 Віва, Україно! Танок на майдані Конго / QUEEN не вказано     9643
 Відривайся Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Сила   2005 1118
 Війна Світів О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго не вказано    127
 Вітер Надії Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Пожежі міста Вавілон   2004 2334
 Вода Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Реформатції - 2 4 2008 13037
 Вода Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Пожежі міста Вавілон   2004 2741
 Вода ** Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Golden Hits. Vol. 1. 5 2007 2361
 Восени Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Неформат   2001 15138
 Вперед, Металіст! Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано     1536
 Все по 8 грн Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго С.П.А.М.  2010 4805
 Все чесно О. Сидоренко (Фоззі) / О. Михайлюта (Фагот) Сила   2005 1661
 Гострі ножі О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго, Брати Гадюкіни    482
 Готель Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Всі спец-проекти на mp3   2007 542
 Граблі Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано     2313
 Гранули Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Сила + 2005 5573
 Гупало Василь О. "Фоззі" Сидоренко /  не вказано     1855
 Джаззі Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Зроби мені хіп-хоп   1998 1259
 Дзеркало Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано    460
 Дибани мене Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Зроби мені хіп-хоп   1998 2682
 Діти голівуду Фоззі / Танок на майдані Конго не вказано     1174
 Друга новина
 (саундтрек до фільму "Бобот та енергія Всесвіту")
О. Сидоренко (Фоззі) / О. Михайлюта (Фагот) не вказано    189
 За нашим стодолом Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано     2623
 Забув Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Сила   2005 15039
 Запалися грою Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано     528
 Зачекай Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Зроби мені хіп-хоп   1998 3578
 Здра, моя ра Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Неформат   2001 1847
 Зроби мені хіп хоп Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Зроби мені хіп-хоп   1998 11257
 Зроби менi хiп-хоп. 20 років по тому Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Всі спец-проекти на mp3   2007 2474
 Іво Бобул Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Пожежі міста Вавілон   2004 7403
 Історія України за 5 Хвилин Артем Полежака / О. Михайлюта (Фагот) не вказано    4339
 Кивобобо  не вказано     1096
 Кір Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Всі спец-проекти на mp3   2007 277
 Клоуни Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Сила   2005 666
 Кому нокаут? Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано     1644
 Контакт О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго, Ю. Медвідь не вказано    691
 Лихо - пісня з Теркель і халепа Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано     1101
 Люба Люба Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Неформат  2001 3189
 Любов Фоззі / Фоззі Всі спец-проекти на mp3   2007 1721
 Мантра Фагот / Фагот не вказано    1669
 Марина Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Пожежі міста Вавілон   2004 2340
 Ми смішили Бога О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго не вказано    901
 Мила Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Неформат   2001 2170
 Мій Демон О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго не вказано    1306
 Міліцейська академія Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано     966
 Молодець Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Сила   2005 25783
 Моя мама Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Реформатції - 2   2008 2375
 Мушу йти Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Сила   2005 4082
 На дачу.ua Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Неформат   2001 2157
 Нам пощастить
 (присвята Андрію Лободі (гурт Хорта))
Тартак, Танок на майдані Конго, Діана Месс, Хорта / Тартак, Танок на майдані Конго, Діана Месс, Хорта не вказано    7549
 Небокрай Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано    1101
 Непорозуміння Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Всі спец-проекти на mp3   2007 471
 Новина Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго С.П.А.М.   2010 735
 Ноу кіпіш Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Сила   2005 1623
 Останній натурал Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго С.П.А.М.   2010 603
 От ж’алко пацана Фоззі / Фоззі Всі спец-проекти на mp3   2007 1688
 Ото таке Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Зроби мені хіп-хоп   1998 2471
 Парті Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Зроби мені хіп-хоп   1998 1604
 Підйом Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано     2383
 Пісня Пацифіста Фоззі / Фоззі Всі спец-проекти на mp3   2007 2919
 Пливи за буй Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго С.П.А.М.   2010 939
 По барабану Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Неформат   2001 2482
 По радіо співали москалі Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Неформат   2001 4431
 Повний бак О. Сидоренко (Фоззі) / О. Михайлюта (Фагот) С.П.А.М.  2010 187
 Покоління.mp3 Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго С.П.А.М.   2010 617
 Помаранчі
 (пісня написана на честь "Помаранчевої революції")
Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано     2531
 Почну Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Всі спец-проекти на mp3   2007 373
 ПоRAРалося Серце Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Неформат   2001 9055
 Проїхали Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Проїхали  2010 2664
 Прокачай О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго не вказано    122
 Пупсики Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Сила   2005 684
 Ретро Танок на майдані Конго / Хенкок Неформат   2001 2721
 Різдво - Рок-н-рол Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано    894
 Робот О. Сидоренко (Фоззі), Alina Pash / Танок на майдані Конго не вказано    182
 Сан-Франциско Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Сила   2005 465
 Своє борони Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано     484
 Своя ріка О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго не вказано     401
 Секс!Бокс!Джаз! Фоззі та DJ 108 / Танок на майдані Конго Пожежі міста Вавілон   2004 3111
 Сила Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Сила   2005 638
 Спам Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго С.П.А.М.   2010 642
 Та ти шо Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Пожежі міста Вавілон   2004 2634
 Та ти шо * Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Реформатції - 2 3 2008 9583
 Там, де ти тепер Танок на майдані Конго, МАСО "Слобожанський" / Танок на майдані Конго, МАСО "Слобожанський" не вказано    772
 Там, де ти тепер О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго не вказано    123
 ТелефонStyle Фоззі / Фоззі Всі спец-проекти на mp3   2007 1221
 Темно Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Проїхали   2010 1526
 Тестостерон О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго не вказано    122
 Тікаю Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Неформат   2001 1940
 Той, хто... Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Пожежі міста Вавілон   2004 3784
 Той, хто... * Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано 4   2007
 Українська мрія О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго не вказано    116
 Файна Україна Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Пожежі міста Вавілон   2004 4703
 Фідель О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго не вказано    217
 Харків Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Всі спец-проекти на mp3   2007 882
 ХАрківрапасіті, здрасті! Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано     1292
 Хоббіт О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго не вказано    263
 Хороший Рік / Поганий Рік О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго не вказано    809
 Хоча я є О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго не вказано    2222
 Хрум-хрум Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Зроби мені хіп-хоп  1998 1764
 Чашка Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго С.П.А.М. 52010 9412
 Ч/Б Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Пожежі міста Вавілон   2004 2505
 Чікаго Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго С.П.А.М.   2010 743
 Чуваки В. Бадло / Танок на майдані Конго Зроби мені хіп-хоп   1998 1522
 Шоколад Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго С.П.А.М.  2010 1524
 Шо-мажор Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Всі спец-проекти на mp3   2007 669
 ШоПопалуШоу Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Зроби мені хіп-хоп   1998 1341
 ЩастяНастяРадощі Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Всі спец-проекти на mp3   2007 318
 Щедрий (народна пісня) не вказано     2316
 Якщо ми О. Сидоренко (Фоззі), Алібі / О. Сидоренко (Фоззі), Алібі не вказано     1394
 Янголи Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано    702
 Dance.Dance.Dance. Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Всі спец-проекти на mp3   2007 412
 Homo Українес Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Пожежі міста Вавілон   2004 1905
 Letter 2 Бабуля
 (Наталії Павлівні Храмовій)
ФОззі / Фагот Всі спец-проекти на mp3   2007 1033
 P&P О. Сидоренко (Фоззі) / О. Михайлюта (Фагот) С.П.А.М.  2010 122
 Qari Qris О. Сидоренко (Фоззі) / Танок на майдані Конго не вказано    99
 SMS Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго не вказано     670
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів: Гетьман  19.07.2004
Відредаґовано: 13.10.2010
Переглядів: 44490  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
31. Аzor (гість) 15.03.2010 14:25    
Класна фонограма пісні "Я забув" є на сайті navsi100.com , на жаль ссилки не маю, пошукайте в розділі де мінусовки.
0/0

30. Palyokha Vitaliy (гість) 17.03.2009 02:45    
Будь ласка підскажіть де скачати-ТЕМНО. Дуже хочю цю пісню
0/0

29. ФАГОТ (гість) 24.12.2008 18:56    
ыыы это респект
0/0

28. jamall (користувач) 24.11.2008 19:43    
а є в когось фонограма на мушу йти?киньте будьласка.
0/0

27. HENRIK (гість) 24.09.2008 18:41    
допоможіть мені знайти слова пісні "Арешт" французького переводу.
0/0

26. Саня (гість) 19.02.2008 22:26    
Люди а как называется песня там где припев "Люди люди их милионы . . ."???
0/0

25. Максим, Херсон (гість) 03.06.2007 20:17    
Текси в ТНМК писав завжди Фоззі, треба знати хлопці і дівчата))
0/0

24. викки (гість) 26.05.2007 19:25    
Maestro тексти Діля не пише вын з гурту давно вже пішов а тести пише ФОЗЗІ він найкращий ТНМК ЦЕ СУПЕР а УКРАЇНА ЦЕ КЛЬВО МИ НАЙКРАЩИЙ
0/0

23. Ромчик Козак (член клубу) 24.04.2007 23:27    
Я ними вже років 6 захоплююсь... Супер!
А тексти дійсно пише Фозі... Який Діля???
0/0

22. Дмитро (гість) 27.03.2007 21:36    
Я шукаю всі альбоми ТНМК і Тартак, однак де изнайти за низьку ціну - не знаю. Підскажіть
0/0

21. Сашко! Ну шо (користувач) 03.03.2007 19:42    
Таби на ТНМК - Арешт
 Ам
		 					---------------
---------------						-----1-----3---
-----1------3-- - повторити три рази а на закінчення -  ---0--0--------
---2---2-24----						---------------		
---------------						--3-----1------
-0-------------						---------------
---------------
Потім знову 					Тут я непевний 
---------------------------------------------------------------------------------------
------1--------3------1-------3------1--------3-----------1------3---------------------
----2---2--24-------2---2--24------2---2--24-----4------0---0------3-------------------
---------------------------------------------------4-----------------3-----------------
--0---------------0--------------0--------------------3-------1------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------
Підібрав Сашко із Кривбасу!
0/0

20. Жека (гість) 22.02.2007 15:23    
ми із Стасом обожнюєм ТНМК,коки чуємо тєми співаємо без передиху.Потрібно оригінал соло "я забув" та інших пісень,взагалі то підбираю,та хочєтся справжнього!Фагот,чого нема ніде нот і акордів?? НЕ РОЗУМІЮ!
0/0

19. Сашко (гість) 13.02.2007 16:20    
Добавте фонограму людям а то нам на КВН треба фанєру на Іво Бобул ми Луцька команда КВН ВДУш
0/0

18. St@p (гість) 27.11.2006 22:14    
Допоможіть знайти фонограму пісні Забув бо вже пів години в неті сижу не можу знайти
0/0

17. Бодя (гість) 27.10.2006 00:44    
Люди плз додайте акорди пісні Арешт(ТНМК)! Я дуже хочу научитися грати саме цю пісню! ПЛЗ
0/0

16. Eugene (гість) 21.03.2006 17:29    
Я збираюся запустити сайт з акордами українських пісень, але мені потрібна допомога... Маю практично всі таби ТНМК включаючи Забув і Гранули.. Кому цікаво пишіть на пошту jahmper@gmail.com або аську 305080608
0/0

15. Андрій (гість) 26.02.2006 19:17    
Олекса скажи будьласка коли саме
0/0

14. Альберт (гість) 25.01.2006 15:01    
YO People! Я из России тащусь по ТАНКАМ.Но у нас проблема с украинским рэпом.BOYS AND GIRLS если у кого есть альбом "зроби мени хип-хоп" будьте добры пришлите мне на мой почтовый ящик alic@yandex.ru .НЕ ДАЙТЕ ЗАСОХНУТЬ ХЛОПЦЮ БЕЗ РЭПУУУУУУУУУУ!Буду очень благодарен! YO! PEACE!
+1/0

13. Евгения (гість) 10.12.2005 14:39    
ТНМК - SUPER!!! Я хоть и не с Украины, но эту группу просто обажаю!!! Так держать!!! Вопрос к ТНМК - вы когда-нибудь приедете с концертом к нам в Новосибирск (Россия)? Очень бы этого хотелось...

С огромным уважением и любовью, Евгения Севостьянова.
+1/0

12. THUNDERSTRUCK (гість) 05.12.2005 20:36    
Скажіть хто небудь ТНМК ,хай таби або аккорди виложять хоча б на пісню "Забув"
0/0

11. ZhoSsey (гість) 01.12.2005 23:09    
Maestro, ніфіга, тексти теж пишить ФОЗ, а музон Фагот =)!
0/0

10. Оля (гість) 13.08.2005 10:31    
Комментарий от москалей. Несмотря на песню "По радіо співали москали", ТНМК нравится и нам. Вот мне нравится Фоззи и то, как он поёт. И вообще ребята талантливые. Но с какими-то прамоскальскими замашками (неудивительны сомнения Євгена Шульги).
0/0

9. Льошка (член клубу) 13.07.2005 03:37    
Тнмк гарний гурт, думаю цього досить
про цей гурт можна багато казати!
2004р. був дуже плідним для цього гурту...
Їхня джазова програма особисто мені не до вподоби...
0/0

8. Оля (гість) 05.05.2005 10:42    
Група тнмк дуже класна.Особливо мені подобається пісня "Та ти шо",яка є гімном нашої компанії.
0/0

7. Beza (гість) 30.04.2005 18:18    
Я вважаю що ТНМ Конго О Ф И Г Е Н Н А Я ГРУПА!
0/0

6. Anonim (гість) 29.04.2005 19:32    
Блин, ору тут песни ТНМК, а "Я бачу сни" нему
0/0

5. Maestro (користувач) 25.03.2005 05:35    
Мені здається, що тексти пише взагалі Діля...
0/0

4. Харківець (користувач) 12.01.2005 00:29    
Така заява є дуже упередженою і безпідставною, тому що не наведено жодного підтвердження того, що їм пише хтось інший. То є стрільба по горобцях з гармати вночі. Можливо я помиляюся? То виправ мене.
0/0

3. Марина (гість) 01.12.2004 19:19    
Я дуже ЛЮБЛЮ ТНМК!Тому мені подобається все!!!Хто хоче поспілкуватись,то пишіть!Моя відповідь ТАК!
0/0

2. Олекса (гість) 27.10.2004 23:26    
Прихильники Ющенка – це активна і мисляча аудиторія – Марійка Бурмака
http://www.razom.org.ua/ua/news/2993/

Українська співачка Марійка Бурмака переконана, що прихильники Ющенка – це "активна і мисляча аудиторія". "Я до такої публіки звикла, оскільки починала свою співочу кар’єру ще у 92 році на фестивалі "Червона Рута".

Також Марійка зізналася, що виступ перед прихильниками Ющенка відрізняється від звичайного лише наявністю в репертуарі пісні "Листопад", в якій, зокрема, є такі слова: "листопад, листопад, листопад! Вже немає дороги назад".

Для Сашка Положинського, лідера групи "Тартак" відмінність між звичайними концертами та концертами на підтримку Ющенка, також не суттєва. "Хоч між піснями і в самих піснях я вставляю агітаційні слова за Ющенка, але мені приємно це робити і я роблю це охоче", - підкреслив Сашко.

Починаючи в Черкасах концерт, Положинський сказав: "Це буде концерт справжніх, чесних музикантів, які не співають під фанеру".

В Черкасах також запланований виступ гурту "Танок на майдані Конго".
0/0

1. Євген Шульга (гість) 26.07.2004 17:12    
У мене великі сумніви щодо того, що тексти ТНМК пише Фоззі, хоча це є їхньою офіційною версією. Слова надто досконалі з мовної точки зору. Їх не може писати людина, яка у побуті говорить російською і не вдосконалюється в українській щодня. Якби це було правдою, тексти рясніли би суржиком і русизмами, яких не помічають російськомовні українці. Підозрюю, що тексти або сильно редагуються, або цілком пишуться невідомим автором. До речі, є підозра, що цей автор потроху відходить від Танків і вони намагаються щось писати самостійно. Яскравим прикладом недосконалої української в їхньому виконанні є, на мою думку, пісня "Та ти шо". От у її авторстві я б менше сумнівався.
-1/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/240.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB