На головну сторінку

Андрій КузьменкоАндрій Кузьменко
Фото з сайту: skryabin.openua.net
Відомий український автор та виконавець пісень, телеведучий. Лідер гурту Скрябін

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 17.08.1968 - 02.02.2015

Біографія

Лідер гурту Скрябін Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 р. у Самборі Львівської області. У дитинстві Кузьма мріяв статі водієм сміттєвоза. На дитячому святі в садочку вперше проявилась творча особистість Кузьми, коли він, не побачивши в залі мами, розплакався та не розповів віршика. Далі була школа, де відбувалися різні курйозні ситуації: мати резиновим тапком заганяла Андрія в музичну школу (яку він закінчив по класу фортепіано), до 8-го класу вчився добре, а далі з'їхав, тоді почав грати музику. У десятирічному віці Кузьма почув пісню The Beatles "Lady Madonna" та здивувався тим наскільки простою була музика і наскільки сильно вона вставляла (спершу Андрій "награвав" цю мелодію на власноруч зробленій електрогітарі, далі – на своєму піаніно, відчув такий душевний підйом, що почав придумувати мелодії сам). Далі Кузьма захоплюється музикою disco (Boney M.), проте не відвідує дискотеки та танці, а сидить вдома і затирає свої платівки. 1981 р. Кузьму зраджує його кращий друг. Для Андрія це був настільки важкий удар, що батьки вирішили переїхати жити у Новояворівськ. Андрій пішов у школу з поглибленим вивченням англійської мови. Згодом він відкриває для себе таку річ (яка і зараз займає важливе місце в його житті), як польське радіо і телебачення, вільно оволодівши польською мовою, Кузьма міг цілими днями слухати найсучаснішу музику і дивитись польські телепрограми (потрібно відмітити, що і сьогодні для Кузьми немає кращого відпочинку, ніж у суботу ввечері подивитись польське телебачення). У 1983 р. Кузьма почув групу "Exploited", яка захопила його та змусила полюбити панк-рок. Ця музика зробила з Кузьми зовсім іншу людину. Він став танцювати, ходити на дискотеки і розповсюджувати панк серед молоді - так з'явилася група "Ланцюгова реакція" (для репетицій групи використовували актовий зал школи, де вчився Кузьма). Група грала на танцях; тоді було дуже модно, коли на танцях грала жива група. Співали українською, англійською та російською мовами, Кузьма мав шалену популярність у школі, граючи на дискотеках. А сам Кузьма весь час говорив: "Ми не були панками, ми панкували!". Граючи панк-рок Кузьма поступово захоплюється стилем нью-романтік саме "Depeche Mode", "The Cure", "Alphaville", "Ultravox" ввели юного Кузьму у світ неоромантики). 1985 р. Кузьма закінчує школу і, мріючи стати лікарем-неврологом, намагається вступити у Львівський Медінститут, але це йому не вдається. У 1986 р. Кузьма знайомиться з Володимиром Шкондою, з яким вони спершу тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Володя був гітаристом, Кузьма грав на піаніно. Цю так звану "групу" Кузьма вважає першим етапом появи "Скрябіна". Протягом 1986 – 1987 рр. служить в армії.

У 1987 р., після повернення з армії, Кузьму переводять до Львова в медінститут на факультет стоматології. У 1987 р. Андрій написав пісні "Lucky Now", "Brother", "Так То Вже Є" (більшість пісень тоді писалися англійською, а у разі необхідності перекладалися українською мовою). У 1988-1989 рр. в Новояворівську була заснована андеграундна студія "Sпати", до неї вступили Кузьма й Ігор Яцишин, які продовжували грати хардкор-панк у "Цепній реакції" та групі "Наша контора". Невдовзі Кузьма бере участь в діяльності груп "Асоціація Джентльменів", "УКО", "Труна", "Death Time Boys", "Реанімація" (грає на гітарі, співає, є автором музики, текстів і обличям усіх цих груп). Саме тут і з'явилися люди, які зіграли важливу роль у формування "Скрябіна": Андрій Кьюр Штурм, Славік Пономарьов, Саня Скрябін... Були і сольні проекти Кузьми в стилях психоделік і нью-романтік (пісні "Душа і плоть", "Love Me To Death", "Ліза", "Texas Song"...) 1989 р. разом з іншими (Рой, Шура) засновує гурт "Скрябін". 1993 р. Кузьма закінчив Львівський медичний інститутут. У 1994 р. Кузьма одружується на Світлані – дівчині, яка вчилась з ним у паралельних класах, і яка колися захистила його бажання піти в музику перед його батьками. Світлана – художниця і Кузьма є найбільшим шанувальником її таланту. Але в цьому ж році він змушений був покинути дружину і переїхати з Роєм і Шурою до Києва (тяжко звикав до цього, перебував у депресії, 2 рази в місяць їздив додому). Але, отримавши власну квартиру в столиці і насолоджуючись успіхом альбома "Птахи", Кузьма заспокоюється і починає втягуватись в активне життя київського музичного бомонду, незабаром Світлана теж переїхала до столиці і сімейне життя продовжилось. 1995 р. народжується донька Марія-Барбара. У 1996 р. Кузьма дебютує на каналі УТ-2, як ведучий музичної сторінки в програмі "Бомба". Як журналіст – вчасно зупинився, хоча і зараз працює в деяких журналах, щоправда, під псевдонімом. 2005 р. написав книгу " Місто, де не ходять гроші" та виходить у світ роман "Я "Побєда" і Берлін". Захоплення Кузьми – велосипеди і машини. Нещодавно він придбав собі нормальний байк, хоча мріяв про нього ще з дитинства (поки в Кузьми був "фольцваген", його можна було побачити цілими днями за ремонтом машини, тепер у нього "фіат", з яким клопот ще більше, зате Кузьма дуже полюбляє, відремонтувавши автомобіль, їздити на великій швидкості). Кузьма не хоче повертатися в Новояворівськ, хоча, природно, він і до сих пір не може позбутися комплексу "хлопця з маленького містечка". І вже зовсім безглуздо було б пов'язувати ім'я Кузьми із зоряною хворобою – Кузьма: "Ми прості, прості, як вхідні двері!"

А взагалі Кузьма - мудра і розумна людина, психолог від природи, а його поведінка залежить тільки від настрою (у хорошому настрої Кузьма має неймовірний шарм, почуття гумору, надзвичайно контактний, може піти в нічний клуб, поспілкуватися з фанами, яких любить і цінує більше всього). До музики відноситься просто, пише її у своє власне задоволення. У Берліні раз понюхав (якась іспанка поруч курила якусь гидоту) і йому цього вистачило: забув як його звати, утратив контроль над собою. Йому не сподобався цей стан! Кузьма - консерватор по натурі. Страшно марновірна людина: скрізь ходить і плює через плече. У нього дуже мало друзів. Його природа дуже панкова, творчість для нього - просто спосіб мислення, спосіб передачі інформації. Кузьма пересвідчився в тому, що кожен може придумати щось таке, що зрозуміють тисячі, мільйони людей, і це досить не важко технічно – потрібно тільки вкласти душу і мізки!

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100 годин А. Кузьменко / Скрябін 5   5962
 А пам'ятаєш?
 (Місця щасливих людей)
А. Кузьменко / Скрябін 4  173551
 А під Новий Рік А. Кузьменко / А. Кузьменко    44911
 Амнезія А. Кузьменко / Скрябін     2066
 Бреши мені вголос Р. Домішевський / А. Кузьменко    1689
 Буковель
 (П'яна пісня)
А. Кузьменко / Скрябін      3964
 Бути маленьким А. Кузьменко / А. Кузьменко     2015
 В ліжку спав А. Кузьменко / А. Кузьменко     1429
 Вазелін А. Кузьменко / Скрябін 3  3287
 Вдома одна А. Кузьменко / А. Кузьменко    1552
 Вечірня газета А. Кузьменко / Скрябін     956
 Вибач А. Кузьменко /  5  9922
 Вибач * А. Кузьменко / А. Кузьменко 1   2567
 Випускний А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  52940
 Випускний А. Кузьменко / Скрябін     153020
 Віддай той сон А. Кузьменко / А. Кузьменко    946
 Відстань А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський 4  7910
 Вошо А. Кузьменко / Скрябін     587
 Гей, гопа-гопа А. Кузьменко / А. Кузьменко    21042
 Герой А. Кузьменко / А. Кузьменко    2515
 Гламур А. Кузьменко / А. Кузьменко    9862
 Глобус А. Кузьменко / Скрябін     2066
 Говорили і курили А. Кузьменко / Скрябін    53013
 Говорили і Курили А. Кузьменко / Скрябін 4   18102
 Голі дівчата А. Кузьменко / А. Кузьменко    3439
 Гондурас А. Кузьменко / А. Кузьменко     2062
 Давай з тобою займатися любов‘ю
 (Светрик)
А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський    8425
 Два озера повнi слiз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1334
 Дельфіни А. Кузьменко / Скрябін +  14753
 Дівчина з кафешки А. Кузьменко, Dekolte / Скрябін, Dekolte    8769
 До смерті і довше А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    2325
 Добряк А. Кузьменко / Скрябін    21900
 Дура-цензура А. Кузьменко / А. Кузьменко     1202
 Душа і плоть А. Кузьменко / А. Кузьменко     828
 Дякую, люди! А. Кузьменко / Скрябін     991
 Дiвчина Кончiта А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  3305
 Еволюція А. Кузьменко / А. Кузьменко    3633
 З Новим роком А. Кузьменко / А. Кузьменко     3119
 З Новим Роком і Різдвом А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   28634
 Загублений рай А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1501
 Загублені діти А. Кузьменко / А. Кузьменко    2354
 Західний кордон А. Кузьменко / Скрябін    2248
 Зірка кіно А. Кузьменко / Скрябін     1748
 Зламані крила А. Кузьменко / А. Кузьменко    2827
 Змучений А. Кузьменко / А. Кузьменко    1176
 І буде так А. Кузьменко / А. Кузьменко    1106
 І так то вже є А. Кузьменко / А. Кузьменко     823
 Інфляція – дурдом А. Кузьменко /  4  2507
 Історія А. Кузьменко / Скрябін     2783
 Італодіско
 (Шкільна любов)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  7308
 Її очі міняли колір А. Кузьменко / А. Кузьменко     1828
 Казка Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    3353
 Календар А. Кузьменко / А. Кузьменко    2857
 Квінти А. Кузьменко / Скрябін 4  46718
 Квінти
 (інші акорди)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   6416
 Квінти **
 (ще інші акорди)
А. Кузьменко / Скрябін 4   2116
 Кинули
 (Є кліп)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    42687
 Китайські чіпси Р. Домішевський / А. Кузьменко     3087
 Кінець фільму А. Кузьменко / Скрябін     17424
 Клей Р. Домішевський / А. Кузьменко 4  3740
 Коралі А. Кузьменко / А. Кузьменко    2481
 Коридори-нори А. Кузьменко / А. Кузьменко     1180
 Лист до друга А. Кузьменко / Скрябін    27878
 Лист до президентів А. Кузьменко / Скрябін     13440
 Лишися того А. Кузьменко / А. Кузьменко     369
 Ліг спати і вмер А. Кузьменко / А. Кузьменко     1357
 Любити, платити А. Кузьменко / А. Кузьменко    6689
 Любити платити А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  13514
 Люди чекають А. Кузьменко / А. Кузьменко     1241
 Люди, як кораблі А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  126721
 Майже Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера    826
 Маленька дівчинка А. Кузьменко / Скрябін     1761
 Маленька зимна пташка А. Кузьменко / А. Кузьменко    849
 Мам А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   450399
 Манекен А. Кузьменко / А. Кузьменко     1789
 Маршрутка А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  53657
 Медор А. Кузьменко / А. Кузьменко     961
 Мені однаково... Т. Шевченко / А. Кузьменко не вказано 5   7374
 Ми як машини А. Кузьменко / А. Кузьменко    1495
 Мій брудний космос А. Кузьменко / А. Кузьменко     1525
 Мій друг А. Кузьменко / А. Кузьменко     1087
 Місто
 (Люби, не люби)
А. Кузьменко / Скрябін     1624
 Мовчати
 (Повна версія)
А. Кузьменко / Скрябін 5  187341
 Море
 (То моє море)
А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера    8466
 Моя королево А. Кузьменко / А. Кузьменко     1685
 Моя королево А. Кузьменко /  5   885
 Мудрий, бо німий А. Кузьменко / А. Кузьменко    1913
 На даху А. Кузьменко / А. Кузьменко     1754
 Най буде дощ Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський 5  7756
 Нам казали А. Кузьменко / А. Кузьменко    2700
 Наприклад А. Кузьменко / А. Кузьменко    855
 Наш останній танець А. Кузьменко /     7019
 Наш перший медляк А. Кузьменко / Скрябін    3316
 Наше місто А. Кузьменко / А. Кузьменко    1008
 Наші А. Кузьменко / А. Кузьменко     1499
 Не будь рагульом, не пий за рульом А. Кузьменко / Скрябін    1470
 Не вмирай А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера 3  5463
 Не даєш А. Кузьменко / А. Кузьменко    5035
 Не дай А. Кузьменко / А. Кузьменко    881
 Не думай про завтра А. Кузьменко / А. Кузьменко    15571
 Не засипай ті ями А. Кузьменко / А. Кузьменко     794
 Не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко    1414
 Негри люблять молоко А. Кузьменко / Скрябін    2805
 Неділя А. Кузьменко / А. Кузьменко     1253
 Ненормальне літо А. Кузьменко / А. Кузьменко    1551
 Ніби в раю А. Кузьменко / Скрябін    3138
 Ніжно, не ніжно А. Підлужний / А. Підлужний не вказано    7193
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера    3705
 Нова "Cтатуя Cвободи" А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   2383
 О, Ніза
 (О, Ліза)
А. Кузьменко / Скрябін     290
 Оля А. Кузьменко / А. Кузьменко +  5403
 Оператор А. Кузьменко / А. Кузьменко    849
 Осінь-зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    3236
 Остання сигарета А. Кузьменко / Скрябін    10632
 Падай А. Кузьменко / Скрябін 4  14334
 Пам, парам, пам Кузьменко / А. Кузьменко +   1420
 Пам-парам-пам А. Кузьменко / А. Кузьменко    1305
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4   2667
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4  2711
 Паром
 (Я люблю тебе!)
А. Кузьменко / Скрябін     1433
 Пающіє труси А. Кузьменко / А. Кузьменко     2881
 Пів-року зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    1423
 Плани А. Кузьменко / А. Кузьменко    1388
 Повінь
 (Скрябін, Т. Повалій, О. Пономарьов, Тартак, Т. Чубай...)
А. Кузьменко / А. Кузьменко     6907
 Порш пана мера А. Кузьменко / Скрябін    10458
 Примітивні А. Кузьменко / А. Кузьменко     999
 Притулися А. Кузьменко / А. Кузьменко     1659
 Про Любов? А. Кузьменко /  3  3678
 Прогноз погоди А. Кузьменко / Скрябін +  4249
 Просто Ми А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  2884
 Протилежні А. Кузьменко / Скрябін     1514
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  34583
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  3992
 Радіо любов А. Кузьменко / Скрябін    3473
 Разом ми А. Штурма / А. Кузьменко    929
 Руїна А. Кузьменко / Скрябін    30735
 Руки медузи А. Кузьменко / А. Кузьменко    1716
 Світ без очей А. Кузьменко / А. Кузьменко     751
 Секс А. Кузьменко / С. Гера    2576
 Сінтіпоп А. Кузьменко / Скрябін     243
 Скажи мені А. Кузьменко, О. Ксенофонтов / Руслана    4118
 Сліди А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  6276
 Соло А. Кузьменко / А. Кузьменко    7208
 Сонце замість шапки А. Кузьменко / Скрябін    629
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  682134
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   24423
 Старі фотографії ** А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано 4   3575
 Стриптиз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1544
 Сука-війна А. Кузьменко / Скрябін     6284
 Сюзанна А. Кузьменко / А. Кузьменко    2957
 Там, де мене лишили А. Кузьменко, Р. Домішевський / Р. Домішевський, С. Гера    1034
 Танго А. Кузьменко / А. Кузьменко     1354
 Татко хорий Р. Домішевський / А. Кузьменко    1210
 Твiй портрет А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера     698
 Театр А. Кузьменко / А. Кузьменко     1428
 Телефони А. Кузьменко / А. Кузьменко     1219
 Тепла зима А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  7221
 Технофайт А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко    938
 Ти кажеш А. Кузьменко / А. Кузьменко    717
 Ти мені не даєш
 (Ти мені не даєш спокою)
А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано     13869
 Тихо пішов А. Кузьменко / А. Кузьменко    1187
 Тіна, Тіна А. Кузьменко / А. Кузьменко     1004
 То було давно А. Кузьменко / Скрябін     626
 То для нас А. Кузьменко / А. Кузьменко    580
 То є Львів А. Кузьменко / Скрябін    37128
 То моє море А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера     4736
 То мiй голос А. Кузьменко / А. Кузьменко    799
 Той прикрий світ А. Кузьменко / А. Кузьменко    2261
 Тримай її за руку А. Кузьменко / Скрябін    7364
 Троха, як всі А. Кузьменко / А. Кузьменко     752
 Українці А. Кузьменко / Скрябін    7947
 Філіал Китая
 (Бізнесмен)
А. Кузьменко / Скрябін     405
 Фільм А. Кузьменко / А. Кузьменко     956
 Фото Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера не вказано    1372
 Хай буде так, як хочеш ти А. Кузьменко / Скрябін 5   4155
 Хлопці-олігархи А. Кузьменко / А. Кузьменко    10682
 Холодний смак А. Кузьменко / А. Кузьменко     2000
 Хорий спокій А. Кузьменко / А. Кузьменко    963
 Хотілося весни А. Кузьменко / А. Кузьменко     337
 Хочу бути духами А. Кузьменко / А. Кузьменко     639
 Хочу тебе не загубити А. Кузьменко / Скрябін     3578
 Чекаю ночі А. Кузьменко / Скрябін    2752
 Чим пахне? А. Кузьменко / А. Кузьменко    1420
 Чорнобиль форева А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  8805
 Чуєш біль А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1513
 Шампанські очі А. Кузьменко / А. Кузьменко    55293
 Шкільна любов А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   4661
 Шмата А. Кузьменко / Скрябін 4  21951
 Ще одна пісня про любов А. Кузьменко / А. Кузьменко     7062
 Щось зимно А. Кузьменко / А. Кузьменко +  4586
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1154
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський     329
 Я живу А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1062
 Я злий А. Кузьменко / Скрябін    967
 Я і ти - паралельні світи А. Кузьменко / А. Кузьменко     1454
 Я йшов А. Кузьменко / А. Кузьменко    653
 Я не буду там А. Кузьменко / Classix Nouveaux     725
 Я не тримаю зла А. Кузьменко / А. Кузьменко    8946
 Я твій пасажир А. Кузьменко / А. Кузьменко     994
 Якби я знав А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   6378
 Ялта А. Кузьменко / А. Кузьменко    49836
 Don't worry А. Кузьменко / Скрябін    2404
 Education А. Кузьменко / А. Кузьменко    1213
 In your eyes
 (В очах)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    906
 Japan TV А. Кузьменко / А. Кузьменко     1291
 L'amour Attack А. Кузьменко / А. Кузьменко    1013
 L.V. А. Кузьменко / А. Кузьменко    990
 Train А. Кузьменко / А. Кузьменко    2380
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  10.05.2005
Відредаґовано: 02.02.2015
Переглядів: 54500  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
11. Roman (користувач) 03.02.2015 12:31    
✞ ✞ ✞ ВІЧНА ПАМЯТЬ! Нехай Господь простить новопредставленому рабові Божому Андрію всі гріхи і прийми його до вічних обітель! RIP! ✞ ✞ ✞
+1/0

10. Олесь (гість) 31.01.2011 11:06    
Де подівся Кузьма? Створюється вакуум! Потрібно нагадувати про себе чим небуть, поки ми є на Білому світі. Останній раз бачив десь півроку тому на передачі про діабет.
0/0

9. ДІАНА (гість) 23.11.2010 22:07    
Здраствуйте Андрій.Пише вам дівчина,яка навчається у м. Ужгород.Я була на вашому концерті,ви виступали за "Сильну Україну".І саме тоді я зрозуміла.що "зірки"-це звичайні люди,які досягли своєї мети у житті.Я також хочу стати такою.МОЯ МРІЯ-ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАМИ!
0/0

8. Інна (гість) 24.03.2010 18:51    
Кузьма коли ви приїдете у Вінницю з сольним концертом?
0/0

7. Світлана (гість) 05.01.2010 09:27    
Шановний Андрію, якщо має місце хоч якась можливість - відмовтесь від участі у цій ганебній передачі без назви, яка принижує вашу особистість та глядацьку гідність.
Поціновувачка вашого таланту, яка не заперечує існування "COMEDY CLUB", не згадуючи вже про "Прожектор ПерисХилтон".
0/0

6. ромко (гість) 27.12.2009 20:15    
привіт андрій.є велике бажання притягнути наших олігархів і депутатів які скоїли злочини до кримінальної відповідальності.ти та людина яка дуже гарно це все висвітлює у своїх піснях.можливо ми зможем створити команду яка буде це все висвітлювати і боротись за то щоб ці люди були покарані.
0/0

5. Оленка (гість) 19.08.2008 14:34    
Усі його пісні просто супер, я їх обожнюю! Але я ніяк не можу знайти пісню "Шкільна любов" вона дуже подобається мені і усім моїм друзям! Підкажіть де її можна знайти! Дякую.
0/0

4. ЮЛЯ (гість) 07.06.2008 13:52    
ПIСНI ВСI ПРОСТО СУПЕР, ОСОБЛИВО: КОХАНА I ЛЮДИ ЯК КОРАБЛI!
0/0

3. стас (гість) 02.10.2007 22:18    
СИЛЬНО ПОТРІБНА ФОНОГРАМА ПІСНІ СТАРІ ФОТОГРАФІЇ МАЮ СПІВАТИ В ШКОЛІ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ І НЕЗНАЮ ДЕ ВЗЯТИ.
0/0

2. Альона (гість) 25.03.2007 20:04    
"Старі фотографії" - супер, так беруть за душу....
0/0

1. Fedot (гість) 04.04.2006 16:18    
Акорди до "То моє море" - Am, Em, G
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/347.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB