На головну сторінку

Андрій КузьменкоАндрій Кузьменко
Фото з сайту: skryabin.openua.net
Відомий український автор та виконавець пісень, телеведучий. Лідер гурту Скрябін

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 17.08.1968 - 02.02.2015

Біографія

Лідер гурту Скрябін Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 р. у Самборі Львівської області. У дитинстві Кузьма мріяв статі водієм сміттєвоза. На дитячому святі в садочку вперше проявилась творча особистість Кузьми, коли він, не побачивши в залі мами, розплакався та не розповів віршика. Далі була школа, де відбувалися різні курйозні ситуації: мати резиновим тапком заганяла Андрія в музичну школу (яку він закінчив по класу фортепіано), до 8-го класу вчився добре, а далі з'їхав, тоді почав грати музику. У десятирічному віці Кузьма почув пісню The Beatles "Lady Madonna" та здивувався тим наскільки простою була музика і наскільки сильно вона вставляла (спершу Андрій "награвав" цю мелодію на власноруч зробленій електрогітарі, далі – на своєму піаніно, відчув такий душевний підйом, що почав придумувати мелодії сам). Далі Кузьма захоплюється музикою disco (Boney M.), проте не відвідує дискотеки та танці, а сидить вдома і затирає свої платівки. 1981 р. Кузьму зраджує його кращий друг. Для Андрія це був настільки важкий удар, що батьки вирішили переїхати жити у Новояворівськ. Андрій пішов у школу з поглибленим вивченням англійської мови. Згодом він відкриває для себе таку річ (яка і зараз займає важливе місце в його житті), як польське радіо і телебачення, вільно оволодівши польською мовою, Кузьма міг цілими днями слухати найсучаснішу музику і дивитись польські телепрограми (потрібно відмітити, що і сьогодні для Кузьми немає кращого відпочинку, ніж у суботу ввечері подивитись польське телебачення). У 1983 р. Кузьма почув групу "Exploited", яка захопила його та змусила полюбити панк-рок. Ця музика зробила з Кузьми зовсім іншу людину. Він став танцювати, ходити на дискотеки і розповсюджувати панк серед молоді - так з'явилася група "Ланцюгова реакція" (для репетицій групи використовували актовий зал школи, де вчився Кузьма). Група грала на танцях; тоді було дуже модно, коли на танцях грала жива група. Співали українською, англійською та російською мовами, Кузьма мав шалену популярність у школі, граючи на дискотеках. А сам Кузьма весь час говорив: "Ми не були панками, ми панкували!". Граючи панк-рок Кузьма поступово захоплюється стилем нью-романтік саме "Depeche Mode", "The Cure", "Alphaville", "Ultravox" ввели юного Кузьму у світ неоромантики). 1985 р. Кузьма закінчує школу і, мріючи стати лікарем-неврологом, намагається вступити у Львівський Медінститут, але це йому не вдається. У 1986 р. Кузьма знайомиться з Володимиром Шкондою, з яким вони спершу тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Володя був гітаристом, Кузьма грав на піаніно. Цю так звану "групу" Кузьма вважає першим етапом появи "Скрябіна". Протягом 1986 – 1987 рр. служить в армії.

У 1987 р., після повернення з армії, Кузьму переводять до Львова в медінститут на факультет стоматології. У 1987 р. Андрій написав пісні "Lucky Now", "Brother", "Так То Вже Є" (більшість пісень тоді писалися англійською, а у разі необхідності перекладалися українською мовою). У 1988-1989 рр. в Новояворівську була заснована андеграундна студія "Sпати", до неї вступили Кузьма й Ігор Яцишин, які продовжували грати хардкор-панк у "Цепній реакції" та групі "Наша контора". Невдовзі Кузьма бере участь в діяльності груп "Асоціація Джентльменів", "УКО", "Труна", "Death Time Boys", "Реанімація" (грає на гітарі, співає, є автором музики, текстів і обличям усіх цих груп). Саме тут і з'явилися люди, які зіграли важливу роль у формування "Скрябіна": Андрій Кьюр Штурм, Славік Пономарьов, Саня Скрябін... Були і сольні проекти Кузьми в стилях психоделік і нью-романтік (пісні "Душа і плоть", "Love Me To Death", "Ліза", "Texas Song"...) 1989 р. разом з іншими (Рой, Шура) засновує гурт "Скрябін". 1993 р. Кузьма закінчив Львівський медичний інститутут. У 1994 р. Кузьма одружується на Світлані – дівчині, яка вчилась з ним у паралельних класах, і яка колися захистила його бажання піти в музику перед його батьками. Світлана – художниця і Кузьма є найбільшим шанувальником її таланту. Але в цьому ж році він змушений був покинути дружину і переїхати з Роєм і Шурою до Києва (тяжко звикав до цього, перебував у депресії, 2 рази в місяць їздив додому). Але, отримавши власну квартиру в столиці і насолоджуючись успіхом альбома "Птахи", Кузьма заспокоюється і починає втягуватись в активне життя київського музичного бомонду, незабаром Світлана теж переїхала до столиці і сімейне життя продовжилось. 1995 р. народжується донька Марія-Барбара. У 1996 р. Кузьма дебютує на каналі УТ-2, як ведучий музичної сторінки в програмі "Бомба". Як журналіст – вчасно зупинився, хоча і зараз працює в деяких журналах, щоправда, під псевдонімом. 2005 р. написав книгу " Місто, де не ходять гроші" та виходить у світ роман "Я "Побєда" і Берлін". Захоплення Кузьми – велосипеди і машини. Нещодавно він придбав собі нормальний байк, хоча мріяв про нього ще з дитинства (поки в Кузьми був "фольцваген", його можна було побачити цілими днями за ремонтом машини, тепер у нього "фіат", з яким клопот ще більше, зате Кузьма дуже полюбляє, відремонтувавши автомобіль, їздити на великій швидкості). Кузьма не хоче повертатися в Новояворівськ, хоча, природно, він і до сих пір не може позбутися комплексу "хлопця з маленького містечка". І вже зовсім безглуздо було б пов'язувати ім'я Кузьми із зоряною хворобою – Кузьма: "Ми прості, прості, як вхідні двері!"

А взагалі Кузьма - мудра і розумна людина, психолог від природи, а його поведінка залежить тільки від настрою (у хорошому настрої Кузьма має неймовірний шарм, почуття гумору, надзвичайно контактний, може піти в нічний клуб, поспілкуватися з фанами, яких любить і цінує більше всього). До музики відноситься просто, пише її у своє власне задоволення. У Берліні раз понюхав (якась іспанка поруч курила якусь гидоту) і йому цього вистачило: забув як його звати, утратив контроль над собою. Йому не сподобався цей стан! Кузьма - консерватор по натурі. Страшно марновірна людина: скрізь ходить і плює через плече. У нього дуже мало друзів. Його природа дуже панкова, творчість для нього - просто спосіб мислення, спосіб передачі інформації. Кузьма пересвідчився в тому, що кожен може придумати щось таке, що зрозуміють тисячі, мільйони людей, і це досить не важко технічно – потрібно тільки вкласти душу і мізки!

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100 годин А. Кузьменко / Скрябін 5   5710
 А пам'ятаєш?
 (Місця щасливих людей)
А. Кузьменко / Скрябін 4  163959
 А під Новий Рік А. Кузьменко / А. Кузьменко    43260
 Амнезія А. Кузьменко / Скрябін     1851
 Бреши мені вголос Р. Домішевський / А. Кузьменко    1565
 Буковель
 (П'яна пісня)
А. Кузьменко / Скрябін      3689
 Бути маленьким А. Кузьменко / А. Кузьменко     1865
 В ліжку спав А. Кузьменко / А. Кузьменко     1340
 Вазелін А. Кузьменко / Скрябін 3  3156
 Вдома одна А. Кузьменко / А. Кузьменко    1442
 Вечірня газета А. Кузьменко / Скрябін     878
 Вибач А. Кузьменко /  5  9243
 Вибач * А. Кузьменко / А. Кузьменко 1   2498
 Випускний А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  52203
 Випускний А. Кузьменко / Скрябін     148418
 Віддай той сон А. Кузьменко / А. Кузьменко    870
 Відстань А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський 4  7809
 Вошо А. Кузьменко / Скрябін     510
 Гей, гопа-гопа А. Кузьменко / А. Кузьменко    20581
 Герой А. Кузьменко / А. Кузьменко    2356
 Гламур А. Кузьменко / А. Кузьменко    9267
 Глобус А. Кузьменко / Скрябін     1909
 Говорили і курили А. Кузьменко / Скрябін    49115
 Говорили і Курили А. Кузьменко / Скрябін 4   16368
 Голі дівчата А. Кузьменко / А. Кузьменко    2575
 Гондурас А. Кузьменко / А. Кузьменко     1946
 Давай з тобою займатися любов‘ю
 (Светрик)
А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський    7987
 Два озера повнi слiз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1215
 Дельфіни А. Кузьменко / Скрябін +  12431
 Дівчина з кафешки А. Кузьменко, Dekolte / Скрябін, Dekolte    8236
 До смерті і довше А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    2094
 Добряк А. Кузьменко / Скрябін    20985
 Дура-цензура А. Кузьменко / А. Кузьменко     1105
 Душа і плоть А. Кузьменко / А. Кузьменко     774
 Дякую, люди! А. Кузьменко / Скрябін     896
 Дiвчина Кончiта А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  3251
 Еволюція А. Кузьменко / А. Кузьменко    3389
 З Новим роком А. Кузьменко / А. Кузьменко     3009
 З Новим Роком і Різдвом А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   25182
 Загублений рай А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1398
 Загублені діти А. Кузьменко / А. Кузьменко    2253
 Західний кордон А. Кузьменко / Скрябін    2131
 Зірка кіно А. Кузьменко / Скрябін     1665
 Зламані крила А. Кузьменко / А. Кузьменко    2608
 Змучений А. Кузьменко / А. Кузьменко    1009
 І буде так А. Кузьменко / А. Кузьменко    1027
 І так то вже є А. Кузьменко / А. Кузьменко     784
 Інфляція – дурдом А. Кузьменко /  4  2391
 Історія А. Кузьменко / Скрябін     2399
 Італодіско
 (Шкільна любов)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  7083
 Її очі міняли колір А. Кузьменко / А. Кузьменко     1662
 Казка Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    3039
 Календар А. Кузьменко / А. Кузьменко    2739
 Квінти А. Кузьменко / Скрябін 4  44448
 Квінти
 (інші акорди)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   6309
 Квінти **
 (ще інші акорди)
А. Кузьменко / Скрябін 4   2040
 Кинули
 (Є кліп)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    40364
 Китайські чіпси Р. Домішевський / А. Кузьменко     2706
 Кінець фільму А. Кузьменко / Скрябін     16499
 Клей Р. Домішевський / А. Кузьменко 4  3561
 Коралі А. Кузьменко / А. Кузьменко    2266
 Коридори-нори А. Кузьменко / А. Кузьменко     1070
 Лист до друга А. Кузьменко / Скрябін    25208
 Лист до президентів А. Кузьменко / Скрябін     12295
 Лишися того А. Кузьменко / А. Кузьменко     299
 Ліг спати і вмер А. Кузьменко / А. Кузьменко     1198
 Любити, платити А. Кузьменко / А. Кузьменко    6122
 Любити платити А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  12723
 Люди чекають А. Кузьменко / А. Кузьменко     1130
 Люди, як кораблі А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  125514
 Майже Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера    745
 Маленька дівчинка А. Кузьменко / Скрябін     1670
 Маленька зимна пташка А. Кузьменко / А. Кузьменко    783
 Мам А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   426623
 Манекен А. Кузьменко / А. Кузьменко     1722
 Маршрутка А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  48921
 Медор А. Кузьменко / А. Кузьменко     833
 Мені однаково... Т. Шевченко / А. Кузьменко не вказано 5   5877
 Ми як машини А. Кузьменко / А. Кузьменко    1364
 Мій брудний космос А. Кузьменко / А. Кузьменко     1405
 Мій друг А. Кузьменко / А. Кузьменко     1056
 Місто
 (Люби, не люби)
А. Кузьменко / Скрябін     1512
 Мовчати
 (Повна версія)
А. Кузьменко / Скрябін 5  179339
 Море
 (То моє море)
А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера    7733
 Моя королево А. Кузьменко / А. Кузьменко     1583
 Моя королево А. Кузьменко /  5   837
 Мудрий, бо німий А. Кузьменко / А. Кузьменко    1586
 На даху А. Кузьменко / А. Кузьменко     1600
 Най буде дощ Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський 5  7273
 Нам казали А. Кузьменко / А. Кузьменко    2513
 Наприклад А. Кузьменко / А. Кузьменко    736
 Наш останній танець А. Кузьменко /     6760
 Наш перший медляк А. Кузьменко / Скрябін    3095
 Наше місто А. Кузьменко / А. Кузьменко    890
 Наші А. Кузьменко / А. Кузьменко     1298
 Не будь рагульом, не пий за рульом А. Кузьменко / Скрябін    1340
 Не вмирай А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера 3  5169
 Не даєш А. Кузьменко / А. Кузьменко    4543
 Не дай А. Кузьменко / А. Кузьменко    826
 Не думай про завтра А. Кузьменко / А. Кузьменко    14902
 Не засипай ті ями А. Кузьменко / А. Кузьменко     737
 Не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко    1213
 Негри люблять молоко А. Кузьменко / Скрябін    2600
 Неділя А. Кузьменко / А. Кузьменко     1120
 Ненормальне літо А. Кузьменко / А. Кузьменко    1452
 Ніби в раю А. Кузьменко / Скрябін    2852
 Ніжно, не ніжно А. Підлужний / А. Підлужний не вказано    6529
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера    3091
 Нова "Cтатуя Cвободи" А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   2306
 О, Ніза
 (О, Ліза)
А. Кузьменко / Скрябін     250
 Оля А. Кузьменко / А. Кузьменко +  5137
 Оператор А. Кузьменко / А. Кузьменко    764
 Осінь-зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    2840
 Остання сигарета А. Кузьменко / Скрябін    10107
 Падай А. Кузьменко / Скрябін 4  13546
 Пам, парам, пам Кузьменко / А. Кузьменко +   1325
 Пам-парам-пам А. Кузьменко / А. Кузьменко    1234
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4   2582
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4  2544
 Паром
 (Я люблю тебе!)
А. Кузьменко / Скрябін     1340
 Пающіє труси А. Кузьменко / А. Кузьменко     2794
 Пів-року зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    1327
 Плани А. Кузьменко / А. Кузьменко    1134
 Повінь
 (Скрябін, Т. Повалій, О. Пономарьов, Тартак, Т. Чубай...)
А. Кузьменко / А. Кузьменко     6549
 Порш пана мера А. Кузьменко / Скрябін    9049
 Примітивні А. Кузьменко / А. Кузьменко     892
 Притулися А. Кузьменко / А. Кузьменко     1474
 Про Любов? А. Кузьменко /  3  3492
 Прогноз погоди А. Кузьменко / Скрябін +  3853
 Просто Ми А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  2768
 Протилежні А. Кузьменко / Скрябін     1402
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  33209
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  3840
 Радіо любов А. Кузьменко / Скрябін    3279
 Разом ми А. Штурма / А. Кузьменко    794
 Руїна А. Кузьменко / Скрябін    28981
 Руки медузи А. Кузьменко / А. Кузьменко    1530
 Світ без очей А. Кузьменко / А. Кузьменко     688
 Секс А. Кузьменко / С. Гера    2341
 Сінтіпоп А. Кузьменко / Скрябін     209
 Скажи мені А. Кузьменко, О. Ксенофонтов / Руслана    4064
 Сліди А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  5991
 Соло А. Кузьменко / А. Кузьменко    6661
 Сонце замість шапки А. Кузьменко / Скрябін    401
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  656716
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   23071
 Старі фотографії ** А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано 4   3499
 Стриптиз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1424
 Сука-війна А. Кузьменко / Скрябін     6199
 Сюзанна А. Кузьменко / А. Кузьменко    2758
 Там, де мене лишили А. Кузьменко, Р. Домішевський / Р. Домішевський, С. Гера    902
 Танго А. Кузьменко / А. Кузьменко     1221
 Татко хорий Р. Домішевський / А. Кузьменко    1049
 Твiй портрет А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера     603
 Театр А. Кузьменко / А. Кузьменко     1213
 Телефони А. Кузьменко / А. Кузьменко     1080
 Тепла зима А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  6749
 Технофайт А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко    827
 Ти кажеш А. Кузьменко / А. Кузьменко    619
 Ти мені не даєш
 (Ти мені не даєш спокою)
А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано     12102
 Тихо пішов А. Кузьменко / А. Кузьменко    1095
 Тіна, Тіна А. Кузьменко / А. Кузьменко     972
 То було давно А. Кузьменко / Скрябін     546
 То для нас А. Кузьменко / А. Кузьменко    525
 То є Львів А. Кузьменко / Скрябін    34407
 То моє море А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера     4657
 То мiй голос А. Кузьменко / А. Кузьменко    746
 Той прикрий світ А. Кузьменко / А. Кузьменко    1901
 Тримай її за руку А. Кузьменко / Скрябін    7093
 Троха, як всі А. Кузьменко / А. Кузьменко     712
 Українці А. Кузьменко / Скрябін    7486
 Філіал Китая
 (Бізнесмен)
А. Кузьменко / Скрябін     370
 Фільм А. Кузьменко / А. Кузьменко     887
 Фото Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера не вказано    1288
 Хай буде так, як хочеш ти А. Кузьменко / Скрябін 5   4013
 Хлопці-олігархи А. Кузьменко / А. Кузьменко    9587
 Холодний смак А. Кузьменко / А. Кузьменко     1788
 Хорий спокій А. Кузьменко / А. Кузьменко    848
 Хотілося весни А. Кузьменко / А. Кузьменко     306
 Хочу бути духами А. Кузьменко / А. Кузьменко     568
 Хочу тебе не загубити А. Кузьменко / Скрябін     3347
 Чекаю ночі А. Кузьменко / Скрябін    2521
 Чим пахне? А. Кузьменко / А. Кузьменко    1199
 Чорнобиль форева А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  8136
 Чуєш біль А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1296
 Шампанські очі А. Кузьменко / А. Кузьменко     50795
 Шкільна любов А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   4372
 Шмата А. Кузьменко / Скрябін 4  20578
 Ще одна пісня про любов А. Кузьменко / А. Кузьменко     6765
 Щось зимно А. Кузьменко / А. Кузьменко +  3829
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1013
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський     313
 Я живу А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський    946
 Я злий А. Кузьменко / Скрябін    849
 Я і ти - паралельні світи А. Кузьменко / А. Кузьменко     1359
 Я йшов А. Кузьменко / А. Кузьменко    570
 Я не буду там А. Кузьменко / Classix Nouveaux     612
 Я не тримаю зла А. Кузьменко / А. Кузьменко    8156
 Я твій пасажир А. Кузьменко / А. Кузьменко     890
 Якби я знав А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   6101
 Ялта А. Кузьменко / А. Кузьменко    49383
 Don't worry А. Кузьменко / Скрябін    2298
 Education А. Кузьменко / А. Кузьменко    1082
 In your eyes
 (В очах)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    844
 Japan TV А. Кузьменко / А. Кузьменко     1179
 L'amour Attack А. Кузьменко / А. Кузьменко    885
 L.V. А. Кузьменко / А. Кузьменко    875
 Train А. Кузьменко / А. Кузьменко    2069
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  10.05.2005
Відредаґовано: 02.02.2015
Переглядів: 53155  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
11. Roman (користувач) 03.02.2015 12:31    
✞ ✞ ✞ ВІЧНА ПАМЯТЬ! Нехай Господь простить новопредставленому рабові Божому Андрію всі гріхи і прийми його до вічних обітель! RIP! ✞ ✞ ✞
+1/0

10. Олесь (гість) 31.01.2011 11:06    
Де подівся Кузьма? Створюється вакуум! Потрібно нагадувати про себе чим небуть, поки ми є на Білому світі. Останній раз бачив десь півроку тому на передачі про діабет.
0/0

9. ДІАНА (гість) 23.11.2010 22:07    
Здраствуйте Андрій.Пише вам дівчина,яка навчається у м. Ужгород.Я була на вашому концерті,ви виступали за "Сильну Україну".І саме тоді я зрозуміла.що "зірки"-це звичайні люди,які досягли своєї мети у житті.Я також хочу стати такою.МОЯ МРІЯ-ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАМИ!
0/0

8. Інна (гість) 24.03.2010 18:51    
Кузьма коли ви приїдете у Вінницю з сольним концертом?
0/0

7. Світлана (гість) 05.01.2010 09:27    
Шановний Андрію, якщо має місце хоч якась можливість - відмовтесь від участі у цій ганебній передачі без назви, яка принижує вашу особистість та глядацьку гідність.
Поціновувачка вашого таланту, яка не заперечує існування "COMEDY CLUB", не згадуючи вже про "Прожектор ПерисХилтон".
0/0

6. ромко (гість) 27.12.2009 20:15    
привіт андрій.є велике бажання притягнути наших олігархів і депутатів які скоїли злочини до кримінальної відповідальності.ти та людина яка дуже гарно це все висвітлює у своїх піснях.можливо ми зможем створити команду яка буде це все висвітлювати і боротись за то щоб ці люди були покарані.
0/0

5. Оленка (гість) 19.08.2008 14:34    
Усі його пісні просто супер, я їх обожнюю! Але я ніяк не можу знайти пісню "Шкільна любов" вона дуже подобається мені і усім моїм друзям! Підкажіть де її можна знайти! Дякую.
0/0

4. ЮЛЯ (гість) 07.06.2008 13:52    
ПIСНI ВСI ПРОСТО СУПЕР, ОСОБЛИВО: КОХАНА I ЛЮДИ ЯК КОРАБЛI!
0/0

3. стас (гість) 02.10.2007 22:18    
СИЛЬНО ПОТРІБНА ФОНОГРАМА ПІСНІ СТАРІ ФОТОГРАФІЇ МАЮ СПІВАТИ В ШКОЛІ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ І НЕЗНАЮ ДЕ ВЗЯТИ.
0/0

2. Альона (гість) 25.03.2007 20:04    
"Старі фотографії" - супер, так беруть за душу....
0/0

1. Fedot (гість) 04.04.2006 16:18    
Акорди до "То моє море" - Am, Em, G
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/347.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB