На головну сторінку

Андрій КузьменкоАндрій Кузьменко
Фото з сайту: skryabin.openua.net
Відомий український автор та виконавець пісень, телеведучий. Лідер гурту Скрябін

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 17.08.1968 - 02.02.2015

Біографія

Лідер гурту Скрябін Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 р. у Самборі Львівської області. У дитинстві Кузьма мріяв статі водієм сміттєвоза. На дитячому святі в садочку вперше проявилась творча особистість Кузьми, коли він, не побачивши в залі мами, розплакався та не розповів віршика. Далі була школа, де відбувалися різні курйозні ситуації: мати резиновим тапком заганяла Андрія в музичну школу (яку він закінчив по класу фортепіано), до 8-го класу вчився добре, а далі з'їхав, тоді почав грати музику. У десятирічному віці Кузьма почув пісню The Beatles "Lady Madonna" та здивувався тим наскільки простою була музика і наскільки сильно вона вставляла (спершу Андрій "награвав" цю мелодію на власноруч зробленій електрогітарі, далі – на своєму піаніно, відчув такий душевний підйом, що почав придумувати мелодії сам). Далі Кузьма захоплюється музикою disco (Boney M.), проте не відвідує дискотеки та танці, а сидить вдома і затирає свої платівки. 1981 р. Кузьму зраджує його кращий друг. Для Андрія це був настільки важкий удар, що батьки вирішили переїхати жити у Новояворівськ. Андрій пішов у школу з поглибленим вивченням англійської мови. Згодом він відкриває для себе таку річ (яка і зараз займає важливе місце в його житті), як польське радіо і телебачення, вільно оволодівши польською мовою, Кузьма міг цілими днями слухати найсучаснішу музику і дивитись польські телепрограми (потрібно відмітити, що і сьогодні для Кузьми немає кращого відпочинку, ніж у суботу ввечері подивитись польське телебачення). У 1983 р. Кузьма почув групу "Exploited", яка захопила його та змусила полюбити панк-рок. Ця музика зробила з Кузьми зовсім іншу людину. Він став танцювати, ходити на дискотеки і розповсюджувати панк серед молоді - так з'явилася група "Ланцюгова реакція" (для репетицій групи використовували актовий зал школи, де вчився Кузьма). Група грала на танцях; тоді було дуже модно, коли на танцях грала жива група. Співали українською, англійською та російською мовами, Кузьма мав шалену популярність у школі, граючи на дискотеках. А сам Кузьма весь час говорив: "Ми не були панками, ми панкували!". Граючи панк-рок Кузьма поступово захоплюється стилем нью-романтік саме "Depeche Mode", "The Cure", "Alphaville", "Ultravox" ввели юного Кузьму у світ неоромантики). 1985 р. Кузьма закінчує школу і, мріючи стати лікарем-неврологом, намагається вступити у Львівський Медінститут, але це йому не вдається. У 1986 р. Кузьма знайомиться з Володимиром Шкондою, з яким вони спершу тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Володя був гітаристом, Кузьма грав на піаніно. Цю так звану "групу" Кузьма вважає першим етапом появи "Скрябіна". Протягом 1986 – 1987 рр. служить в армії.

У 1987 р., після повернення з армії, Кузьму переводять до Львова в медінститут на факультет стоматології. У 1987 р. Андрій написав пісні "Lucky Now", "Brother", "Так То Вже Є" (більшість пісень тоді писалися англійською, а у разі необхідності перекладалися українською мовою). У 1988-1989 рр. в Новояворівську була заснована андеграундна студія "Sпати", до неї вступили Кузьма й Ігор Яцишин, які продовжували грати хардкор-панк у "Цепній реакції" та групі "Наша контора". Невдовзі Кузьма бере участь в діяльності груп "Асоціація Джентльменів", "УКО", "Труна", "Death Time Boys", "Реанімація" (грає на гітарі, співає, є автором музики, текстів і обличям усіх цих груп). Саме тут і з'явилися люди, які зіграли важливу роль у формування "Скрябіна": Андрій Кьюр Штурм, Славік Пономарьов, Саня Скрябін... Були і сольні проекти Кузьми в стилях психоделік і нью-романтік (пісні "Душа і плоть", "Love Me To Death", "Ліза", "Texas Song"...) 1989 р. разом з іншими (Рой, Шура) засновує гурт "Скрябін". 1993 р. Кузьма закінчив Львівський медичний інститутут. У 1994 р. Кузьма одружується на Світлані – дівчині, яка вчилась з ним у паралельних класах, і яка колися захистила його бажання піти в музику перед його батьками. Світлана – художниця і Кузьма є найбільшим шанувальником її таланту. Але в цьому ж році він змушений був покинути дружину і переїхати з Роєм і Шурою до Києва (тяжко звикав до цього, перебував у депресії, 2 рази в місяць їздив додому). Але, отримавши власну квартиру в столиці і насолоджуючись успіхом альбома "Птахи", Кузьма заспокоюється і починає втягуватись в активне життя київського музичного бомонду, незабаром Світлана теж переїхала до столиці і сімейне життя продовжилось. 1995 р. народжується донька Марія-Барбара. У 1996 р. Кузьма дебютує на каналі УТ-2, як ведучий музичної сторінки в програмі "Бомба". Як журналіст – вчасно зупинився, хоча і зараз працює в деяких журналах, щоправда, під псевдонімом. 2005 р. написав книгу " Місто, де не ходять гроші" та виходить у світ роман "Я "Побєда" і Берлін". Захоплення Кузьми – велосипеди і машини. Нещодавно він придбав собі нормальний байк, хоча мріяв про нього ще з дитинства (поки в Кузьми був "фольцваген", його можна було побачити цілими днями за ремонтом машини, тепер у нього "фіат", з яким клопот ще більше, зате Кузьма дуже полюбляє, відремонтувавши автомобіль, їздити на великій швидкості). Кузьма не хоче повертатися в Новояворівськ, хоча, природно, він і до сих пір не може позбутися комплексу "хлопця з маленького містечка". І вже зовсім безглуздо було б пов'язувати ім'я Кузьми із зоряною хворобою – Кузьма: "Ми прості, прості, як вхідні двері!"

А взагалі Кузьма - мудра і розумна людина, психолог від природи, а його поведінка залежить тільки від настрою (у хорошому настрої Кузьма має неймовірний шарм, почуття гумору, надзвичайно контактний, може піти в нічний клуб, поспілкуватися з фанами, яких любить і цінує більше всього). До музики відноситься просто, пише її у своє власне задоволення. У Берліні раз понюхав (якась іспанка поруч курила якусь гидоту) і йому цього вистачило: забув як його звати, утратив контроль над собою. Йому не сподобався цей стан! Кузьма - консерватор по натурі. Страшно марновірна людина: скрізь ходить і плює через плече. У нього дуже мало друзів. Його природа дуже панкова, творчість для нього - просто спосіб мислення, спосіб передачі інформації. Кузьма пересвідчився в тому, що кожен може придумати щось таке, що зрозуміють тисячі, мільйони людей, і це досить не важко технічно – потрібно тільки вкласти душу і мізки!

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100 годин А. Кузьменко / Скрябін 5   7457
 А пам'ятаєш?
 (Місця щасливих людей)
А. Кузьменко / Скрябін 4  196770
 А під Новий Рік А. Кузьменко / А. Кузьменко    47679
 Амнезія А. Кузьменко / Скрябін     2710
 Бреши мені вголос Р. Домішевський / А. Кузьменко    2220
 Буковель
 (П'яна пісня)
А. Кузьменко / Скрябін      4456
 Бути маленьким А. Кузьменко / А. Кузьменко     3211
 В ліжку спав А. Кузьменко / А. Кузьменко     1736
 Вазелін А. Кузьменко / Скрябін 3  3838
 Вдома одна А. Кузьменко / А. Кузьменко    1961
 Вечірня газета А. Кузьменко / Скрябін     1217
 Вибач А. Кузьменко /  5  13068
 Вибач * А. Кузьменко / А. Кузьменко 1   2846
 Випускний А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  57098
 Випускний А. Кузьменко / Скрябін     235855
 Віддай той сон А. Кузьменко / А. Кузьменко    1236
 Відстань А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський 4  8916
 Вошо А. Кузьменко / Скрябін     833
 Гей, гопа-гопа А. Кузьменко / А. Кузьменко    22331
 Герой А. Кузьменко / А. Кузьменко    3403
 Гламур А. Кузьменко / А. Кузьменко    12789
 Глобус А. Кузьменко / Скрябін     2702
 Говорили і курили А. Кузьменко / Скрябін    67534
 Говорили і Курили А. Кузьменко / Скрябін 4   26058
 Голі дівчата А. Кузьменко / А. Кузьменко    6860
 Гондурас А. Кузьменко / А. Кузьменко     2615
 Давай з тобою займатися любов‘ю
 (Светрик)
А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський    10066
 Два озера повнi слiз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1758
 Дельфіни А. Кузьменко / Скрябін +  18975
 Дівчина з кафешки А. Кузьменко, Dekolte / Скрябін, Dekolte    10858
 До смерті і довше А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    3563
 Добряк А. Кузьменко / Скрябін    28096
 Дура-цензура А. Кузьменко / А. Кузьменко     1590
 Душа і плоть А. Кузьменко / А. Кузьменко     1071
 Дякую, люди! А. Кузьменко / Скрябін     1247
 Дiвчина Кончiта А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  3627
 Еволюція А. Кузьменко / А. Кузьменко    4503
 З Новим роком А. Кузьменко / А. Кузьменко     3576
 З Новим Роком і Різдвом А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   37545
 Загублений рай А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    2175
 Загублені діти А. Кузьменко / А. Кузьменко    2676
 Західний кордон А. Кузьменко / Скрябін    2733
 Зірка кіно А. Кузьменко / Скрябін     1989
 Зламані крила А. Кузьменко / А. Кузьменко    3329
 Змучений А. Кузьменко / А. Кузьменко    2025
 І буде так А. Кузьменко / А. Кузьменко    1665
 І так то вже є А. Кузьменко / А. Кузьменко     1035
 Інфляція – дурдом А. Кузьменко /  4  2883
 Історія А. Кузьменко / Скрябін     4566
 Італодіско
 (Шкільна любов)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  7741
 Її очі міняли колір А. Кузьменко / А. Кузьменко     2577
 Казка Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    4470
 Календар А. Кузьменко / А. Кузьменко    3187
 Квінти А. Кузьменко / Скрябін 4  55603
 Квінти
 (інші акорди)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   6865
 Квінти **
 (ще інші акорди)
А. Кузьменко / Скрябін 4   2343
 Кинули
 (Є кліп)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    54698
 Китайські чіпси Р. Домішевський / А. Кузьменко     5048
 Кінець фільму А. Кузьменко / Скрябін     22478
 Клей Р. Домішевський / А. Кузьменко 4  4703
 Коралі А. Кузьменко / А. Кузьменко    3495
 Коридори-нори А. Кузьменко / А. Кузьменко     1661
 Лист до друга А. Кузьменко / Скрябін    37735
 Лист до президентів А. Кузьменко / Скрябін     20428
 Лишися того А. Кузьменко / А. Кузьменко     654
 Ліг спати і вмер А. Кузьменко / А. Кузьменко     2093
 Любити, платити А. Кузьменко / А. Кузьменко    9516
 Любити платити А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  16425
 Люди чекають А. Кузьменко / А. Кузьменко     1534
 Люди, як кораблі А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  130902
 Майже Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера    1260
 Маленька дівчинка А. Кузьменко / Скрябін     2217
 Маленька зимна пташка А. Кузьменко / А. Кузьменко    1154
 Мам А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   561768
 Манекен А. Кузьменко / А. Кузьменко     2147
 Маршрутка А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  79094
 Медор А. Кузьменко / А. Кузьменко     1366
 Мені однаково... Т. Шевченко / А. Кузьменко не вказано 5   9391
 Ми як машини А. Кузьменко / А. Кузьменко    1945
 Мій брудний космос А. Кузьменко / А. Кузьменко     1992
 Мій друг А. Кузьменко / А. Кузьменко     1217
 Місто
 (Люби, не люби)
А. Кузьменко / Скрябін     2080
 Місця щасливих людей А. Кузьменко / А. Кузьменко    2225
 Мовчати
 (Повна версія)
А. Кузьменко / Скрябін 5  239372
 Мовчати І. Білик / А. Кузьменко, І. Білик    770
 Море
 (То моє море)
А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера    12136
 Моя королево А. Кузьменко / А. Кузьменко     2113
 Моя королево А. Кузьменко /  5   1085
 Мудрий, бо німий А. Кузьменко / А. Кузьменко    2984
 На даху А. Кузьменко / А. Кузьменко     2374
 Най буде дощ Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський 5  10372
 Нам казали А. Кузьменко / А. Кузьменко    3390
 Наприклад А. Кузьменко / А. Кузьменко    1304
 Наш останній танець А. Кузьменко /     7939
 Наш перший медляк А. Кузьменко / Скрябін    3923
 Наше місто А. Кузьменко / А. Кузьменко    1726
 Наші А. Кузьменко / А. Кузьменко     2643
 Не будь рагульом, не пий за рульом А. Кузьменко / Скрябін    2170
 Не вмирай А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера 3  7219
 Не даєш А. Кузьменко / А. Кузьменко    6655
 Не дай А. Кузьменко / А. Кузьменко    1442
 Не думай про завтра А. Кузьменко / А. Кузьменко    18147
 Не засипай ті ями А. Кузьменко / А. Кузьменко     998
 Не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко    3341
 Негри люблять молоко А. Кузьменко / Скрябін    4264
 Неділя А. Кузьменко / А. Кузьменко     1578
 Ненормальне літо А. Кузьменко / А. Кузьменко    2006
 Ніби в раю А. Кузьменко / Скрябін    3867
 Ніжно, не ніжно А. Підлужний / А. Підлужний не вказано    11014
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера    6695
 Нова "Cтатуя Cвободи" А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   2760
 О, Ніза
 (О, Ліза)
А. Кузьменко / Скрябін     440
 Оля А. Кузьменко / А. Кузьменко +  6582
 Оператор А. Кузьменко / А. Кузьменко    1212
 Осінь-зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    4847
 Остання сигарета А. Кузьменко / Скрябін    14484
 Падай А. Кузьменко / Скрябін 4  17084
 Пам, парам, пам Кузьменко / А. Кузьменко +   2012
 Пам-парам-пам А. Кузьменко / А. Кузьменко    1612
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4   2925
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4  3890
 Паром
 (Я люблю тебе!)
А. Кузьменко / Скрябін     1829
 Пающіє труси А. Кузьменко / А. Кузьменко     3222
 Пів-року зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    1767
 Плани А. Кузьменко / А. Кузьменко    2254
 Повінь
 (Скрябін, Т. Повалій, О. Пономарьов, Тартак, Т. Чубай...)
А. Кузьменко / А. Кузьменко     7479
 Порш пана мера А. Кузьменко / Скрябін    12022
 Примітивні А. Кузьменко / А. Кузьменко     1372
 Притулися А. Кузьменко / А. Кузьменко     2611
 Про Любов? А. Кузьменко /  3  5307
 Прогноз погоди А. Кузьменко / Скрябін +  6013
 Просто Ми А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  3752
 Протилежні А. Кузьменко / Скрябін     1847
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  40698
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  4486
 Радіо любов А. Кузьменко / Скрябін    4330
 Разом ми А. Штурма / А. Кузьменко    1630
 Руїна А. Кузьменко / Скрябін    36306
 Руки медузи А. Кузьменко / А. Кузьменко    2391
 Світ без очей А. Кузьменко / А. Кузьменко     1118
 Секс А. Кузьменко / С. Гера    3465
 Сінтіпоп А. Кузьменко / Скрябін     420
 Скажи мені А. Кузьменко, О. Ксенофонтов / Руслана    4366
 Скоро Різдво А. Кузьменко / А. Кузьменко    78
 Сліди А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  7270
 Соло А. Кузьменко / А. Кузьменко    9026
 Сонце замість шапки А. Кузьменко / Скрябін    1140
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  829731
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   37015
 Старі фотографії ** А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано 4   4249
 Стриптиз А. Кузьменко / А. Кузьменко     2295
 Сука-війна А. Кузьменко / Скрябін     6732
 Сюзанна А. Кузьменко / А. Кузьменко    3720
 Там, де мене лишили А. Кузьменко, Р. Домішевський / Р. Домішевський, С. Гера    1474
 Танго А. Кузьменко / А. Кузьменко     1978
 Татко хорий Р. Домішевський / А. Кузьменко    1817
 Твiй портрет А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера     1032
 Театр А. Кузьменко / А. Кузьменко     1961
 Телефони А. Кузьменко / А. Кузьменко     1567
 Тепла зима А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  9273
 Технофайт А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко    1398
 Ти кажеш А. Кузьменко / А. Кузьменко    1300
 Ти мені не даєш
 (Ти мені не даєш спокою)
А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано     22419
 Тихо пішов А. Кузьменко / А. Кузьменко    1602
 Тіна, Тіна А. Кузьменко / А. Кузьменко     1309
 То було давно А. Кузьменко / Скрябін     837
 То для нас А. Кузьменко / А. Кузьменко    852
 То є Львів А. Кузьменко / Скрябін    46518
 То моє море А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера     5046
 То мiй голос А. Кузьменко / А. Кузьменко    1066
 Той прикрий світ А. Кузьменко / А. Кузьменко    4361
 Тримай її за руку А. Кузьменко / Скрябін    8573
 Троха, як всі А. Кузьменко / А. Кузьменко     1138
 Українці А. Кузьменко / Скрябін    12131
 Філіал Китая
 (Бізнесмен)
А. Кузьменко / Скрябін     546
 Фільм А. Кузьменко / А. Кузьменко     1220
 Фото Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера не вказано    1728
 Хай буде так, як хочеш ти А. Кузьменко / Скрябін 5  5237
 Хлопці-олігархи А. Кузьменко / А. Кузьменко    15294
 Холодний смак А. Кузьменко / А. Кузьменко     2959
 Хорий спокій А. Кузьменко / А. Кузьменко    1465
 Хотілося весни А. Кузьменко / А. Кузьменко     418
 Хочу бути духами А. Кузьменко / А. Кузьменко     967
 Хочу тебе не загубити А. Кузьменко / Скрябін     4421
 Чекаю ночі А. Кузьменко / Скрябін    3601
 Чим пахне? А. Кузьменко / А. Кузьменко    3682
 Чорнобиль форева А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  10333
 Чуєш біль А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    2614
 Шампанські очі А. Кузьменко / А. Кузьменко    66290
 Шкільна любов А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   5437
 Шмата А. Кузьменко / Скрябін 4  42662
 Ще одна пісня про любов А. Кузьменко / А. Кузьменко     7929
 Щось зимно А. Кузьменко / А. Кузьменко +  6872
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1732
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський     464
 Я живу А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1678
 Я злий А. Кузьменко / Скрябін    1597
 Я і ти - паралельні світи А. Кузьменко / А. Кузьменко     1694
 Я йшов А. Кузьменко / А. Кузьменко    930
 Я не буду там А. Кузьменко / Classix Nouveaux     1110
 Я не тримаю зла А. Кузьменко / А. Кузьменко    10921
 Я твій пасажир А. Кузьменко / А. Кузьменко     1412
 Якби я знав А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   7317
 Ялта А. Кузьменко / А. Кузьменко    54273
 Don't worry А. Кузьменко / Скрябін    3278
 Education А. Кузьменко / А. Кузьменко    1838
 In your eyes
 (В очах)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    1249
 Japan TV А. Кузьменко / А. Кузьменко     1718
 L'amour Attack А. Кузьменко / А. Кузьменко    1606
 L.V. А. Кузьменко / А. Кузьменко    1865
 Train А. Кузьменко / А. Кузьменко    3707
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  10.05.2005
Відредаґовано: 02.02.2015
Переглядів: 62311  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
11. Roman (користувач) 03.02.2015 12:31    
✞ ✞ ✞ ВІЧНА ПАМЯТЬ! Нехай Господь простить новопредставленому рабові Божому Андрію всі гріхи і прийми його до вічних обітель! RIP! ✞ ✞ ✞
+1/0

10. Олесь (гість) 31.01.2011 11:06    
Де подівся Кузьма? Створюється вакуум! Потрібно нагадувати про себе чим небуть, поки ми є на Білому світі. Останній раз бачив десь півроку тому на передачі про діабет.
0/0

9. ДІАНА (гість) 23.11.2010 22:07    
Здраствуйте Андрій.Пише вам дівчина,яка навчається у м. Ужгород.Я була на вашому концерті,ви виступали за "Сильну Україну".І саме тоді я зрозуміла.що "зірки"-це звичайні люди,які досягли своєї мети у житті.Я також хочу стати такою.МОЯ МРІЯ-ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАМИ!
0/0

8. Інна (гість) 24.03.2010 18:51    
Кузьма коли ви приїдете у Вінницю з сольним концертом?
0/0

7. Світлана (гість) 05.01.2010 09:27    
Шановний Андрію, якщо має місце хоч якась можливість - відмовтесь від участі у цій ганебній передачі без назви, яка принижує вашу особистість та глядацьку гідність.
Поціновувачка вашого таланту, яка не заперечує існування "COMEDY CLUB", не згадуючи вже про "Прожектор ПерисХилтон".
0/0

6. ромко (гість) 27.12.2009 20:15    
привіт андрій.є велике бажання притягнути наших олігархів і депутатів які скоїли злочини до кримінальної відповідальності.ти та людина яка дуже гарно це все висвітлює у своїх піснях.можливо ми зможем створити команду яка буде це все висвітлювати і боротись за то щоб ці люди були покарані.
0/0

5. Оленка (гість) 19.08.2008 14:34    
Усі його пісні просто супер, я їх обожнюю! Але я ніяк не можу знайти пісню "Шкільна любов" вона дуже подобається мені і усім моїм друзям! Підкажіть де її можна знайти! Дякую.
0/0

4. ЮЛЯ (гість) 07.06.2008 13:52    
ПIСНI ВСI ПРОСТО СУПЕР, ОСОБЛИВО: КОХАНА I ЛЮДИ ЯК КОРАБЛI!
0/0

3. стас (гість) 02.10.2007 22:18    
СИЛЬНО ПОТРІБНА ФОНОГРАМА ПІСНІ СТАРІ ФОТОГРАФІЇ МАЮ СПІВАТИ В ШКОЛІ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ І НЕЗНАЮ ДЕ ВЗЯТИ.
0/0

2. Альона (гість) 25.03.2007 20:04    
"Старі фотографії" - супер, так беруть за душу....
0/0

1. Fedot (гість) 04.04.2006 16:18    
Акорди до "То моє море" - Am, Em, G
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/347.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB