На головну сторінку

Андрій КузьменкоАндрій Кузьменко
Фото з сайту: skryabin.openua.net
Відомий український автор та виконавець пісень, телеведучий. Лідер гурту Скрябін

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 17.08.1968 - 02.02.2015

Біографія

Лідер гурту Скрябін Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 р. у Самборі Львівської області. У дитинстві Кузьма мріяв статі водієм сміттєвоза. На дитячому святі в садочку вперше проявилась творча особистість Кузьми, коли він, не побачивши в залі мами, розплакався та не розповів віршика. Далі була школа, де відбувалися різні курйозні ситуації: мати резиновим тапком заганяла Андрія в музичну школу (яку він закінчив по класу фортепіано), до 8-го класу вчився добре, а далі з'їхав, тоді почав грати музику. У десятирічному віці Кузьма почув пісню The Beatles "Lady Madonna" та здивувався тим наскільки простою була музика і наскільки сильно вона вставляла (спершу Андрій "награвав" цю мелодію на власноруч зробленій електрогітарі, далі – на своєму піаніно, відчув такий душевний підйом, що почав придумувати мелодії сам). Далі Кузьма захоплюється музикою disco (Boney M.), проте не відвідує дискотеки та танці, а сидить вдома і затирає свої платівки. 1981 р. Кузьму зраджує його кращий друг. Для Андрія це був настільки важкий удар, що батьки вирішили переїхати жити у Новояворівськ. Андрій пішов у школу з поглибленим вивченням англійської мови. Згодом він відкриває для себе таку річ (яка і зараз займає важливе місце в його житті), як польське радіо і телебачення, вільно оволодівши польською мовою, Кузьма міг цілими днями слухати найсучаснішу музику і дивитись польські телепрограми (потрібно відмітити, що і сьогодні для Кузьми немає кращого відпочинку, ніж у суботу ввечері подивитись польське телебачення). У 1983 р. Кузьма почув групу "Exploited", яка захопила його та змусила полюбити панк-рок. Ця музика зробила з Кузьми зовсім іншу людину. Він став танцювати, ходити на дискотеки і розповсюджувати панк серед молоді - так з'явилася група "Ланцюгова реакція" (для репетицій групи використовували актовий зал школи, де вчився Кузьма). Група грала на танцях; тоді було дуже модно, коли на танцях грала жива група. Співали українською, англійською та російською мовами, Кузьма мав шалену популярність у школі, граючи на дискотеках. А сам Кузьма весь час говорив: "Ми не були панками, ми панкували!". Граючи панк-рок Кузьма поступово захоплюється стилем нью-романтік саме "Depeche Mode", "The Cure", "Alphaville", "Ultravox" ввели юного Кузьму у світ неоромантики). 1985 р. Кузьма закінчує школу і, мріючи стати лікарем-неврологом, намагається вступити у Львівський Медінститут, але це йому не вдається. У 1986 р. Кузьма знайомиться з Володимиром Шкондою, з яким вони спершу тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Володя був гітаристом, Кузьма грав на піаніно. Цю так звану "групу" Кузьма вважає першим етапом появи "Скрябіна". Протягом 1986 – 1987 рр. служить в армії.

У 1987 р., після повернення з армії, Кузьму переводять до Львова в медінститут на факультет стоматології. У 1987 р. Андрій написав пісні "Lucky Now", "Brother", "Так То Вже Є" (більшість пісень тоді писалися англійською, а у разі необхідності перекладалися українською мовою). У 1988-1989 рр. в Новояворівську була заснована андеграундна студія "Sпати", до неї вступили Кузьма й Ігор Яцишин, які продовжували грати хардкор-панк у "Цепній реакції" та групі "Наша контора". Невдовзі Кузьма бере участь в діяльності груп "Асоціація Джентльменів", "УКО", "Труна", "Death Time Boys", "Реанімація" (грає на гітарі, співає, є автором музики, текстів і обличям усіх цих груп). Саме тут і з'явилися люди, які зіграли важливу роль у формування "Скрябіна": Андрій Кьюр Штурм, Славік Пономарьов, Саня Скрябін... Були і сольні проекти Кузьми в стилях психоделік і нью-романтік (пісні "Душа і плоть", "Love Me To Death", "Ліза", "Texas Song"...) 1989 р. разом з іншими (Рой, Шура) засновує гурт "Скрябін". 1993 р. Кузьма закінчив Львівський медичний інститутут. У 1994 р. Кузьма одружується на Світлані – дівчині, яка вчилась з ним у паралельних класах, і яка колися захистила його бажання піти в музику перед його батьками. Світлана – художниця і Кузьма є найбільшим шанувальником її таланту. Але в цьому ж році він змушений був покинути дружину і переїхати з Роєм і Шурою до Києва (тяжко звикав до цього, перебував у депресії, 2 рази в місяць їздив додому). Але, отримавши власну квартиру в столиці і насолоджуючись успіхом альбома "Птахи", Кузьма заспокоюється і починає втягуватись в активне життя київського музичного бомонду, незабаром Світлана теж переїхала до столиці і сімейне життя продовжилось. 1995 р. народжується донька Марія-Барбара. У 1996 р. Кузьма дебютує на каналі УТ-2, як ведучий музичної сторінки в програмі "Бомба". Як журналіст – вчасно зупинився, хоча і зараз працює в деяких журналах, щоправда, під псевдонімом. 2005 р. написав книгу " Місто, де не ходять гроші" та виходить у світ роман "Я "Побєда" і Берлін". Захоплення Кузьми – велосипеди і машини. Нещодавно він придбав собі нормальний байк, хоча мріяв про нього ще з дитинства (поки в Кузьми був "фольцваген", його можна було побачити цілими днями за ремонтом машини, тепер у нього "фіат", з яким клопот ще більше, зате Кузьма дуже полюбляє, відремонтувавши автомобіль, їздити на великій швидкості). Кузьма не хоче повертатися в Новояворівськ, хоча, природно, він і до сих пір не може позбутися комплексу "хлопця з маленького містечка". І вже зовсім безглуздо було б пов'язувати ім'я Кузьми із зоряною хворобою – Кузьма: "Ми прості, прості, як вхідні двері!"

А взагалі Кузьма - мудра і розумна людина, психолог від природи, а його поведінка залежить тільки від настрою (у хорошому настрої Кузьма має неймовірний шарм, почуття гумору, надзвичайно контактний, може піти в нічний клуб, поспілкуватися з фанами, яких любить і цінує більше всього). До музики відноситься просто, пише її у своє власне задоволення. У Берліні раз понюхав (якась іспанка поруч курила якусь гидоту) і йому цього вистачило: забув як його звати, утратив контроль над собою. Йому не сподобався цей стан! Кузьма - консерватор по натурі. Страшно марновірна людина: скрізь ходить і плює через плече. У нього дуже мало друзів. Його природа дуже панкова, творчість для нього - просто спосіб мислення, спосіб передачі інформації. Кузьма пересвідчився в тому, що кожен може придумати щось таке, що зрозуміють тисячі, мільйони людей, і це досить не важко технічно – потрібно тільки вкласти душу і мізки!

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100 годин А. Кузьменко / Скрябін 5   5581
 А пам'ятаєш?
 (Місця щасливих людей)
А. Кузьменко / Скрябін 4  159835
 А під Новий Рік А. Кузьменко / А. Кузьменко    43190
 Амнезія А. Кузьменко / Скрябін     1751
 Бреши мені вголос Р. Домішевський / А. Кузьменко    1488
 Буковель
 (П'яна пісня)
А. Кузьменко / Скрябін      3617
 Бути маленьким А. Кузьменко / А. Кузьменко     1810
 В ліжку спав А. Кузьменко / А. Кузьменко     1283
 Вазелін А. Кузьменко / Скрябін 3  3069
 Вдома одна А. Кузьменко / А. Кузьменко    1377
 Вечірня газета А. Кузьменко / Скрябін     850
 Вибач А. Кузьменко /  5  9067
 Вибач * А. Кузьменко / А. Кузьменко 1   2465
 Випускний А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  51772
 Випускний А. Кузьменко / Скрябін     143007
 Віддай той сон А. Кузьменко / А. Кузьменко    801
 Відстань А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський 4  7749
 Вошо А. Кузьменко / Скрябін     452
 Гей, гопа-гопа А. Кузьменко / А. Кузьменко    20418
 Герой А. Кузьменко / А. Кузьменко    2219
 Гламур А. Кузьменко / А. Кузьменко    8981
 Глобус А. Кузьменко / Скрябін     1834
 Говорили і курили А. Кузьменко / Скрябін    47429
 Говорили і Курили А. Кузьменко / Скрябін 4   15678
 Голі дівчата А. Кузьменко / А. Кузьменко    2324
 Гондурас А. Кузьменко / А. Кузьменко     1878
 Давай з тобою займатися любов‘ю
 (Светрик)
А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський    7782
 Два озера повнi слiз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1160
 Дельфіни А. Кузьменко / Скрябін +  11738
 Дівчина з кафешки А. Кузьменко, Dekolte / Скрябін, Dekolte    7982
 До смерті і довше А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1966
 Добряк А. Кузьменко / Скрябін    20641
 Дура-цензура А. Кузьменко / А. Кузьменко     1058
 Душа і плоть А. Кузьменко / А. Кузьменко     751
 Дякую, люди! А. Кузьменко / Скрябін     841
 Дiвчина Кончiта А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  3204
 Еволюція А. Кузьменко / А. Кузьменко    3235
 З Новим роком А. Кузьменко / А. Кузьменко     2994
 З Новим Роком і Різдвом А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   25042
 Загублений рай А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1343
 Загублені діти А. Кузьменко / А. Кузьменко    2202
 Західний кордон А. Кузьменко / Скрябін    2074
 Зірка кіно А. Кузьменко / Скрябін     1632
 Зламані крила А. Кузьменко / А. Кузьменко    2494
 Змучений А. Кузьменко / А. Кузьменко    939
 І буде так А. Кузьменко / А. Кузьменко    956
 І так то вже є А. Кузьменко / А. Кузьменко     762
 Інфляція – дурдом А. Кузьменко /  4  2297
 Історія А. Кузьменко / Скрябін     2210
 Італодіско
 (Шкільна любов)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  6956
 Її очі міняли колір А. Кузьменко / А. Кузьменко     1591
 Казка Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    2887
 Календар А. Кузьменко / А. Кузьменко    2696
 Квінти А. Кузьменко / Скрябін 4  43377
 Квінти
 (інші акорди)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   6221
 Квінти **
 (ще інші акорди)
А. Кузьменко / Скрябін 4   2019
 Кинули
 (Є кліп)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    38990
 Китайські чіпси Р. Домішевський / А. Кузьменко     2556
 Кінець фільму А. Кузьменко / Скрябін     16156
 Клей Р. Домішевський / А. Кузьменко 4  3471
 Коралі А. Кузьменко / А. Кузьменко    2131
 Коридори-нори А. Кузьменко / А. Кузьменко     989
 Лист до друга А. Кузьменко / Скрябін    24017
 Лист до президентів А. Кузьменко / Скрябін     11782
 Лишися того А. Кузьменко / А. Кузьменко     285
 Ліг спати і вмер А. Кузьменко / А. Кузьменко     1105
 Любити, платити А. Кузьменко / А. Кузьменко    5871
 Любити платити А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  12371
 Люди чекають А. Кузьменко / А. Кузьменко     1097
 Люди, як кораблі А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  124824
 Майже Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера    705
 Маленька дівчинка А. Кузьменко / Скрябін     1605
 Маленька зимна пташка А. Кузьменко / А. Кузьменко    739
 Мам А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   420081
 Манекен А. Кузьменко / А. Кузьменко     1672
 Маршрутка А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  46987
 Медор А. Кузьменко / А. Кузьменко     777
 Мені однаково... Т. Шевченко / А. Кузьменко не вказано 5   5762
 Ми як машини А. Кузьменко / А. Кузьменко    1287
 Мій брудний космос А. Кузьменко / А. Кузьменко     1343
 Мій друг А. Кузьменко / А. Кузьменко     1043
 Місто
 (Люби, не люби)
А. Кузьменко / Скрябін     1429
 Мовчати
 (Повна версія)
А. Кузьменко / Скрябін 5  174693
 Море
 (То моє море)
А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера    7305
 Моя королево А. Кузьменко / А. Кузьменко     1528
 Моя королево А. Кузьменко /  5   809
 Мудрий, бо німий А. Кузьменко / А. Кузьменко    1442
 На даху А. Кузьменко / А. Кузьменко     1478
 Най буде дощ Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський 5  7003
 Нам казали А. Кузьменко / А. Кузьменко    2414
 Наприклад А. Кузьменко / А. Кузьменко    676
 Наш останній танець А. Кузьменко /     6649
 Наш перший медляк А. Кузьменко / Скрябін    2988
 Наше місто А. Кузьменко / А. Кузьменко    812
 Наші А. Кузьменко / А. Кузьменко     1215
 Не будь рагульом, не пий за рульом А. Кузьменко / Скрябін    1273
 Не вмирай А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера 3  5006
 Не даєш А. Кузьменко / А. Кузьменко    4426
 Не дай А. Кузьменко / А. Кузьменко    801
 Не думай про завтра А. Кузьменко / А. Кузьменко    14556
 Не засипай ті ями А. Кузьменко / А. Кузьменко     714
 Не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко    1152
 Негри люблять молоко А. Кузьменко / Скрябін    2513
 Неділя А. Кузьменко / А. Кузьменко     1072
 Ненормальне літо А. Кузьменко / А. Кузьменко    1401
 Ніби в раю А. Кузьменко / Скрябін    2688
 Ніжно, не ніжно А. Підлужний / А. Підлужний не вказано    6238
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера    2849
 Нова "Cтатуя Cвободи" А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   2286
 О, Ніза
 (О, Ліза)
А. Кузьменко / Скрябін     238
 Оля А. Кузьменко / А. Кузьменко +  4985
 Оператор А. Кузьменко / А. Кузьменко    711
 Осінь-зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    2736
 Остання сигарета А. Кузьменко / Скрябін    9717
 Падай А. Кузьменко / Скрябін 4  13131
 Пам, парам, пам Кузьменко / А. Кузьменко +   1291
 Пам-парам-пам А. Кузьменко / А. Кузьменко    1167
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4   2538
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4  2434
 Паром
 (Я люблю тебе!)
А. Кузьменко / Скрябін     1277
 Пающіє труси А. Кузьменко / А. Кузьменко     2764
 Пів-року зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    1290
 Плани А. Кузьменко / А. Кузьменко    1021
 Повінь
 (Скрябін, Т. Повалій, О. Пономарьов, Тартак, Т. Чубай...)
А. Кузьменко / А. Кузьменко     6491
 Порш пана мера А. Кузьменко / Скрябін    7326
 Примітивні А. Кузьменко / А. Кузьменко     843
 Притулися А. Кузьменко / А. Кузьменко     1382
 Про Любов? А. Кузьменко /  3  3388
 Прогноз погоди А. Кузьменко / Скрябін +  3685
 Просто Ми А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  2705
 Протилежні А. Кузьменко / Скрябін     1340
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  32578
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  3779
 Радіо любов А. Кузьменко / Скрябін    3161
 Разом ми А. Штурма / А. Кузьменко    717
 Руїна А. Кузьменко / Скрябін    28153
 Руки медузи А. Кузьменко / А. Кузьменко    1417
 Світ без очей А. Кузьменко / А. Кузьменко     652
 Секс А. Кузьменко / С. Гера    2270
 Сінтіпоп А. Кузьменко / Скрябін     194
 Скажи мені А. Кузьменко, О. Ксенофонтов / Руслана    4018
 Сліди А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  5869
 Соло А. Кузьменко / А. Кузьменко    6455
 Сонце замість шапки А. Кузьменко / Скрябін    275
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  639699
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   22470
 Старі фотографії ** А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано 4   3469
 Стриптиз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1381
 Сука-війна А. Кузьменко / Скрябін     6150
 Сюзанна А. Кузьменко / А. Кузьменко    2682
 Там, де мене лишили А. Кузьменко, Р. Домішевський / Р. Домішевський, С. Гера    829
 Танго А. Кузьменко / А. Кузьменко     1187
 Татко хорий Р. Домішевський / А. Кузьменко    954
 Твiй портрет А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера     568
 Театр А. Кузьменко / А. Кузьменко     1145
 Телефони А. Кузьменко / А. Кузьменко     985
 Тепла зима А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  6533
 Технофайт А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко    752
 Ти кажеш А. Кузьменко / А. Кузьменко    582
 Ти мені не даєш
 (Ти мені не даєш спокою)
А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано     11549
 Тихо пішов А. Кузьменко / А. Кузьменко    1037
 Тіна, Тіна А. Кузьменко / А. Кузьменко     951
 То було давно А. Кузьменко / Скрябін     525
 То для нас А. Кузьменко / А. Кузьменко    491
 То є Львів А. Кузьменко / Скрябін    33035
 То моє море А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера     4601
 То мiй голос А. Кузьменко / А. Кузьменко    718
 Той прикрий світ А. Кузьменко / А. Кузьменко    1713
 Тримай її за руку А. Кузьменко / Скрябін    6940
 Троха, як всі А. Кузьменко / А. Кузьменко     697
 Українці А. Кузьменко / Скрябін    7301
 Філіал Китая
 (Бізнесмен)
А. Кузьменко / Скрябін     353
 Фільм А. Кузьменко / А. Кузьменко     861
 Фото Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера не вказано    1259
 Хай буде так, як хочеш ти А. Кузьменко / Скрябін 5   3956
 Хлопці-олігархи А. Кузьменко / А. Кузьменко    9072
 Холодний смак А. Кузьменко / А. Кузьменко     1711
 Хорий спокій А. Кузьменко / А. Кузьменко    797
 Хотілося весни А. Кузьменко / А. Кузьменко     293
 Хочу бути духами А. Кузьменко / А. Кузьменко     527
 Хочу тебе не загубити А. Кузьменко / Скрябін     3254
 Чекаю ночі А. Кузьменко / Скрябін    2391
 Чим пахне? А. Кузьменко / А. Кузьменко    1128
 Чорнобиль форева А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  7984
 Чуєш біль А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1194
 Шампанські очі А. Кузьменко / А. Кузьменко     48753
 Шкільна любов А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   4226
 Шмата А. Кузьменко / Скрябін 4  19764
 Ще одна пісня про любов А. Кузьменко / А. Кузьменко     6656
 Щось зимно А. Кузьменко / А. Кузьменко +  3627
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    930
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський     304
 Я живу А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський    903
 Я злий А. Кузьменко / Скрябін    793
 Я і ти - паралельні світи А. Кузьменко / А. Кузьменко     1325
 Я йшов А. Кузьменко / А. Кузьменко    507
 Я не буду там А. Кузьменко / Classix Nouveaux     576
 Я не тримаю зла А. Кузьменко / А. Кузьменко    7804
 Я твій пасажир А. Кузьменко / А. Кузьменко     828
 Якби я знав А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   6001
 Ялта А. Кузьменко / А. Кузьменко    49134
 Don't worry А. Кузьменко / Скрябін    2234
 Education А. Кузьменко / А. Кузьменко    1026
 In your eyes
 (В очах)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    807
 Japan TV А. Кузьменко / А. Кузьменко     1135
 L'amour Attack А. Кузьменко / А. Кузьменко    823
 L.V. А. Кузьменко / А. Кузьменко    806
 Train А. Кузьменко / А. Кузьменко    1937
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  10.05.2005
Відредаґовано: 02.02.2015
Переглядів: 52700  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
11. Roman (користувач) 03.02.2015 12:31    
✞ ✞ ✞ ВІЧНА ПАМЯТЬ! Нехай Господь простить новопредставленому рабові Божому Андрію всі гріхи і прийми його до вічних обітель! RIP! ✞ ✞ ✞
+1/0

10. Олесь (гість) 31.01.2011 11:06    
Де подівся Кузьма? Створюється вакуум! Потрібно нагадувати про себе чим небуть, поки ми є на Білому світі. Останній раз бачив десь півроку тому на передачі про діабет.
0/0

9. ДІАНА (гість) 23.11.2010 22:07    
Здраствуйте Андрій.Пише вам дівчина,яка навчається у м. Ужгород.Я була на вашому концерті,ви виступали за "Сильну Україну".І саме тоді я зрозуміла.що "зірки"-це звичайні люди,які досягли своєї мети у житті.Я також хочу стати такою.МОЯ МРІЯ-ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАМИ!
0/0

8. Інна (гість) 24.03.2010 18:51    
Кузьма коли ви приїдете у Вінницю з сольним концертом?
0/0

7. Світлана (гість) 05.01.2010 09:27    
Шановний Андрію, якщо має місце хоч якась можливість - відмовтесь від участі у цій ганебній передачі без назви, яка принижує вашу особистість та глядацьку гідність.
Поціновувачка вашого таланту, яка не заперечує існування "COMEDY CLUB", не згадуючи вже про "Прожектор ПерисХилтон".
0/0

6. ромко (гість) 27.12.2009 20:15    
привіт андрій.є велике бажання притягнути наших олігархів і депутатів які скоїли злочини до кримінальної відповідальності.ти та людина яка дуже гарно це все висвітлює у своїх піснях.можливо ми зможем створити команду яка буде це все висвітлювати і боротись за то щоб ці люди були покарані.
0/0

5. Оленка (гість) 19.08.2008 14:34    
Усі його пісні просто супер, я їх обожнюю! Але я ніяк не можу знайти пісню "Шкільна любов" вона дуже подобається мені і усім моїм друзям! Підкажіть де її можна знайти! Дякую.
0/0

4. ЮЛЯ (гість) 07.06.2008 13:52    
ПIСНI ВСI ПРОСТО СУПЕР, ОСОБЛИВО: КОХАНА I ЛЮДИ ЯК КОРАБЛI!
0/0

3. стас (гість) 02.10.2007 22:18    
СИЛЬНО ПОТРІБНА ФОНОГРАМА ПІСНІ СТАРІ ФОТОГРАФІЇ МАЮ СПІВАТИ В ШКОЛІ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ І НЕЗНАЮ ДЕ ВЗЯТИ.
0/0

2. Альона (гість) 25.03.2007 20:04    
"Старі фотографії" - супер, так беруть за душу....
0/0

1. Fedot (гість) 04.04.2006 16:18    
Акорди до "То моє море" - Am, Em, G
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/347.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB