На головну сторінку

Андрій КузьменкоАндрій Кузьменко
Фото з сайту: skryabin.openua.net
Відомий український автор та виконавець пісень, телеведучий. Лідер гурту Скрябін

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 17.08.1968 - 02.02.2015

Біографія

Лідер гурту Скрябін Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 р. у Самборі Львівської області. У дитинстві Кузьма мріяв статі водієм сміттєвоза. На дитячому святі в садочку вперше проявилась творча особистість Кузьми, коли він, не побачивши в залі мами, розплакався та не розповів віршика. Далі була школа, де відбувалися різні курйозні ситуації: мати резиновим тапком заганяла Андрія в музичну школу (яку він закінчив по класу фортепіано), до 8-го класу вчився добре, а далі з'їхав, тоді почав грати музику. У десятирічному віці Кузьма почув пісню The Beatles "Lady Madonna" та здивувався тим наскільки простою була музика і наскільки сильно вона вставляла (спершу Андрій "награвав" цю мелодію на власноруч зробленій електрогітарі, далі – на своєму піаніно, відчув такий душевний підйом, що почав придумувати мелодії сам). Далі Кузьма захоплюється музикою disco (Boney M.), проте не відвідує дискотеки та танці, а сидить вдома і затирає свої платівки. 1981 р. Кузьму зраджує його кращий друг. Для Андрія це був настільки важкий удар, що батьки вирішили переїхати жити у Новояворівськ. Андрій пішов у школу з поглибленим вивченням англійської мови. Згодом він відкриває для себе таку річ (яка і зараз займає важливе місце в його житті), як польське радіо і телебачення, вільно оволодівши польською мовою, Кузьма міг цілими днями слухати найсучаснішу музику і дивитись польські телепрограми (потрібно відмітити, що і сьогодні для Кузьми немає кращого відпочинку, ніж у суботу ввечері подивитись польське телебачення). У 1983 р. Кузьма почув групу "Exploited", яка захопила його та змусила полюбити панк-рок. Ця музика зробила з Кузьми зовсім іншу людину. Він став танцювати, ходити на дискотеки і розповсюджувати панк серед молоді - так з'явилася група "Ланцюгова реакція" (для репетицій групи використовували актовий зал школи, де вчився Кузьма). Група грала на танцях; тоді було дуже модно, коли на танцях грала жива група. Співали українською, англійською та російською мовами, Кузьма мав шалену популярність у школі, граючи на дискотеках. А сам Кузьма весь час говорив: "Ми не були панками, ми панкували!". Граючи панк-рок Кузьма поступово захоплюється стилем нью-романтік саме "Depeche Mode", "The Cure", "Alphaville", "Ultravox" ввели юного Кузьму у світ неоромантики). 1985 р. Кузьма закінчує школу і, мріючи стати лікарем-неврологом, намагається вступити у Львівський Медінститут, але це йому не вдається. У 1986 р. Кузьма знайомиться з Володимиром Шкондою, з яким вони спершу тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Володя був гітаристом, Кузьма грав на піаніно. Цю так звану "групу" Кузьма вважає першим етапом появи "Скрябіна". Протягом 1986 – 1987 рр. служить в армії.

У 1987 р., після повернення з армії, Кузьму переводять до Львова в медінститут на факультет стоматології. У 1987 р. Андрій написав пісні "Lucky Now", "Brother", "Так То Вже Є" (більшість пісень тоді писалися англійською, а у разі необхідності перекладалися українською мовою). У 1988-1989 рр. в Новояворівську була заснована андеграундна студія "Sпати", до неї вступили Кузьма й Ігор Яцишин, які продовжували грати хардкор-панк у "Цепній реакції" та групі "Наша контора". Невдовзі Кузьма бере участь в діяльності груп "Асоціація Джентльменів", "УКО", "Труна", "Death Time Boys", "Реанімація" (грає на гітарі, співає, є автором музики, текстів і обличям усіх цих груп). Саме тут і з'явилися люди, які зіграли важливу роль у формування "Скрябіна": Андрій Кьюр Штурм, Славік Пономарьов, Саня Скрябін... Були і сольні проекти Кузьми в стилях психоделік і нью-романтік (пісні "Душа і плоть", "Love Me To Death", "Ліза", "Texas Song"...) 1989 р. разом з іншими (Рой, Шура) засновує гурт "Скрябін". 1993 р. Кузьма закінчив Львівський медичний інститутут. У 1994 р. Кузьма одружується на Світлані – дівчині, яка вчилась з ним у паралельних класах, і яка колися захистила його бажання піти в музику перед його батьками. Світлана – художниця і Кузьма є найбільшим шанувальником її таланту. Але в цьому ж році він змушений був покинути дружину і переїхати з Роєм і Шурою до Києва (тяжко звикав до цього, перебував у депресії, 2 рази в місяць їздив додому). Але, отримавши власну квартиру в столиці і насолоджуючись успіхом альбома "Птахи", Кузьма заспокоюється і починає втягуватись в активне життя київського музичного бомонду, незабаром Світлана теж переїхала до столиці і сімейне життя продовжилось. 1995 р. народжується донька Марія-Барбара. У 1996 р. Кузьма дебютує на каналі УТ-2, як ведучий музичної сторінки в програмі "Бомба". Як журналіст – вчасно зупинився, хоча і зараз працює в деяких журналах, щоправда, під псевдонімом. 2005 р. написав книгу " Місто, де не ходять гроші" та виходить у світ роман "Я "Побєда" і Берлін". Захоплення Кузьми – велосипеди і машини. Нещодавно він придбав собі нормальний байк, хоча мріяв про нього ще з дитинства (поки в Кузьми був "фольцваген", його можна було побачити цілими днями за ремонтом машини, тепер у нього "фіат", з яким клопот ще більше, зате Кузьма дуже полюбляє, відремонтувавши автомобіль, їздити на великій швидкості). Кузьма не хоче повертатися в Новояворівськ, хоча, природно, він і до сих пір не може позбутися комплексу "хлопця з маленького містечка". І вже зовсім безглуздо було б пов'язувати ім'я Кузьми із зоряною хворобою – Кузьма: "Ми прості, прості, як вхідні двері!"

А взагалі Кузьма - мудра і розумна людина, психолог від природи, а його поведінка залежить тільки від настрою (у хорошому настрої Кузьма має неймовірний шарм, почуття гумору, надзвичайно контактний, може піти в нічний клуб, поспілкуватися з фанами, яких любить і цінує більше всього). До музики відноситься просто, пише її у своє власне задоволення. У Берліні раз понюхав (якась іспанка поруч курила якусь гидоту) і йому цього вистачило: забув як його звати, утратив контроль над собою. Йому не сподобався цей стан! Кузьма - консерватор по натурі. Страшно марновірна людина: скрізь ходить і плює через плече. У нього дуже мало друзів. Його природа дуже панкова, творчість для нього - просто спосіб мислення, спосіб передачі інформації. Кузьма пересвідчився в тому, що кожен може придумати щось таке, що зрозуміють тисячі, мільйони людей, і це досить не важко технічно – потрібно тільки вкласти душу і мізки!

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100 годин А. Кузьменко / Скрябін 5   6187
 А пам'ятаєш?
 (Місця щасливих людей)
А. Кузьменко / Скрябін 4  178295
 А під Новий Рік А. Кузьменко / А. Кузьменко    45010
 Амнезія А. Кузьменко / Скрябін     2142
 Бреши мені вголос Р. Домішевський / А. Кузьменко    1762
 Буковель
 (П'яна пісня)
А. Кузьменко / Скрябін      4067
 Бути маленьким А. Кузьменко / А. Кузьменко     2122
 В ліжку спав А. Кузьменко / А. Кузьменко     1473
 Вазелін А. Кузьменко / Скрябін 3  3389
 Вдома одна А. Кузьменко / А. Кузьменко    1627
 Вечірня газета А. Кузьменко / Скрябін     992
 Вибач А. Кузьменко /  5  10367
 Вибач * А. Кузьменко / А. Кузьменко 1   2593
 Випускний А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  54131
 Випускний А. Кузьменко / Скрябін     190065
 Віддай той сон А. Кузьменко / А. Кузьменко    1003
 Відстань А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський 4  7996
 Вошо А. Кузьменко / Скрябін     638
 Гей, гопа-гопа А. Кузьменко / А. Кузьменко    21308
 Герой А. Кузьменко / А. Кузьменко    2585
 Гламур А. Кузьменко / А. Кузьменко    10525
 Глобус А. Кузьменко / Скрябін     2149
 Говорили і курили А. Кузьменко / Скрябін    56765
 Говорили і Курили А. Кузьменко / Скрябін 4   19687
 Голі дівчата А. Кузьменко / А. Кузьменко    3880
 Гондурас А. Кузьменко / А. Кузьменко     2152
 Давай з тобою займатися любов‘ю
 (Светрик)
А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський    8718
 Два озера повнi слiз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1395
 Дельфіни А. Кузьменко / Скрябін +  16049
 Дівчина з кафешки А. Кузьменко, Dekolte / Скрябін, Dekolte    9176
 До смерті і довше А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    2555
 Добряк А. Кузьменко / Скрябін    22733
 Дура-цензура А. Кузьменко / А. Кузьменко     1261
 Душа і плоть А. Кузьменко / А. Кузьменко     864
 Дякую, люди! А. Кузьменко / Скрябін     1048
 Дiвчина Кончiта А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  3349
 Еволюція А. Кузьменко / А. Кузьменко    3800
 З Новим роком А. Кузьменко / А. Кузьменко     3161
 З Новим Роком і Різдвом А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   28827
 Загублений рай А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1604
 Загублені діти А. Кузьменко / А. Кузьменко    2399
 Західний кордон А. Кузьменко / Скрябін    2358
 Зірка кіно А. Кузьменко / Скрябін     1788
 Зламані крила А. Кузьменко / А. Кузьменко    2931
 Змучений А. Кузьменко / А. Кузьменко    1316
 І буде так А. Кузьменко / А. Кузьменко    1169
 І так то вже є А. Кузьменко / А. Кузьменко     852
 Інфляція – дурдом А. Кузьменко /  4  2574
 Історія А. Кузьменко / Скрябін     2999
 Італодіско
 (Шкільна любов)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  7410
 Її очі міняли колір А. Кузьменко / А. Кузьменко     1910
 Казка Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    3514
 Календар А. Кузьменко / А. Кузьменко    2916
 Квінти А. Кузьменко / Скрябін 4  48387
 Квінти
 (інші акорди)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   6465
 Квінти **
 (ще інші акорди)
А. Кузьменко / Скрябін 4   2163
 Кинули
 (Є кліп)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    44363
 Китайські чіпси Р. Домішевський / А. Кузьменко     3476
 Кінець фільму А. Кузьменко / Скрябін     18289
 Клей Р. Домішевський / А. Кузьменко 4  3921
 Коралі А. Кузьменко / А. Кузьменко    2636
 Коридори-нори А. Кузьменко / А. Кузьменко     1241
 Лист до друга А. Кузьменко / Скрябін    29708
 Лист до президентів А. Кузьменко / Скрябін     14188
 Лишися того А. Кузьменко / А. Кузьменко     411
 Ліг спати і вмер А. Кузьменко / А. Кузьменко     1444
 Любити, платити А. Кузьменко / А. Кузьменко    7090
 Любити платити А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  14046
 Люди чекають А. Кузьменко / А. Кузьменко     1302
 Люди, як кораблі А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  127214
 Майже Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера    888
 Маленька дівчинка А. Кузьменко / Скрябін     1806
 Маленька зимна пташка А. Кузьменко / А. Кузьменко    899
 Мам А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   479141
 Манекен А. Кузьменко / А. Кузьменко     1850
 Маршрутка А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  59880
 Медор А. Кузьменко / А. Кузьменко     1025
 Мені однаково... Т. Шевченко / А. Кузьменко не вказано 5   7632
 Ми як машини А. Кузьменко / А. Кузьменко    1586
 Мій брудний космос А. Кузьменко / А. Кузьменко     1611
 Мій друг А. Кузьменко / А. Кузьменко     1116
 Місто
 (Люби, не люби)
А. Кузьменко / Скрябін     1691
 Мовчати
 (Повна версія)
А. Кузьменко / Скрябін 5  195081
 Море
 (То моє море)
А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера    8927
 Моя королево А. Кузьменко / А. Кузьменко     1756
 Моя королево А. Кузьменко /  5   919
 Мудрий, бо німий А. Кузьменко / А. Кузьменко    2102
 На даху А. Кузьменко / А. Кузьменко     1853
 Най буде дощ Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський 5  8135
 Нам казали А. Кузьменко / А. Кузьменко    2833
 Наприклад А. Кузьменко / А. Кузьменко    938
 Наш останній танець А. Кузьменко /     7206
 Наш перший медляк А. Кузьменко / Скрябін    3446
 Наше місто А. Кузьменко / А. Кузьменко    1112
 Наші А. Кузьменко / А. Кузьменко     1645
 Не будь рагульом, не пий за рульом А. Кузьменко / Скрябін    1562
 Не вмирай А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера 3  5760
 Не даєш А. Кузьменко / А. Кузьменко    5202
 Не дай А. Кузьменко / А. Кузьменко    952
 Не думай про завтра А. Кузьменко / А. Кузьменко    16030
 Не засипай ті ями А. Кузьменко / А. Кузьменко     836
 Не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко    1720
 Негри люблять молоко А. Кузьменко / Скрябін    2907
 Неділя А. Кузьменко / А. Кузьменко     1317
 Ненормальне літо А. Кузьменко / А. Кузьменко    1618
 Ніби в раю А. Кузьменко / Скрябін    3259
 Ніжно, не ніжно А. Підлужний / А. Підлужний не вказано    7769
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера    4398
 Нова "Cтатуя Cвободи" А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   2426
 О, Ніза
 (О, Ліза)
А. Кузьменко / Скрябін     318
 Оля А. Кузьменко / А. Кузьменко +  5627
 Оператор А. Кузьменко / А. Кузьменко    911
 Осінь-зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    3472
 Остання сигарета А. Кузьменко / Скрябін    11229
 Падай А. Кузьменко / Скрябін 4  14946
 Пам, парам, пам Кузьменко / А. Кузьменко +   1500
 Пам-парам-пам А. Кузьменко / А. Кузьменко    1386
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4   2708
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4  2852
 Паром
 (Я люблю тебе!)
А. Кузьменко / Скрябін     1484
 Пающіє труси А. Кузьменко / А. Кузьменко     2944
 Пів-року зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    1467
 Плани А. Кузьменко / А. Кузьменко    1499
 Повінь
 (Скрябін, Т. Повалій, О. Пономарьов, Тартак, Т. Чубай...)
А. Кузьменко / А. Кузьменко     7069
 Порш пана мера А. Кузьменко / Скрябін    10845
 Примітивні А. Кузьменко / А. Кузьменко     1063
 Притулися А. Кузьменко / А. Кузьменко     1813
 Про Любов? А. Кузьменко /  3  3820
 Прогноз погоди А. Кузьменко / Скрябін +  4545
 Просто Ми А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  2984
 Протилежні А. Кузьменко / Скрябін     1591
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  35563
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  4075
 Радіо любов А. Кузьменко / Скрябін    3566
 Разом ми А. Штурма / А. Кузьменко    999
 Руїна А. Кузьменко / Скрябін    32008
 Руки медузи А. Кузьменко / А. Кузьменко    1837
 Світ без очей А. Кузьменко / А. Кузьменко     782
 Секс А. Кузьменко / С. Гера    2700
 Сінтіпоп А. Кузьменко / Скрябін     263
 Скажи мені А. Кузьменко, О. Ксенофонтов / Руслана    4161
 Сліди А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  6403
 Соло А. Кузьменко / А. Кузьменко    7590
 Сонце замість шапки А. Кузьменко / Скрябін    722
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  713568
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   25717
 Старі фотографії ** А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано 4   3644
 Стриптиз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1616
 Сука-війна А. Кузьменко / Скрябін     6330
 Сюзанна А. Кузьменко / А. Кузьменко    3105
 Там, де мене лишили А. Кузьменко, Р. Домішевський / Р. Домішевський, С. Гера    1110
 Танго А. Кузьменко / А. Кузьменко     1439
 Татко хорий Р. Домішевський / А. Кузьменко    1338
 Твiй портрет А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера     741
 Театр А. Кузьменко / А. Кузьменко     1538
 Телефони А. Кузьменко / А. Кузьменко     1282
 Тепла зима А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  7526
 Технофайт А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко    996
 Ти кажеш А. Кузьменко / А. Кузьменко    806
 Ти мені не даєш
 (Ти мені не даєш спокою)
А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано     15162
 Тихо пішов А. Кузьменко / А. Кузьменко    1245
 Тіна, Тіна А. Кузьменко / А. Кузьменко     1048
 То було давно А. Кузьменко / Скрябін     664
 То для нас А. Кузьменко / А. Кузьменко    616
 То є Львів А. Кузьменко / Скрябін    39424
 То моє море А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера     4796
 То мiй голос А. Кузьменко / А. Кузьменко    843
 Той прикрий світ А. Кузьменко / А. Кузьменко    2509
 Тримай її за руку А. Кузьменко / Скрябін    7590
 Троха, як всі А. Кузьменко / А. Кузьменко     798
 Українці А. Кузьменко / Скрябін    8145
 Філіал Китая
 (Бізнесмен)
А. Кузьменко / Скрябін     428
 Фільм А. Кузьменко / А. Кузьменко     997
 Фото Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера не вказано    1428
 Хай буде так, як хочеш ти А. Кузьменко / Скрябін 5   4277
 Хлопці-олігархи А. Кузьменко / А. Кузьменко    11490
 Холодний смак А. Кузьменко / А. Кузьменко     2173
 Хорий спокій А. Кузьменко / А. Кузьменко    1047
 Хотілося весни А. Кузьменко / А. Кузьменко     352
 Хочу бути духами А. Кузьменко / А. Кузьменко     707
 Хочу тебе не загубити А. Кузьменко / Скрябін     3703
 Чекаю ночі А. Кузьменко / Скрябін    2861
 Чим пахне? А. Кузьменко / А. Кузьменко    1968
 Чорнобиль форева А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  9128
 Чуєш біль А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1652
 Шампанські очі А. Кузьменко / А. Кузьменко    58321
 Шкільна любов А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   4795
 Шмата А. Кузьменко / Скрябін 4  24803
 Ще одна пісня про любов А. Кузьменко / А. Кузьменко     7151
 Щось зимно А. Кузьменко / А. Кузьменко +  5007
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1257
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський     344
 Я живу А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1174
 Я злий А. Кузьменко / Скрябін    1056
 Я і ти - паралельні світи А. Кузьменко / А. Кузьменко     1509
 Я йшов А. Кузьменко / А. Кузьменко    706
 Я не буду там А. Кузьменко / Classix Nouveaux     780
 Я не тримаю зла А. Кузьменко / А. Кузьменко    9490
 Я твій пасажир А. Кузьменко / А. Кузьменко     1055
 Якби я знав А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   6527
 Ялта А. Кузьменко / А. Кузьменко    50265
 Don't worry А. Кузьменко / Скрябін    2507
 Education А. Кузьменко / А. Кузьменко    1280
 In your eyes
 (В очах)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    960
 Japan TV А. Кузьменко / А. Кузьменко     1377
 L'amour Attack А. Кузьменко / А. Кузьменко    1139
 L.V. А. Кузьменко / А. Кузьменко    1090
 Train А. Кузьменко / А. Кузьменко    2663
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  10.05.2005
Відредаґовано: 02.02.2015
Переглядів: 55676  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
11. Roman (користувач) 03.02.2015 12:31    
✞ ✞ ✞ ВІЧНА ПАМЯТЬ! Нехай Господь простить новопредставленому рабові Божому Андрію всі гріхи і прийми його до вічних обітель! RIP! ✞ ✞ ✞
+1/0

10. Олесь (гість) 31.01.2011 11:06    
Де подівся Кузьма? Створюється вакуум! Потрібно нагадувати про себе чим небуть, поки ми є на Білому світі. Останній раз бачив десь півроку тому на передачі про діабет.
0/0

9. ДІАНА (гість) 23.11.2010 22:07    
Здраствуйте Андрій.Пише вам дівчина,яка навчається у м. Ужгород.Я була на вашому концерті,ви виступали за "Сильну Україну".І саме тоді я зрозуміла.що "зірки"-це звичайні люди,які досягли своєї мети у житті.Я також хочу стати такою.МОЯ МРІЯ-ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАМИ!
0/0

8. Інна (гість) 24.03.2010 18:51    
Кузьма коли ви приїдете у Вінницю з сольним концертом?
0/0

7. Світлана (гість) 05.01.2010 09:27    
Шановний Андрію, якщо має місце хоч якась можливість - відмовтесь від участі у цій ганебній передачі без назви, яка принижує вашу особистість та глядацьку гідність.
Поціновувачка вашого таланту, яка не заперечує існування "COMEDY CLUB", не згадуючи вже про "Прожектор ПерисХилтон".
0/0

6. ромко (гість) 27.12.2009 20:15    
привіт андрій.є велике бажання притягнути наших олігархів і депутатів які скоїли злочини до кримінальної відповідальності.ти та людина яка дуже гарно це все висвітлює у своїх піснях.можливо ми зможем створити команду яка буде це все висвітлювати і боротись за то щоб ці люди були покарані.
0/0

5. Оленка (гість) 19.08.2008 14:34    
Усі його пісні просто супер, я їх обожнюю! Але я ніяк не можу знайти пісню "Шкільна любов" вона дуже подобається мені і усім моїм друзям! Підкажіть де її можна знайти! Дякую.
0/0

4. ЮЛЯ (гість) 07.06.2008 13:52    
ПIСНI ВСI ПРОСТО СУПЕР, ОСОБЛИВО: КОХАНА I ЛЮДИ ЯК КОРАБЛI!
0/0

3. стас (гість) 02.10.2007 22:18    
СИЛЬНО ПОТРІБНА ФОНОГРАМА ПІСНІ СТАРІ ФОТОГРАФІЇ МАЮ СПІВАТИ В ШКОЛІ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ І НЕЗНАЮ ДЕ ВЗЯТИ.
0/0

2. Альона (гість) 25.03.2007 20:04    
"Старі фотографії" - супер, так беруть за душу....
0/0

1. Fedot (гість) 04.04.2006 16:18    
Акорди до "То моє море" - Am, Em, G
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/347.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB