На головну сторінку

Андрій КузьменкоАндрій Кузьменко
Фото з сайту: skryabin.openua.net
Відомий український автор та виконавець пісень, телеведучий. Лідер гурту Скрябін

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 17.08.1968 - 02.02.2015

Біографія

Лідер гурту Скрябін Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 р. у Самборі Львівської області. У дитинстві Кузьма мріяв статі водієм сміттєвоза. На дитячому святі в садочку вперше проявилась творча особистість Кузьми, коли він, не побачивши в залі мами, розплакався та не розповів віршика. Далі була школа, де відбувалися різні курйозні ситуації: мати резиновим тапком заганяла Андрія в музичну школу (яку він закінчив по класу фортепіано), до 8-го класу вчився добре, а далі з'їхав, тоді почав грати музику. У десятирічному віці Кузьма почув пісню The Beatles "Lady Madonna" та здивувався тим наскільки простою була музика і наскільки сильно вона вставляла (спершу Андрій "награвав" цю мелодію на власноруч зробленій електрогітарі, далі – на своєму піаніно, відчув такий душевний підйом, що почав придумувати мелодії сам). Далі Кузьма захоплюється музикою disco (Boney M.), проте не відвідує дискотеки та танці, а сидить вдома і затирає свої платівки. 1981 р. Кузьму зраджує його кращий друг. Для Андрія це був настільки важкий удар, що батьки вирішили переїхати жити у Новояворівськ. Андрій пішов у школу з поглибленим вивченням англійської мови. Згодом він відкриває для себе таку річ (яка і зараз займає важливе місце в його житті), як польське радіо і телебачення, вільно оволодівши польською мовою, Кузьма міг цілими днями слухати найсучаснішу музику і дивитись польські телепрограми (потрібно відмітити, що і сьогодні для Кузьми немає кращого відпочинку, ніж у суботу ввечері подивитись польське телебачення). У 1983 р. Кузьма почув групу "Exploited", яка захопила його та змусила полюбити панк-рок. Ця музика зробила з Кузьми зовсім іншу людину. Він став танцювати, ходити на дискотеки і розповсюджувати панк серед молоді - так з'явилася група "Ланцюгова реакція" (для репетицій групи використовували актовий зал школи, де вчився Кузьма). Група грала на танцях; тоді було дуже модно, коли на танцях грала жива група. Співали українською, англійською та російською мовами, Кузьма мав шалену популярність у школі, граючи на дискотеках. А сам Кузьма весь час говорив: "Ми не були панками, ми панкували!". Граючи панк-рок Кузьма поступово захоплюється стилем нью-романтік саме "Depeche Mode", "The Cure", "Alphaville", "Ultravox" ввели юного Кузьму у світ неоромантики). 1985 р. Кузьма закінчує школу і, мріючи стати лікарем-неврологом, намагається вступити у Львівський Медінститут, але це йому не вдається. У 1986 р. Кузьма знайомиться з Володимиром Шкондою, з яким вони спершу тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Володя був гітаристом, Кузьма грав на піаніно. Цю так звану "групу" Кузьма вважає першим етапом появи "Скрябіна". Протягом 1986 – 1987 рр. служить в армії.

У 1987 р., після повернення з армії, Кузьму переводять до Львова в медінститут на факультет стоматології. У 1987 р. Андрій написав пісні "Lucky Now", "Brother", "Так То Вже Є" (більшість пісень тоді писалися англійською, а у разі необхідності перекладалися українською мовою). У 1988-1989 рр. в Новояворівську була заснована андеграундна студія "Sпати", до неї вступили Кузьма й Ігор Яцишин, які продовжували грати хардкор-панк у "Цепній реакції" та групі "Наша контора". Невдовзі Кузьма бере участь в діяльності груп "Асоціація Джентльменів", "УКО", "Труна", "Death Time Boys", "Реанімація" (грає на гітарі, співає, є автором музики, текстів і обличям усіх цих груп). Саме тут і з'явилися люди, які зіграли важливу роль у формування "Скрябіна": Андрій Кьюр Штурм, Славік Пономарьов, Саня Скрябін... Були і сольні проекти Кузьми в стилях психоделік і нью-романтік (пісні "Душа і плоть", "Love Me To Death", "Ліза", "Texas Song"...) 1989 р. разом з іншими (Рой, Шура) засновує гурт "Скрябін". 1993 р. Кузьма закінчив Львівський медичний інститутут. У 1994 р. Кузьма одружується на Світлані – дівчині, яка вчилась з ним у паралельних класах, і яка колися захистила його бажання піти в музику перед його батьками. Світлана – художниця і Кузьма є найбільшим шанувальником її таланту. Але в цьому ж році він змушений був покинути дружину і переїхати з Роєм і Шурою до Києва (тяжко звикав до цього, перебував у депресії, 2 рази в місяць їздив додому). Але, отримавши власну квартиру в столиці і насолоджуючись успіхом альбома "Птахи", Кузьма заспокоюється і починає втягуватись в активне життя київського музичного бомонду, незабаром Світлана теж переїхала до столиці і сімейне життя продовжилось. 1995 р. народжується донька Марія-Барбара. У 1996 р. Кузьма дебютує на каналі УТ-2, як ведучий музичної сторінки в програмі "Бомба". Як журналіст – вчасно зупинився, хоча і зараз працює в деяких журналах, щоправда, під псевдонімом. 2005 р. написав книгу " Місто, де не ходять гроші" та виходить у світ роман "Я "Побєда" і Берлін". Захоплення Кузьми – велосипеди і машини. Нещодавно він придбав собі нормальний байк, хоча мріяв про нього ще з дитинства (поки в Кузьми був "фольцваген", його можна було побачити цілими днями за ремонтом машини, тепер у нього "фіат", з яким клопот ще більше, зате Кузьма дуже полюбляє, відремонтувавши автомобіль, їздити на великій швидкості). Кузьма не хоче повертатися в Новояворівськ, хоча, природно, він і до сих пір не може позбутися комплексу "хлопця з маленького містечка". І вже зовсім безглуздо було б пов'язувати ім'я Кузьми із зоряною хворобою – Кузьма: "Ми прості, прості, як вхідні двері!"

А взагалі Кузьма - мудра і розумна людина, психолог від природи, а його поведінка залежить тільки від настрою (у хорошому настрої Кузьма має неймовірний шарм, почуття гумору, надзвичайно контактний, може піти в нічний клуб, поспілкуватися з фанами, яких любить і цінує більше всього). До музики відноситься просто, пише її у своє власне задоволення. У Берліні раз понюхав (якась іспанка поруч курила якусь гидоту) і йому цього вистачило: забув як його звати, утратив контроль над собою. Йому не сподобався цей стан! Кузьма - консерватор по натурі. Страшно марновірна людина: скрізь ходить і плює через плече. У нього дуже мало друзів. Його природа дуже панкова, творчість для нього - просто спосіб мислення, спосіб передачі інформації. Кузьма пересвідчився в тому, що кожен може придумати щось таке, що зрозуміють тисячі, мільйони людей, і це досить не важко технічно – потрібно тільки вкласти душу і мізки!

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100 годин А. Кузьменко / Скрябін 5   6800
 А пам'ятаєш?
 (Місця щасливих людей)
А. Кузьменко / Скрябін 4  190192
 А під Новий Рік А. Кузьменко / А. Кузьменко    46622
 Амнезія А. Кузьменко / Скрябін     2464
 Бреши мені вголос Р. Домішевський / А. Кузьменко    1980
 Буковель
 (П'яна пісня)
А. Кузьменко / Скрябін      4300
 Бути маленьким А. Кузьменко / А. Кузьменко     2890
 В ліжку спав А. Кузьменко / А. Кузьменко     1622
 Вазелін А. Кузьменко / Скрябін 3  3692
 Вдома одна А. Кузьменко / А. Кузьменко    1797
 Вечірня газета А. Кузьменко / Скрябін     1142
 Вибач А. Кузьменко /  5  12122
 Вибач * А. Кузьменко / А. Кузьменко 1   2703
 Випускний А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  56498
 Випускний А. Кузьменко / Скрябін     232545
 Віддай той сон А. Кузьменко / А. Кузьменко    1147
 Відстань А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський 4  8291
 Вошо А. Кузьменко / Скрябін     749
 Гей, гопа-гопа А. Кузьменко / А. Кузьменко    22066
 Герой А. Кузьменко / А. Кузьменко    3007
 Гламур А. Кузьменко / А. Кузьменко    11782
 Глобус А. Кузьменко / Скрябін     2467
 Говорили і курили А. Кузьменко / Скрябін    63799
 Говорили і Курили А. Кузьменко / Скрябін 4   24019
 Голі дівчата А. Кузьменко / А. Кузьменко    5470
 Гондурас А. Кузьменко / А. Кузьменко     2443
 Давай з тобою займатися любов‘ю
 (Светрик)
А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський    9415
 Два озера повнi слiз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1614
 Дельфіни А. Кузьменко / Скрябін +  18021
 Дівчина з кафешки А. Кузьменко, Dekolte / Скрябін, Dekolte    10106
 До смерті і довше А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    3100
 Добряк А. Кузьменко / Скрябін    25662
 Дура-цензура А. Кузьменко / А. Кузьменко     1447
 Душа і плоть А. Кузьменко / А. Кузьменко     957
 Дякую, люди! А. Кузьменко / Скрябін     1176
 Дiвчина Кончiта А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  3497
 Еволюція А. Кузьменко / А. Кузьменко    4329
 З Новим роком А. Кузьменко / А. Кузьменко     3258
 З Новим Роком і Різдвом А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   33313
 Загублений рай А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1972
 Загублені діти А. Кузьменко / А. Кузьменко    2561
 Західний кордон А. Кузьменко / Скрябін    2566
 Зірка кіно А. Кузьменко / Скрябін     1891
 Зламані крила А. Кузьменко / А. Кузьменко    3153
 Змучений А. Кузьменко / А. Кузьменко    1637
 І буде так А. Кузьменко / А. Кузьменко    1454
 І так то вже є А. Кузьменко / А. Кузьменко     953
 Інфляція – дурдом А. Кузьменко /  4  2760
 Історія А. Кузьменко / Скрябін     4084
 Італодіско
 (Шкільна любов)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  7629
 Її очі міняли колір А. Кузьменко / А. Кузьменко     2270
 Казка Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    4043
 Календар А. Кузьменко / А. Кузьменко    3061
 Квінти А. Кузьменко / Скрябін 4  52168
 Квінти
 (інші акорди)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   6602
 Квінти **
 (ще інші акорди)
А. Кузьменко / Скрябін 4   2264
 Кинули
 (Є кліп)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    51077
 Китайські чіпси Р. Домішевський / А. Кузьменко     4383
 Кінець фільму А. Кузьменко / Скрябін     20787
 Клей Р. Домішевський / А. Кузьменко 4  4280
 Коралі А. Кузьменко / А. Кузьменко    3102
 Коридори-нори А. Кузьменко / А. Кузьменко     1472
 Лист до друга А. Кузьменко / Скрябін    34224
 Лист до президентів А. Кузьменко / Скрябін     19073
 Лишися того А. Кузьменко / А. Кузьменко     542
 Ліг спати і вмер А. Кузьменко / А. Кузьменко     1851
 Любити, платити А. Кузьменко / А. Кузьменко    8623
 Любити платити А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  15617
 Люди чекають А. Кузьменко / А. Кузьменко     1451
 Люди, як кораблі А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  128732
 Майже Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера    1095
 Маленька дівчинка А. Кузьменко / Скрябін     1982
 Маленька зимна пташка А. Кузьменко / А. Кузьменко    1033
 Мам А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   544274
 Манекен А. Кузьменко / А. Кузьменко     2022
 Маршрутка А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  74564
 Медор А. Кузьменко / А. Кузьменко     1227
 Мені однаково... Т. Шевченко / А. Кузьменко не вказано 5   8579
 Ми як машини А. Кузьменко / А. Кузьменко    1804
 Мій брудний космос А. Кузьменко / А. Кузьменко     1833
 Мій друг А. Кузьменко / А. Кузьменко     1160
 Місто
 (Люби, не люби)
А. Кузьменко / Скрябін     1915
 Місця щасливих людей А. Кузьменко / А. Кузьменко    684
 Мовчати
 (Повна версія)
А. Кузьменко / Скрябін 5  222079
 Мовчати І. Білик / А. Кузьменко, І. Білик    211
 Море
 (То моє море)
А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера    11164
 Моя королево А. Кузьменко / А. Кузьменко     1937
 Моя королево А. Кузьменко /  5   1028
 Мудрий, бо німий А. Кузьменко / А. Кузьменко    2619
 На даху А. Кузьменко / А. Кузьменко     2096
 Най буде дощ Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський 5  9350
 Нам казали А. Кузьменко / А. Кузьменко    3089
 Наприклад А. Кузьменко / А. Кузьменко    1138
 Наш останній танець А. Кузьменко /     7631
 Наш перший медляк А. Кузьменко / Скрябін    3657
 Наше місто А. Кузьменко / А. Кузьменко    1432
 Наші А. Кузьменко / А. Кузьменко     2154
 Не будь рагульом, не пий за рульом А. Кузьменко / Скрябін    1846
 Не вмирай А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера 3  6587
 Не даєш А. Кузьменко / А. Кузьменко    5937
 Не дай А. Кузьменко / А. Кузьменко    1200
 Не думай про завтра А. Кузьменко / А. Кузьменко    16952
 Не засипай ті ями А. Кузьменко / А. Кузьменко     926
 Не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко    2534
 Негри люблять молоко А. Кузьменко / Скрябін    3441
 Неділя А. Кузьменко / А. Кузьменко     1465
 Ненормальне літо А. Кузьменко / А. Кузьменко    1860
 Ніби в раю А. Кузьменко / Скрябін    3605
 Ніжно, не ніжно А. Підлужний / А. Підлужний не вказано    9917
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера    5740
 Нова "Cтатуя Cвободи" А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   2581
 О, Ніза
 (О, Ліза)
А. Кузьменко / Скрябін     389
 Оля А. Кузьменко / А. Кузьменко +  6157
 Оператор А. Кузьменко / А. Кузьменко    1108
 Осінь-зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    4121
 Остання сигарета А. Кузьменко / Скрябін    13219
 Падай А. Кузьменко / Скрябін 4  16160
 Пам, парам, пам Кузьменко / А. Кузьменко +   1667
 Пам-парам-пам А. Кузьменко / А. Кузьменко    1497
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4   2831
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4  3563
 Паром
 (Я люблю тебе!)
А. Кузьменко / Скрябін     1671
 Пающіє труси А. Кузьменко / А. Кузьменко     3085
 Пів-року зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    1634
 Плани А. Кузьменко / А. Кузьменко    1813
 Повінь
 (Скрябін, Т. Повалій, О. Пономарьов, Тартак, Т. Чубай...)
А. Кузьменко / А. Кузьменко     7346
 Порш пана мера А. Кузьменко / Скрябін    11436
 Примітивні А. Кузьменко / А. Кузьменко     1232
 Притулися А. Кузьменко / А. Кузьменко     2230
 Про Любов? А. Кузьменко /  3  4526
 Прогноз погоди А. Кузьменко / Скрябін +  5245
 Просто Ми А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  3286
 Протилежні А. Кузьменко / Скрябін     1736
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  39017
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  4261
 Радіо любов А. Кузьменко / Скрябін    3918
 Разом ми А. Штурма / А. Кузьменко    1272
 Руїна А. Кузьменко / Скрябін    34969
 Руки медузи А. Кузьменко / А. Кузьменко    2160
 Світ без очей А. Кузьменко / А. Кузьменко     950
 Секс А. Кузьменко / С. Гера    3106
 Сінтіпоп А. Кузьменко / Скрябін     345
 Скажи мені А. Кузьменко, О. Ксенофонтов / Руслана    4284
 Сліди А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  6774
 Соло А. Кузьменко / А. Кузьменко    8427
 Сонце замість шапки А. Кузьменко / Скрябін    1011
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  804056
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   34197
 Старі фотографії ** А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано 4   3944
 Стриптиз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1911
 Сука-війна А. Кузьменко / Скрябін     6645
 Сюзанна А. Кузьменко / А. Кузьменко    3392
 Там, де мене лишили А. Кузьменко, Р. Домішевський / Р. Домішевський, С. Гера    1332
 Танго А. Кузьменко / А. Кузьменко     1711
 Татко хорий Р. Домішевський / А. Кузьменко    1641
 Твiй портрет А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера     877
 Театр А. Кузьменко / А. Кузьменко     1760
 Телефони А. Кузьменко / А. Кузьменко     1446
 Тепла зима А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  8611
 Технофайт А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко    1164
 Ти кажеш А. Кузьменко / А. Кузьменко    1142
 Ти мені не даєш
 (Ти мені не даєш спокою)
А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано     19947
 Тихо пішов А. Кузьменко / А. Кузьменко    1423
 Тіна, Тіна А. Кузьменко / А. Кузьменко     1181
 То було давно А. Кузьменко / Скрябін     754
 То для нас А. Кузьменко / А. Кузьменко    761
 То є Львів А. Кузьменко / Скрябін    43900
 То моє море А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера     4934
 То мiй голос А. Кузьменко / А. Кузьменко    994
 Той прикрий світ А. Кузьменко / А. Кузьменко    3699
 Тримай її за руку А. Кузьменко / Скрябін    8124
 Троха, як всі А. Кузьменко / А. Кузьменко     1029
 Українці А. Кузьменко / Скрябін    11018
 Філіал Китая
 (Бізнесмен)
А. Кузьменко / Скрябін     488
 Фільм А. Кузьменко / А. Кузьменко     1125
 Фото Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера не вказано    1618
 Хай буде так, як хочеш ти А. Кузьменко / Скрябін 5  4926
 Хлопці-олігархи А. Кузьменко / А. Кузьменко    13300
 Холодний смак А. Кузьменко / А. Кузьменко     2628
 Хорий спокій А. Кузьменко / А. Кузьменко    1325
 Хотілося весни А. Кузьменко / А. Кузьменко     375
 Хочу бути духами А. Кузьменко / А. Кузьменко     853
 Хочу тебе не загубити А. Кузьменко / Скрябін     4040
 Чекаю ночі А. Кузьменко / Скрябін    3231
 Чим пахне? А. Кузьменко / А. Кузьменко    2720
 Чорнобиль форева А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  9870
 Чуєш біль А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    2133
 Шампанські очі А. Кузьменко / А. Кузьменко    63439
 Шкільна любов А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   5080
 Шмата А. Кузьменко / Скрябін 4  38104
 Ще одна пісня про любов А. Кузьменко / А. Кузьменко     7491
 Щось зимно А. Кузьменко / А. Кузьменко +  6075
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1478
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський     395
 Я живу А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1470
 Я злий А. Кузьменко / Скрябін    1354
 Я і ти - паралельні світи А. Кузьменко / А. Кузьменко     1632
 Я йшов А. Кузьменко / А. Кузьменко    850
 Я не буду там А. Кузьменко / Classix Nouveaux     930
 Я не тримаю зла А. Кузьменко / А. Кузьменко    10419
 Я твій пасажир А. Кузьменко / А. Кузьменко     1227
 Якби я знав А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   6964
 Ялта А. Кузьменко / А. Кузьменко    52946
 Don't worry А. Кузьменко / Скрябін    3056
 Education А. Кузьменко / А. Кузьменко    1648
 In your eyes
 (В очах)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    1141
 Japan TV А. Кузьменко / А. Кузьменко     1573
 L'amour Attack А. Кузьменко / А. Кузьменко    1406
 L.V. А. Кузьменко / А. Кузьменко    1583
 Train А. Кузьменко / А. Кузьменко    3285
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  10.05.2005
Відредаґовано: 02.02.2015
Переглядів: 59899  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
11. Roman (користувач) 03.02.2015 12:31    
✞ ✞ ✞ ВІЧНА ПАМЯТЬ! Нехай Господь простить новопредставленому рабові Божому Андрію всі гріхи і прийми його до вічних обітель! RIP! ✞ ✞ ✞
+1/0

10. Олесь (гість) 31.01.2011 11:06    
Де подівся Кузьма? Створюється вакуум! Потрібно нагадувати про себе чим небуть, поки ми є на Білому світі. Останній раз бачив десь півроку тому на передачі про діабет.
0/0

9. ДІАНА (гість) 23.11.2010 22:07    
Здраствуйте Андрій.Пише вам дівчина,яка навчається у м. Ужгород.Я була на вашому концерті,ви виступали за "Сильну Україну".І саме тоді я зрозуміла.що "зірки"-це звичайні люди,які досягли своєї мети у житті.Я також хочу стати такою.МОЯ МРІЯ-ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАМИ!
0/0

8. Інна (гість) 24.03.2010 18:51    
Кузьма коли ви приїдете у Вінницю з сольним концертом?
0/0

7. Світлана (гість) 05.01.2010 09:27    
Шановний Андрію, якщо має місце хоч якась можливість - відмовтесь від участі у цій ганебній передачі без назви, яка принижує вашу особистість та глядацьку гідність.
Поціновувачка вашого таланту, яка не заперечує існування "COMEDY CLUB", не згадуючи вже про "Прожектор ПерисХилтон".
0/0

6. ромко (гість) 27.12.2009 20:15    
привіт андрій.є велике бажання притягнути наших олігархів і депутатів які скоїли злочини до кримінальної відповідальності.ти та людина яка дуже гарно це все висвітлює у своїх піснях.можливо ми зможем створити команду яка буде це все висвітлювати і боротись за то щоб ці люди були покарані.
0/0

5. Оленка (гість) 19.08.2008 14:34    
Усі його пісні просто супер, я їх обожнюю! Але я ніяк не можу знайти пісню "Шкільна любов" вона дуже подобається мені і усім моїм друзям! Підкажіть де її можна знайти! Дякую.
0/0

4. ЮЛЯ (гість) 07.06.2008 13:52    
ПIСНI ВСI ПРОСТО СУПЕР, ОСОБЛИВО: КОХАНА I ЛЮДИ ЯК КОРАБЛI!
0/0

3. стас (гість) 02.10.2007 22:18    
СИЛЬНО ПОТРІБНА ФОНОГРАМА ПІСНІ СТАРІ ФОТОГРАФІЇ МАЮ СПІВАТИ В ШКОЛІ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ І НЕЗНАЮ ДЕ ВЗЯТИ.
0/0

2. Альона (гість) 25.03.2007 20:04    
"Старі фотографії" - супер, так беруть за душу....
0/0

1. Fedot (гість) 04.04.2006 16:18    
Акорди до "То моє море" - Am, Em, G
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/347.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB