На головну сторінку

Андрій КузьменкоАндрій Кузьменко
Фото з сайту: skryabin.openua.net
Відомий український автор та виконавець пісень, телеведучий. Лідер гурту Скрябін

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 17.08.1968 - 02.02.2015

Біографія

Лідер гурту Скрябін Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 р. у Самборі Львівської області. У дитинстві Кузьма мріяв статі водієм сміттєвоза. На дитячому святі в садочку вперше проявилась творча особистість Кузьми, коли він, не побачивши в залі мами, розплакався та не розповів віршика. Далі була школа, де відбувалися різні курйозні ситуації: мати резиновим тапком заганяла Андрія в музичну школу (яку він закінчив по класу фортепіано), до 8-го класу вчився добре, а далі з'їхав, тоді почав грати музику. У десятирічному віці Кузьма почув пісню The Beatles "Lady Madonna" та здивувався тим наскільки простою була музика і наскільки сильно вона вставляла (спершу Андрій "награвав" цю мелодію на власноруч зробленій електрогітарі, далі – на своєму піаніно, відчув такий душевний підйом, що почав придумувати мелодії сам). Далі Кузьма захоплюється музикою disco (Boney M.), проте не відвідує дискотеки та танці, а сидить вдома і затирає свої платівки. 1981 р. Кузьму зраджує його кращий друг. Для Андрія це був настільки важкий удар, що батьки вирішили переїхати жити у Новояворівськ. Андрій пішов у школу з поглибленим вивченням англійської мови. Згодом він відкриває для себе таку річ (яка і зараз займає важливе місце в його житті), як польське радіо і телебачення, вільно оволодівши польською мовою, Кузьма міг цілими днями слухати найсучаснішу музику і дивитись польські телепрограми (потрібно відмітити, що і сьогодні для Кузьми немає кращого відпочинку, ніж у суботу ввечері подивитись польське телебачення). У 1983 р. Кузьма почув групу "Exploited", яка захопила його та змусила полюбити панк-рок. Ця музика зробила з Кузьми зовсім іншу людину. Він став танцювати, ходити на дискотеки і розповсюджувати панк серед молоді - так з'явилася група "Ланцюгова реакція" (для репетицій групи використовували актовий зал школи, де вчився Кузьма). Група грала на танцях; тоді було дуже модно, коли на танцях грала жива група. Співали українською, англійською та російською мовами, Кузьма мав шалену популярність у школі, граючи на дискотеках. А сам Кузьма весь час говорив: "Ми не були панками, ми панкували!". Граючи панк-рок Кузьма поступово захоплюється стилем нью-романтік саме "Depeche Mode", "The Cure", "Alphaville", "Ultravox" ввели юного Кузьму у світ неоромантики). 1985 р. Кузьма закінчує школу і, мріючи стати лікарем-неврологом, намагається вступити у Львівський Медінститут, але це йому не вдається. У 1986 р. Кузьма знайомиться з Володимиром Шкондою, з яким вони спершу тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Володя був гітаристом, Кузьма грав на піаніно. Цю так звану "групу" Кузьма вважає першим етапом появи "Скрябіна". Протягом 1986 – 1987 рр. служить в армії.

У 1987 р., після повернення з армії, Кузьму переводять до Львова в медінститут на факультет стоматології. У 1987 р. Андрій написав пісні "Lucky Now", "Brother", "Так То Вже Є" (більшість пісень тоді писалися англійською, а у разі необхідності перекладалися українською мовою). У 1988-1989 рр. в Новояворівську була заснована андеграундна студія "Sпати", до неї вступили Кузьма й Ігор Яцишин, які продовжували грати хардкор-панк у "Цепній реакції" та групі "Наша контора". Невдовзі Кузьма бере участь в діяльності груп "Асоціація Джентльменів", "УКО", "Труна", "Death Time Boys", "Реанімація" (грає на гітарі, співає, є автором музики, текстів і обличям усіх цих груп). Саме тут і з'явилися люди, які зіграли важливу роль у формування "Скрябіна": Андрій Кьюр Штурм, Славік Пономарьов, Саня Скрябін... Були і сольні проекти Кузьми в стилях психоделік і нью-романтік (пісні "Душа і плоть", "Love Me To Death", "Ліза", "Texas Song"...) 1989 р. разом з іншими (Рой, Шура) засновує гурт "Скрябін". 1993 р. Кузьма закінчив Львівський медичний інститутут. У 1994 р. Кузьма одружується на Світлані – дівчині, яка вчилась з ним у паралельних класах, і яка колися захистила його бажання піти в музику перед його батьками. Світлана – художниця і Кузьма є найбільшим шанувальником її таланту. Але в цьому ж році він змушений був покинути дружину і переїхати з Роєм і Шурою до Києва (тяжко звикав до цього, перебував у депресії, 2 рази в місяць їздив додому). Але, отримавши власну квартиру в столиці і насолоджуючись успіхом альбома "Птахи", Кузьма заспокоюється і починає втягуватись в активне життя київського музичного бомонду, незабаром Світлана теж переїхала до столиці і сімейне життя продовжилось. 1995 р. народжується донька Марія-Барбара. У 1996 р. Кузьма дебютує на каналі УТ-2, як ведучий музичної сторінки в програмі "Бомба". Як журналіст – вчасно зупинився, хоча і зараз працює в деяких журналах, щоправда, під псевдонімом. 2005 р. написав книгу " Місто, де не ходять гроші" та виходить у світ роман "Я "Побєда" і Берлін". Захоплення Кузьми – велосипеди і машини. Нещодавно він придбав собі нормальний байк, хоча мріяв про нього ще з дитинства (поки в Кузьми був "фольцваген", його можна було побачити цілими днями за ремонтом машини, тепер у нього "фіат", з яким клопот ще більше, зате Кузьма дуже полюбляє, відремонтувавши автомобіль, їздити на великій швидкості). Кузьма не хоче повертатися в Новояворівськ, хоча, природно, він і до сих пір не може позбутися комплексу "хлопця з маленького містечка". І вже зовсім безглуздо було б пов'язувати ім'я Кузьми із зоряною хворобою – Кузьма: "Ми прості, прості, як вхідні двері!"

А взагалі Кузьма - мудра і розумна людина, психолог від природи, а його поведінка залежить тільки від настрою (у хорошому настрої Кузьма має неймовірний шарм, почуття гумору, надзвичайно контактний, може піти в нічний клуб, поспілкуватися з фанами, яких любить і цінує більше всього). До музики відноситься просто, пише її у своє власне задоволення. У Берліні раз понюхав (якась іспанка поруч курила якусь гидоту) і йому цього вистачило: забув як його звати, утратив контроль над собою. Йому не сподобався цей стан! Кузьма - консерватор по натурі. Страшно марновірна людина: скрізь ходить і плює через плече. У нього дуже мало друзів. Його природа дуже панкова, творчість для нього - просто спосіб мислення, спосіб передачі інформації. Кузьма пересвідчився в тому, що кожен може придумати щось таке, що зрозуміють тисячі, мільйони людей, і це досить не важко технічно – потрібно тільки вкласти душу і мізки!

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100 годин А. Кузьменко / Скрябін 5   5461
 А пам'ятаєш?
 (Місця щасливих людей)
А. Кузьменко / Скрябін 4  156285
 А під Новий Рік А. Кузьменко / А. Кузьменко    43120
 Амнезія А. Кузьменко / Скрябін     1679
 Бреши мені вголос Р. Домішевський / А. Кузьменко    1442
 Буковель
 (П'яна пісня)
А. Кузьменко / Скрябін      3553
 Бути маленьким А. Кузьменко / А. Кузьменко     1755
 В ліжку спав А. Кузьменко / А. Кузьменко     1245
 Вазелін А. Кузьменко / Скрябін 3  3001
 Вдома одна А. Кузьменко / А. Кузьменко    1319
 Вечірня газета А. Кузьменко / Скрябін     829
 Вибач А. Кузьменко /  5  8833
 Вибач * А. Кузьменко / А. Кузьменко 1   2437
 Випускний А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  51293
 Випускний А. Кузьменко / Скрябін     139530
 Віддай той сон А. Кузьменко / А. Кузьменко    735
 Відстань А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський 4  7694
 Вошо А. Кузьменко / Скрябін     418
 Гей, гопа-гопа А. Кузьменко / А. Кузьменко    20270
 Герой А. Кузьменко / А. Кузьменко    2132
 Гламур А. Кузьменко / А. Кузьменко    8721
 Глобус А. Кузьменко / Скрябін     1750
 Говорили і курили А. Кузьменко / Скрябін    46400
 Говорили і Курили А. Кузьменко / Скрябін 4   15142
 Голі дівчата А. Кузьменко / А. Кузьменко    2164
 Гондурас А. Кузьменко / А. Кузьменко     1825
 Давай з тобою займатися любов‘ю
 (Светрик)
А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський    7620
 Два озера повнi слiз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1106
 Дельфіни А. Кузьменко / Скрябін +  11321
 Дівчина з кафешки А. Кузьменко, Dekolte / Скрябін, Dekolte    7799
 До смерті і довше А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1887
 Добряк А. Кузьменко / Скрябін    20112
 Дура-цензура А. Кузьменко / А. Кузьменко     1015
 Душа і плоть А. Кузьменко / А. Кузьменко     730
 Дякую, люди! А. Кузьменко / Скрябін     806
 Дiвчина Кончiта А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  3165
 Еволюція А. Кузьменко / А. Кузьменко    3110
 З Новим роком А. Кузьменко / А. Кузьменко     2975
 З Новим Роком і Різдвом А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   24900
 Загублений рай А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1313
 Загублені діти А. Кузьменко / А. Кузьменко    2159
 Західний кордон А. Кузьменко / Скрябін    2007
 Зірка кіно А. Кузьменко / Скрябін     1601
 Зламані крила А. Кузьменко / А. Кузьменко    2396
 Змучений А. Кузьменко / А. Кузьменко    882
 І буде так А. Кузьменко / А. Кузьменко    897
 І так то вже є А. Кузьменко / А. Кузьменко     746
 Інфляція – дурдом А. Кузьменко /  4  2229
 Історія А. Кузьменко / Скрябін     2052
 Італодіско
 (Шкільна любов)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  6842
 Її очі міняли колір А. Кузьменко / А. Кузьменко     1529
 Казка Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    2802
 Календар А. Кузьменко / А. Кузьменко    2648
 Квінти А. Кузьменко / Скрябін 4  42576
 Квінти
 (інші акорди)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   6162
 Квінти **
 (ще інші акорди)
А. Кузьменко / Скрябін 4   1989
 Кинули
 (Є кліп)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    37460
 Китайські чіпси Р. Домішевський / А. Кузьменко     2472
 Кінець фільму А. Кузьменко / Скрябін     15897
 Клей Р. Домішевський / А. Кузьменко 4  3388
 Коралі А. Кузьменко / А. Кузьменко    2037
 Коридори-нори А. Кузьменко / А. Кузьменко     945
 Лист до друга А. Кузьменко / Скрябін    23082
 Лист до президентів А. Кузьменко / Скрябін     11389
 Лишися того А. Кузьменко / А. Кузьменко     250
 Ліг спати і вмер А. Кузьменко / А. Кузьменко     1041
 Любити, платити А. Кузьменко / А. Кузьменко    5675
 Любити платити А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  12079
 Люди чекають А. Кузьменко / А. Кузьменко     1069
 Люди, як кораблі А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  124092
 Майже Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера    672
 Маленька дівчинка А. Кузьменко / Скрябін     1548
 Маленька зимна пташка А. Кузьменко / А. Кузьменко    707
 Мам А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   409496
 Манекен А. Кузьменко / А. Кузьменко     1634
 Маршрутка А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  46016
 Медор А. Кузьменко / А. Кузьменко     739
 Мені однаково... Т. Шевченко / А. Кузьменко не вказано 5   5641
 Ми як машини А. Кузьменко / А. Кузьменко    1231
 Мій брудний космос А. Кузьменко / А. Кузьменко     1296
 Мій друг А. Кузьменко / А. Кузьменко     1028
 Місто
 (Люби, не люби)
А. Кузьменко / Скрябін     1393
 Мовчати
 (Повна версія)
А. Кузьменко / Скрябін 5  171073
 Море
 (То моє море)
А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера    7016
 Моя королево А. Кузьменко / А. Кузьменко     1493
 Моя королево А. Кузьменко /  5   785
 Мудрий, бо німий А. Кузьменко / А. Кузьменко    1350
 На даху А. Кузьменко / А. Кузьменко     1409
 Най буде дощ Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський 5  6702
 Нам казали А. Кузьменко / А. Кузьменко    2312
 Наприклад А. Кузьменко / А. Кузьменко    619
 Наш останній танець А. Кузьменко /     6549
 Наш перший медляк А. Кузьменко / Скрябін    2902
 Наше місто А. Кузьменко / А. Кузьменко    761
 Наші А. Кузьменко / А. Кузьменко     1135
 Не будь рагульом, не пий за рульом А. Кузьменко / Скрябін    1207
 Не вмирай А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера 3  4839
 Не даєш А. Кузьменко / А. Кузьменко    4317
 Не дай А. Кузьменко / А. Кузьменко    770
 Не думай про завтра А. Кузьменко / А. Кузьменко    14316
 Не засипай ті ями А. Кузьменко / А. Кузьменко     689
 Не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко    1094
 Негри люблять молоко А. Кузьменко / Скрябін    2410
 Неділя А. Кузьменко / А. Кузьменко     1040
 Ненормальне літо А. Кузьменко / А. Кузьменко    1329
 Ніби в раю А. Кузьменко / Скрябін    2583
 Ніжно, не ніжно А. Підлужний / А. Підлужний не вказано    5989
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера    2698
 Нова "Cтатуя Cвободи" А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   2258
 О, Ніза
 (О, Ліза)
А. Кузьменко / Скрябін     218
 Оля А. Кузьменко / А. Кузьменко +  4863
 Оператор А. Кузьменко / А. Кузьменко    664
 Осінь-зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    2657
 Остання сигарета А. Кузьменко / Скрябін    9337
 Падай А. Кузьменко / Скрябін 4  12857
 Пам, парам, пам Кузьменко / А. Кузьменко +   1247
 Пам-парам-пам А. Кузьменко / А. Кузьменко    1129
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4   2498
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4  2345
 Паром
 (Я люблю тебе!)
А. Кузьменко / Скрябін     1220
 Пающіє труси А. Кузьменко / А. Кузьменко     2735
 Пів-року зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    1256
 Плани А. Кузьменко / А. Кузьменко    931
 Повінь
 (Скрябін, Т. Повалій, О. Пономарьов, Тартак, Т. Чубай...)
А. Кузьменко / А. Кузьменко     6406
 Порш пана мера А. Кузьменко / Скрябін    7020
 Примітивні А. Кузьменко / А. Кузьменко     813
 Притулися А. Кузьменко / А. Кузьменко     1318
 Про Любов? А. Кузьменко /  3  3315
 Прогноз погоди А. Кузьменко / Скрябін +  3528
 Просто Ми А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  2659
 Протилежні А. Кузьменко / Скрябін     1294
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  32000
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  3725
 Радіо любов А. Кузьменко / Скрябін    3081
 Разом ми А. Штурма / А. Кузьменко    651
 Руїна А. Кузьменко / Скрябін    27664
 Руки медузи А. Кузьменко / А. Кузьменко    1341
 Світ без очей А. Кузьменко / А. Кузьменко     621
 Секс А. Кузьменко / С. Гера    2207
 Сінтіпоп А. Кузьменко / Скрябін     178
 Скажи мені А. Кузьменко, О. Ксенофонтов / Руслана    3954
 Сліди А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  5786
 Соло А. Кузьменко / А. Кузьменко    6320
 Сонце замість шапки А. Кузьменко / Скрябін    214
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  632391
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   21888
 Старі фотографії ** А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано 4   3427
 Стриптиз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1342
 Сука-війна А. Кузьменко / Скрябін     6089
 Сюзанна А. Кузьменко / А. Кузьменко    2617
 Там, де мене лишили А. Кузьменко, Р. Домішевський / Р. Домішевський, С. Гера    787
 Танго А. Кузьменко / А. Кузьменко     1158
 Татко хорий Р. Домішевський / А. Кузьменко    872
 Твiй портрет А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера     529
 Театр А. Кузьменко / А. Кузьменко     1067
 Телефони А. Кузьменко / А. Кузьменко     920
 Тепла зима А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  6392
 Технофайт А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко    703
 Ти кажеш А. Кузьменко / А. Кузьменко    535
 Ти мені не даєш
 (Ти мені не даєш спокою)
А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано     11049
 Тихо пішов А. Кузьменко / А. Кузьменко    986
 Тіна, Тіна А. Кузьменко / А. Кузьменко     935
 То було давно А. Кузьменко / Скрябін     502
 То для нас А. Кузьменко / А. Кузьменко    455
 То є Львів А. Кузьменко / Скрябін    31808
 То моє море А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера     4555
 То мiй голос А. Кузьменко / А. Кузьменко    694
 Той прикрий світ А. Кузьменко / А. Кузьменко    1557
 Тримай її за руку А. Кузьменко / Скрябін    6803
 Троха, як всі А. Кузьменко / А. Кузьменко     672
 Українці А. Кузьменко / Скрябін    7122
 Філіал Китая
 (Бізнесмен)
А. Кузьменко / Скрябін     343
 Фільм А. Кузьменко / А. Кузьменко     845
 Фото Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера не вказано    1223
 Хай буде так, як хочеш ти А. Кузьменко / Скрябін 5   3914
 Хлопці-олігархи А. Кузьменко / А. Кузьменко    8648
 Холодний смак А. Кузьменко / А. Кузьменко     1642
 Хорий спокій А. Кузьменко / А. Кузьменко    745
 Хотілося весни А. Кузьменко / А. Кузьменко     284
 Хочу бути духами А. Кузьменко / А. Кузьменко     487
 Хочу тебе не загубити А. Кузьменко / Скрябін     3173
 Чекаю ночі А. Кузьменко / Скрябін    2314
 Чим пахне? А. Кузьменко / А. Кузьменко    1063
 Чорнобиль форева А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  7839
 Чуєш біль А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1128
 Шампанські очі А. Кузьменко / А. Кузьменко     47012
 Шкільна любов А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   4089
 Шмата А. Кузьменко / Скрябін 4  19096
 Ще одна пісня про любов А. Кузьменко / А. Кузьменко     6565
 Щось зимно А. Кузьменко / А. Кузьменко +  3474
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    877
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський     295
 Я живу А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський    866
 Я злий А. Кузьменко / Скрябін    736
 Я і ти - паралельні світи А. Кузьменко / А. Кузьменко     1277
 Я йшов А. Кузьменко / А. Кузьменко    443
 Я не буду там А. Кузьменко / Classix Nouveaux     553
 Я не тримаю зла А. Кузьменко / А. Кузьменко    7509
 Я твій пасажир А. Кузьменко / А. Кузьменко     782
 Якби я знав А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   5894
 Ялта А. Кузьменко / А. Кузьменко    48842
 Don't worry А. Кузьменко / Скрябін    2176
 Education А. Кузьменко / А. Кузьменко    982
 In your eyes
 (В очах)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    776
 Japan TV А. Кузьменко / А. Кузьменко     1072
 L'amour Attack А. Кузьменко / А. Кузьменко    766
 L.V. А. Кузьменко / А. Кузьменко    739
 Train А. Кузьменко / А. Кузьменко    1864
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  10.05.2005
Відредаґовано: 02.02.2015
Переглядів: 52251  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
11. Roman (користувач) 03.02.2015 12:31    
✞ ✞ ✞ ВІЧНА ПАМЯТЬ! Нехай Господь простить новопредставленому рабові Божому Андрію всі гріхи і прийми його до вічних обітель! RIP! ✞ ✞ ✞
+1/0

10. Олесь (гість) 31.01.2011 11:06    
Де подівся Кузьма? Створюється вакуум! Потрібно нагадувати про себе чим небуть, поки ми є на Білому світі. Останній раз бачив десь півроку тому на передачі про діабет.
0/0

9. ДІАНА (гість) 23.11.2010 22:07    
Здраствуйте Андрій.Пише вам дівчина,яка навчається у м. Ужгород.Я була на вашому концерті,ви виступали за "Сильну Україну".І саме тоді я зрозуміла.що "зірки"-це звичайні люди,які досягли своєї мети у житті.Я також хочу стати такою.МОЯ МРІЯ-ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАМИ!
0/0

8. Інна (гість) 24.03.2010 18:51    
Кузьма коли ви приїдете у Вінницю з сольним концертом?
0/0

7. Світлана (гість) 05.01.2010 09:27    
Шановний Андрію, якщо має місце хоч якась можливість - відмовтесь від участі у цій ганебній передачі без назви, яка принижує вашу особистість та глядацьку гідність.
Поціновувачка вашого таланту, яка не заперечує існування "COMEDY CLUB", не згадуючи вже про "Прожектор ПерисХилтон".
0/0

6. ромко (гість) 27.12.2009 20:15    
привіт андрій.є велике бажання притягнути наших олігархів і депутатів які скоїли злочини до кримінальної відповідальності.ти та людина яка дуже гарно це все висвітлює у своїх піснях.можливо ми зможем створити команду яка буде це все висвітлювати і боротись за то щоб ці люди були покарані.
0/0

5. Оленка (гість) 19.08.2008 14:34    
Усі його пісні просто супер, я їх обожнюю! Але я ніяк не можу знайти пісню "Шкільна любов" вона дуже подобається мені і усім моїм друзям! Підкажіть де її можна знайти! Дякую.
0/0

4. ЮЛЯ (гість) 07.06.2008 13:52    
ПIСНI ВСI ПРОСТО СУПЕР, ОСОБЛИВО: КОХАНА I ЛЮДИ ЯК КОРАБЛI!
0/0

3. стас (гість) 02.10.2007 22:18    
СИЛЬНО ПОТРІБНА ФОНОГРАМА ПІСНІ СТАРІ ФОТОГРАФІЇ МАЮ СПІВАТИ В ШКОЛІ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ І НЕЗНАЮ ДЕ ВЗЯТИ.
0/0

2. Альона (гість) 25.03.2007 20:04    
"Старі фотографії" - супер, так беруть за душу....
0/0

1. Fedot (гість) 04.04.2006 16:18    
Акорди до "То моє море" - Am, Em, G
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/347.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB