На головну сторінку

Андрій КузьменкоАндрій Кузьменко
Фото з сайту: skryabin.openua.net
Відомий український автор та виконавець пісень, телеведучий. Лідер гурту Скрябін

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 17.08.1968 - 02.02.2015

Біографія

Лідер гурту Скрябін Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 р. у Самборі Львівської області. У дитинстві Кузьма мріяв статі водієм сміттєвоза. На дитячому святі в садочку вперше проявилась творча особистість Кузьми, коли він, не побачивши в залі мами, розплакався та не розповів віршика. Далі була школа, де відбувалися різні курйозні ситуації: мати резиновим тапком заганяла Андрія в музичну школу (яку він закінчив по класу фортепіано), до 8-го класу вчився добре, а далі з'їхав, тоді почав грати музику. У десятирічному віці Кузьма почув пісню The Beatles "Lady Madonna" та здивувався тим наскільки простою була музика і наскільки сильно вона вставляла (спершу Андрій "награвав" цю мелодію на власноруч зробленій електрогітарі, далі – на своєму піаніно, відчув такий душевний підйом, що почав придумувати мелодії сам). Далі Кузьма захоплюється музикою disco (Boney M.), проте не відвідує дискотеки та танці, а сидить вдома і затирає свої платівки. 1981 р. Кузьму зраджує його кращий друг. Для Андрія це був настільки важкий удар, що батьки вирішили переїхати жити у Новояворівськ. Андрій пішов у школу з поглибленим вивченням англійської мови. Згодом він відкриває для себе таку річ (яка і зараз займає важливе місце в його житті), як польське радіо і телебачення, вільно оволодівши польською мовою, Кузьма міг цілими днями слухати найсучаснішу музику і дивитись польські телепрограми (потрібно відмітити, що і сьогодні для Кузьми немає кращого відпочинку, ніж у суботу ввечері подивитись польське телебачення). У 1983 р. Кузьма почув групу "Exploited", яка захопила його та змусила полюбити панк-рок. Ця музика зробила з Кузьми зовсім іншу людину. Він став танцювати, ходити на дискотеки і розповсюджувати панк серед молоді - так з'явилася група "Ланцюгова реакція" (для репетицій групи використовували актовий зал школи, де вчився Кузьма). Група грала на танцях; тоді було дуже модно, коли на танцях грала жива група. Співали українською, англійською та російською мовами, Кузьма мав шалену популярність у школі, граючи на дискотеках. А сам Кузьма весь час говорив: "Ми не були панками, ми панкували!". Граючи панк-рок Кузьма поступово захоплюється стилем нью-романтік саме "Depeche Mode", "The Cure", "Alphaville", "Ultravox" ввели юного Кузьму у світ неоромантики). 1985 р. Кузьма закінчує школу і, мріючи стати лікарем-неврологом, намагається вступити у Львівський Медінститут, але це йому не вдається. У 1986 р. Кузьма знайомиться з Володимиром Шкондою, з яким вони спершу тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Володя був гітаристом, Кузьма грав на піаніно. Цю так звану "групу" Кузьма вважає першим етапом появи "Скрябіна". Протягом 1986 – 1987 рр. служить в армії.

У 1987 р., після повернення з армії, Кузьму переводять до Львова в медінститут на факультет стоматології. У 1987 р. Андрій написав пісні "Lucky Now", "Brother", "Так То Вже Є" (більшість пісень тоді писалися англійською, а у разі необхідності перекладалися українською мовою). У 1988-1989 рр. в Новояворівську була заснована андеграундна студія "Sпати", до неї вступили Кузьма й Ігор Яцишин, які продовжували грати хардкор-панк у "Цепній реакції" та групі "Наша контора". Невдовзі Кузьма бере участь в діяльності груп "Асоціація Джентльменів", "УКО", "Труна", "Death Time Boys", "Реанімація" (грає на гітарі, співає, є автором музики, текстів і обличям усіх цих груп). Саме тут і з'явилися люди, які зіграли важливу роль у формування "Скрябіна": Андрій Кьюр Штурм, Славік Пономарьов, Саня Скрябін... Були і сольні проекти Кузьми в стилях психоделік і нью-романтік (пісні "Душа і плоть", "Love Me To Death", "Ліза", "Texas Song"...) 1989 р. разом з іншими (Рой, Шура) засновує гурт "Скрябін". 1993 р. Кузьма закінчив Львівський медичний інститутут. У 1994 р. Кузьма одружується на Світлані – дівчині, яка вчилась з ним у паралельних класах, і яка колися захистила його бажання піти в музику перед його батьками. Світлана – художниця і Кузьма є найбільшим шанувальником її таланту. Але в цьому ж році він змушений був покинути дружину і переїхати з Роєм і Шурою до Києва (тяжко звикав до цього, перебував у депресії, 2 рази в місяць їздив додому). Але, отримавши власну квартиру в столиці і насолоджуючись успіхом альбома "Птахи", Кузьма заспокоюється і починає втягуватись в активне життя київського музичного бомонду, незабаром Світлана теж переїхала до столиці і сімейне життя продовжилось. 1995 р. народжується донька Марія-Барбара. У 1996 р. Кузьма дебютує на каналі УТ-2, як ведучий музичної сторінки в програмі "Бомба". Як журналіст – вчасно зупинився, хоча і зараз працює в деяких журналах, щоправда, під псевдонімом. 2005 р. написав книгу " Місто, де не ходять гроші" та виходить у світ роман "Я "Побєда" і Берлін". Захоплення Кузьми – велосипеди і машини. Нещодавно він придбав собі нормальний байк, хоча мріяв про нього ще з дитинства (поки в Кузьми був "фольцваген", його можна було побачити цілими днями за ремонтом машини, тепер у нього "фіат", з яким клопот ще більше, зате Кузьма дуже полюбляє, відремонтувавши автомобіль, їздити на великій швидкості). Кузьма не хоче повертатися в Новояворівськ, хоча, природно, він і до сих пір не може позбутися комплексу "хлопця з маленького містечка". І вже зовсім безглуздо було б пов'язувати ім'я Кузьми із зоряною хворобою – Кузьма: "Ми прості, прості, як вхідні двері!"

А взагалі Кузьма - мудра і розумна людина, психолог від природи, а його поведінка залежить тільки від настрою (у хорошому настрої Кузьма має неймовірний шарм, почуття гумору, надзвичайно контактний, може піти в нічний клуб, поспілкуватися з фанами, яких любить і цінує більше всього). До музики відноситься просто, пише її у своє власне задоволення. У Берліні раз понюхав (якась іспанка поруч курила якусь гидоту) і йому цього вистачило: забув як його звати, утратив контроль над собою. Йому не сподобався цей стан! Кузьма - консерватор по натурі. Страшно марновірна людина: скрізь ходить і плює через плече. У нього дуже мало друзів. Його природа дуже панкова, творчість для нього - просто спосіб мислення, спосіб передачі інформації. Кузьма пересвідчився в тому, що кожен може придумати щось таке, що зрозуміють тисячі, мільйони людей, і це досить не важко технічно – потрібно тільки вкласти душу і мізки!

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100 годин А. Кузьменко / Скрябін 5   5870
 А пам'ятаєш?
 (Місця щасливих людей)
А. Кузьменко / Скрябін 4  169820
 А під Новий Рік А. Кузьменко / А. Кузьменко    44811
 Амнезія А. Кузьменко / Скрябін     1999
 Бреши мені вголос Р. Домішевський / А. Кузьменко    1618
 Буковель
 (П'яна пісня)
А. Кузьменко / Скрябін      3848
 Бути маленьким А. Кузьменко / А. Кузьменко     1954
 В ліжку спав А. Кузьменко / А. Кузьменко     1387
 Вазелін А. Кузьменко / Скрябін 3  3230
 Вдома одна А. Кузьменко / А. Кузьменко    1514
 Вечірня газета А. Кузьменко / Скрябін     929
 Вибач А. Кузьменко /  5  9652
 Вибач * А. Кузьменко / А. Кузьменко 1   2539
 Випускний А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  52588
 Випускний А. Кузьменко / Скрябін     150567
 Віддай той сон А. Кузьменко / А. Кузьменко    915
 Відстань А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський 4  7869
 Вошо А. Кузьменко / Скрябін     564
 Гей, гопа-гопа А. Кузьменко / А. Кузьменко    20901
 Герой А. Кузьменко / А. Кузьменко    2472
 Гламур А. Кузьменко / А. Кузьменко    9599
 Глобус А. Кузьменко / Скрябін     2006
 Говорили і курили А. Кузьменко / Скрябін    51484
 Говорили і Курили А. Кузьменко / Скрябін 4   17397
 Голі дівчата А. Кузьменко / А. Кузьменко    3158
 Гондурас А. Кузьменко / А. Кузьменко     2023
 Давай з тобою займатися любов‘ю
 (Светрик)
А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський    8259
 Два озера повнi слiз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1288
 Дельфіни А. Кузьменко / Скрябін +  13707
 Дівчина з кафешки А. Кузьменко, Dekolte / Скрябін, Dekolte    8563
 До смерті і довше А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    2225
 Добряк А. Кузьменко / Скрябін    21488
 Дура-цензура А. Кузьменко / А. Кузьменко     1156
 Душа і плоть А. Кузьменко / А. Кузьменко     813
 Дякую, люди! А. Кузьменко / Скрябін     959
 Дiвчина Кончiта А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  3286
 Еволюція А. Кузьменко / А. Кузьменко    3540
 З Новим роком А. Кузьменко / А. Кузьменко     3087
 З Новим Роком і Різдвом А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   28449
 Загублений рай А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1460
 Загублені діти А. Кузьменко / А. Кузьменко    2316
 Західний кордон А. Кузьменко / Скрябін    2196
 Зірка кіно А. Кузьменко / Скрябін     1725
 Зламані крила А. Кузьменко / А. Кузьменко    2761
 Змучений А. Кузьменко / А. Кузьменко    1108
 І буде так А. Кузьменко / А. Кузьменко    1069
 І так то вже є А. Кузьменко / А. Кузьменко     809
 Інфляція – дурдом А. Кузьменко /  4  2466
 Історія А. Кузьменко / Скрябін     2619
 Італодіско
 (Шкільна любов)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  7255
 Її очі міняли колір А. Кузьменко / А. Кузьменко     1775
 Казка Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    3219
 Календар А. Кузьменко / А. Кузьменко    2819
 Квінти А. Кузьменко / Скрябін 4  45811
 Квінти
 (інші акорди)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   6378
 Квінти **
 (ще інші акорди)
А. Кузьменко / Скрябін 4   2089
 Кинули
 (Є кліп)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    41743
 Китайські чіпси Р. Домішевський / А. Кузьменко     2910
 Кінець фільму А. Кузьменко / Скрябін     17007
 Клей Р. Домішевський / А. Кузьменко 4  3653
 Коралі А. Кузьменко / А. Кузьменко    2404
 Коридори-нори А. Кузьменко / А. Кузьменко     1135
 Лист до друга А. Кузьменко / Скрябін    26756
 Лист до президентів А. Кузьменко / Скрябін     12949
 Лишися того А. Кузьменко / А. Кузьменко     341
 Ліг спати і вмер А. Кузьменко / А. Кузьменко     1306
 Любити, платити А. Кузьменко / А. Кузьменко    6465
 Любити платити А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  13233
 Люди чекають А. Кузьменко / А. Кузьменко     1197
 Люди, як кораблі А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  126371
 Майже Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера    796
 Маленька дівчинка А. Кузьменко / Скрябін     1708
 Маленька зимна пташка А. Кузьменко / А. Кузьменко    821
 Мам А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   440254
 Манекен А. Кузьменко / А. Кузьменко     1766
 Маршрутка А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  51634
 Медор А. Кузьменко / А. Кузьменко     919
 Мені однаково... Т. Шевченко / А. Кузьменко не вказано 5   6056
 Ми як машини А. Кузьменко / А. Кузьменко    1441
 Мій брудний космос А. Кузьменко / А. Кузьменко     1469
 Мій друг А. Кузьменко / А. Кузьменко     1078
 Місто
 (Люби, не люби)
А. Кузьменко / Скрябін     1589
 Мовчати
 (Повна версія)
А. Кузьменко / Скрябін 5  184336
 Море
 (То моє море)
А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера    8199
 Моя королево А. Кузьменко / А. Кузьменко     1636
 Моя королево А. Кузьменко /  5   862
 Мудрий, бо німий А. Кузьменко / А. Кузьменко    1790
 На даху А. Кузьменко / А. Кузьменко     1702
 Най буде дощ Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський 5  7606
 Нам казали А. Кузьменко / А. Кузьменко    2650
 Наприклад А. Кузьменко / А. Кузьменко    810
 Наш останній танець А. Кузьменко /     6912
 Наш перший медляк А. Кузьменко / Скрябін    3232
 Наше місто А. Кузьменко / А. Кузьменко    949
 Наші А. Кузьменко / А. Кузьменко     1431
 Не будь рагульом, не пий за рульом А. Кузьменко / Скрябін    1429
 Не вмирай А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера 3  5337
 Не даєш А. Кузьменко / А. Кузьменко    4839
 Не дай А. Кузьменко / А. Кузьменко    854
 Не думай про завтра А. Кузьменко / А. Кузьменко    15271
 Не засипай ті ями А. Кузьменко / А. Кузьменко     771
 Не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко    1304
 Негри люблять молоко А. Кузьменко / Скрябін    2739
 Неділя А. Кузьменко / А. Кузьменко     1194
 Ненормальне літо А. Кузьменко / А. Кузьменко    1515
 Ніби в раю А. Кузьменко / Скрябін    3039
 Ніжно, не ніжно А. Підлужний / А. Підлужний не вказано    6916
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера    3435
 Нова "Cтатуя Cвободи" А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   2345
 О, Ніза
 (О, Ліза)
А. Кузьменко / Скрябін     279
 Оля А. Кузьменко / А. Кузьменко +  5299
 Оператор А. Кузьменко / А. Кузьменко    818
 Осінь-зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    3120
 Остання сигарета А. Кузьменко / Скрябін    10425
 Падай А. Кузьменко / Скрябін 4  14046
 Пам, парам, пам Кузьменко / А. Кузьменко +   1386
 Пам-парам-пам А. Кузьменко / А. Кузьменко    1277
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4   2640
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4  2642
 Паром
 (Я люблю тебе!)
А. Кузьменко / Скрябін     1395
 Пающіє труси А. Кузьменко / А. Кузьменко     2844
 Пів-року зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    1385
 Плани А. Кузьменко / А. Кузьменко    1260
 Повінь
 (Скрябін, Т. Повалій, О. Пономарьов, Тартак, Т. Чубай...)
А. Кузьменко / А. Кузьменко     6832
 Порш пана мера А. Кузьменко / Скрябін    10076
 Примітивні А. Кузьменко / А. Кузьменко     967
 Притулися А. Кузьменко / А. Кузьменко     1616
 Про Любов? А. Кузьменко /  3  3599
 Прогноз погоди А. Кузьменко / Скрябін +  4093
 Просто Ми А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  2846
 Протилежні А. Кузьменко / Скрябін     1480
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  34012
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  3916
 Радіо любов А. Кузьменко / Скрябін    3414
 Разом ми А. Штурма / А. Кузьменко    890
 Руїна А. Кузьменко / Скрябін    29950
 Руки медузи А. Кузьменко / А. Кузьменко    1663
 Світ без очей А. Кузьменко / А. Кузьменко     721
 Секс А. Кузьменко / С. Гера    2503
 Сінтіпоп А. Кузьменко / Скрябін     226
 Скажи мені А. Кузьменко, О. Ксенофонтов / Руслана    4098
 Сліди А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  6164
 Соло А. Кузьменко / А. Кузьменко    6974
 Сонце замість шапки А. Кузьменко / Скрябін    577
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  673202
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   23943
 Старі фотографії ** А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано 4   3547
 Стриптиз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1489
 Сука-війна А. Кузьменко / Скрябін     6253
 Сюзанна А. Кузьменко / А. Кузьменко    2886
 Там, де мене лишили А. Кузьменко, Р. Домішевський / Р. Домішевський, С. Гера    972
 Танго А. Кузьменко / А. Кузьменко     1301
 Татко хорий Р. Домішевський / А. Кузьменко    1155
 Твiй портрет А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера     665
 Театр А. Кузьменко / А. Кузьменко     1299
 Телефони А. Кузьменко / А. Кузьменко     1167
 Тепла зима А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  7049
 Технофайт А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко    900
 Ти кажеш А. Кузьменко / А. Кузьменко    657
 Ти мені не даєш
 (Ти мені не даєш спокою)
А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано     13172
 Тихо пішов А. Кузьменко / А. Кузьменко    1144
 Тіна, Тіна А. Кузьменко / А. Кузьменко     991
 То було давно А. Кузьменко / Скрябін     598
 То для нас А. Кузьменко / А. Кузьменко    552
 То є Львів А. Кузьменко / Скрябін    36092
 То моє море А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера     4711
 То мiй голос А. Кузьменко / А. Кузьменко    770
 Той прикрий світ А. Кузьменко / А. Кузьменко    2139
 Тримай її за руку А. Кузьменко / Скрябін    7266
 Троха, як всі А. Кузьменко / А. Кузьменко     733
 Українці А. Кузьменко / Скрябін    7754
 Філіал Китая
 (Бізнесмен)
А. Кузьменко / Скрябін     396
 Фільм А. Кузьменко / А. Кузьменко     926
 Фото Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера не вказано    1337
 Хай буде так, як хочеш ти А. Кузьменко / Скрябін 5   4106
 Хлопці-олігархи А. Кузьменко / А. Кузьменко    10288
 Холодний смак А. Кузьменко / А. Кузьменко     1903
 Хорий спокій А. Кузьменко / А. Кузьменко    920
 Хотілося весни А. Кузьменко / А. Кузьменко     325
 Хочу бути духами А. Кузьменко / А. Кузьменко     613
 Хочу тебе не загубити А. Кузьменко / Скрябін     3507
 Чекаю ночі А. Кузьменко / Скрябін    2675
 Чим пахне? А. Кузьменко / А. Кузьменко    1327
 Чорнобиль форева А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  8549
 Чуєш біль А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1454
 Шампанські очі А. Кузьменко / А. Кузьменко     53548
 Шкільна любов А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   4551
 Шмата А. Кузьменко / Скрябін 4  21503
 Ще одна пісня про любов А. Кузьменко / А. Кузьменко     6963
 Щось зимно А. Кузьменко / А. Кузьменко +  4288
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1096
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський     323
 Я живу А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1023
 Я злий А. Кузьменко / Скрябін    919
 Я і ти - паралельні світи А. Кузьменко / А. Кузьменко     1404
 Я йшов А. Кузьменко / А. Кузьменко    621
 Я не буду там А. Кузьменко / Classix Nouveaux     688
 Я не тримаю зла А. Кузьменко / А. Кузьменко    8638
 Я твій пасажир А. Кузьменко / А. Кузьменко     956
 Якби я знав А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   6275
 Ялта А. Кузьменко / А. Кузьменко    49680
 Don't worry А. Кузьменко / Скрябін    2361
 Education А. Кузьменко / А. Кузьменко    1155
 In your eyes
 (В очах)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    879
 Japan TV А. Кузьменко / А. Кузьменко     1221
 L'amour Attack А. Кузьменко / А. Кузьменко    949
 L.V. А. Кузьменко / А. Кузьменко    949
 Train А. Кузьменко / А. Кузьменко    2268
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  10.05.2005
Відредаґовано: 02.02.2015
Переглядів: 53929  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
11. Roman (користувач) 03.02.2015 12:31    
✞ ✞ ✞ ВІЧНА ПАМЯТЬ! Нехай Господь простить новопредставленому рабові Божому Андрію всі гріхи і прийми його до вічних обітель! RIP! ✞ ✞ ✞
+1/0

10. Олесь (гість) 31.01.2011 11:06    
Де подівся Кузьма? Створюється вакуум! Потрібно нагадувати про себе чим небуть, поки ми є на Білому світі. Останній раз бачив десь півроку тому на передачі про діабет.
0/0

9. ДІАНА (гість) 23.11.2010 22:07    
Здраствуйте Андрій.Пише вам дівчина,яка навчається у м. Ужгород.Я була на вашому концерті,ви виступали за "Сильну Україну".І саме тоді я зрозуміла.що "зірки"-це звичайні люди,які досягли своєї мети у житті.Я також хочу стати такою.МОЯ МРІЯ-ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАМИ!
0/0

8. Інна (гість) 24.03.2010 18:51    
Кузьма коли ви приїдете у Вінницю з сольним концертом?
0/0

7. Світлана (гість) 05.01.2010 09:27    
Шановний Андрію, якщо має місце хоч якась можливість - відмовтесь від участі у цій ганебній передачі без назви, яка принижує вашу особистість та глядацьку гідність.
Поціновувачка вашого таланту, яка не заперечує існування "COMEDY CLUB", не згадуючи вже про "Прожектор ПерисХилтон".
0/0

6. ромко (гість) 27.12.2009 20:15    
привіт андрій.є велике бажання притягнути наших олігархів і депутатів які скоїли злочини до кримінальної відповідальності.ти та людина яка дуже гарно це все висвітлює у своїх піснях.можливо ми зможем створити команду яка буде це все висвітлювати і боротись за то щоб ці люди були покарані.
0/0

5. Оленка (гість) 19.08.2008 14:34    
Усі його пісні просто супер, я їх обожнюю! Але я ніяк не можу знайти пісню "Шкільна любов" вона дуже подобається мені і усім моїм друзям! Підкажіть де її можна знайти! Дякую.
0/0

4. ЮЛЯ (гість) 07.06.2008 13:52    
ПIСНI ВСI ПРОСТО СУПЕР, ОСОБЛИВО: КОХАНА I ЛЮДИ ЯК КОРАБЛI!
0/0

3. стас (гість) 02.10.2007 22:18    
СИЛЬНО ПОТРІБНА ФОНОГРАМА ПІСНІ СТАРІ ФОТОГРАФІЇ МАЮ СПІВАТИ В ШКОЛІ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ І НЕЗНАЮ ДЕ ВЗЯТИ.
0/0

2. Альона (гість) 25.03.2007 20:04    
"Старі фотографії" - супер, так беруть за душу....
0/0

1. Fedot (гість) 04.04.2006 16:18    
Акорди до "То моє море" - Am, Em, G
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/347.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB