На головну сторінку

Андрій КузьменкоАндрій Кузьменко
Фото з сайту: skryabin.openua.net
Відомий український автор та виконавець пісень, телеведучий. Лідер гурту Скрябін

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 17.08.1968 - 02.02.2015

Біографія

Лідер гурту Скрябін Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 р. у Самборі Львівської області. У дитинстві Кузьма мріяв статі водієм сміттєвоза. На дитячому святі в садочку вперше проявилась творча особистість Кузьми, коли він, не побачивши в залі мами, розплакався та не розповів віршика. Далі була школа, де відбувалися різні курйозні ситуації: мати резиновим тапком заганяла Андрія в музичну школу (яку він закінчив по класу фортепіано), до 8-го класу вчився добре, а далі з'їхав, тоді почав грати музику. У десятирічному віці Кузьма почув пісню The Beatles "Lady Madonna" та здивувався тим наскільки простою була музика і наскільки сильно вона вставляла (спершу Андрій "награвав" цю мелодію на власноруч зробленій електрогітарі, далі – на своєму піаніно, відчув такий душевний підйом, що почав придумувати мелодії сам). Далі Кузьма захоплюється музикою disco (Boney M.), проте не відвідує дискотеки та танці, а сидить вдома і затирає свої платівки. 1981 р. Кузьму зраджує його кращий друг. Для Андрія це був настільки важкий удар, що батьки вирішили переїхати жити у Новояворівськ. Андрій пішов у школу з поглибленим вивченням англійської мови. Згодом він відкриває для себе таку річ (яка і зараз займає важливе місце в його житті), як польське радіо і телебачення, вільно оволодівши польською мовою, Кузьма міг цілими днями слухати найсучаснішу музику і дивитись польські телепрограми (потрібно відмітити, що і сьогодні для Кузьми немає кращого відпочинку, ніж у суботу ввечері подивитись польське телебачення). У 1983 р. Кузьма почув групу "Exploited", яка захопила його та змусила полюбити панк-рок. Ця музика зробила з Кузьми зовсім іншу людину. Він став танцювати, ходити на дискотеки і розповсюджувати панк серед молоді - так з'явилася група "Ланцюгова реакція" (для репетицій групи використовували актовий зал школи, де вчився Кузьма). Група грала на танцях; тоді було дуже модно, коли на танцях грала жива група. Співали українською, англійською та російською мовами, Кузьма мав шалену популярність у школі, граючи на дискотеках. А сам Кузьма весь час говорив: "Ми не були панками, ми панкували!". Граючи панк-рок Кузьма поступово захоплюється стилем нью-романтік саме "Depeche Mode", "The Cure", "Alphaville", "Ultravox" ввели юного Кузьму у світ неоромантики). 1985 р. Кузьма закінчує школу і, мріючи стати лікарем-неврологом, намагається вступити у Львівський Медінститут, але це йому не вдається. У 1986 р. Кузьма знайомиться з Володимиром Шкондою, з яким вони спершу тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Володя був гітаристом, Кузьма грав на піаніно. Цю так звану "групу" Кузьма вважає першим етапом появи "Скрябіна". Протягом 1986 – 1987 рр. служить в армії.

У 1987 р., після повернення з армії, Кузьму переводять до Львова в медінститут на факультет стоматології. У 1987 р. Андрій написав пісні "Lucky Now", "Brother", "Так То Вже Є" (більшість пісень тоді писалися англійською, а у разі необхідності перекладалися українською мовою). У 1988-1989 рр. в Новояворівську була заснована андеграундна студія "Sпати", до неї вступили Кузьма й Ігор Яцишин, які продовжували грати хардкор-панк у "Цепній реакції" та групі "Наша контора". Невдовзі Кузьма бере участь в діяльності груп "Асоціація Джентльменів", "УКО", "Труна", "Death Time Boys", "Реанімація" (грає на гітарі, співає, є автором музики, текстів і обличям усіх цих груп). Саме тут і з'явилися люди, які зіграли важливу роль у формування "Скрябіна": Андрій Кьюр Штурм, Славік Пономарьов, Саня Скрябін... Були і сольні проекти Кузьми в стилях психоделік і нью-романтік (пісні "Душа і плоть", "Love Me To Death", "Ліза", "Texas Song"...) 1989 р. разом з іншими (Рой, Шура) засновує гурт "Скрябін". 1993 р. Кузьма закінчив Львівський медичний інститутут. У 1994 р. Кузьма одружується на Світлані – дівчині, яка вчилась з ним у паралельних класах, і яка колися захистила його бажання піти в музику перед його батьками. Світлана – художниця і Кузьма є найбільшим шанувальником її таланту. Але в цьому ж році він змушений був покинути дружину і переїхати з Роєм і Шурою до Києва (тяжко звикав до цього, перебував у депресії, 2 рази в місяць їздив додому). Але, отримавши власну квартиру в столиці і насолоджуючись успіхом альбома "Птахи", Кузьма заспокоюється і починає втягуватись в активне життя київського музичного бомонду, незабаром Світлана теж переїхала до столиці і сімейне життя продовжилось. 1995 р. народжується донька Марія-Барбара. У 1996 р. Кузьма дебютує на каналі УТ-2, як ведучий музичної сторінки в програмі "Бомба". Як журналіст – вчасно зупинився, хоча і зараз працює в деяких журналах, щоправда, під псевдонімом. 2005 р. написав книгу " Місто, де не ходять гроші" та виходить у світ роман "Я "Побєда" і Берлін". Захоплення Кузьми – велосипеди і машини. Нещодавно він придбав собі нормальний байк, хоча мріяв про нього ще з дитинства (поки в Кузьми був "фольцваген", його можна було побачити цілими днями за ремонтом машини, тепер у нього "фіат", з яким клопот ще більше, зате Кузьма дуже полюбляє, відремонтувавши автомобіль, їздити на великій швидкості). Кузьма не хоче повертатися в Новояворівськ, хоча, природно, він і до сих пір не може позбутися комплексу "хлопця з маленького містечка". І вже зовсім безглуздо було б пов'язувати ім'я Кузьми із зоряною хворобою – Кузьма: "Ми прості, прості, як вхідні двері!"

А взагалі Кузьма - мудра і розумна людина, психолог від природи, а його поведінка залежить тільки від настрою (у хорошому настрої Кузьма має неймовірний шарм, почуття гумору, надзвичайно контактний, може піти в нічний клуб, поспілкуватися з фанами, яких любить і цінує більше всього). До музики відноситься просто, пише її у своє власне задоволення. У Берліні раз понюхав (якась іспанка поруч курила якусь гидоту) і йому цього вистачило: забув як його звати, утратив контроль над собою. Йому не сподобався цей стан! Кузьма - консерватор по натурі. Страшно марновірна людина: скрізь ходить і плює через плече. У нього дуже мало друзів. Його природа дуже панкова, творчість для нього - просто спосіб мислення, спосіб передачі інформації. Кузьма пересвідчився в тому, що кожен може придумати щось таке, що зрозуміють тисячі, мільйони людей, і це досить не важко технічно – потрібно тільки вкласти душу і мізки!

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100 годин А. Кузьменко / Скрябін 5   5815
 А пам'ятаєш?
 (Місця щасливих людей)
А. Кузьменко / Скрябін 4  166650
 А під Новий Рік А. Кузьменко / А. Кузьменко    43524
 Амнезія А. Кузьменко / Скрябін     1959
 Бреши мені вголос Р. Домішевський / А. Кузьменко    1601
 Буковель
 (П'яна пісня)
А. Кузьменко / Скрябін      3751
 Бути маленьким А. Кузьменко / А. Кузьменко     1932
 В ліжку спав А. Кузьменко / А. Кузьменко     1362
 Вазелін А. Кузьменко / Скрябін 3  3202
 Вдома одна А. Кузьменко / А. Кузьменко    1493
 Вечірня газета А. Кузьменко / Скрябін     915
 Вибач А. Кузьменко /  5  9456
 Вибач * А. Кузьменко / А. Кузьменко 1   2527
 Випускний А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  52401
 Випускний А. Кузьменко / Скрябін     149542
 Віддай той сон А. Кузьменко / А. Кузьменко    903
 Відстань А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський 4  7847
 Вошо А. Кузьменко / Скрябін     547
 Гей, гопа-гопа А. Кузьменко / А. Кузьменко    20725
 Герой А. Кузьменко / А. Кузьменко    2442
 Гламур А. Кузьменко / А. Кузьменко    9438
 Глобус А. Кузьменко / Скрябін     1970
 Говорили і курили А. Кузьменко / Скрябін    50418
 Говорили і Курили А. Кузьменко / Скрябін 4   16875
 Голі дівчата А. Кузьменко / А. Кузьменко    2883
 Гондурас А. Кузьменко / А. Кузьменко     2001
 Давай з тобою займатися любов‘ю
 (Светрик)
А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський    8153
 Два озера повнi слiз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1255
 Дельфіни А. Кузьменко / Скрябін +  12984
 Дівчина з кафешки А. Кузьменко, Dekolte / Скрябін, Dekolte    8438
 До смерті і довше А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    2177
 Добряк А. Кузьменко / Скрябін    21189
 Дура-цензура А. Кузьменко / А. Кузьменко     1140
 Душа і плоть А. Кузьменко / А. Кузьменко     799
 Дякую, люди! А. Кузьменко / Скрябін     923
 Дiвчина Кончiта А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  3269
 Еволюція А. Кузьменко / А. Кузьменко    3485
 З Новим роком А. Кузьменко / А. Кузьменко     3025
 З Новим Роком і Різдвом А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   25587
 Загублений рай А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1434
 Загублені діти А. Кузьменко / А. Кузьменко    2297
 Західний кордон А. Кузьменко / Скрябін    2173
 Зірка кіно А. Кузьменко / Скрябін     1713
 Зламані крила А. Кузьменко / А. Кузьменко    2705
 Змучений А. Кузьменко / А. Кузьменко    1064
 І буде так А. Кузьменко / А. Кузьменко    1050
 І так то вже є А. Кузьменко / А. Кузьменко     795
 Інфляція – дурдом А. Кузьменко /  4  2432
 Історія А. Кузьменко / Скрябін     2528
 Італодіско
 (Шкільна любов)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  7177
 Її очі міняли колір А. Кузьменко / А. Кузьменко     1732
 Казка Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    3141
 Календар А. Кузьменко / А. Кузьменко    2791
 Квінти А. Кузьменко / Скрябін 4  45192
 Квінти
 (інші акорди)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   6356
 Квінти **
 (ще інші акорди)
А. Кузьменко / Скрябін 4   2070
 Кинули
 (Є кліп)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    41109
 Китайські чіпси Р. Домішевський / А. Кузьменко     2819
 Кінець фільму А. Кузьменко / Скрябін     16765
 Клей Р. Домішевський / А. Кузьменко 4  3616
 Коралі А. Кузьменко / А. Кузьменко    2362
 Коридори-нори А. Кузьменко / А. Кузьменко     1112
 Лист до друга А. Кузьменко / Скрябін    26021
 Лист до президентів А. Кузьменко / Скрябін     12620
 Лишися того А. Кузьменко / А. Кузьменко     315
 Ліг спати і вмер А. Кузьменко / А. Кузьменко     1258
 Любити, платити А. Кузьменко / А. Кузьменко    6296
 Любити платити А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  13023
 Люди чекають А. Кузьменко / А. Кузьменко     1166
 Люди, як кораблі А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  126033
 Майже Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера    768
 Маленька дівчинка А. Кузьменко / Скрябін     1693
 Маленька зимна пташка А. Кузьменко / А. Кузьменко    810
 Мам А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   435196
 Манекен А. Кузьменко / А. Кузьменко     1748
 Маршрутка А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  50311
 Медор А. Кузьменко / А. Кузьменко     884
 Мені однаково... Т. Шевченко / А. Кузьменко не вказано 5   5999
 Ми як машини А. Кузьменко / А. Кузьменко    1399
 Мій брудний космос А. Кузьменко / А. Кузьменко     1439
 Мій друг А. Кузьменко / А. Кузьменко     1071
 Місто
 (Люби, не люби)
А. Кузьменко / Скрябін     1560
 Мовчати
 (Повна версія)
А. Кузьменко / Скрябін 5  181866
 Море
 (То моє море)
А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера    8002
 Моя королево А. Кузьменко / А. Кузьменко     1621
 Моя королево А. Кузьменко /  5   852
 Мудрий, бо німий А. Кузьменко / А. Кузьменко    1695
 На даху А. Кузьменко / А. Кузьменко     1678
 Най буде дощ Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський 5  7466
 Нам казали А. Кузьменко / А. Кузьменко    2591
 Наприклад А. Кузьменко / А. Кузьменко    777
 Наш останній танець А. Кузьменко /     6851
 Наш перший медляк А. Кузьменко / Скрябін    3186
 Наше місто А. Кузьменко / А. Кузьменко    927
 Наші А. Кузьменко / А. Кузьменко     1385
 Не будь рагульом, не пий за рульом А. Кузьменко / Скрябін    1402
 Не вмирай А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера 3  5258
 Не даєш А. Кузьменко / А. Кузьменко    4707
 Не дай А. Кузьменко / А. Кузьменко    846
 Не думай про завтра А. Кузьменко / А. Кузьменко    15108
 Не засипай ті ями А. Кузьменко / А. Кузьменко     762
 Не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко    1259
 Негри люблять молоко А. Кузьменко / Скрябін    2697
 Неділя А. Кузьменко / А. Кузьменко     1164
 Ненормальне літо А. Кузьменко / А. Кузьменко    1487
 Ніби в раю А. Кузьменко / Скрябін    2961
 Ніжно, не ніжно А. Підлужний / А. Підлужний не вказано    6749
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера    3242
 Нова "Cтатуя Cвободи" А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   2325
 О, Ніза
 (О, Ліза)
А. Кузьменко / Скрябін     268
 Оля А. Кузьменко / А. Кузьменко +  5238
 Оператор А. Кузьменко / А. Кузьменко    805
 Осінь-зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    2963
 Остання сигарета А. Кузьменко / Скрябін    10291
 Падай А. Кузьменко / Скрябін 4  13777
 Пам, парам, пам Кузьменко / А. Кузьменко +   1360
 Пам-парам-пам А. Кузьменко / А. Кузьменко    1257
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4   2620
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4  2612
 Паром
 (Я люблю тебе!)
А. Кузьменко / Скрябін     1377
 Пающіє труси А. Кузьменко / А. Кузьменко     2822
 Пів-року зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    1360
 Плани А. Кузьменко / А. Кузьменко    1195
 Повінь
 (Скрябін, Т. Повалій, О. Пономарьов, Тартак, Т. Чубай...)
А. Кузьменко / А. Кузьменко     6788
 Порш пана мера А. Кузьменко / Скрябін    9756
 Примітивні А. Кузьменко / А. Кузьменко     938
 Притулися А. Кузьменко / А. Кузьменко     1591
 Про Любов? А. Кузьменко /  3  3561
 Прогноз погоди А. Кузьменко / Скрябін +  4006
 Просто Ми А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  2823
 Протилежні А. Кузьменко / Скрябін     1451
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  33663
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  3885
 Радіо любов А. Кузьменко / Скрябін    3360
 Разом ми А. Штурма / А. Кузьменко    856
 Руїна А. Кузьменко / Скрябін    29473
 Руки медузи А. Кузьменко / А. Кузьменко    1626
 Світ без очей А. Кузьменко / А. Кузьменко     708
 Секс А. Кузьменко / С. Гера    2408
 Сінтіпоп А. Кузьменко / Скрябін     216
 Скажи мені А. Кузьменко, О. Ксенофонтов / Руслана    4086
 Сліди А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  6074
 Соло А. Кузьменко / А. Кузьменко    6844
 Сонце замість шапки А. Кузьменко / Скрябін    500
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  667376
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   23569
 Старі фотографії ** А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано 4   3524
 Стриптиз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1460
 Сука-війна А. Кузьменко / Скрябін     6230
 Сюзанна А. Кузьменко / А. Кузьменко    2818
 Там, де мене лишили А. Кузьменко, Р. Домішевський / Р. Домішевський, С. Гера    947
 Танго А. Кузьменко / А. Кузьменко     1269
 Татко хорий Р. Домішевський / А. Кузьменко    1117
 Твiй портрет А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера     640
 Театр А. Кузьменко / А. Кузьменко     1264
 Телефони А. Кузьменко / А. Кузьменко     1139
 Тепла зима А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  6901
 Технофайт А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко    872
 Ти кажеш А. Кузьменко / А. Кузьменко    645
 Ти мені не даєш
 (Ти мені не даєш спокою)
А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано     12663
 Тихо пішов А. Кузьменко / А. Кузьменко    1128
 Тіна, Тіна А. Кузьменко / А. Кузьменко     982
 То було давно А. Кузьменко / Скрябін     576
 То для нас А. Кузьменко / А. Кузьменко    540
 То є Львів А. Кузьменко / Скрябін    35272
 То моє море А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера     4687
 То мiй голос А. Кузьменко / А. Кузьменко    757
 Той прикрий світ А. Кузьменко / А. Кузьменко    2055
 Тримай її за руку А. Кузьменко / Скрябін    7202
 Троха, як всі А. Кузьменко / А. Кузьменко     726
 Українці А. Кузьменко / Скрябін    7649
 Філіал Китая
 (Бізнесмен)
А. Кузьменко / Скрябін     388
 Фільм А. Кузьменко / А. Кузьменко     915
 Фото Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера не вказано    1308
 Хай буде так, як хочеш ти А. Кузьменко / Скрябін 5   4068
 Хлопці-олігархи А. Кузьменко / А. Кузьменко    9997
 Холодний смак А. Кузьменко / А. Кузьменко     1849
 Хорий спокій А. Кузьменко / А. Кузьменко    889
 Хотілося весни А. Кузьменко / А. Кузьменко     317
 Хочу бути духами А. Кузьменко / А. Кузьменко     597
 Хочу тебе не загубити А. Кузьменко / Скрябін     3463
 Чекаю ночі А. Кузьменко / Скрябін    2622
 Чим пахне? А. Кузьменко / А. Кузьменко    1276
 Чорнобиль форева А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  8363
 Чуєш біль А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1404
 Шампанські очі А. Кузьменко / А. Кузьменко     52264
 Шкільна любов А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   4474
 Шмата А. Кузьменко / Скрябін 4  21042
 Ще одна пісня про любов А. Кузьменко / А. Кузьменко     6887
 Щось зимно А. Кузьменко / А. Кузьменко +  4079
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1068
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський     319
 Я живу А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський    992
 Я злий А. Кузьменко / Скрябін    896
 Я і ти - паралельні світи А. Кузьменко / А. Кузьменко     1390
 Я йшов А. Кузьменко / А. Кузьменко    605
 Я не буду там А. Кузьменко / Classix Nouveaux     664
 Я не тримаю зла А. Кузьменко / А. Кузьменко    8416
 Я твій пасажир А. Кузьменко / А. Кузьменко     935
 Якби я знав А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   6193
 Ялта А. Кузьменко / А. Кузьменко    49560
 Don't worry А. Кузьменко / Скрябін    2339
 Education А. Кузьменко / А. Кузьменко    1130
 In your eyes
 (В очах)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    865
 Japan TV А. Кузьменко / А. Кузьменко     1206
 L'amour Attack А. Кузьменко / А. Кузьменко    922
 L.V. А. Кузьменко / А. Кузьменко    916
 Train А. Кузьменко / А. Кузьменко    2198
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  10.05.2005
Відредаґовано: 02.02.2015
Переглядів: 53548  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
11. Roman (користувач) 03.02.2015 12:31    
✞ ✞ ✞ ВІЧНА ПАМЯТЬ! Нехай Господь простить новопредставленому рабові Божому Андрію всі гріхи і прийми його до вічних обітель! RIP! ✞ ✞ ✞
+1/0

10. Олесь (гість) 31.01.2011 11:06    
Де подівся Кузьма? Створюється вакуум! Потрібно нагадувати про себе чим небуть, поки ми є на Білому світі. Останній раз бачив десь півроку тому на передачі про діабет.
0/0

9. ДІАНА (гість) 23.11.2010 22:07    
Здраствуйте Андрій.Пише вам дівчина,яка навчається у м. Ужгород.Я була на вашому концерті,ви виступали за "Сильну Україну".І саме тоді я зрозуміла.що "зірки"-це звичайні люди,які досягли своєї мети у житті.Я також хочу стати такою.МОЯ МРІЯ-ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАМИ!
0/0

8. Інна (гість) 24.03.2010 18:51    
Кузьма коли ви приїдете у Вінницю з сольним концертом?
0/0

7. Світлана (гість) 05.01.2010 09:27    
Шановний Андрію, якщо має місце хоч якась можливість - відмовтесь від участі у цій ганебній передачі без назви, яка принижує вашу особистість та глядацьку гідність.
Поціновувачка вашого таланту, яка не заперечує існування "COMEDY CLUB", не згадуючи вже про "Прожектор ПерисХилтон".
0/0

6. ромко (гість) 27.12.2009 20:15    
привіт андрій.є велике бажання притягнути наших олігархів і депутатів які скоїли злочини до кримінальної відповідальності.ти та людина яка дуже гарно це все висвітлює у своїх піснях.можливо ми зможем створити команду яка буде це все висвітлювати і боротись за то щоб ці люди були покарані.
0/0

5. Оленка (гість) 19.08.2008 14:34    
Усі його пісні просто супер, я їх обожнюю! Але я ніяк не можу знайти пісню "Шкільна любов" вона дуже подобається мені і усім моїм друзям! Підкажіть де її можна знайти! Дякую.
0/0

4. ЮЛЯ (гість) 07.06.2008 13:52    
ПIСНI ВСI ПРОСТО СУПЕР, ОСОБЛИВО: КОХАНА I ЛЮДИ ЯК КОРАБЛI!
0/0

3. стас (гість) 02.10.2007 22:18    
СИЛЬНО ПОТРІБНА ФОНОГРАМА ПІСНІ СТАРІ ФОТОГРАФІЇ МАЮ СПІВАТИ В ШКОЛІ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ І НЕЗНАЮ ДЕ ВЗЯТИ.
0/0

2. Альона (гість) 25.03.2007 20:04    
"Старі фотографії" - супер, так беруть за душу....
0/0

1. Fedot (гість) 04.04.2006 16:18    
Акорди до "То моє море" - Am, Em, G
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/347.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB