На головну сторінку

Андрій КузьменкоАндрій Кузьменко
Фото з сайту: skryabin.openua.net
Відомий український автор та виконавець пісень, телеведучий. Лідер гурту Скрябін

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 17.08.1968 - 02.02.2015

Біографія

Лідер гурту Скрябін Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 р. у Самборі Львівської області. У дитинстві Кузьма мріяв статі водієм сміттєвоза. На дитячому святі в садочку вперше проявилась творча особистість Кузьми, коли він, не побачивши в залі мами, розплакався та не розповів віршика. Далі була школа, де відбувалися різні курйозні ситуації: мати резиновим тапком заганяла Андрія в музичну школу (яку він закінчив по класу фортепіано), до 8-го класу вчився добре, а далі з'їхав, тоді почав грати музику. У десятирічному віці Кузьма почув пісню The Beatles "Lady Madonna" та здивувався тим наскільки простою була музика і наскільки сильно вона вставляла (спершу Андрій "награвав" цю мелодію на власноруч зробленій електрогітарі, далі – на своєму піаніно, відчув такий душевний підйом, що почав придумувати мелодії сам). Далі Кузьма захоплюється музикою disco (Boney M.), проте не відвідує дискотеки та танці, а сидить вдома і затирає свої платівки. 1981 р. Кузьму зраджує його кращий друг. Для Андрія це був настільки важкий удар, що батьки вирішили переїхати жити у Новояворівськ. Андрій пішов у школу з поглибленим вивченням англійської мови. Згодом він відкриває для себе таку річ (яка і зараз займає важливе місце в його житті), як польське радіо і телебачення, вільно оволодівши польською мовою, Кузьма міг цілими днями слухати найсучаснішу музику і дивитись польські телепрограми (потрібно відмітити, що і сьогодні для Кузьми немає кращого відпочинку, ніж у суботу ввечері подивитись польське телебачення). У 1983 р. Кузьма почув групу "Exploited", яка захопила його та змусила полюбити панк-рок. Ця музика зробила з Кузьми зовсім іншу людину. Він став танцювати, ходити на дискотеки і розповсюджувати панк серед молоді - так з'явилася група "Ланцюгова реакція" (для репетицій групи використовували актовий зал школи, де вчився Кузьма). Група грала на танцях; тоді було дуже модно, коли на танцях грала жива група. Співали українською, англійською та російською мовами, Кузьма мав шалену популярність у школі, граючи на дискотеках. А сам Кузьма весь час говорив: "Ми не були панками, ми панкували!". Граючи панк-рок Кузьма поступово захоплюється стилем нью-романтік саме "Depeche Mode", "The Cure", "Alphaville", "Ultravox" ввели юного Кузьму у світ неоромантики). 1985 р. Кузьма закінчує школу і, мріючи стати лікарем-неврологом, намагається вступити у Львівський Медінститут, але це йому не вдається. У 1986 р. Кузьма знайомиться з Володимиром Шкондою, з яким вони спершу тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Володя був гітаристом, Кузьма грав на піаніно. Цю так звану "групу" Кузьма вважає першим етапом появи "Скрябіна". Протягом 1986 – 1987 рр. служить в армії.

У 1987 р., після повернення з армії, Кузьму переводять до Львова в медінститут на факультет стоматології. У 1987 р. Андрій написав пісні "Lucky Now", "Brother", "Так То Вже Є" (більшість пісень тоді писалися англійською, а у разі необхідності перекладалися українською мовою). У 1988-1989 рр. в Новояворівську була заснована андеграундна студія "Sпати", до неї вступили Кузьма й Ігор Яцишин, які продовжували грати хардкор-панк у "Цепній реакції" та групі "Наша контора". Невдовзі Кузьма бере участь в діяльності груп "Асоціація Джентльменів", "УКО", "Труна", "Death Time Boys", "Реанімація" (грає на гітарі, співає, є автором музики, текстів і обличям усіх цих груп). Саме тут і з'явилися люди, які зіграли важливу роль у формування "Скрябіна": Андрій Кьюр Штурм, Славік Пономарьов, Саня Скрябін... Були і сольні проекти Кузьми в стилях психоделік і нью-романтік (пісні "Душа і плоть", "Love Me To Death", "Ліза", "Texas Song"...) 1989 р. разом з іншими (Рой, Шура) засновує гурт "Скрябін". 1993 р. Кузьма закінчив Львівський медичний інститутут. У 1994 р. Кузьма одружується на Світлані – дівчині, яка вчилась з ним у паралельних класах, і яка колися захистила його бажання піти в музику перед його батьками. Світлана – художниця і Кузьма є найбільшим шанувальником її таланту. Але в цьому ж році він змушений був покинути дружину і переїхати з Роєм і Шурою до Києва (тяжко звикав до цього, перебував у депресії, 2 рази в місяць їздив додому). Але, отримавши власну квартиру в столиці і насолоджуючись успіхом альбома "Птахи", Кузьма заспокоюється і починає втягуватись в активне життя київського музичного бомонду, незабаром Світлана теж переїхала до столиці і сімейне життя продовжилось. 1995 р. народжується донька Марія-Барбара. У 1996 р. Кузьма дебютує на каналі УТ-2, як ведучий музичної сторінки в програмі "Бомба". Як журналіст – вчасно зупинився, хоча і зараз працює в деяких журналах, щоправда, під псевдонімом. 2005 р. написав книгу " Місто, де не ходять гроші" та виходить у світ роман "Я "Побєда" і Берлін". Захоплення Кузьми – велосипеди і машини. Нещодавно він придбав собі нормальний байк, хоча мріяв про нього ще з дитинства (поки в Кузьми був "фольцваген", його можна було побачити цілими днями за ремонтом машини, тепер у нього "фіат", з яким клопот ще більше, зате Кузьма дуже полюбляє, відремонтувавши автомобіль, їздити на великій швидкості). Кузьма не хоче повертатися в Новояворівськ, хоча, природно, він і до сих пір не може позбутися комплексу "хлопця з маленького містечка". І вже зовсім безглуздо було б пов'язувати ім'я Кузьми із зоряною хворобою – Кузьма: "Ми прості, прості, як вхідні двері!"

А взагалі Кузьма - мудра і розумна людина, психолог від природи, а його поведінка залежить тільки від настрою (у хорошому настрої Кузьма має неймовірний шарм, почуття гумору, надзвичайно контактний, може піти в нічний клуб, поспілкуватися з фанами, яких любить і цінує більше всього). До музики відноситься просто, пише її у своє власне задоволення. У Берліні раз понюхав (якась іспанка поруч курила якусь гидоту) і йому цього вистачило: забув як його звати, утратив контроль над собою. Йому не сподобався цей стан! Кузьма - консерватор по натурі. Страшно марновірна людина: скрізь ходить і плює через плече. У нього дуже мало друзів. Його природа дуже панкова, творчість для нього - просто спосіб мислення, спосіб передачі інформації. Кузьма пересвідчився в тому, що кожен може придумати щось таке, що зрозуміють тисячі, мільйони людей, і це досить не важко технічно – потрібно тільки вкласти душу і мізки!

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100 годин А. Кузьменко / Скрябін 5   9284
 А пам'ятаєш?
 (Місця щасливих людей)
А. Кузьменко / Скрябін 4  227681
 А під Новий Рік А. Кузьменко / А. Кузьменко    49942
 Амнезія А. Кузьменко / Скрябін     3381
 Бреши мені вголос Р. Домішевський / А. Кузьменко    2672
 Буковель
 (П'яна пісня)
А. Кузьменко / Скрябін      5050
 Бути маленьким А. Кузьменко / А. Кузьменко     4096
 В ліжку спав А. Кузьменко / А. Кузьменко     2099
 Вазелін А. Кузьменко / Скрябін 3  4472
 Вдома одна А. Кузьменко / А. Кузьменко    2532
 Вечірня газета А. Кузьменко / Скрябін     1480
 Вибач А. Кузьменко /  5  22654
 Вибач * А. Кузьменко / А. Кузьменко 1   3316
 Випускний А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  67722
 Випускний А. Кузьменко / Скрябін     395201
 Віддай той сон А. Кузьменко / А. Кузьменко    1565
 Відстань А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський 4  14791
 Вошо А. Кузьменко / Скрябін     1080
 Гей, гопа-гопа А. Кузьменко / А. Кузьменко    24103
 Герой А. Кузьменко / А. Кузьменко    4604
 Гламур А. Кузьменко / А. Кузьменко    21946
 Глобус А. Кузьменко / Скрябін     3301
 Говорили і курили А. Кузьменко / Скрябін    99994
 Говорили і Курили А. Кузьменко / Скрябін 4   32885
 Голі дівчата А. Кузьменко / А. Кузьменко    11961
 Гондурас А. Кузьменко / А. Кузьменко     3963
 Давай з тобою займатися любов‘ю
 (Светрик)
А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський    11818
 Два озера повнi слiз А. Кузьменко / А. Кузьменко     2442
 Дельфіни А. Кузьменко / Скрябін +  23051
 Дівчина з кафешки А. Кузьменко, Dekolte / Скрябін, Dekolte    14057
 До смерті і довше А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    5036
 Добряк А. Кузьменко / Скрябін    37834
 Дура-цензура А. Кузьменко / А. Кузьменко     2277
 Душа і плоть А. Кузьменко / А. Кузьменко     1433
 Дякую, люди! А. Кузьменко / Скрябін     1545
 Дiвчина Кончiта А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  4185
 Еволюція А. Кузьменко / А. Кузьменко    5323
 З Новим роком А. Кузьменко / А. Кузьменко     3917
 З Новим Роком і Різдвом А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   44979
 Загублений рай А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    2861
 Загублені діти А. Кузьменко / А. Кузьменко    3069
 Західний кордон А. Кузьменко / Скрябін    3111
 Зірка кіно А. Кузьменко / Скрябін     2366
 Зламані крила А. Кузьменко / А. Кузьменко    4271
 Змучений А. Кузьменко / А. Кузьменко    2598
 І буде так А. Кузьменко / А. Кузьменко    2107
 І так то вже є А. Кузьменко / А. Кузьменко     1411
 Інфляція – дурдом А. Кузьменко /  4  3510
 Історія А. Кузьменко / Скрябін     6403
 Італодіско
 (Шкільна любов)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  9541
 Її очі міняли колір А. Кузьменко / А. Кузьменко     3285
 Казка Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    5491
 Календар А. Кузьменко / А. Кузьменко    3520
 Квінти А. Кузьменко / Скрябін 4  70453
 Квінти
 (інші акорди)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   7672
 Квінти **
 (ще інші акорди)
А. Кузьменко / Скрябін 4   2837
 Кинули
 (Є кліп)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    81962
 Китайські чіпси Р. Домішевський / А. Кузьменко     6626
 Кінець фільму А. Кузьменко / Скрябін     30241
 Клей Р. Домішевський / А. Кузьменко 4  5782
 Коралі А. Кузьменко / А. Кузьменко    4557
 Коридори-нори А. Кузьменко / А. Кузьменко     2128
 Лист до друга А. Кузьменко / Скрябін    49264
 Лист до президентів А. Кузьменко / Скрябін     27734
 Лишися того А. Кузьменко / А. Кузьменко     1058
 Ліг спати і вмер А. Кузьменко / А. Кузьменко     2684
 Любити, платити А. Кузьменко / А. Кузьменко    13137
 Любити платити А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  19609
 Люди чекають А. Кузьменко / А. Кузьменко     1838
 Люди, як кораблі А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  133435
 Майже Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера    1796
 Маленька дівчинка А. Кузьменко / Скрябін     2854
 Маленька зимна пташка А. Кузьменко / А. Кузьменко    1536
 Мам А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   677051
 Манекен А. Кузьменко / А. Кузьменко     2566
 Маршрутка А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  105116
 Медор А. Кузьменко / А. Кузьменко     1797
 Мені однаково... Т. Шевченко / А. Кузьменко не вказано 5   14061
 Ми як машини А. Кузьменко / А. Кузьменко    2446
 Мій брудний космос А. Кузьменко / А. Кузьменко     2513
 Мій друг А. Кузьменко / А. Кузьменко     1324
 Місто
 (Люби, не люби)
А. Кузьменко / Скрябін     2625
 Місця щасливих людей А. Кузьменко / А. Кузьменко    9415
 Мовчати
 (Повна версія)
А. Кузьменко / Скрябін 5  302940
 Мовчати І. Білик / А. Кузьменко, І. Білик    1735
 Море
 (То моє море)
А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера    36455
 Моя королево А. Кузьменко / А. Кузьменко     2792
 Моя королево А. Кузьменко /  5   1264
 Мудрий, бо німий А. Кузьменко / А. Кузьменко    4002
 На даху А. Кузьменко / А. Кузьменко     3036
 Най буде дощ Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський 5  13692
 Нам казали А. Кузьменко / А. Кузьменко    4010
 Наприклад А. Кузьменко / А. Кузьменко    1747
 Наш останній танець А. Кузьменко /     9025
 Наш перший медляк А. Кузьменко / Скрябін    4585
 Наше місто А. Кузьменко / А. Кузьменко    2397
 Наші А. Кузьменко / А. Кузьменко     3798
 Не будь рагульом, не пий за рульом А. Кузьменко / Скрябін    3795
 Не вмирай А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера 3  8710
 Не даєш А. Кузьменко / А. Кузьменко    11299
 Не дай А. Кузьменко / А. Кузьменко    1968
 Не думай про завтра А. Кузьменко / А. Кузьменко    26022
 Не засипай ті ями А. Кузьменко / А. Кузьменко     1311
 Не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко    40622
 Негри люблять молоко А. Кузьменко / Скрябін    6966
 Неділя А. Кузьменко / А. Кузьменко     2224
 Ненормальне літо А. Кузьменко / А. Кузьменко    2617
 Ніби в раю А. Кузьменко / Скрябін    4933
 Ніжно, не ніжно А. Підлужний / А. Підлужний не вказано    19687
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера    11339
 Нова "Cтатуя Cвободи" А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   3066
 О, Ніза
 (О, Ліза)
А. Кузьменко / Скрябін     655
 Оля А. Кузьменко / А. Кузьменко +  8119
 Оператор А. Кузьменко / А. Кузьменко    1552
 Осінь-зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    6358
 Остання сигарета А. Кузьменко / Скрябін    18594
 Падай А. Кузьменко / Скрябін 4  20149
 Пам, парам, пам Кузьменко / А. Кузьменко +   2955
 Пам-парам-пам А. Кузьменко / А. Кузьменко    1946
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4   3184
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4  4778
 Паром
 (Я люблю тебе!)
А. Кузьменко / Скрябін     3630
 Пающіє труси А. Кузьменко / А. Кузьменко     4003
 Пів-року зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    2064
 Плани А. Кузьменко / А. Кузьменко    3132
 Повінь
 (Скрябін, Т. Повалій, О. Пономарьов, Тартак, Т. Чубай...)
А. Кузьменко / А. Кузьменко     7938
 Порш пана мера А. Кузьменко / Скрябін    15428
 Примітивні А. Кузьменко / А. Кузьменко     1790
 Притулися А. Кузьменко / А. Кузьменко    3577
 Про Любов? А. Кузьменко /  3  9686
 Прогноз погоди А. Кузьменко / Скрябін +  8699
 Просто Ми А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  4643
 Протилежні А. Кузьменко / Скрябін     2159
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  47263
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  5402
 Радіо любов А. Кузьменко / Скрябін    5607
 Разом ми А. Штурма / А. Кузьменко    2366
 Руїна А. Кузьменко / Скрябін    46315
 Руки медузи А. Кузьменко / А. Кузьменко    3108
 Світ без очей А. Кузьменко / А. Кузьменко     1426
 Секс А. Кузьменко / С. Гера    4995
 Сінтіпоп А. Кузьменко / Скрябін     546
 Скажи мені А. Кузьменко, О. Ксенофонтов / Руслана    4765
 Скоро Різдво А. Кузьменко / А. Кузьменко    541
 Сліди А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  8261
 Соло А. Кузьменко / А. Кузьменко    10980
 Сонце замість шапки А. Кузьменко / Скрябін    1613
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  1045985
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   46753
 Старі фотографії ** А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано 4   5076
 Стриптиз А. Кузьменко / А. Кузьменко     3053
 Сука-війна А. Кузьменко / Скрябін    7234
 Сюзанна А. Кузьменко / А. Кузьменко    4867
 Там, де мене лишили А. Кузьменко, Р. Домішевський / Р. Домішевський, С. Гера    1953
 Танго А. Кузьменко / А. Кузьменко     3402
 Татко хорий Р. Домішевський / А. Кузьменко    2369
 Твiй портрет А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера     1416
 Театр А. Кузьменко / А. Кузьменко     2688
 Телефони А. Кузьменко / А. Кузьменко     2066
 Тепла зима А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  12551
 Технофайт А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко    1860
 Ти кажеш А. Кузьменко / А. Кузьменко    1836
 Ти мені не даєш
 (Ти мені не даєш спокою)
А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано     31957
 Тихо пішов А. Кузьменко / А. Кузьменко    2014
 Тіна, Тіна А. Кузьменко / А. Кузьменко     1760
 То було давно А. Кузьменко / Скрябін     999
 То для нас А. Кузьменко / А. Кузьменко    1176
 То є Львів А. Кузьменко / Скрябін    61336
 То є Львів А. Кузьменко, О. Псюк / А. Кузьменко, Ілько Лемко    203
 То моє море А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера     5548
 То мiй голос А. Кузьменко / А. Кузьменко    1355
 Той прикрий світ А. Кузьменко / А. Кузьменко    6587
 Тримай її за руку А. Кузьменко / Скрябін    9809
 Троха, як всі А. Кузьменко / А. Кузьменко     1412
 Українці А. Кузьменко / Скрябін    15147
 Філіал Китая
 (Бізнесмен)
А. Кузьменко / Скрябін     693
 Фільм А. Кузьменко / А. Кузьменко     1403
 Фото Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера не вказано    2472
 Хай буде так, як хочеш ти А. Кузьменко / Скрябін 5  6543
 Хлопці-олігархи А. Кузьменко / А. Кузьменко    26264
 Холодний смак А. Кузьменко / А. Кузьменко     3788
 Хорий спокій А. Кузьменко / А. Кузьменко    1991
 Хотілося весни А. Кузьменко / А. Кузьменко     508
 Хочу бути духами А. Кузьменко / А. Кузьменко     1349
 Хочу тебе не загубити А. Кузьменко / Скрябін     5392
 Чекаю ночі А. Кузьменко / Скрябін    4756
 Чим пахне? А. Кузьменко / А. Кузьменко    8102
 Чорнобиль форева А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  11739
 Чуєш біль А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    4011
 Шампанські очі А. Кузьменко / А. Кузьменко    84553
 Шкільна любов А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   6655
 Шмата А. Кузьменко / Скрябін 4  82044
 Ще одна пісня про любов А. Кузьменко / А. Кузьменко     9104
 Щось зимно А. Кузьменко / А. Кузьменко +  9490
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    2538
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський     624
 Я живу А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський    2489
 Я злий А. Кузьменко / Скрябін    2353
 Я і ти - паралельні світи А. Кузьменко / А. Кузьменко     2063
 Я йшов А. Кузьменко / А. Кузьменко    1235
 Я не буду там А. Кузьменко / Classix Nouveaux     1668
 Я не тримаю зла А. Кузьменко / А. Кузьменко    15856
 Я твій пасажир А. Кузьменко / А. Кузьменко     1722
 Якби я знав А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   8260
 Ялта А. Кузьменко / А. Кузьменко    78008
 Don't worry А. Кузьменко / Скрябін    3956
 Education А. Кузьменко / А. Кузьменко    2457
 In your eyes
 (В очах)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    1762
 Japan TV А. Кузьменко / А. Кузьменко     2108
 L'amour Attack А. Кузьменко / А. Кузьменко    2143
 L.V. А. Кузьменко / А. Кузьменко    2388
 Train А. Кузьменко / А. Кузьменко    4830
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  10.05.2005
Відредаґовано: 02.02.2015
Переглядів: 71606  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
11. Roman (користувач) 03.02.2015 12:31    
✞ ✞ ✞ ВІЧНА ПАМЯТЬ! Нехай Господь простить новопредставленому рабові Божому Андрію всі гріхи і прийми його до вічних обітель! RIP! ✞ ✞ ✞
+1/0

10. Олесь (гість) 31.01.2011 11:06    
Де подівся Кузьма? Створюється вакуум! Потрібно нагадувати про себе чим небуть, поки ми є на Білому світі. Останній раз бачив десь півроку тому на передачі про діабет.
0/0

9. ДІАНА (гість) 23.11.2010 22:07    
Здраствуйте Андрій.Пише вам дівчина,яка навчається у м. Ужгород.Я була на вашому концерті,ви виступали за "Сильну Україну".І саме тоді я зрозуміла.що "зірки"-це звичайні люди,які досягли своєї мети у житті.Я також хочу стати такою.МОЯ МРІЯ-ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАМИ!
0/0

8. Інна (гість) 24.03.2010 18:51    
Кузьма коли ви приїдете у Вінницю з сольним концертом?
0/0

7. Світлана (гість) 05.01.2010 09:27    
Шановний Андрію, якщо має місце хоч якась можливість - відмовтесь від участі у цій ганебній передачі без назви, яка принижує вашу особистість та глядацьку гідність.
Поціновувачка вашого таланту, яка не заперечує існування "COMEDY CLUB", не згадуючи вже про "Прожектор ПерисХилтон".
0/0

6. ромко (гість) 27.12.2009 20:15    
привіт андрій.є велике бажання притягнути наших олігархів і депутатів які скоїли злочини до кримінальної відповідальності.ти та людина яка дуже гарно це все висвітлює у своїх піснях.можливо ми зможем створити команду яка буде це все висвітлювати і боротись за то щоб ці люди були покарані.
0/0

5. Оленка (гість) 19.08.2008 14:34    
Усі його пісні просто супер, я їх обожнюю! Але я ніяк не можу знайти пісню "Шкільна любов" вона дуже подобається мені і усім моїм друзям! Підкажіть де її можна знайти! Дякую.
0/0

4. ЮЛЯ (гість) 07.06.2008 13:52    
ПIСНI ВСI ПРОСТО СУПЕР, ОСОБЛИВО: КОХАНА I ЛЮДИ ЯК КОРАБЛI!
0/0

3. стас (гість) 02.10.2007 22:18    
СИЛЬНО ПОТРІБНА ФОНОГРАМА ПІСНІ СТАРІ ФОТОГРАФІЇ МАЮ СПІВАТИ В ШКОЛІ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ І НЕЗНАЮ ДЕ ВЗЯТИ.
0/0

2. Альона (гість) 25.03.2007 20:04    
"Старі фотографії" - супер, так беруть за душу....
0/0

1. Fedot (гість) 04.04.2006 16:18    
Акорди до "То моє море" - Am, Em, G
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/347.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB