На головну сторінку
Дізнатися більше

Андрій КузьменкоАндрій Кузьменко
Фото з сайту: skryabin.openua.net
Відомий український автор та виконавець пісень, телеведучий. Лідер гурту Скрябін

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 17.08.1968 - 02.02.2015

Біографія

Лідер гурту Скрябін Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 р. у Самборі Львівської області. У дитинстві Кузьма мріяв статі водієм сміттєвоза. На дитячому святі в садочку вперше проявилась творча особистість Кузьми, коли він, не побачивши в залі мами, розплакався та не розповів віршика. Далі була школа, де відбувалися різні курйозні ситуації: мати резиновим тапком заганяла Андрія в музичну школу (яку він закінчив по класу фортепіано), до 8-го класу вчився добре, а далі з'їхав, тоді почав грати музику. У десятирічному віці Кузьма почув пісню The Beatles "Lady Madonna" та здивувався тим наскільки простою була музика і наскільки сильно вона вставляла (спершу Андрій "награвав" цю мелодію на власноруч зробленій електрогітарі, далі – на своєму піаніно, відчув такий душевний підйом, що почав придумувати мелодії сам). Далі Кузьма захоплюється музикою disco (Boney M.), проте не відвідує дискотеки та танці, а сидить вдома і затирає свої платівки. 1981 р. Кузьму зраджує його кращий друг. Для Андрія це був настільки важкий удар, що батьки вирішили переїхати жити у Новояворівськ. Андрій пішов у школу з поглибленим вивченням англійської мови. Згодом він відкриває для себе таку річ (яка і зараз займає важливе місце в його житті), як польське радіо і телебачення, вільно оволодівши польською мовою, Кузьма міг цілими днями слухати найсучаснішу музику і дивитись польські телепрограми (потрібно відмітити, що і сьогодні для Кузьми немає кращого відпочинку, ніж у суботу ввечері подивитись польське телебачення). У 1983 р. Кузьма почув групу "Exploited", яка захопила його та змусила полюбити панк-рок. Ця музика зробила з Кузьми зовсім іншу людину. Він став танцювати, ходити на дискотеки і розповсюджувати панк серед молоді - так з'явилася група "Ланцюгова реакція" (для репетицій групи використовували актовий зал школи, де вчився Кузьма). Група грала на танцях; тоді було дуже модно, коли на танцях грала жива група. Співали українською, англійською та російською мовами, Кузьма мав шалену популярність у школі, граючи на дискотеках. А сам Кузьма весь час говорив: "Ми не були панками, ми панкували!". Граючи панк-рок Кузьма поступово захоплюється стилем нью-романтік саме "Depeche Mode", "The Cure", "Alphaville", "Ultravox" ввели юного Кузьму у світ неоромантики). 1985 р. Кузьма закінчує школу і, мріючи стати лікарем-неврологом, намагається вступити у Львівський Медінститут, але це йому не вдається. У 1986 р. Кузьма знайомиться з Володимиром Шкондою, з яким вони спершу тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Володя був гітаристом, Кузьма грав на піаніно. Цю так звану "групу" Кузьма вважає першим етапом появи "Скрябіна". Протягом 1986 – 1987 рр. служить в армії.

У 1987 р., після повернення з армії, Кузьму переводять до Львова в медінститут на факультет стоматології. У 1987 р. Андрій написав пісні "Lucky Now", "Brother", "Так То Вже Є" (більшість пісень тоді писалися англійською, а у разі необхідності перекладалися українською мовою). У 1988-1989 рр. в Новояворівську була заснована андеграундна студія "Sпати", до неї вступили Кузьма й Ігор Яцишин, які продовжували грати хардкор-панк у "Цепній реакції" та групі "Наша контора". Невдовзі Кузьма бере участь в діяльності груп "Асоціація Джентльменів", "УКО", "Труна", "Death Time Boys", "Реанімація" (грає на гітарі, співає, є автором музики, текстів і обличям усіх цих груп). Саме тут і з'явилися люди, які зіграли важливу роль у формування "Скрябіна": Андрій Кьюр Штурм, Славік Пономарьов, Саня Скрябін... Були і сольні проекти Кузьми в стилях психоделік і нью-романтік (пісні "Душа і плоть", "Love Me To Death", "Ліза", "Texas Song"...) 1989 р. разом з іншими (Рой, Шура) засновує гурт "Скрябін". 1993 р. Кузьма закінчив Львівський медичний інститутут. У 1994 р. Кузьма одружується на Світлані – дівчині, яка вчилась з ним у паралельних класах, і яка колися захистила його бажання піти в музику перед його батьками. Світлана – художниця і Кузьма є найбільшим шанувальником її таланту. Але в цьому ж році він змушений був покинути дружину і переїхати з Роєм і Шурою до Києва (тяжко звикав до цього, перебував у депресії, 2 рази в місяць їздив додому). Але, отримавши власну квартиру в столиці і насолоджуючись успіхом альбома "Птахи", Кузьма заспокоюється і починає втягуватись в активне життя київського музичного бомонду, незабаром Світлана теж переїхала до столиці і сімейне життя продовжилось. 1995 р. народжується донька Марія-Барбара. У 1996 р. Кузьма дебютує на каналі УТ-2, як ведучий музичної сторінки в програмі "Бомба". Як журналіст – вчасно зупинився, хоча і зараз працює в деяких журналах, щоправда, під псевдонімом. 2005 р. написав книгу " Місто, де не ходять гроші" та виходить у світ роман "Я "Побєда" і Берлін". Захоплення Кузьми – велосипеди і машини. Нещодавно він придбав собі нормальний байк, хоча мріяв про нього ще з дитинства (поки в Кузьми був "фольцваген", його можна було побачити цілими днями за ремонтом машини, тепер у нього "фіат", з яким клопот ще більше, зате Кузьма дуже полюбляє, відремонтувавши автомобіль, їздити на великій швидкості). Кузьма не хоче повертатися в Новояворівськ, хоча, природно, він і до сих пір не може позбутися комплексу "хлопця з маленького містечка". І вже зовсім безглуздо було б пов'язувати ім'я Кузьми із зоряною хворобою – Кузьма: "Ми прості, прості, як вхідні двері!"

А взагалі Кузьма - мудра і розумна людина, психолог від природи, а його поведінка залежить тільки від настрою (у хорошому настрої Кузьма має неймовірний шарм, почуття гумору, надзвичайно контактний, може піти в нічний клуб, поспілкуватися з фанами, яких любить і цінує більше всього). До музики відноситься просто, пише її у своє власне задоволення. У Берліні раз понюхав (якась іспанка поруч курила якусь гидоту) і йому цього вистачило: забув як його звати, утратив контроль над собою. Йому не сподобався цей стан! Кузьма - консерватор по натурі. Страшно марновірна людина: скрізь ходить і плює через плече. У нього дуже мало друзів. Його природа дуже панкова, творчість для нього - просто спосіб мислення, спосіб передачі інформації. Кузьма пересвідчився в тому, що кожен може придумати щось таке, що зрозуміють тисячі, мільйони людей, і це досить не важко технічно – потрібно тільки вкласти душу і мізки!

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100 годин А. Кузьменко / Скрябін 5   6535
 А пам'ятаєш?
 (Місця щасливих людей)
А. Кузьменко / Скрябін 4  182960
 А під Новий Рік А. Кузьменко / А. Кузьменко    46513
 Амнезія А. Кузьменко / Скрябін     2314
 Бреши мені вголос Р. Домішевський / А. Кузьменко    1902
 Буковель
 (П'яна пісня)
А. Кузьменко / Скрябін      4213
 Бути маленьким А. Кузьменко / А. Кузьменко     2297
 В ліжку спав А. Кузьменко / А. Кузьменко     1570
 Вазелін А. Кузьменко / Скрябін 3  3603
 Вдома одна А. Кузьменко / А. Кузьменко    1730
 Вечірня газета А. Кузьменко / Скрябін     1067
 Вибач А. Кузьменко /  5  11227
 Вибач * А. Кузьменко / А. Кузьменко 1   2648
 Випускний А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  55034
 Випускний А. Кузьменко / Скрябін     199995
 Віддай той сон А. Кузьменко / А. Кузьменко    1104
 Відстань А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський 4  8145
 Вошо А. Кузьменко / Скрябін     702
 Гей, гопа-гопа А. Кузьменко / А. Кузьменко    21679
 Герой А. Кузьменко / А. Кузьменко    2810
 Гламур А. Кузьменко / А. Кузьменко    11214
 Глобус А. Кузьменко / Скрябін     2316
 Говорили і курили А. Кузьменко / Скрябін    60714
 Говорили і Курили А. Кузьменко / Скрябін 4   21732
 Голі дівчата А. Кузьменко / А. Кузьменко    4903
 Гондурас А. Кузьменко / А. Кузьменко     2301
 Давай з тобою займатися любов‘ю
 (Светрик)
А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський    9133
 Два озера повнi слiз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1521
 Дельфіни А. Кузьменко / Скрябін +  17358
 Дівчина з кафешки А. Кузьменко, Dekolte / Скрябін, Dekolte    9783
 До смерті і довше А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    2844
 Добряк А. Кузьменко / Скрябін    24152
 Дура-цензура А. Кузьменко / А. Кузьменко     1373
 Душа і плоть А. Кузьменко / А. Кузьменко     928
 Дякую, люди! А. Кузьменко / Скрябін     1126
 Дiвчина Кончiта А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  3437
 Еволюція А. Кузьменко / А. Кузьменко    4115
 З Новим роком А. Кузьменко / А. Кузьменко     3232
 З Новим Роком і Різдвом А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   33101
 Загублений рай А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1812
 Загублені діти А. Кузьменко / А. Кузьменко    2491
 Західний кордон А. Кузьменко / Скрябін    2503
 Зірка кіно А. Кузьменко / Скрябін     1843
 Зламані крила А. Кузьменко / А. Кузьменко    3072
 Змучений А. Кузьменко / А. Кузьменко    1505
 І буде так А. Кузьменко / А. Кузьменко    1333
 І так то вже є А. Кузьменко / А. Кузьменко     914
 Інфляція – дурдом А. Кузьменко /  4  2698
 Історія А. Кузьменко / Скрябін     3766
 Італодіско
 (Шкільна любов)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  7560
 Її очі міняли колір А. Кузьменко / А. Кузьменко     2091
 Казка Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    3807
 Календар А. Кузьменко / А. Кузьменко    3018
 Квінти А. Кузьменко / Скрябін 4  50346
 Квінти
 (інші акорди)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   6546
 Квінти **
 (ще інші акорди)
А. Кузьменко / Скрябін 4   2226
 Кинули
 (Є кліп)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    47604
 Китайські чіпси Р. Домішевський / А. Кузьменко     3999
 Кінець фільму А. Кузьменко / Скрябін     19789
 Клей Р. Домішевський / А. Кузьменко 4  4124
 Коралі А. Кузьменко / А. Кузьменко    2943
 Коридори-нори А. Кузьменко / А. Кузьменко     1387
 Лист до друга А. Кузьменко / Скрябін    31708
 Лист до президентів А. Кузьменко / Скрябін     17411
 Лишися того А. Кузьменко / А. Кузьменко     489
 Ліг спати і вмер А. Кузьменко / А. Кузьменко     1677
 Любити, платити А. Кузьменко / А. Кузьменко    7867
 Любити платити А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  14878
 Люди чекають А. Кузьменко / А. Кузьменко     1395
 Люди, як кораблі А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  128041
 Майже Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера    1020
 Маленька дівчинка А. Кузьменко / Скрябін     1915
 Маленька зимна пташка А. Кузьменко / А. Кузьменко    979
 Мам А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   520002
 Манекен А. Кузьменко / А. Кузьменко     1958
 Маршрутка А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  69742
 Медор А. Кузьменко / А. Кузьменко     1156
 Мені однаково... Т. Шевченко / А. Кузьменко не вказано 5   8342
 Ми як машини А. Кузьменко / А. Кузьменко    1732
 Мій брудний космос А. Кузьменко / А. Кузьменко     1751
 Мій друг А. Кузьменко / А. Кузьменко     1148
 Місто
 (Люби, не люби)
А. Кузьменко / Скрябін     1811
 Мовчати
 (Повна версія)
А. Кузьменко / Скрябін 5  212268
 Море
 (То моє море)
А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера    10123
 Моя королево А. Кузьменко / А. Кузьменко     1862
 Моя королево А. Кузьменко /  5   980
 Мудрий, бо німий А. Кузьменко / А. Кузьменко    2386
 На даху А. Кузьменко / А. Кузьменко     2001
 Най буде дощ Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський 5  8684
 Нам казали А. Кузьменко / А. Кузьменко    2978
 Наприклад А. Кузьменко / А. Кузьменко    1068
 Наш останній танець А. Кузьменко /     7463
 Наш перший медляк А. Кузьменко / Скрябін    3585
 Наше місто А. Кузьменко / А. Кузьменко    1314
 Наші А. Кузьменко / А. Кузьменко     1935
 Не будь рагульом, не пий за рульом А. Кузьменко / Скрябін    1714
 Не вмирай А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера 3  6261
 Не даєш А. Кузьменко / А. Кузьменко    5461
 Не дай А. Кузьменко / А. Кузьменко    1105
 Не думай про завтра А. Кузьменко / А. Кузьменко    16522
 Не засипай ті ями А. Кузьменко / А. Кузьменко     894
 Не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко    2137
 Негри люблять молоко А. Кузьменко / Скрябін    3079
 Неділя А. Кузьменко / А. Кузьменко     1395
 Ненормальне літо А. Кузьменко / А. Кузьменко    1729
 Ніби в раю А. Кузьменко / Скрябін    3430
 Ніжно, не ніжно А. Підлужний / А. Підлужний не вказано    8553
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера    5045
 Нова "Cтатуя Cвободи" А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   2528
 О, Ніза
 (О, Ліза)
А. Кузьменко / Скрябін     368
 Оля А. Кузьменко / А. Кузьменко +  5929
 Оператор А. Кузьменко / А. Кузьменко    1032
 Осінь-зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    3817
 Остання сигарета А. Кузьменко / Скрябін    12225
 Падай А. Кузьменко / Скрябін 4  15611
 Пам, парам, пам Кузьменко / А. Кузьменко +   1603
 Пам-парам-пам А. Кузьменко / А. Кузьменко    1468
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4   2782
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4  3328
 Паром
 (Я люблю тебе!)
А. Кузьменко / Скрябін     1582
 Пающіє труси А. Кузьменко / А. Кузьменко     3027
 Пів-року зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    1575
 Плани А. Кузьменко / А. Кузьменко    1697
 Повінь
 (Скрябін, Т. Повалій, О. Пономарьов, Тартак, Т. Чубай...)
А. Кузьменко / А. Кузьменко     7262
 Порш пана мера А. Кузьменко / Скрябін    11222
 Примітивні А. Кузьменко / А. Кузьменко     1160
 Притулися А. Кузьменко / А. Кузьменко     2085
 Про Любов? А. Кузьменко /  3  4178
 Прогноз погоди А. Кузьменко / Скрябін +  4893
 Просто Ми А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  3175
 Протилежні А. Кузьменко / Скрябін     1684
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  37562
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  4203
 Радіо любов А. Кузьменко / Скрябін    3758
 Разом ми А. Штурма / А. Кузьменко    1154
 Руїна А. Кузьменко / Скрябін    34039
 Руки медузи А. Кузьменко / А. Кузьменко    2037
 Світ без очей А. Кузьменко / А. Кузьменко     870
 Секс А. Кузьменко / С. Гера    2913
 Сінтіпоп А. Кузьменко / Скрябін     310
 Скажи мені А. Кузьменко, О. Ксенофонтов / Руслана    4248
 Сліди А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  6619
 Соло А. Кузьменко / А. Кузьменко    8053
 Сонце замість шапки А. Кузьменко / Скрябін    902
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  784157
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   31957
 Старі фотографії ** А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано 4   3836
 Стриптиз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1790
 Сука-війна А. Кузьменко / Скрябін     6543
 Сюзанна А. Кузьменко / А. Кузьменко    3318
 Там, де мене лишили А. Кузьменко, Р. Домішевський / Р. Домішевський, С. Гера    1252
 Танго А. Кузьменко / А. Кузьменко     1583
 Татко хорий Р. Домішевський / А. Кузьменко    1535
 Твiй портрет А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера     819
 Театр А. Кузьменко / А. Кузьменко     1697
 Телефони А. Кузьменко / А. Кузьменко     1385
 Тепла зима А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  8204
 Технофайт А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко    1094
 Ти кажеш А. Кузьменко / А. Кузьменко    1024
 Ти мені не даєш
 (Ти мені не даєш спокою)
А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано     16325
 Тихо пішов А. Кузьменко / А. Кузьменко    1354
 Тіна, Тіна А. Кузьменко / А. Кузьменко     1108
 То було давно А. Кузьменко / Скрябін     708
 То для нас А. Кузьменко / А. Кузьменко    706
 То є Львів А. Кузьменко / Скрябін    41848
 То моє море А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера     4887
 То мiй голос А. Кузьменко / А. Кузьменко    937
 Той прикрий світ А. Кузьменко / А. Кузьменко    3211
 Тримай її за руку А. Кузьменко / Скрябін    7906
 Троха, як всі А. Кузьменко / А. Кузьменко     955
 Українці А. Кузьменко / Скрябін    9997
 Філіал Китая
 (Бізнесмен)
А. Кузьменко / Скрябін     465
 Фільм А. Кузьменко / А. Кузьменко     1074
 Фото Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера не вказано    1548
 Хай буде так, як хочеш ти А. Кузьменко / Скрябін 5  4698
 Хлопці-олігархи А. Кузьменко / А. Кузьменко    12346
 Холодний смак А. Кузьменко / А. Кузьменко     2410
 Хорий спокій А. Кузьменко / А. Кузьменко    1221
 Хотілося весни А. Кузьменко / А. Кузьменко     372
 Хочу бути духами А. Кузьменко / А. Кузьменко     782
 Хочу тебе не загубити А. Кузьменко / Скрябін     3922
 Чекаю ночі А. Кузьменко / Скрябін    3077
 Чим пахне? А. Кузьменко / А. Кузьменко    2451
 Чорнобиль форева А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  9594
 Чуєш біль А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1932
 Шампанські очі А. Кузьменко / А. Кузьменко    61014
 Шкільна любов А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   4978
 Шмата А. Кузьменко / Скрябін 4  31683
 Ще одна пісня про любов А. Кузьменко / А. Кузьменко     7302
 Щось зимно А. Кузьменко / А. Кузьменко +  5611
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1402
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський     370
 Я живу А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1358
 Я злий А. Кузьменко / Скрябін    1224
 Я і ти - паралельні світи А. Кузьменко / А. Кузьменко     1565
 Я йшов А. Кузьменко / А. Кузьменко    800
 Я не буду там А. Кузьменко / Classix Nouveaux     872
 Я не тримаю зла А. Кузьменко / А. Кузьменко    10082
 Я твій пасажир А. Кузьменко / А. Кузьменко     1142
 Якби я знав А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   6792
 Ялта А. Кузьменко / А. Кузьменко    51448
 Don't worry А. Кузьменко / Скрябін    2832
 Education А. Кузьменко / А. Кузьменко    1533
 In your eyes
 (В очах)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    1058
 Japan TV А. Кузьменко / А. Кузьменко     1498
 L'amour Attack А. Кузьменко / А. Кузьменко    1330
 L.V. А. Кузьменко / А. Кузьменко    1418
 Train А. Кузьменко / А. Кузьменко    3066
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  10.05.2005
Відредаґовано: 02.02.2015
Переглядів: 58146  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
11. Roman (користувач) 03.02.2015 12:31    
✞ ✞ ✞ ВІЧНА ПАМЯТЬ! Нехай Господь простить новопредставленому рабові Божому Андрію всі гріхи і прийми його до вічних обітель! RIP! ✞ ✞ ✞
+1/0

10. Олесь (гість) 31.01.2011 11:06    
Де подівся Кузьма? Створюється вакуум! Потрібно нагадувати про себе чим небуть, поки ми є на Білому світі. Останній раз бачив десь півроку тому на передачі про діабет.
0/0

9. ДІАНА (гість) 23.11.2010 22:07    
Здраствуйте Андрій.Пише вам дівчина,яка навчається у м. Ужгород.Я була на вашому концерті,ви виступали за "Сильну Україну".І саме тоді я зрозуміла.що "зірки"-це звичайні люди,які досягли своєї мети у житті.Я також хочу стати такою.МОЯ МРІЯ-ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАМИ!
0/0

8. Інна (гість) 24.03.2010 18:51    
Кузьма коли ви приїдете у Вінницю з сольним концертом?
0/0

7. Світлана (гість) 05.01.2010 09:27    
Шановний Андрію, якщо має місце хоч якась можливість - відмовтесь від участі у цій ганебній передачі без назви, яка принижує вашу особистість та глядацьку гідність.
Поціновувачка вашого таланту, яка не заперечує існування "COMEDY CLUB", не згадуючи вже про "Прожектор ПерисХилтон".
0/0

6. ромко (гість) 27.12.2009 20:15    
привіт андрій.є велике бажання притягнути наших олігархів і депутатів які скоїли злочини до кримінальної відповідальності.ти та людина яка дуже гарно це все висвітлює у своїх піснях.можливо ми зможем створити команду яка буде це все висвітлювати і боротись за то щоб ці люди були покарані.
0/0

5. Оленка (гість) 19.08.2008 14:34    
Усі його пісні просто супер, я їх обожнюю! Але я ніяк не можу знайти пісню "Шкільна любов" вона дуже подобається мені і усім моїм друзям! Підкажіть де її можна знайти! Дякую.
0/0

4. ЮЛЯ (гість) 07.06.2008 13:52    
ПIСНI ВСI ПРОСТО СУПЕР, ОСОБЛИВО: КОХАНА I ЛЮДИ ЯК КОРАБЛI!
0/0

3. стас (гість) 02.10.2007 22:18    
СИЛЬНО ПОТРІБНА ФОНОГРАМА ПІСНІ СТАРІ ФОТОГРАФІЇ МАЮ СПІВАТИ В ШКОЛІ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ І НЕЗНАЮ ДЕ ВЗЯТИ.
0/0

2. Альона (гість) 25.03.2007 20:04    
"Старі фотографії" - супер, так беруть за душу....
0/0

1. Fedot (гість) 04.04.2006 16:18    
Акорди до "То моє море" - Am, Em, G
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/347.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB