На головну сторінку

Андрій КузьменкоАндрій Кузьменко
Фото з сайту: skryabin.openua.net
Відомий український автор та виконавець пісень, телеведучий. Лідер гурту Скрябін

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 17.08.1968 - 02.02.2015

Біографія

Лідер гурту Скрябін Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 р. у Самборі Львівської області. У дитинстві Кузьма мріяв статі водієм сміттєвоза. На дитячому святі в садочку вперше проявилась творча особистість Кузьми, коли він, не побачивши в залі мами, розплакався та не розповів віршика. Далі була школа, де відбувалися різні курйозні ситуації: мати резиновим тапком заганяла Андрія в музичну школу (яку він закінчив по класу фортепіано), до 8-го класу вчився добре, а далі з'їхав, тоді почав грати музику. У десятирічному віці Кузьма почув пісню The Beatles "Lady Madonna" та здивувався тим наскільки простою була музика і наскільки сильно вона вставляла (спершу Андрій "награвав" цю мелодію на власноруч зробленій електрогітарі, далі – на своєму піаніно, відчув такий душевний підйом, що почав придумувати мелодії сам). Далі Кузьма захоплюється музикою disco (Boney M.), проте не відвідує дискотеки та танці, а сидить вдома і затирає свої платівки. 1981 р. Кузьму зраджує його кращий друг. Для Андрія це був настільки важкий удар, що батьки вирішили переїхати жити у Новояворівськ. Андрій пішов у школу з поглибленим вивченням англійської мови. Згодом він відкриває для себе таку річ (яка і зараз займає важливе місце в його житті), як польське радіо і телебачення, вільно оволодівши польською мовою, Кузьма міг цілими днями слухати найсучаснішу музику і дивитись польські телепрограми (потрібно відмітити, що і сьогодні для Кузьми немає кращого відпочинку, ніж у суботу ввечері подивитись польське телебачення). У 1983 р. Кузьма почув групу "Exploited", яка захопила його та змусила полюбити панк-рок. Ця музика зробила з Кузьми зовсім іншу людину. Він став танцювати, ходити на дискотеки і розповсюджувати панк серед молоді - так з'явилася група "Ланцюгова реакція" (для репетицій групи використовували актовий зал школи, де вчився Кузьма). Група грала на танцях; тоді було дуже модно, коли на танцях грала жива група. Співали українською, англійською та російською мовами, Кузьма мав шалену популярність у школі, граючи на дискотеках. А сам Кузьма весь час говорив: "Ми не були панками, ми панкували!". Граючи панк-рок Кузьма поступово захоплюється стилем нью-романтік саме "Depeche Mode", "The Cure", "Alphaville", "Ultravox" ввели юного Кузьму у світ неоромантики). 1985 р. Кузьма закінчує школу і, мріючи стати лікарем-неврологом, намагається вступити у Львівський Медінститут, але це йому не вдається. У 1986 р. Кузьма знайомиться з Володимиром Шкондою, з яким вони спершу тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Володя був гітаристом, Кузьма грав на піаніно. Цю так звану "групу" Кузьма вважає першим етапом появи "Скрябіна". Протягом 1986 – 1987 рр. служить в армії.

У 1987 р., після повернення з армії, Кузьму переводять до Львова в медінститут на факультет стоматології. У 1987 р. Андрій написав пісні "Lucky Now", "Brother", "Так То Вже Є" (більшість пісень тоді писалися англійською, а у разі необхідності перекладалися українською мовою). У 1988-1989 рр. в Новояворівську була заснована андеграундна студія "Sпати", до неї вступили Кузьма й Ігор Яцишин, які продовжували грати хардкор-панк у "Цепній реакції" та групі "Наша контора". Невдовзі Кузьма бере участь в діяльності груп "Асоціація Джентльменів", "УКО", "Труна", "Death Time Boys", "Реанімація" (грає на гітарі, співає, є автором музики, текстів і обличям усіх цих груп). Саме тут і з'явилися люди, які зіграли важливу роль у формування "Скрябіна": Андрій Кьюр Штурм, Славік Пономарьов, Саня Скрябін... Були і сольні проекти Кузьми в стилях психоделік і нью-романтік (пісні "Душа і плоть", "Love Me To Death", "Ліза", "Texas Song"...) 1989 р. разом з іншими (Рой, Шура) засновує гурт "Скрябін". 1993 р. Кузьма закінчив Львівський медичний інститутут. У 1994 р. Кузьма одружується на Світлані – дівчині, яка вчилась з ним у паралельних класах, і яка колися захистила його бажання піти в музику перед його батьками. Світлана – художниця і Кузьма є найбільшим шанувальником її таланту. Але в цьому ж році він змушений був покинути дружину і переїхати з Роєм і Шурою до Києва (тяжко звикав до цього, перебував у депресії, 2 рази в місяць їздив додому). Але, отримавши власну квартиру в столиці і насолоджуючись успіхом альбома "Птахи", Кузьма заспокоюється і починає втягуватись в активне життя київського музичного бомонду, незабаром Світлана теж переїхала до столиці і сімейне життя продовжилось. 1995 р. народжується донька Марія-Барбара. У 1996 р. Кузьма дебютує на каналі УТ-2, як ведучий музичної сторінки в програмі "Бомба". Як журналіст – вчасно зупинився, хоча і зараз працює в деяких журналах, щоправда, під псевдонімом. 2005 р. написав книгу " Місто, де не ходять гроші" та виходить у світ роман "Я "Побєда" і Берлін". Захоплення Кузьми – велосипеди і машини. Нещодавно він придбав собі нормальний байк, хоча мріяв про нього ще з дитинства (поки в Кузьми був "фольцваген", його можна було побачити цілими днями за ремонтом машини, тепер у нього "фіат", з яким клопот ще більше, зате Кузьма дуже полюбляє, відремонтувавши автомобіль, їздити на великій швидкості). Кузьма не хоче повертатися в Новояворівськ, хоча, природно, він і до сих пір не може позбутися комплексу "хлопця з маленького містечка". І вже зовсім безглуздо було б пов'язувати ім'я Кузьми із зоряною хворобою – Кузьма: "Ми прості, прості, як вхідні двері!"

А взагалі Кузьма - мудра і розумна людина, психолог від природи, а його поведінка залежить тільки від настрою (у хорошому настрої Кузьма має неймовірний шарм, почуття гумору, надзвичайно контактний, може піти в нічний клуб, поспілкуватися з фанами, яких любить і цінує більше всього). До музики відноситься просто, пише її у своє власне задоволення. У Берліні раз понюхав (якась іспанка поруч курила якусь гидоту) і йому цього вистачило: забув як його звати, утратив контроль над собою. Йому не сподобався цей стан! Кузьма - консерватор по натурі. Страшно марновірна людина: скрізь ходить і плює через плече. У нього дуже мало друзів. Його природа дуже панкова, творчість для нього - просто спосіб мислення, спосіб передачі інформації. Кузьма пересвідчився в тому, що кожен може придумати щось таке, що зрозуміють тисячі, мільйони людей, і це досить не важко технічно – потрібно тільки вкласти душу і мізки!

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100 годин А. Кузьменко / Скрябін 5   6044
 А пам'ятаєш?
 (Місця щасливих людей)
А. Кузьменко / Скрябін 4  177409
 А під Новий Рік А. Кузьменко / А. Кузьменко    44956
 Амнезія А. Кузьменко / Скрябін     2106
 Бреши мені вголос Р. Домішевський / А. Кузьменко    1716
 Буковель
 (П'яна пісня)
А. Кузьменко / Скрябін      4022
 Бути маленьким А. Кузьменко / А. Кузьменко     2065
 В ліжку спав А. Кузьменко / А. Кузьменко     1448
 Вазелін А. Кузьменко / Скрябін 3  3345
 Вдома одна А. Кузьменко / А. Кузьменко    1576
 Вечірня газета А. Кузьменко / Скрябін     972
 Вибач А. Кузьменко /  5  10114
 Вибач * А. Кузьменко / А. Кузьменко 1   2580
 Випускний А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  53967
 Випускний А. Кузьменко / Скрябін     188060
 Віддай той сон А. Кузьменко / А. Кузьменко    973
 Відстань А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський 4  7950
 Вошо А. Кузьменко / Скрябін     615
 Гей, гопа-гопа А. Кузьменко / А. Кузьменко    21202
 Герой А. Кузьменко / А. Кузьменко    2549
 Гламур А. Кузьменко / А. Кузьменко    10206
 Глобус А. Кузьменко / Скрябін     2107
 Говорили і курили А. Кузьменко / Скрябін    54773
 Говорили і Курили А. Кузьменко / Скрябін 4   19014
 Голі дівчата А. Кузьменко / А. Кузьменко    3600
 Гондурас А. Кузьменко / А. Кузьменко     2100
 Давай з тобою займатися любов‘ю
 (Светрик)
А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський    8582
 Два озера повнi слiз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1360
 Дельфіни А. Кузьменко / Скрябін +  15492
 Дівчина з кафешки А. Кузьменко, Dekolte / Скрябін, Dekolte    8961
 До смерті і довше А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    2451
 Добряк А. Кузьменко / Скрябін    22367
 Дура-цензура А. Кузьменко / А. Кузьменко     1225
 Душа і плоть А. Кузьменко / А. Кузьменко     839
 Дякую, люди! А. Кузьменко / Скрябін     1029
 Дiвчина Кончiта А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  3330
 Еволюція А. Кузьменко / А. Кузьменко    3717
 З Новим роком А. Кузьменко / А. Кузьменко     3140
 З Новим Роком і Різдвом А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   28716
 Загублений рай А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1559
 Загублені діти А. Кузьменко / А. Кузьменко    2375
 Західний кордон А. Кузьменко / Скрябін    2315
 Зірка кіно А. Кузьменко / Скрябін     1775
 Зламані крила А. Кузьменко / А. Кузьменко    2879
 Змучений А. Кузьменко / А. Кузьменко    1231
 І буде так А. Кузьменко / А. Кузьменко    1144
 І так то вже є А. Кузьменко / А. Кузьменко     835
 Інфляція – дурдом А. Кузьменко /  4  2539
 Історія А. Кузьменко / Скрябін     2915
 Італодіско
 (Шкільна любов)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  7363
 Її очі міняли колір А. Кузьменко / А. Кузьменко     1867
 Казка Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    3432
 Календар А. Кузьменко / А. Кузьменко    2884
 Квінти А. Кузьменко / Скрябін 4  47666
 Квінти
 (інші акорди)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   6438
 Квінти **
 (ще інші акорди)
А. Кузьменко / Скрябін 4   2144
 Кинули
 (Є кліп)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    43555
 Китайські чіпси Р. Домішевський / А. Кузьменко     3300
 Кінець фільму А. Кузьменко / Скрябін     17818
 Клей Р. Домішевський / А. Кузьменко 4  3822
 Коралі А. Кузьменко / А. Кузьменко    2557
 Коридори-нори А. Кузьменко / А. Кузьменко     1215
 Лист до друга А. Кузьменко / Скрябін    28917
 Лист до президентів А. Кузьменко / Скрябін     13739
 Лишися того А. Кузьменко / А. Кузьменко     393
 Ліг спати і вмер А. Кузьменко / А. Кузьменко     1398
 Любити, платити А. Кузьменко / А. Кузьменко    6877
 Любити платити А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  13797
 Люди чекають А. Кузьменко / А. Кузьменко     1277
 Люди, як кораблі А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  126960
 Майже Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера    853
 Маленька дівчинка А. Кузьменко / Скрябін     1784
 Маленька зимна пташка А. Кузьменко / А. Кузьменко    874
 Мам А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   467703
 Манекен А. Кузьменко / А. Кузьменко     1816
 Маршрутка А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  56692
 Медор А. Кузьменко / А. Кузьменко     999
 Мені однаково... Т. Шевченко / А. Кузьменко не вказано 5   7508
 Ми як машини А. Кузьменко / А. Кузьменко    1541
 Мій брудний космос А. Кузьменко / А. Кузьменко     1558
 Мій друг А. Кузьменко / А. Кузьменко     1104
 Місто
 (Люби, не люби)
А. Кузьменко / Скрябін     1657
 Мовчати
 (Повна версія)
А. Кузьменко / Скрябін 5  190135
 Море
 (То моє море)
А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера    8692
 Моя королево А. Кузьменко / А. Кузьменко     1717
 Моя королево А. Кузьменко /  5   907
 Мудрий, бо німий А. Кузьменко / А. Кузьменко    2002
 На даху А. Кузьменко / А. Кузьменко     1810
 Най буде дощ Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський 5  7921
 Нам казали А. Кузьменко / А. Кузьменко    2751
 Наприклад А. Кузьменко / А. Кузьменко    885
 Наш останній танець А. Кузьменко /     7112
 Наш перший медляк А. Кузьменко / Скрябін    3397
 Наше місто А. Кузьменко / А. Кузьменко    1064
 Наші А. Кузьменко / А. Кузьменко     1556
 Не будь рагульом, не пий за рульом А. Кузьменко / Скрябін    1517
 Не вмирай А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера 3  5585
 Не даєш А. Кузьменко / А. Кузьменко    5104
 Не дай А. Кузьменко / А. Кузьменко    903
 Не думай про завтра А. Кузьменко / А. Кузьменко    15820
 Не засипай ті ями А. Кузьменко / А. Кузьменко     814
 Не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко    1516
 Негри люблять молоко А. Кузьменко / Скрябін    2858
 Неділя А. Кузьменко / А. Кузьменко     1295
 Ненормальне літо А. Кузьменко / А. Кузьменко    1585
 Ніби в раю А. Кузьменко / Скрябін    3207
 Ніжно, не ніжно А. Підлужний / А. Підлужний не вказано    7397
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера    4039
 Нова "Cтатуя Cвободи" А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   2400
 О, Ніза
 (О, Ліза)
А. Кузьменко / Скрябін     305
 Оля А. Кузьменко / А. Кузьменко +  5498
 Оператор А. Кузьменко / А. Кузьменко    867
 Осінь-зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    3305
 Остання сигарета А. Кузьменко / Скрябін    10849
 Падай А. Кузьменко / Скрябін 4  14645
 Пам, парам, пам Кузьменко / А. Кузьменко +   1459
 Пам-парам-пам А. Кузьменко / А. Кузьменко    1355
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4   2683
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4  2764
 Паром
 (Я люблю тебе!)
А. Кузьменко / Скрябін     1451
 Пающіє труси А. Кузьменко / А. Кузьменко     2915
 Пів-року зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    1446
 Плани А. Кузьменко / А. Кузьменко    1438
 Повінь
 (Скрябін, Т. Повалій, О. Пономарьов, Тартак, Т. Чубай...)
А. Кузьменко / А. Кузьменко     7012
 Порш пана мера А. Кузьменко / Скрябін    10753
 Примітивні А. Кузьменко / А. Кузьменко     1027
 Притулися А. Кузьменко / А. Кузьменко     1697
 Про Любов? А. Кузьменко /  3  3731
 Прогноз погоди А. Кузьменко / Скрябін +  4400
 Просто Ми А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  2929
 Протилежні А. Кузьменко / Скрябін     1558
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  35040
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  4033
 Радіо любов А. Кузьменко / Скрябін    3512
 Разом ми А. Штурма / А. Кузьменко    970
 Руїна А. Кузьменко / Скрябін    31405
 Руки медузи А. Кузьменко / А. Кузьменко    1783
 Світ без очей А. Кузьменко / А. Кузьменко     769
 Секс А. Кузьменко / С. Гера    2634
 Сінтіпоп А. Кузьменко / Скрябін     254
 Скажи мені А. Кузьменко, О. Ксенофонтов / Руслана    4146
 Сліди А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  6350
 Соло А. Кузьменко / А. Кузьменко    7408
 Сонце замість шапки А. Кузьменко / Скрябін    680
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  701369
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   25135
 Старі фотографії ** А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано 4   3610
 Стриптиз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1572
 Сука-війна А. Кузьменко / Скрябін     6302
 Сюзанна А. Кузьменко / А. Кузьменко    3013
 Там, де мене лишили А. Кузьменко, Р. Домішевський / Р. Домішевський, С. Гера    1067
 Танго А. Кузьменко / А. Кузьменко     1405
 Татко хорий Р. Домішевський / А. Кузьменко    1270
 Твiй портрет А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера     722
 Театр А. Кузьменко / А. Кузьменко     1481
 Телефони А. Кузьменко / А. Кузьменко     1254
 Тепла зима А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  7360
 Технофайт А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко    964
 Ти кажеш А. Кузьменко / А. Кузьменко    764
 Ти мені не даєш
 (Ти мені не даєш спокою)
А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано     14546
 Тихо пішов А. Кузьменко / А. Кузьменко    1211
 Тіна, Тіна А. Кузьменко / А. Кузьменко     1026
 То було давно А. Кузьменко / Скрябін     649
 То для нас А. Кузьменко / А. Кузьменко    596
 То є Львів А. Кузьменко / Скрябін    38381
 То моє море А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера     4772
 То мiй голос А. Кузьменко / А. Кузьменко    819
 Той прикрий світ А. Кузьменко / А. Кузьменко    2383
 Тримай її за руку А. Кузьменко / Скрябін    7460
 Троха, як всі А. Кузьменко / А. Кузьменко     778
 Українці А. Кузьменко / Скрябін    8062
 Філіал Китая
 (Бізнесмен)
А. Кузьменко / Скрябін     419
 Фільм А. Кузьменко / А. Кузьменко     974
 Фото Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера не вказано    1398
 Хай буде так, як хочеш ти А. Кузьменко / Скрябін 5   4209
 Хлопці-олігархи А. Кузьменко / А. Кузьменко    11125
 Холодний смак А. Кузьменко / А. Кузьменко     2094
 Хорий спокій А. Кузьменко / А. Кузьменко    1009
 Хотілося весни А. Кузьменко / А. Кузьменко     346
 Хочу бути духами А. Кузьменко / А. Кузьменко     657
 Хочу тебе не загубити А. Кузьменко / Скрябін     3638
 Чекаю ночі А. Кузьменко / Скрябін    2809
 Чим пахне? А. Кузьменко / А. Кузьменко    1599
 Чорнобиль форева А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  9044
 Чуєш біль А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1580
 Шампанські очі А. Кузьменко / А. Кузьменко    56964
 Шкільна любов А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   4741
 Шмата А. Кузьменко / Скрябін 4  22665
 Ще одна пісня про любов А. Кузьменко / А. Кузьменко     7109
 Щось зимно А. Кузьменко / А. Кузьменко +  4794
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1188
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський     335
 Я живу А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський    1111
 Я злий А. Кузьменко / Скрябін    1011
 Я і ти - паралельні світи А. Кузьменко / А. Кузьменко     1491
 Я йшов А. Кузьменко / А. Кузьменко    681
 Я не буду там А. Кузьменко / Classix Nouveaux     757
 Я не тримаю зла А. Кузьменко / А. Кузьменко    9226
 Я твій пасажир А. Кузьменко / А. Кузьменко     1026
 Якби я знав А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   6454
 Ялта А. Кузьменко / А. Кузьменко    49998
 Don't worry А. Кузьменко / Скрябін    2471
 Education А. Кузьменко / А. Кузьменко    1244
 In your eyes
 (В очах)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    934
 Japan TV А. Кузьменко / А. Кузьменко     1328
 L'amour Attack А. Кузьменко / А. Кузьменко    1089
 L.V. А. Кузьменко / А. Кузьменко    1033
 Train А. Кузьменко / А. Кузьменко    2517
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  10.05.2005
Відредаґовано: 02.02.2015
Переглядів: 55053  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
11. Roman (користувач) 03.02.2015 12:31    
✞ ✞ ✞ ВІЧНА ПАМЯТЬ! Нехай Господь простить новопредставленому рабові Божому Андрію всі гріхи і прийми його до вічних обітель! RIP! ✞ ✞ ✞
+1/0

10. Олесь (гість) 31.01.2011 11:06    
Де подівся Кузьма? Створюється вакуум! Потрібно нагадувати про себе чим небуть, поки ми є на Білому світі. Останній раз бачив десь півроку тому на передачі про діабет.
0/0

9. ДІАНА (гість) 23.11.2010 22:07    
Здраствуйте Андрій.Пише вам дівчина,яка навчається у м. Ужгород.Я була на вашому концерті,ви виступали за "Сильну Україну".І саме тоді я зрозуміла.що "зірки"-це звичайні люди,які досягли своєї мети у житті.Я також хочу стати такою.МОЯ МРІЯ-ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАМИ!
0/0

8. Інна (гість) 24.03.2010 18:51    
Кузьма коли ви приїдете у Вінницю з сольним концертом?
0/0

7. Світлана (гість) 05.01.2010 09:27    
Шановний Андрію, якщо має місце хоч якась можливість - відмовтесь від участі у цій ганебній передачі без назви, яка принижує вашу особистість та глядацьку гідність.
Поціновувачка вашого таланту, яка не заперечує існування "COMEDY CLUB", не згадуючи вже про "Прожектор ПерисХилтон".
0/0

6. ромко (гість) 27.12.2009 20:15    
привіт андрій.є велике бажання притягнути наших олігархів і депутатів які скоїли злочини до кримінальної відповідальності.ти та людина яка дуже гарно це все висвітлює у своїх піснях.можливо ми зможем створити команду яка буде це все висвітлювати і боротись за то щоб ці люди були покарані.
0/0

5. Оленка (гість) 19.08.2008 14:34    
Усі його пісні просто супер, я їх обожнюю! Але я ніяк не можу знайти пісню "Шкільна любов" вона дуже подобається мені і усім моїм друзям! Підкажіть де її можна знайти! Дякую.
0/0

4. ЮЛЯ (гість) 07.06.2008 13:52    
ПIСНI ВСI ПРОСТО СУПЕР, ОСОБЛИВО: КОХАНА I ЛЮДИ ЯК КОРАБЛI!
0/0

3. стас (гість) 02.10.2007 22:18    
СИЛЬНО ПОТРІБНА ФОНОГРАМА ПІСНІ СТАРІ ФОТОГРАФІЇ МАЮ СПІВАТИ В ШКОЛІ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ І НЕЗНАЮ ДЕ ВЗЯТИ.
0/0

2. Альона (гість) 25.03.2007 20:04    
"Старі фотографії" - супер, так беруть за душу....
0/0

1. Fedot (гість) 04.04.2006 16:18    
Акорди до "То моє море" - Am, Em, G
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/347.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB