На головну сторінку

Марія БурмакаМарія Бурмака
Нова хвиля

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Ой не квiтни, весно (1990)
  • Маpiя (1992)
  • Лишається надія (1994)
  • Знову люблю (1998)
  • Із янголом на плечі (2001)
  • Ми йдемо! Найкраще (2004)
  • Дитячий Альбом (2011)
  • МІА
  • Саундтреки

Народилась: 16.06.1970
Місце народження: Харків

Біографія

Українська співачка Марія Бурмака народилася 16 червня 1970 року у Харкові (батько – історик, викладає у Харківському університеті). Закінчила музичну школу по класу гітари. Ще під час навчання в музичній школі почала співати українські народні пісні. 1987 р. Марія поступила на філологічний факультет Харківського університету, а вже з наступного року починає писати власні пісні на вірші давніх і сучасних українських поетів О. Олеся та В. Малковича.

1989 р. – Марія Бурмака перемагає на фестивалі співаної поезії "Оберіг" (Луцьк), а на "Червоній руті" отримує другу премію в жанрі авторської пісні. 1990 р. "Кобза" випускає аудіокасети пісень співачки "Ой, не квітни, весно..." (альбом містить пісні Марії на вірші українських поетів "Розстріляного відродження", невідомих українських поетів та народні пісні, зокрема записані нею під час етнографічних експедицій), а восени 1991 р. Марія Бурмака записує на канадській фірмі "Євшан" свій перший (і взагалі перший на Україні) компакт-диск "Марія" (на цьому диску з'явилися перші її пісні в жанрі поп-музики, а саме в стилі "new-age"). Альбом був виданий в Канаді і лише у 1998 р. перевиданий компанією "Нова-рекордс", однойменний магнітоальбом побачив світ раніше в 1995 р. завдяки компанії "Гарба". Того ж 1991 р. Марія переїжджає до Києва і з осені 1992 р. працює з композитором-аранжувальником Миколою Павловим, який записує всі її пісні на власній студії "Мік-с". Тандем Бурмака – Павлов не знає невдач і встановлює своєрідний рекорд в хіт-параді "12 мінус 2" – чотири перемоги протягом року (пісні "Лишається надія", "Заради одного слова", "Ходить сон", "Я люблю твої кроки").

Восени 1994 р. Марія Бурмака презентує свій другий компакт-диск "Лишається надія". Пісня "Лишається надія" на довгий час стала своєрідною візитівкою Марії, а пісня "Ми йдемо" в різний час ставала саундтреком різних політичних подій. Згодом співачка захоплюється культурологією і стає ведучою телепрограм "Кон", "Рейтинг", "Хто там", "Чайник" (на СТБ), "Створи себе" (на УТ–1 і каналі Київ), "Досягти мети".

Навесні 1996 р. "Гарба" перевидала на касеті альбом "Марія". Черговий альбом Марії Бурмаки "Знову люблю", записаний на студії "Аркадія", з'явився на світ восени 1997 р. (він разюче відрізнявся від усієї музичної продукції України, перш за все своїм звучанням, що його журналісти захоплено називали і етномузикою і українською готикою). Особливою була і презентація цього альбому: своїх найближчих друзів і представників засобів масової інформації Марія запросила до залу іконопису 17-18 ст. Національного художнього музею, де дала акустичний камерний концерт. На концерті були представлені пісні альбому, виконані тільки під гітару. За свідченнями очевидців, це була безпрецедентна акція, яка викликала згодом величезний резонанс. На подібний експеримент дотепер не наважувався ніхто з українських виконавців. Той концерт показав найширший діапазон її концертних можливостей і підтвердив, що її виступи, як перед багатотисячною аудиторією, так і камерні виступи з акустичною гітарою однакові за своєю емоційною силою.

На початку 1998 р. "Нова рекордс" перевидає всі три альбоми співачки. У серпні 1998 р. Марія Бурмака нагороджена званням Заслуженої артистки України. Навесні 2000 р. співачка починає збирати музикантів для створення власної групи: починаються репетиції, склад оновлюється декілька разів, керівником групи і саунд-продюсером стає бас-гітарист – Юрій Пилип – і власне разом з ним приходиться нове звучання пісень Марії. Того ж 2000 р. співачка вступила до аспірантури Київського Державного Університету, Інституту журналістики (у квітні 2004 р. Марія захищає кандидатську дисертацію на тему "Технологія створення ток-шоу в українському телебаченні 1993 р. – 2003 р.").

У червні 2001 р. світ побачив альбом "МІА" (псевдонім Марії Бурмаки в Інтернеті). Альбом записувався Іваном Шевчуком на студії Олександра Пономарьова "З ранку до ночі". До нього увійшло 12 пісень – 12 драматичних історій, написаних Марією, правдивих у своїй щирості. Згодом, на при кінці 2001р. Марія Бурмака випустила альбом "Із янголом на плечі" (спеціальне різдвяне видання).

2 листопада 2002 р. у Києві відбувся сольний концерт співачки під назвою "МIA" (згодом у 2003 р. був випущений диск із записом цього концерту під назвою "Марія Бурмака LIVE").

У вересні 2003 р. в рамках року культури Росії в Україну, Марія взяла участь у творчому десанті в Тюменській області (Росія), а також у церемонії відкриття в Сургуті Українського культурного центру. Протягом 15 – 26 жовтня 2003 р. відбувся концертний тур "МIA" Марії Бурмаки по 10 містах України.

Березень 2004 р. – проводилися зйомки відеокліпу на пісню "Не бійся жити", присвячену проблемам людей, що живуть в умовах ВІЛ/СНІД. Пісня стала неофіційним гімном "Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД". 23 червня 2004 р. у київському салоні "Дежавю" відбулась презентація альбому "Марія Бурмака №9". 31 липня 2004 р. в київському клубі "Store 205" в рамках нової пісенної програми співачка представила свій, тепер вже постійний, ансамбль у складі: Юрій Пилип – бас-гітара, Олексій Барінов – гітара, Сергій Макаркін – клавішні, Олександр Бабічев – барабани, Андрій Морозов – перкусія. Під час Помаранчевої революції Марія Бурмака стала душею і серцем Майдану. На цій хвилі у грудні 2004 р. співачка випускає свій десятий альбом "Ми йдемо! Найкраще" (збірка вибраних пісень з 10 альбомів – 15-ти років творчої діяльності).

Протягом 2005 р. Марія Бурмака записала кілька англомовних версій своїх пісень і зняла нові кліпи, дала благодійні концерти в Північній Америці (кошти, зібрані під час виступів були передані фонду "Приятелі дітей"), виступала на найбільшому українському фестивалі в США "Верховина" та фестивалі "Лемківська ватра" (Польща). Марія була запрошена прочитати лекцією для професорського клубу Колумбійського Університету (Нью Йорк). Того ж року співачка бере активну участь у соціальній акції "Не продавайся".

2006 р. співачка бере активну участь у благодійних акціях "ВІЛ/СНІД Альянсу" та "Мережі людей, що живуть з ВІЛ". 2007 р. Марію Бурмаку нагороджено Орденом княгині Ольги III ступеня. Того ж року видано колекцію MP3 на двох дисках "Всі альбоми Марії Бурмаки".

2008 р. світ побачило CD "Саундтреки". Того року Марію удостоїли титулу "Почесна Харків'янка". А згодом вона виступає перед українськими миротворцями у Косово. 2009 р. Марія Бурмака удостоєна почесного звання "Народна артистка України".

Марія Бурмака одружена з Дмитром Небесійчуком, підприємцем з Івано-Франківська, який на довгі роки стає менеджером і продюсером співачки. Виховують донечку Яринку.

Для співачки Марії Бурмаки улюбленими є: групи - "Deep Forest", "Чорні черешні", "Кому Вниз"; виконавці - Стінг, Бьйорк, Ерік Клептон; альбом - "Bohemia" ("Deep Forest"), всі речі Стінга, "Unplugged" (Еріка Клептона); власна пісня - "Розлюби", "Ангел-охоронець"; міста - Харків (бо рідне), Прага (бо фантастичне), Монреаль (бо красиве), Париж (бо навіває спогади); казки Андерсена; колір – зелений; пора року - весна, особливо квітень; їжа - гриби, креветки, сир; автомобіль - "Пежо-605"; стиль одягу - елегантно-екстравагантний, зручний; спосіб відпочинку - спокій, тиша, самота; хобі - лузати насіння; заповітна мрія - завжди займатися тим, чим хочеться!

Без перебільшення можна сказати, Марія Бурмака – явище на сучасній українській пісенній сцені, найяскравіший представник нового пісенного жанру, який по-українськи називається "спiвана поезiя". Взагалі її мистецтво досить складно помістити в рамки будь-яких академічних назв. Вона сама свою творчість називає просто – щирим. Її поезія, як ковток чистої джерельної води, дає заряд позитивної енергії, відновлює душевну рівновагу і не може залишити байдужим слухача, налаштованого на сприйняття істинної краси.
Сторінки в інтернеті:
  • Марія Бурмака - офіційна сторінка
  • http://www.marianet.tk/
  • http://maria.sarov.info/

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 А в Івана (народна пісня) не вказано   1992 10720
 Ангел-охоронець М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 5   6182
 Арешт ** Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Саундтреки     1867
 Бабуся
 (вірш під ялинку)
Н. Забіла / М. Бурмака Дитячий Альбом    2011 8648
 Батьківщині Богдан-Ігор Антонич / М. Бурмака Маpiя   1992 3670
 В зелену суботу В. Чумак / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 784
 В ярмах туги М. Філянський / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 444
 Вербовая дощечка (народна пісня) Лишається надія   1994 3627
 Верни до мене, пам’яте моя В. Стус / М. Бурмака Маpiя  1992 2458
 Веснянка (народна пісня) Ой не квiтни, весно   1990 5729
 Вибирай М. Бурмака / С. Круценко    4136
 Відлітає печаль М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     1177
 Він вночі прилетить Яків Савченко / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 576
 Він іде по воді
 (присвята Героям Майдану)
М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    1779
 Вітер О. Олесь / М. Бурмака Маpiя   1992 1341
 Волохатий павучок М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    35
 Вороне чорний Б. Лепкий / М. Бурмака Ой не квiтни, весно  1990 1062
 Все починається, коли М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    2014
 Де всі квіти, розкажи
 (українська версія пісні "Where have all the flowers gone")
 не вказано     1133
 Де ти тепер М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 5   2905
 Де ти тепер * М. Бурмака / М. Бурмака не вказано +   2117
 Діти світла М. Бурмака / Гайтана    10992
 Досить з мене цих революцій М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 3  2359
 Дотиком крила М. Бурмака / М. Павлів Лишається надія   1994 873
 Дощ А. Кичинський / М. Бурмака не вказано 5   3869
 Єдиного слова заради М. Бурмака / М. Бурмака не вказано +   2184
 Жовтий пісок П. Филипович / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 506
 З вірою у серці
 (українська версія пісні "We shall overcome")
 не вказано     1108
 З Днем народження, сонце М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    20109
 За мить до поцілунку М. Бурмака / М. Бурмака    2868
 Забудь М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     1038
 Забути все М. Бурмака / М. Бурмака МІА   2002 2287
 Зелена шапочка М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    30
 Знову люблю М. Бурмака / М. Бурмака Знову люблю   1998 757
 І день мине О. Пахльовська / М. Бурмака Лишається надія   1994 1356
 І прийде весна М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    605
 І якщо колись М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     1792
 Іти ще довго М. Йогансен / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 497
 Їй холодно / М. Бурмака не вказано 5   2668
 Йшла Маруся (народна пісня) Ой не квiтни, весно   1990 722
 Козак від'їзджає (народна пісня) Ой не квiтни, весно 4   1990 2959
 Коли б ми плакати могли О. Олесь / М. Бурмака Маpiя  1992 1764
 Колискова
 (Коли, коли, коли Сонко...)
Олесь Гончар / М. Бурмака Маpiя   1992 3138
 Колискова
 (Спала природа під ковдрою білою...)
О. Олесь / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 4112
 Коник Сірячок Н. Забіла / М. Бурмака Дитячий Альбом   2011 2239
 Лети М. Бурмака / М. Бурмака МІА   2002 1789
 Листопад М. Бурмака / М. Бурмака МІА   2002 2265
 Лишається надія М. Бурмака / М. Бурмака Лишається надія   1994 793
 Літня пісня Наше радіо / Наше радіо Саундтреки     2183
 Магія трав М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     2861
 Мандри А. Малишко / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 2561
 Марієчко, пані
 (Колядка стародавня)
(народна пісня) Ой не квiтни, весно   1990 673
 Ми всі діти українські А. М'ястківський / М. Бурмака Дитячий Альбом   2011 11993
 Ми йдемо М. Бурмака, М. Павлiв / М. Бурмака, М. Павлiв не вказано 5   11090
 Миша Євгенія Чупріна / Shopping Hour Дитячий Альбом   2011 2093
 Місто ангелів М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 4   8185
 Місяцю рогоженьку (народна пісня) Із янголом на плечі   2001 728
 Можеш далі казати М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     684
 Можна бути песиком М. Бурмака / М. Бурмака Дитячий Альбом   2011 2789
 На Лисій горі В. Стус / М. Бурмака    34
 Напівдорозі із раю М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    1657
 Не бійся жити М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 4   11039
 Не забувається М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    5032
 Не зникай М. Бурмака / М. Бурмака Лишається надія   1994 596
 Не поспішай, душа моя Сава Голованівський / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 589
 Не тому М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     1617
 Некопані криниці В. Верховень / М. Бурмака Маpiя   1992 574
 Нехай М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 5   1853
 Ніхто із нас М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     1673
 Новий рік Н. Забіла / М. Бурмака Дитячий Альбом   2011 5213
 Новорічні сни М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    20874
 Ой в ліску
 (Колядка стародавня)
(народна пісня) Ой не квiтни, весно   1990 1142
 Ой гула, гула крутая гора
 (Щедрівка стародавня)
(народна пісня) Із янголом на плечі  2001 3273
 Ой не квітни, весно О. Олесь / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 1855
 Ой повішу колисочку (народна пісня) Маpiя   1992 2195
 Ой поїхав в Московщину (народна пісня) Маpiя   1992 1064
 Ой, ти, коте Марку (народна пісня) Дитячий Альбом   2011 2188
 Ой у полі при дорозі
 (Щедрівка стародавня)
(народна пісня) Із янголом на плечі   2001 3426
 Ой учора із Вечора пасла Маланка Два Качура
 (Щедровечірні забави: Маланки-Васильки)
(народна пісня) не вказано      57465
 Пам’яти тридцяти
 (Присвячено Героям Крут)
П. Тичина / М. Бурмака не вказано 5  11645
 Писанка К. Перелісна / М. Бурмака Дитячий Альбом   2011 43165
 Під облачком Семан Мадзелян / Я. Трохановскій не вказано 4     50707
 По Різдві І. Малкович / М. Бурмака Знову люблю   1998 1849
 Повернись живим! М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    50
 Повернутись назад М. Бурмака / М. Бурмака Знову люблю   1998 592
 Повертаюсь М. Бурмака / Джош Філіпс     3328
 Подарунок М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    1243
 Поміж нами М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     1730
 Попрощатись не зуміли М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     890
 Поранена в серце М. Бурмака / М. Бурмака Саундтреки     1300
 Поцілуй мене на прощання М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    3120
 Пробач М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     2839
 Пробудіться, орли сизі В. Чумак / М. Бурмака не вказано     664
 Пролітала стрілою М. Бурмака / М. Бурмака не вказано +   1750
 Прочитай мої слова по губах М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    1234
 Пiвденного вiтру обличчя О. Пахльовська / М. Бурмака не вказано     2384
 Пiвденного вiтру обличчя * О. Пахльовська / М. Бурмака не вказано 4   2127
 Радіохвилі М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     1393
 Ранньою зорею (народна пісня) Ой не квiтни, весно   1990 604
 Рекрутська (народна пісня) Маpiя   1992 856
 Рибка М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    608
 Різдвяна О. Стефанович / М. Бурмака Із янголом на плечі   2001 4757
 Річка-невеличка Н. Забіла / М. Бурмака Дитячий Альбом  2011 4775
 Розлюби Б.Чiп / М. Бурмака не вказано 5  5349
 Скло М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    5692
 Сніг в гаю О. Олесь / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 1543
 Сонце на обрії О. Олесь / М. Бурмака Маpiя   1992 913
 Сонцем, небом, дощем М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 4   9133
 Страдальна мати Богдан-Ігор Антонич / М. Бурмака Маpiя   1992 2481
 Там на горі, на Маківці  не вказано 5   16111
 Танцюй! М. Бурмака, Gypsy Lyre / М. Бурмака, Gypsy Lyre не вказано    802
 Ти М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    2074
 Ти зустрінеш її М. Бурмака / М. Бурмака Саундтреки     1054
 Тиждень Марійка Підгірянка / С. Козак Дитячий Альбом   2011 3812
 Тиха вода, pання pоса  не вказано 5   1731
 Тихо тихо Дунай Воду несе (2)
 (Пара — любощі)
(народна пісня) не вказано      3310
 Тихо цокає годинник М. Бурмака / М. Бурмака МІА   2002 1926
 Тільки мовчи М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     1273
 Той той М. Бурмака / М. Бурмака     1684
 Той, той М. Бурмака / М. Бурмака     1107
 Троянди й виноград М. Рильський / М. Бурмака    43
 Україна. Травень. 1861 рік. Шевченкові В. Бойко / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 736
 Фрізбі М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    302
 Хлопчик Помагай П. Воронько / М. Бурмака Дитячий Альбом   2011 7101
 Ходить сон М. Бурмака / М. Бурмака не вказано +   1916
 Хранителі надії
 (до 20-річчя Незалежності України)
М. Бурмака / Таня Ша не вказано    993
 Христос родився П. Карманський / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 1479
 Хто так тихо прийшов В. Чумак / М. Бурмака Маpiя  1992 546
 Хто я така є М. Бурмака / М. Бурмака не вказано +   4312
 Хтось близький приснився О. Олесь / М. Бурмака Маpiя   1992 965
 Хтось з дитям удвох
 (сучасна колядка)
І. Малкович / М. Бурмака Із янголом на плечі  2001 5950
 Це не тільки шоколад М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 5   3723
 Чому М. Бурмака, Яринка / М. Бурмака не вказано     1263
 Чорнi черешнi С. Пушик / народна МІА 52002 9664
 Чуєш, зібралися знов М. Фiлянський / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 470
 Ще в полон не брали тоді Є. Плужник / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 720
 Я люблю твої кроки О. Пахльовська / М. Бурмака не вказано 5   3564
 Я сама М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    2532
 Я усміхнусь тобі О. Пахльовська / М. Бурмака Маpiя   1992 2454
 Якби ми... М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    681
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Примітки:

Аудіо (mp3): http://www.burmaka.kiev.ua/music.htm

Дані ввів: Гетьман  16.08.2003
Відредаґовано: 09.10.2010
Переглядів: 53218  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
25. Ilrandir (член клубу) 15.04.2011 18:42    
Андрій, якщо вам досі цікаво, пісня називається "Під облачком", є у альбомах "Лишається надія" і "Саундтреки".
0/0

24. YUandLIA (гість) 05.10.2009 21:36    
напишіть будь таска табулатуру до пісні Школолад і Той той.. буду дуже вдячна=)))
-1/0

23. Андрій (гість) 12.08.2009 22:55    
Привіт.підкажіть, як називається пісня і звідки скачати. в приспіві є слова - мила моя, що то буде з нами?
0/0

22. Аліна (гість) 01.09.2008 13:24    
привіт всім!скажіть де можна закачати пісню Марії Бурмаки "І якщо колись"
0/0

21. Оленка (гість) 20.06.2008 22:02    
Всім привіт! От знайшла блог Марії Бурмаки, може комусь згодиться поспілкуватися з нею! http://blog.meta.ua/~maria_burmaka/
0/0

20. Діанка)) (гість) 26.05.2008 19:01    
Всім привітики)) підскажіть де можна закачати фонограму без слів пісні "пробач" або інших пісень!!! Дякую))чмаФФ
0/0

19. Ліса Аліса (гість) 20.10.2006 21:36    
Мені дуже подобається цей сайт я від нього просто в захваті!Я обожнюю Марійку Бурмаку!11111
0/0

18. іра (гість) 07.10.2006 21:33    
А де можна безкоштовно закачати пісні моєї улюбленої співачки Марії Бурмаки?
+1/0

17. Роман (гість) 17.03.2006 17:49    
Будьте добрі - напишіть хтось табулатуру до пісні "Це не тільки шоколад"
0/0

16. Ilrandir (член клубу) 02.07.2005 13:12    
Ще одне. Виправте будь-ласка День Народження Марійки на 16.06. Давно хотів сказати.
0/0

15. Ilrandir (член клубу) 13.06.2005 04:42    
Дві речі дивують. По-перше навіщо писати пісні без акордів - вони ж майже усі є на строрінці Марії (http://burmaka.kiev.ua). То або усі їх сюди викласти, або тільки ті, яких нема на її сайті. І друге. Я кидав акорди до Міста Ангелів - щось я їх не бачу.. Що, такими паганими здались? Адміністраторе?...
0/0

14. Аня (гість) 09.06.2005 20:14    
Я обожнюю свою країну,її співачку Марійку.
P.S.Доречі,ця симпатія не така давня
0/0

13. mozol (гість) 20.05.2005 12:43    
залиште будь-ласка акорди "скло" і "той,той". Наперед дякую
0/0

12. Катя Z. (гість) 25.03.2005 15:38    
Поділіться,будь ласка, акордами до пісні "Скло"
0/0

11. Дмитро (гість) 23.03.2005 19:20    
У свою чергу не можу не скористатись нагодою запросити і сюди:
http://maria.sarov.info
0/0

10. ww (гість) 20.01.2005 23:59    
в твоей душе есть правда и она победила
0/0

9. Hopeful (гість) 08.01.2005 20:32    
Мишко35, дякую за посилання на пісні Марічки!!!
Марічка - просто супер!!! Справжня українська співачка і дівчина!
0/0

8. Жека (гість) 31.12.2004 13:13    
Марійка твої пісні просто супер
0/0

7. Мишко35 (користувач) 08.12.2004 00:07    
По цим адресам можна закачати кілька нових пісень
Марія Бурмака - Не бійся
http://www.burmaka.kiev.ua/music/2003/nebijsya.mp3
Марія Бурмака - Нехай
http://www.burmaka.kiev.ua/music/new/Nehaj_-_New_-_Maria%20Burmaka.mp3
Марія Бурмака - Поміж нами
http://www.burmaka.kiev.ua/music/new/Pomizh_namy_-_New_-_Maria_Burmaka.mp3
Марія Бурмака - Той-Той
http://www.burmaka.kiev.ua/music/2003/tojtoj.mp3
+1/0

6. Misha (гість) 06.12.2004 16:02    
Ось тут є трошки тексту пісень Марійки!
http://www.ukrmusic.com.ua/ukr/album.php?id=376
0/0

5. bohdanko (модератор) 17.06.2004 10:09    
Спробую написати листа на сайт Марійки - може, щось із того й буде Хоча, переважно виконавці не діляться своїми наробками - з причин об’єктивних.
0/0

4. ANT (гість) 16.04.2004 01:17    
дуже професійно зроблений сайт...
...клас!

http://burmaka.kiev.ua
0/0

3. webmaster (модератор) 14.04.2004 16:35    
так, це було би чудово!
0/0

2. Yevhen Shulha (гість) 14.04.2004 09:29    
Давно мрію взяти всі пальцаті акорди в її гітариста Якщо є така можливість, Остапе, з мене кілометр пива.
0/0

1. ostapkr (гість) 13.04.2004 14:19    
хлопці, а може попросити Марійку Бурмаку дати слова її найпопулярніших пісень разом з акордами сюди?
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/138.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB