На головну сторінку
Дізнатися більше

Марія БурмакаМарія Бурмака
Нова хвиля

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Ой не квiтни, весно (1990)
  • Маpiя (1992)
  • Лишається надія (1994)
  • Знову люблю (1998)
  • Із янголом на плечі (2001)
  • Ми йдемо! Найкраще (2004)
  • Дитячий Альбом (2011)
  • МІА
  • Саундтреки

Народилась: 16.06.1970
Місце народження: Харків

Біографія

Українська співачка Марія Бурмака народилася 16 червня 1970 року у Харкові (батько – історик, викладає у Харківському університеті). Закінчила музичну школу по класу гітари. Ще під час навчання в музичній школі почала співати українські народні пісні. 1987 р. Марія поступила на філологічний факультет Харківського університету, а вже з наступного року починає писати власні пісні на вірші давніх і сучасних українських поетів О. Олеся та В. Малковича.

1989 р. – Марія Бурмака перемагає на фестивалі співаної поезії "Оберіг" (Луцьк), а на "Червоній руті" отримує другу премію в жанрі авторської пісні. 1990 р. "Кобза" випускає аудіокасети пісень співачки "Ой, не квітни, весно..." (альбом містить пісні Марії на вірші українських поетів "Розстріляного відродження", невідомих українських поетів та народні пісні, зокрема записані нею під час етнографічних експедицій), а восени 1991 р. Марія Бурмака записує на канадській фірмі "Євшан" свій перший (і взагалі перший на Україні) компакт-диск "Марія" (на цьому диску з'явилися перші її пісні в жанрі поп-музики, а саме в стилі "new-age"). Альбом був виданий в Канаді і лише у 1998 р. перевиданий компанією "Нова-рекордс", однойменний магнітоальбом побачив світ раніше в 1995 р. завдяки компанії "Гарба". Того ж 1991 р. Марія переїжджає до Києва і з осені 1992 р. працює з композитором-аранжувальником Миколою Павловим, який записує всі її пісні на власній студії "Мік-с". Тандем Бурмака – Павлов не знає невдач і встановлює своєрідний рекорд в хіт-параді "12 мінус 2" – чотири перемоги протягом року (пісні "Лишається надія", "Заради одного слова", "Ходить сон", "Я люблю твої кроки").

Восени 1994 р. Марія Бурмака презентує свій другий компакт-диск "Лишається надія". Пісня "Лишається надія" на довгий час стала своєрідною візитівкою Марії, а пісня "Ми йдемо" в різний час ставала саундтреком різних політичних подій. Згодом співачка захоплюється культурологією і стає ведучою телепрограм "Кон", "Рейтинг", "Хто там", "Чайник" (на СТБ), "Створи себе" (на УТ–1 і каналі Київ), "Досягти мети".

Навесні 1996 р. "Гарба" перевидала на касеті альбом "Марія". Черговий альбом Марії Бурмаки "Знову люблю", записаний на студії "Аркадія", з'явився на світ восени 1997 р. (він разюче відрізнявся від усієї музичної продукції України, перш за все своїм звучанням, що його журналісти захоплено називали і етномузикою і українською готикою). Особливою була і презентація цього альбому: своїх найближчих друзів і представників засобів масової інформації Марія запросила до залу іконопису 17-18 ст. Національного художнього музею, де дала акустичний камерний концерт. На концерті були представлені пісні альбому, виконані тільки під гітару. За свідченнями очевидців, це була безпрецедентна акція, яка викликала згодом величезний резонанс. На подібний експеримент дотепер не наважувався ніхто з українських виконавців. Той концерт показав найширший діапазон її концертних можливостей і підтвердив, що її виступи, як перед багатотисячною аудиторією, так і камерні виступи з акустичною гітарою однакові за своєю емоційною силою.

На початку 1998 р. "Нова рекордс" перевидає всі три альбоми співачки. У серпні 1998 р. Марія Бурмака нагороджена званням Заслуженої артистки України. Навесні 2000 р. співачка починає збирати музикантів для створення власної групи: починаються репетиції, склад оновлюється декілька разів, керівником групи і саунд-продюсером стає бас-гітарист – Юрій Пилип – і власне разом з ним приходиться нове звучання пісень Марії. Того ж 2000 р. співачка вступила до аспірантури Київського Державного Університету, Інституту журналістики (у квітні 2004 р. Марія захищає кандидатську дисертацію на тему "Технологія створення ток-шоу в українському телебаченні 1993 р. – 2003 р.").

У червні 2001 р. світ побачив альбом "МІА" (псевдонім Марії Бурмаки в Інтернеті). Альбом записувався Іваном Шевчуком на студії Олександра Пономарьова "З ранку до ночі". До нього увійшло 12 пісень – 12 драматичних історій, написаних Марією, правдивих у своїй щирості. Згодом, на при кінці 2001р. Марія Бурмака випустила альбом "Із янголом на плечі" (спеціальне різдвяне видання).

2 листопада 2002 р. у Києві відбувся сольний концерт співачки під назвою "МIA" (згодом у 2003 р. був випущений диск із записом цього концерту під назвою "Марія Бурмака LIVE").

У вересні 2003 р. в рамках року культури Росії в Україну, Марія взяла участь у творчому десанті в Тюменській області (Росія), а також у церемонії відкриття в Сургуті Українського культурного центру. Протягом 15 – 26 жовтня 2003 р. відбувся концертний тур "МIA" Марії Бурмаки по 10 містах України.

Березень 2004 р. – проводилися зйомки відеокліпу на пісню "Не бійся жити", присвячену проблемам людей, що живуть в умовах ВІЛ/СНІД. Пісня стала неофіційним гімном "Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД". 23 червня 2004 р. у київському салоні "Дежавю" відбулась презентація альбому "Марія Бурмака №9". 31 липня 2004 р. в київському клубі "Store 205" в рамках нової пісенної програми співачка представила свій, тепер вже постійний, ансамбль у складі: Юрій Пилип – бас-гітара, Олексій Барінов – гітара, Сергій Макаркін – клавішні, Олександр Бабічев – барабани, Андрій Морозов – перкусія. Під час Помаранчевої революції Марія Бурмака стала душею і серцем Майдану. На цій хвилі у грудні 2004 р. співачка випускає свій десятий альбом "Ми йдемо! Найкраще" (збірка вибраних пісень з 10 альбомів – 15-ти років творчої діяльності).

Протягом 2005 р. Марія Бурмака записала кілька англомовних версій своїх пісень і зняла нові кліпи, дала благодійні концерти в Північній Америці (кошти, зібрані під час виступів були передані фонду "Приятелі дітей"), виступала на найбільшому українському фестивалі в США "Верховина" та фестивалі "Лемківська ватра" (Польща). Марія була запрошена прочитати лекцією для професорського клубу Колумбійського Університету (Нью Йорк). Того ж року співачка бере активну участь у соціальній акції "Не продавайся".

2006 р. співачка бере активну участь у благодійних акціях "ВІЛ/СНІД Альянсу" та "Мережі людей, що живуть з ВІЛ". 2007 р. Марію Бурмаку нагороджено Орденом княгині Ольги III ступеня. Того ж року видано колекцію MP3 на двох дисках "Всі альбоми Марії Бурмаки".

2008 р. світ побачило CD "Саундтреки". Того року Марію удостоїли титулу "Почесна Харків'янка". А згодом вона виступає перед українськими миротворцями у Косово. 2009 р. Марія Бурмака удостоєна почесного звання "Народна артистка України".

Марія Бурмака одружена з Дмитром Небесійчуком, підприємцем з Івано-Франківська, який на довгі роки стає менеджером і продюсером співачки. Виховують донечку Яринку.

Для співачки Марії Бурмаки улюбленими є: групи - "Deep Forest", "Чорні черешні", "Кому Вниз"; виконавці - Стінг, Бьйорк, Ерік Клептон; альбом - "Bohemia" ("Deep Forest"), всі речі Стінга, "Unplugged" (Еріка Клептона); власна пісня - "Розлюби", "Ангел-охоронець"; міста - Харків (бо рідне), Прага (бо фантастичне), Монреаль (бо красиве), Париж (бо навіває спогади); казки Андерсена; колір – зелений; пора року - весна, особливо квітень; їжа - гриби, креветки, сир; автомобіль - "Пежо-605"; стиль одягу - елегантно-екстравагантний, зручний; спосіб відпочинку - спокій, тиша, самота; хобі - лузати насіння; заповітна мрія - завжди займатися тим, чим хочеться!

Без перебільшення можна сказати, Марія Бурмака – явище на сучасній українській пісенній сцені, найяскравіший представник нового пісенного жанру, який по-українськи називається "спiвана поезiя". Взагалі її мистецтво досить складно помістити в рамки будь-яких академічних назв. Вона сама свою творчість називає просто – щирим. Її поезія, як ковток чистої джерельної води, дає заряд позитивної енергії, відновлює душевну рівновагу і не може залишити байдужим слухача, налаштованого на сприйняття істинної краси.
Сторінки в інтернеті:
  • Марія Бурмака - офіційна сторінка
  • http://www.marianet.tk/
  • http://maria.sarov.info/

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 А в Івана (народна пісня) не вказано   1992 11180
 Ангел-охоронець М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 5   7097
 Арешт ** Танок на майдані Конго / Танок на майдані Конго Саундтреки     2135
 Бабуся
 (вірш під ялинку)
Н. Забіла / М. Бурмака Дитячий Альбом    2011 9194
 Батьківщині Богдан-Ігор Антонич / М. Бурмака Маpiя   1992 3858
 В зелену суботу В. Чумак / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 973
 В ярмах туги М. Філянський / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 713
 Вербовая дощечка (народна пісня) Лишається надія   1994 4235
 Верни до мене, пам’яте моя В. Стус / М. Бурмака Маpiя  1992 2786
 Веснянка (народна пісня) Ой не квiтни, весно   1990 5960
 Вибирай М. Бурмака / С. Круценко    4381
 Відлітає печаль М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     1409
 Він вночі прилетить Яків Савченко / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 949
 Він іде по воді
 (присвята Героям Майдану)
М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    2042
 Вітер О. Олесь / М. Бурмака Маpiя   1992 1576
 Волохатий павучок М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    1720
 Вороне чорний Б. Лепкий / М. Бурмака Ой не квiтни, весно  1990 1264
 Все починається, коли М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    2343
 Де всі квіти, розкажи
 (українська версія пісні "Where have all the flowers gone")
 не вказано     1600
 Де ти тепер М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 5   3226
 Де ти тепер * М. Бурмака / М. Бурмака не вказано +   2209
 Діти світла М. Бурмака / Гайтана    12589
 Досить з мене цих революцій М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 3  2576
 Дотиком крила М. Бурмака / М. Павлів Лишається надія   1994 1230
 Дощ А. Кичинський / М. Бурмака не вказано 5  4239
 Єдиного слова заради М. Бурмака / М. Бурмака не вказано +  2354
 Жовтий пісок П. Филипович / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 810
 З вірою у серці
 (українська версія пісні "We shall overcome")
 не вказано     1969
 З Днем народження, сонце М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    25152
 За мить до поцілунку М. Бурмака / М. Бурмака    3129
 Забудь М. Бурмака / М. Бурмака не вказано +  1255
 Забути все М. Бурмака / М. Бурмака МІА   2002 2548
 Зелена шапочка М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    391
 Знову люблю М. Бурмака / М. Бурмака Знову люблю   1998 942
 І день мине О. Пахльовська / М. Бурмака Лишається надія   1994 1935
 І прийде весна М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    1128
 І якщо колись М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     2039
 Іти ще довго М. Йогансен / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 670
 Їй холодно / М. Бурмака не вказано 5   2904
 Йшла Маруся (народна пісня) Ой не квiтни, весно   1990 889
 Козак від'їзджає (народна пісня) Ой не квiтни, весно 4   1990 3502
 Коли б ми плакати могли О. Олесь / М. Бурмака Маpiя  1992 2115
 Колискова
 (Коли, коли, коли Сонко...)
Олесь Гончар / М. Бурмака Маpiя   1992 3476
 Колискова
 (Спала природа під ковдрою білою...)
О. Олесь / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 4501
 Коник Сірячок Н. Забіла / М. Бурмака Дитячий Альбом   2011 3135
 Кохання сталь
 (присвята історії кохання Валерії Каприленко та Андрія Суботіна)
М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    447
 Лети М. Бурмака / М. Бурмака МІА   2002 2026
 Листопад М. Бурмака / М. Бурмака МІА   2002 2439
 Лишається надія М. Бурмака / М. Бурмака Лишається надія   1994 1049
 Літня пісня Наше радіо / Наше радіо Саундтреки     2818
 Магія трав М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     3225
 Мандри А. Малишко / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 2952
 Марієчко, пані
 (Колядка стародавня)
(народна пісня) Ой не квiтни, весно   1990 872
 Ми всі діти українські А. М'ястківський / М. Бурмака Дитячий Альбом   2011 17042
 Ми йдемо М. Бурмака, М. Павлiв / М. Бурмака, М. Павлiв не вказано 5   12996
 Миша Євгенія Чупріна / Shopping Hour Дитячий Альбом   2011 2726
 Місто ангелів М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 4   9639
 Місяцю рогоженьку (народна пісня) Із янголом на плечі   2001 970
 Можеш далі казати М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     873
 Можна бути песиком М. Бурмака / М. Бурмака Дитячий Альбом   2011 3776
 На Лисій горі В. Стус / М. Бурмака    476
 Напівдорозі із раю М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    1861
 Не бійся жити М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 4   12473
 Не забувається М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    5711
 Не зникай М. Бурмака / М. Бурмака Лишається надія   1994 772
 Не поспішай, душа моя Сава Голованівський / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 782
 Не тому М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     2148
 Некопані криниці В. Верховень / М. Бурмака Маpiя   1992 798
 Нехай М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 5   2062
 Ніхто із нас М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     1873
 Новий рік Н. Забіла / М. Бурмака Дитячий Альбом   2011 5469
 Новорічні сни М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    22151
 Ой в ліску
 (Колядка стародавня)
(народна пісня) Ой не квiтни, весно   1990 1329
 Ой гула, гула крутая гора
 (Щедрівка стародавня)
(народна пісня) Із янголом на плечі  2001 4000
 Ой не квітни, весно О. Олесь / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 3286
 Ой повішу колисочку (народна пісня) Маpiя   1992 2869
 Ой поїхав в Московщину (народна пісня) Маpiя   1992 1380
 Ой, ти, коте Марку (народна пісня) Дитячий Альбом   2011 2740
 Ой у полі при дорозі
 (Щедрівка стародавня)
(народна пісня) Із янголом на плечі   2001 4460
 Ой учора із Вечора пасла Маланка Два Качура
 (Щедровечірні забави: Маланки-Васильки)
(народна пісня) не вказано      67991
 Пам’яти тридцяти
 (Присвячено Героям Крут)
П. Тичина / М. Бурмака не вказано 5  13726
 Писанка К. Перелісна / М. Бурмака Дитячий Альбом   2011 53333
 Під облачком Семан Мадзелян / Я. Трохановскій не вказано 4     59583
 По Різдві І. Малкович / М. Бурмака Знову люблю   1998 2323
 Повернись живим! М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    1733
 Повернутись назад М. Бурмака / М. Бурмака Знову люблю   1998 837
 Повертаюсь М. Бурмака / Джош Філіпс     3627
 Подарунок М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    1428
 Поміж нами М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     2346
 Попрощатись не зуміли М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     1038
 Поранена в серце М. Бурмака / М. Бурмака Саундтреки     1509
 Поцілуй мене на прощання М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    3635
 Пробач М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     3287
 Пробудіться, орли сизі В. Чумак / М. Бурмака не вказано     1299
 Пролітала стрілою М. Бурмака / М. Бурмака не вказано +   1895
 Прочитай мої слова по губах М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    1603
 Пiвденного вiтру обличчя О. Пахльовська / М. Бурмака не вказано     2592
 Пiвденного вiтру обличчя * О. Пахльовська / М. Бурмака не вказано 4   2517
 Радіохвилі М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     1675
 Ранньою зорею (народна пісня) Ой не квiтни, весно   1990 867
 Рекрутська (народна пісня) Маpiя   1992 1146
 Рибка М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    746
 Різдвяна О. Стефанович / М. Бурмака Із янголом на плечі   2001 5305
 Річка-невеличка Н. Забіла / М. Бурмака Дитячий Альбом  2011 5743
 Розлюби Б.Чiп / М. Бурмака не вказано 5  6650
 Скло М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    6655
 Сніг в гаю О. Олесь / М. Бурмака Ой не квiтни, весно    1990 3845
 Сонце на обрії О. Олесь / М. Бурмака Маpiя   1992 1108
 Сонцем, небом, дощем М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 4   10518
 Страдальна мати Богдан-Ігор Антонич / М. Бурмака Маpiя   1992 2967
 Сяйво зеленого міста М. Бурмака, Я. Мотуз / І. Балан    786
 Там на горі, на Маківці  не вказано 5   23242
 Танцюй! М. Бурмака, Gypsy Lyre / М. Бурмака, Gypsy Lyre не вказано    1012
 Ти М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    2908
 Ти зустрінеш її М. Бурмака / М. Бурмака Саундтреки     1191
 Тиждень Марійка Підгірянка / С. Козак Дитячий Альбом   2011 4422
 Тиха вода, pання pоса  не вказано 5   2016
 Тихо тихо Дунай Воду несе (2)
 (Пара — любощі)
(народна пісня) не вказано      3642
 Тихо цокає годинник М. Бурмака / М. Бурмака МІА   2002 2198
 Тільки мовчи М. Бурмака / М. Бурмака не вказано     1487
 Той той М. Бурмака / М. Бурмака     1828
 Той, той М. Бурмака / М. Бурмака     1409
 Троянди й виноград М. Рильський / М. Бурмака    346
 Україна. Травень. 1861 рік. Шевченкові В. Бойко / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 917
 Фрізбі М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    430
 Хлопчик Помагай П. Воронько / М. Бурмака Дитячий Альбом   2011 7585
 Ходить сон М. Бурмака / М. Бурмака не вказано +   2082
 Хранителі надії
 (до 20-річчя Незалежності України)
М. Бурмака / Таня Ша не вказано    1185
 Христос родився П. Карманський / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 1677
 Хто так тихо прийшов В. Чумак / М. Бурмака Маpiя  1992 959
 Хто я така є М. Бурмака / М. Бурмака не вказано +   4766
 Хтось близький приснився О. Олесь / М. Бурмака Маpiя   1992 1230
 Хтось з дитям удвох
 (сучасна колядка)
І. Малкович / М. Бурмака Із янголом на плечі  2001 6746
 Це не тільки шоколад М. Бурмака / М. Бурмака не вказано 5   4018
 Чому М. Бурмака, Яринка / М. Бурмака не вказано     1428
 Чорнi черешнi С. Пушик / народна МІА 52002 12625
 Чуєш, зібралися знов М. Фiлянський / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 628
 Ще в полон не брали тоді Є. Плужник / М. Бурмака Ой не квiтни, весно   1990 907
 Я люблю твої кроки О. Пахльовська / М. Бурмака не вказано 5   3958
 Я сама М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    2829
 Я усміхнусь тобі О. Пахльовська / М. Бурмака Маpiя   1992 2890
 Якби ми... М. Бурмака / М. Бурмака не вказано    1058
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Примітки:

Аудіо (mp3): http://www.burmaka.kiev.ua/music.htm

Дані ввів: Гетьман  16.08.2003
Відредаґовано: 09.10.2010
Переглядів: 58257  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
25. Ilrandir (член клубу) 15.04.2011 18:42    
Андрій, якщо вам досі цікаво, пісня називається "Під облачком", є у альбомах "Лишається надія" і "Саундтреки".
0/0

24. YUandLIA (гість) 05.10.2009 21:36    
напишіть будь таска табулатуру до пісні Школолад і Той той.. буду дуже вдячна=)))
-1/0

23. Андрій (гість) 12.08.2009 22:55    
Привіт.підкажіть, як називається пісня і звідки скачати. в приспіві є слова - мила моя, що то буде з нами?
0/0

22. Аліна (гість) 01.09.2008 13:24    
привіт всім!скажіть де можна закачати пісню Марії Бурмаки "І якщо колись"
0/0

21. Оленка (гість) 20.06.2008 22:02    
Всім привіт! От знайшла блог Марії Бурмаки, може комусь згодиться поспілкуватися з нею! http://blog.meta.ua/~maria_burmaka/
0/0

20. Діанка)) (гість) 26.05.2008 19:01    
Всім привітики)) підскажіть де можна закачати фонограму без слів пісні "пробач" або інших пісень!!! Дякую))чмаФФ
0/0

19. Ліса Аліса (гість) 20.10.2006 21:36    
Мені дуже подобається цей сайт я від нього просто в захваті!Я обожнюю Марійку Бурмаку!11111
0/0

18. іра (гість) 07.10.2006 21:33    
А де можна безкоштовно закачати пісні моєї улюбленої співачки Марії Бурмаки?
+1/0

17. Роман (гість) 17.03.2006 17:49    
Будьте добрі - напишіть хтось табулатуру до пісні "Це не тільки шоколад"
0/0

16. Ilrandir (член клубу) 02.07.2005 13:12    
Ще одне. Виправте будь-ласка День Народження Марійки на 16.06. Давно хотів сказати.
0/0

15. Ilrandir (член клубу) 13.06.2005 04:42    
Дві речі дивують. По-перше навіщо писати пісні без акордів - вони ж майже усі є на строрінці Марії (http://burmaka.kiev.ua). То або усі їх сюди викласти, або тільки ті, яких нема на її сайті. І друге. Я кидав акорди до Міста Ангелів - щось я їх не бачу.. Що, такими паганими здались? Адміністраторе?...
0/0

14. Аня (гість) 09.06.2005 20:14    
Я обожнюю свою країну,її співачку Марійку.
P.S.Доречі,ця симпатія не така давня
0/0

13. mozol (гість) 20.05.2005 12:43    
залиште будь-ласка акорди "скло" і "той,той". Наперед дякую
0/0

12. Катя Z. (гість) 25.03.2005 15:38    
Поділіться,будь ласка, акордами до пісні "Скло"
0/0

11. Дмитро (гість) 23.03.2005 19:20    
У свою чергу не можу не скористатись нагодою запросити і сюди:
http://maria.sarov.info
0/0

10. ww (гість) 20.01.2005 23:59    
в твоей душе есть правда и она победила
0/0

9. Hopeful (гість) 08.01.2005 20:32    
Мишко35, дякую за посилання на пісні Марічки!!!
Марічка - просто супер!!! Справжня українська співачка і дівчина!
0/0

8. Жека (гість) 31.12.2004 13:13    
Марійка твої пісні просто супер
0/0

7. Мишко35 (користувач) 08.12.2004 00:07    
По цим адресам можна закачати кілька нових пісень
Марія Бурмака - Не бійся
http://www.burmaka.kiev.ua/music/2003/nebijsya.mp3
Марія Бурмака - Нехай
http://www.burmaka.kiev.ua/music/new/Nehaj_-_New_-_Maria%20Burmaka.mp3
Марія Бурмака - Поміж нами
http://www.burmaka.kiev.ua/music/new/Pomizh_namy_-_New_-_Maria_Burmaka.mp3
Марія Бурмака - Той-Той
http://www.burmaka.kiev.ua/music/2003/tojtoj.mp3
+1/0

6. Misha (гість) 06.12.2004 16:02    
Ось тут є трошки тексту пісень Марійки!
http://www.ukrmusic.com.ua/ukr/album.php?id=376
0/0

5. bohdanko (модератор) 17.06.2004 10:09    
Спробую написати листа на сайт Марійки - може, щось із того й буде Хоча, переважно виконавці не діляться своїми наробками - з причин об’єктивних.
0/0

4. ANT (гість) 16.04.2004 01:17    
дуже професійно зроблений сайт...
...клас!

http://burmaka.kiev.ua
0/0

3. webmaster (модератор) 14.04.2004 16:35    
так, це було би чудово!
0/0

2. Yevhen Shulha (гість) 14.04.2004 09:29    
Давно мрію взяти всі пальцаті акорди в її гітариста Якщо є така можливість, Остапе, з мене кілометр пива.
0/0

1. ostapkr (гість) 13.04.2004 14:19    
хлопці, а може попросити Марійку Бурмаку дати слова її найпопулярніших пісень разом з акордами сюди?
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/138.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB