На головну сторінку

Оксана Пахльовська  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Де ті обличчя? О. Пахльовська /      205
 І день мине О. Пахльовська / М. Бурмака     2002
 Козацькі оркестри О. Пахльовська /      2633
 Ніч кохання О. Пахльовська /      506
 Пiвденного вiтру обличчя О. Пахльовська / М. Бурмака     2602
 Пiвденного вiтру обличчя * О. Пахльовська / М. Бурмака 4   2585
 Роксолана
 (балада тернового імені)
О. Пахльовська /      520
 Я люблю твої кроки О. Пахльовська / М. Бурмака 5   3996
 Я усміхнусь тобі О. Пахльовська / М. Бурмака     2925
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  15.08.2008
Відредаґовано: 15.08.2008
Переглядів: 6356  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
5. Гавриленко Ольга (гість) 28.09.2010 13:34    
Доброго дня,вельмишановно пані Оксано. Я, Гавриленко Ольга, магістрантка факультету української філології Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, займаюся наукою. Влітку цього року видала свою першу маленьку монографію "Поетичний світ Григорія Половинка". Наступна тема, над якою я зараз працюю, звучить так: "Історія та сучасність в поетичній творчості письменників кінця ХХ - початкуХХІ століття". Як чи де можна придбати збірку Ваших поезій?(У Луганську, де я мешкаю, це не можливо) Дякую. З повагою Гавриленко Ольга.
0/0

4. Acute (член клубу) 09.08.2010 00:04    
Пахльовська Оксана Єжи-Янівна народилася 18 вересня 1956 р. у м. Києві. Закінчила Московський університет. Кандидат філологічних наук. Живе і працює в Італії. Автор збірки віршів "Долина храмів". Працює в галузі поетичного і прозового перекладів. Перекладає з італійської, іспанської, старопровансальської мов. Переклала твори Ф. Гарсіа Лорки, Д. Унгаретті, С. Квазімодо, М. Грассо, Г. Гарсіа Маркеса, С. М. Аркондо та ін. Автор численних публікацій з проблем італійської та інших романських мов. Лауреат премії імені В. Симоненка.
Джерело:сайт НСПУ.
0/0

3. Віталій (гість) 19.01.2010 16:13    
Де можна знайти біографію Оксани Пахльовської
0/0

2. Chavarga (гість) 19.12.2009 14:04    
Шукаю електронну адресу п.Пахльовської з метою запропонувати їй співробітництво, якщо п. Пахльовська схильна або хоча би допускає співробітництво. З повагою.
0/0

1. Tetiana R. (гість) 04.11.2009 13:32    
Вельмишановно пані Оксано! Це Вас турбує Тетяна Рогозовська з Музею М.Булгакова в Києві.Чекала на Вас(як обіцяла пані Ліна) вже давно,з нашої музейної виставки, присвяченій В.П.Некрасову( коли ми спілкувались з приводу Віктора Платоновича). Незабаром мине 100-ліття з дня його народження , ми готуватимемо виставку "на трьох", а саме: Булгаков-МАЛАПАРТЕ-Некрасов. У Римі я спілкувалася з РитоюДжуліані(Університет Ла Сапьєнца).Вона давно не була в Києві і вже скучила за Містом.Роман Малапарте "Бал у Кремлі" надруковано у "Всесвіті" 6 років тому, там є дуже цікаві "зустрічі" Малапарте(Курта Зуккерта) з Булгаковим тощо.Проект стосується і В.Некрасова(він зустрічався з Малапарте(вже у Римському шпиталю).Тобто йдеться про українсько-італійсько-російські зустрічі.Чи можна сподіватися на те, що Ви зможете якимсь чином брати участь - своїм авторитетом, часом тощо.Перебування Малапарте у Києві та Москві зовсім невідомі сторінки навіть для його біографів. З повагою, надією на відповідь і побажаннями.Тетяна
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/955.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB