На головну сторінку

ВоанергесНЕОФОЛЬК = ГОСПЕЛ + WORLD + ЕТНО + РОК + ФАНК + РЕП + ГЕП + ГОП! А якщо по-українськи, то ми – музиканти, які люблять Бога, Україну та українців. Тому наша музика українська й духовна.

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Цілющий рок древнього Києва


Історія

Валерій ОГОРОДНІК "ЛАД" (гітара, дримба, зозулька, деркач, спів, вірші, музика,). Народився 7 червня 1972р. у м. Біла Церква. Вчився грати класику у музшколі та "метал" у дворових командах. Після вступу у Київське музучилище ім. Глієра присів на джаз. Прийшов у "Воанергес" в 1998 році і "пересів" на фольк. Перед тим працював у Ансамблі пісні й танцю прикордонників разом з Геною та Вальком, які й запросили у "Воанергес". В 1999 р. одружився, але це не стало завадою на шляху творчості. В 2001 р. у Валери народилася донька. Це теж не стало перепоною, навпаки, почали з'являтись ідеї та пісні для гурту.

Валентин ЯНКІВСЬКИЙ "ДУМ" (барабани). Народився в невеличкому селищі Гребінки на Київщині. Це місце завжди славилось своїм фольком, тому змалку почав бити мамині баняки під музику з радіоли. Зрозумів, що "ударником" бути простіше, бо нотної грамоти нікому було навчити – серед знайомих її ніхто не знав. Так Валько почав грати на весіллях. Потім закінчив Київське училище культури. Потім – армія (духовий оркестр), потім торгував зубами (пластмасовими протезами). Потім – військовий ансамбль пісні та танцю. Потім зустрів хлопців з "Воанергесу" і опинився з Божої волі у цьому колективі. І пішло-поїхало... Жонатий, має 15-річного сина. Мріє, щоб через музику "Воанересу" більше блудних синів повернулись до Батька, і світ став кращим.

Геннадій БЕНЬ "САРМАТ"(труба, флюгельгорн, ріжок, зозулька, сопілка, дрючок, спів). Народився 9 травня 1973 року в Білій Церкві, з великим бажанням грати у гурті "Воанергес", а для цього прийшлось вивчити ноти та навчитись грати на: трубі, зозульці, сопілці, нервах та співати. Вчився цьому в Київському музучилищі та на практиці у військовому ансамблі прикордонників, де після строкової служби залишився працювати. Пройшовши прослуховування у себе і в Романа Макогона, потрапив у "Воанергес", і з 1998 року з Романом почали тернистий шлях до мети. Має дружину, доцю та сина. "Воанергес" для Геннадія – справа життя; хоче, щоб Україна змінилась і прикладає всі зусилля, щоб нова українська пісня звучала у всьому світі та несла духовне тепло й любов в кожне серце.

Вадим СОКОЛИК (бас гітара, бас кобза). Наймолодший музика у колективі. Закінчив Хмельницьке музучилище по класу класичного контрабаса, але на репетиціях симфонічного оркестру, соваючи смичок, марив про джаз, фанк та "аренбі" на бас гітарі. Тому поступив у Поплавську бурсу і здійснив свою мрію у класі відомого басиста та викладача Ігора Закуса. Постійно займається над покращенням гри та збільшенням сім'ї.

Роман МАКОГОН "СКІФ" (ліра-воанергетор, клавіші, сопілки, тилинка, зозулька, бугай, спів, вірші, музика, мрії, ідеї). Народився на кордоні цивілізацій та ідеологій – на річці Збруч (в місті Волочиську Хмельницької обл.), мабуть тому півжиття прожив із щирою комуністичною вірою і пів – із щирою християнською. Закінчив Київське "музилище", відділ народних інструментів (баян) та Інститут культури, тоді ще не Поплавського, естрадно-духовий відділ (джазове фортепіано). Знову вибір між двома культурами, але зараз Роман їх об'єднав у "Воанергесі". Також пройшов стаціонарно армію, вивчившись нащось на радиста, але зате там почав спересердя писати вірші. Після "кулька" вимушений був через шансоновий занепад 90-х працювати 5 років в "Ансамбле пенсии и пляшки погранвойск" (знову кордон!), де познайомився з майбутнім екіпажем "Воанергесу" (по-секрету, навіть Славко Вакарчук прослуховувався в той "Ансамбль", - такі були "веселі часи", але йому повезло більше, – не взяли, мабуть, через "нестроевой" тембр голосу). Потім одружився й народив сина. З 1995 року почав підробляти аранжувальником в одній з київських християнських місій. Там і змінився його світогляд, і там почав виношувати ідею зародження українського професійного госпелу з національним обличчям, адже в усіх некомунівських державах це невід'ємна частина шоу-бізнесу ( до речі, з легкої руки О. Євтушенка "Воанергес" так і позиціонують: перший український госпел-рок гурт).

Втілення ідеї відбулося у 1998. Бог послав Роману енергійного соратника Геннадія, вдвох вони успішно почали "розбудову". Перші склади гурту були якісь недолугі: 2 гітаристи (потім прийшов ще 3-й), 2 барабанщики (але один співав з мікрофоном у руці), жодного басиста (зате потім вони мінялись щомісяця, один з них – Сашко-"бетмен" – випав перед концертом з 2 поверху гуртожитку і вдарив пальчик об бетон), була навіть співачка... На початку спільної творчості репетирували у досить екстремальних умовах. Доводилось кожен раз перти апаратуру через великий зал у підвал, а після – назад. Потім воанергесівцям подарували невеличкий мішок грошей, на них вони купили першу апаратуру та деякі інструменти. Стало легше і фізично, і морально. Зараз самоуправління колективне, ввели заборону на фронтменів, лідерів, песимізм та жінок, басисти міняються вже рідше, останній (Вадим) обіцяв не цибати... Одним словом, все налагодилось і вже є плоди. Паралельно заробляють на життя як сесійні, студійні, джазово-фестивальні, клубні і т. д. музиканти.

У 2006 році з "Воанергесом" підписала контракт на 7 років фірма Comp Music/EMI Records. На сьогодні вже 4 диски "Воанергеса" під цим лейблом продаються у маркетах України. Скіф: "Вірю, що завдяки нашій музиці українці у селах згадають, що вони – люди, а люди у містах згадають, що вони – українці".
Сторінки в інтернеті:
  • Воанергес - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Анатомія Скіф / Скіф Цілющий рок древнього Києва     568
 Быліна О. Стефанович / Скіф не вказано     383
 Білий Коню Скіф / Скіф не вказано     390
 Блажен муж Т. Шевченко / Р. Макогон не вказано      2417
 Веселися, душа! Скіф / Скіф не вказано     401
 Всунь руки в небо! Скіф / Скіф не вказано     504
 В'язень Скіф / Скіф не вказано     578
 Диваки Скіф / Скіф не вказано     427
 Диво Воанергес / Воанергес не вказано     452
 Дума про стольний град Київ Скіф / Скіф не вказано     588
 За Русь-Україну!  не вказано     1778
 Києве мій! Скіф / Скіф не вказано     866
 Ой, літав орел Скіф / Скіф не вказано     821
 Перегуди Скіф / Скіф не вказано     360
 Слово о пълку І… Скіф, Боян / Скіф не вказано     582
 Тисяча років Лад / Лад не вказано     613
 Чи то йому здалося… Скіф / Скіф не вказано     374
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів: bohdanko  30.10.2006
Відредаґовано: 04.04.2013
Переглядів: 4582  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
4. Богдан (гість) 11.05.2010 15:51    
Був би вдячний якби з,явились акорди або нові тексти. Дякую. А група класна, подобається що співають по Українськи)
0/0

3. Тіточка (гість) 01.06.2009 22:20    
почула уривок. Дуже сподобався. Сказали: "Це - "Воанергес", нова збірка". Шукаю, шукаю... У жодному спеціалізованому магазині нашого міста поки що не знайшла. Може і в Одесі колись можна буде без проблем придбати не лише англомовних
0/0

2. Cynus (гість) 08.01.2008 01:19    
Наші йдуть, і досить потужно!
0/0

1. from Poland (гість) 31.12.2007 20:13    
I love Voanerges
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/673.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB