На головну сторінку

Кому ВнизКому Вниз
http://komuvnyz.gothic.com.ua
Легендарна українська рок-група

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • In Kastus (1996)
  • Колекція альбомів у форматі mp3 (2006)

Засновано: 10.02.1988

Історія

А розпочиналось все 1988 року так:

В одному театрі працювали молодий актор Андрій Середа (закінчив музичну школу по класу фортепіано), який писав достатньо похмурі вірші та ексцентричну музику (інколи пісні на тексти інших авторів, але про глобальне оприлюднення своїх творів серйозно ніколи не думав) та Владислав Макаров (на посаді освітлювача "музика для душі"). Вони двоє, долучивши до своєї справи ще трьох митців, створили команду "Кому Вниз".

1989 р. хлопці випадково потрапили на фестиваль "Червона Рута" у Чернівцях: не встигли подати фонограми на конкурсне прослуховування, однак їх записи (тоді ще здебільшого російськомовні) трапились на очі та вуха Тараса Петриненко, котрий, прослухавши витвори "комувнистів", наполіг на тому, щоб готична капела взяла участь у фестивалі. Саме на фестивалі гурт прогримів на всю Україну своїм, без перебільшення, легендарним "Суботовим" (написаним 1983 р. Андрієм Середою до дня народження батька) та здобув II місце у жанрі рок-музики й міцно заплутався в тенетах шоу-бізнесу. Того ж року світ побачив перший альбом "Падая вверх" (повністю російськомовний). Потім відбулися гастролі по Канаді (разом з рештою лауреатів " Червоної Рути"), Польщі та Україні. 1990 р. вийшов наступний студійний альбом "Komu vnyz". Оскільки не можна було займатися творчістю паралельно з будь-чим іншим і розраховувати на успіх, то хлопці полишили основну роботу і зайнялися своїми прямими обов'язками, тобто музикою, – кинулися у прірву невідомості. 1996 р. з'явився нарешті довгоочікуваний і переломний "In Kastus" (похмура готична стилістика, індустріальніший фольк, Андрій вже культово балансує на межі містики й філософії у кожній пісні, старослов'янська енергетика наших пращурів ллється з кожного слова і кожного гітарного рифа).

Так, потихеньку "Кому Вниз" видибали з фінансового провалля і з новою наснагою поринули у привабливу прірву творення. 13 вересня 1997 р. у "Палаці Культури Київського Політехнічного Інституту" відбувся перший сольний концерт "темного легіону" (так полюбляли називати хлопців деякі ЗМІ), що називався "In Kastus" (попри таку назву концерту з однойменного альбому прозвучало лише декілька пісень). Після цієї епохальної події готи з "Кому Вниз" знову на деякий час відійшли у тінь – то був дещо складний період їх життя, бо перший раз вони "попрацювали" з продюсером: результат не заставив себе довго чекати – всілякі негаразди і незрозумілість загальної ситуації з правами і всім іншим затягнули групу в провалля побутових проблем і рішень, "Чорні козаки" ввійшли в середину "комерційних" 90-тих років...

Середа дедалі частіше почав нагадувати про себе у дещо незвичній ролі — начитуванні рекламних роликів на телебаченні та радіо... А навесні 1999 р. Андрій дебютував як ведучий прямого ефіру на ТРК "ЕРА". Дебют виявився настільки вдалим, що генеральний продюсер телекомпанії Василь Климчук оголосив табу на все, що стосується цього гурту. В той час продюсер та бас-гітарист команди Сергій Степаненко вишукував кошти на новий витвір "комувнистів", а саме, на альбом, що нарешті вийшов відразу на трьох носіях (аудіо, CD, відео). Власне, це мав бути той таки концерт 1997 р. Назва йому "In Kastus In Vivo", себто "In Kastus наживо" (відео версію було створено за сприяння телепрограми "Решето" (ТЕТ) та її легендарного автора Володимира Бакуна, туди вже входить повноцінний готичний хіт "Нава"). 1 грудня 1999 р. гурт відвідав львівський клуб "Лялька", куди їх запросили давні друзі "Мертвий Півень", тоді ж було попередньо домовлено про сольний концерт у тому ж залі.

Починаючи з 1999 р. гурт "Кому Вниз" вперше достатньо широко починають визначатися пресою і суспільством "готами". Музика все частіше отримує визначення – "українська язичницька готика", "урбаністична готика"... Тоді ж створюється Український Готичний Портал www.gothic.com.ua – об'єднання молоді, яке має своєю метою підтримати українську готику і створити коло захисту проти навали комерційної "культури" і "музики". Через деякий час Портал проводить першу українську готичну вечірку-міні-фестиваль "Діти Ночі", на якому "Кому Вниз" виступили хедлайнерами.

19 січня 2000 р. музиканти відіграли повноцінний "сольник" у столичному клубі "О'Брайенс". 31 січня 2000 р. в театрі ім. Івана Франка гурт брав участь у театралізованій виставі, присвяченій пам'яті трьохсот студентів, загиблих під Крутами (незважаючи на те, що 21 січня Андрій Середа, Сергій Степаненко, Євген Разін та Владислав Малютін потрапили в автомобільну катастрофу). Всі, хто завітав на виставу, готи чи просто глядачі, отримали те, для чого можна було їхати з того світу та з Канади – концерт справжніх козаків на українській сцені.

10 лютого 2003 р. одна з легенд українського готичного року – гурт "Кому Вниз" відсвяткував свою п'ятнадцяту річницю.

Гурт "Кому Вниз" приймав участь в таких фестивалях та подіях:

1988 р. : міжнародний фестиваль "Рок на марші миру" та "Голосієве" (Київ);

1989 р.: "Рок за мир", "Фонограф" (Київ), "Серпень" (Нова Каховка, гран-прі), "Рок-богема" (Дніпродзержинськ), "Червона Рута" (Чернівці, ІІ місце серед рок-гуртів), "Діти Чорнобиля" (Славутич), фестиваль "Замкова гора" (Житомир), "Голосієве" (Київ, гран-прі);

1990 р.: "Серпень" (Нова Каховка), екологічний фестиваль "Врятуємо Азовське море" (Бердянськ), "І Міжнародний лицарський турнір" (Київ), "Музичний ярмарок" (Гданськ);

1991 р.: "Топ-гарт", "Червона Рута" (Запоріжжя), "Українська молодь Христові";

1992 р.: "Вернісаж '92. Нова українська хвиля", "Українська молодь Христові";

"Українська молодь Христові" (1993 р., 1995 р.); "Рок проти наркотиків та алкоголю" (1994 р., 1997 р.);

"Червона Рута" (Запоріжжя, 1997 р.);

Перший київський рок-фестиваль (1998 р., хедлайнери);

"Рок-Екзистенція" (1996 – 2001 р.р., 2003 р., 2005 р.);

"Діти Ночі" (Київ, 2000 р., 2005 р., хедлайнери); "Срібна підкова" (Львів, 2000 р.);

"Cаstlе Раrtу" (Польща, 2001 р.);

"Wavе-Gоtіk-Trеffеn" (Німеччина, 2002 р., 2004 р., 2007 р.);

"Рок - альтернатива" (Львів, 2003 р.); "Підкамінь", "Тустань" (Львівська область, 2007 р.);

"Бандерштат" (Волинська область, 2008 р.).

Гурт "Кому Вниз" має свою символіку. Знак гурту, так званий "ПАВУК" (зокрема павук символізує собою Сонце, наприклад у Карпатах, на Поділлі) має три складові: 1 – п'ять чотирисвітних солярних знаків (хрестів), об'єднаних спільною вертикальною лінією (п'ятеро людей, об'єднаних спільним рухом); 2 – сварга (символ Сварога, українського Бога Небесного Вогню), що по діагоналі перетинає перший рисунок, дана сварга символізує собою шлях від духовного до фізичного; 3 – завершують усе це чотири промені (по одному між променями сварги), що об'єднують складові у графічне відтворення восьмипроменевого Сонця (цифру "8" в українській міфології-космології представляє полярна зоря – вісь світогляду, "восьмикутна" колядницька Зірка).

Кому Вниз:

 • Андрій Середа – клавішні, вокал, тексти

  (українець, з родини технічної інтелігенції, народився 1 січня, 1964 р. у Києві, закінчив театральний інститут, акторський клас, працював у театрі, одружений, має сина Олександра, музикант, композитор, пише тексти до пісень)

 • Євген Разін – ударні, вокал

  (українець, з родини технічної інтелігенції, народився 26 вересня 1964 р. в Слободці Шелехівській, Лютичів, вчився в КІБІ, працював у радіопромисловості, одружений, має сина Клима, музикант, композитор, аранжувальник)

 • Владислав Макаров – ведуча гітара

  (українець, народився 1 серпня 1955 р. у Києві, мульти-фахівець (зокрема дієво попрацював освітлювачем в декотрих театрах), один із видатних театральних діячів, знавець світової музичної класики, двічі одружений, має синів Дмитра (від першого шлюбу) та Георгія (від другого шлюбу), музикант, композитор)

 • Сергій Степаненко – бас-гітара

  (українець, з родини вчителів, народився 6 квітня 1964 р. в Гостомелі, закінчив КІБІ, працював конструктором, розведений, має сина Юрія (на сьогодні професійного футболіста юнацької ліги), музикант, продюсер)

 • Владислав Малютін – гітара, вокал

  (росіянин, з родини військових колонізаторів Казахстану, народився 12 серпня 1963 р. в Балхаші, закінчив КІБІ, за фахом – конструктор, не одружений, музикант, композитор, аранжувальник, поціновувач боді-арту й українського пива, має старшу сестру, знає про караїмів)


Сторінки в інтернеті:
  • Кому Вниз - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Виє мама  не вказано     2926
 Вийди, змучена людьми О. Олесь / Кому Вниз не вказано 4  14096
 Від Києва до Ольстера А. Середа / Кому Вниз Колекція альбомів у форматі mp3  2006 1946
 Ворони О. Олесь / Кому Вниз не вказано 5  6692
 Ген долиною *
 (Em)
А. Середа / Кому Вниз не вказано 5  6292
 Ген долиною
 (Dm)
А. Середа / Кому Вниз не вказано 5   3523
 Демони А. Середа /  не вказано    5933
 До Основ'яненка Т. Шевченко / Кому Вниз In Kastus 31996 8245
 Ельдорадо В. Самійленко / Кому Вниз Колекція альбомів у форматі mp3  2006 2134
 З Ісусом А. Середа / Кому Вниз не вказано     1767
 За байраком байрак...
 (з "У казематі")
Т. Шевченко / Кому Вниз не вказано +  6502
 Заповіт арійській людині Кому Вниз / Кому Вниз не вказано     9052
 Зоре моя вечірняя...
 (З "Княжни")
Т. Шевченко / Кому Вниз не вказано +   3937
 І ви покинули... О. Олесь / Кому Вниз Колекція альбомів у форматі mp3  2006 2567
 І зiйде з долонь Господнiх А. Середа / Кому Вниз In Kastus + 1996 1111
 Йоан. Сію рай А. Середа / Кому Вниз In Kastus   1996 812
 Косар обрієм А. Середа / Кому Вниз не вказано    3272
 Крові! А. Середа / Кому Вниз Колекція альбомів у форматі mp3  2006 4004
 Ліра А. Середа /  не вказано 5  13528
 Мажа-віра А. Середа / Кому Вниз не вказано    1696
 Майстер з мiста Hameln А. Середа / Кому Вниз In Kastus  1996 1119
 Мамай А. Середа / Кому Вниз не вказано 5    27000
 Мамай ** А. Середа / Кому Вниз не вказано 5   9836
 Марш норманів
 (Валькірія)
Кому Вниз / Кому Вниз не вказано    6316
 Мати * А. Середа / Кому Вниз не вказано 1  2863
 Микита Швачка Т. Шевченко / Кому Вниз не вказано 4  10370
 Нава А. Середа / Кому Вниз Колекція альбомів у форматі mp3  2006 972
 Навський Великдень А. Середа / Кому Вниз In Kastus   1996 890
 Не нарікаю я на Бога Т. Шевченко / Кому Вниз не вказано 5  8364
 Неба зорі А. Середа / Кому Вниз не вказано 5  8912
 Нестор
 (присвята Азову)
В. "Нестор" Нестерчук / Кому Вниз    2540
 Нива А. Середа / Кому Вниз Колекція альбомів у форматі mp3   2006 1913
 Пісня землеробів А. Середа / Кому Вниз Колекція альбомів у форматі mp3  2006 2430
 Пісня химерного краю А. Середа / Кому Вниз не вказано    5591
 Подих А. Середа / Кому Вниз не вказано 5  2949
 Попіл В. Цибулько / Кому Вниз не вказано     3315
 Привид з Гаю А. Середа / Кому Вниз In Kastus +1996 1903
 Птаха на ймення Nachtigall А. Середа / Кому Вниз не вказано 5  21785
 Розрита могила Т. Шевченко / Кому Вниз не вказано    13293
 Світ білих веж
 (Світ в зіницях білих веж)
А. Середа /  не вказано    3904
 Святий вечір В. Самійленко / Кому Вниз не вказано 3   4685
 Срібні твої води А. Середа / Кому Вниз In Kastus   1996 793
 Суботів Т. Шевченко / Кому Вниз не вказано 5  11665
 Танцював Шива А. Середа / Кому Вниз Колекція альбомів у форматі mp3  2006 2236
 Шива А. Середа /  не вказано 5  5256
 Щодня вона йде назустріч А. Середа /  не вказано     2968
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Примітки:

Аудіо (mp3): http://komuvnyz.gothic.com.ua/index.php?path=discography&file_path=index〈;=ukr

Дані додано:  30.03.2003
Відредаґовано: 01.10.2010
Переглядів: 40976  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
51. Андрій (гість) 02.05.2011 11:15    
Доречно до Пасхальних свят:

"Прокидайся, земле моя,
Зігрівають руки Христа твої ниви!
Алілуйя!
Йде він травами степовими
Оросивши іх сльозами золотими.
Алілуйя!
Сходить сонце над водою,
Над рікою золотою.
Ії потоки рясні
Омиватимуть знов
Спраглі людськи уста –
Воля Христа!"


(Пісня "З Ісусом")
0/0

50. ilse spindler (гість) 26.05.2010 04:22    
Boa noite, eu gostaria de ver a possibilidade em ter a letra da música NAVA .traduzida em portugues.
atte ilse
0/0

49. Тезко (гість) 09.03.2010 15:12    
Слухаючи таку музику відчуваєш себе великим народом.
Але нажаль "заслужених" і "народних" дають іншим!!!???
0/0

48. BESS (користувач) 24.06.2009 19:01    
Всем привет!!! Усіх вітаю!!! Продолжу на русском. Аккорды Розрытой могилы уже есть, заходите смотрите, подберал быстро может быть где то что то пропустил. Много видео Кому Вниз на youtube. Нот пока в прероде не существует, только гармонии в виде записи из названий аккордов. Подбирайте на слух, я сам пианист но на гитаре тоже умею играть, подбираю соляки Макарова,отличные соло мне кажется что если бы не соло гитара то Кому Вниз не так ярко выглядели. Был на последних концертах группы, драйв хороший, качают нормально, но короткие псевдо соло Малюгина не дотягивают до Макарова. Не понятно почему он откололся от них, быть может потому что уровень свой поднял по сравнению с другими участниками Кому Вниз и теперь просто не интересно. Если кому то нужны аккорды кому Вниз, или других груп ( ТТик, Океан Эльзы и т.д.) пишите.
+1/0

47. Паша (гість) 10.02.2009 21:57    
Люди добрі... от лажу по інету, і не можу знайти аккордів... може хто підскаже який ресурс, звідки можна було б почерпнути таку інформацію?
0/0

46. Wishmaster (гість) 29.10.2008 11:09    
Когда слушаешь музыку этой рок-группы, которая представляет собой эдакий сплав готики и славянства,тебя пробирает до мозга костей. И начинаешь гордится тем, что живешь в Украине одновременно с такими харизматическими людьми. Украинский готик-рок, вообще выигрывает своей мелодикой(для начала самого языка)по сравнению с российскими командами.
0/0

45. GarBuz (гість) 17.10.2008 15:32    
Які хороші відгуки про нашу з вами ЛЕГЕНДАРНУ групу!
Ось 2 дні тому був у Тернополі на спільному концерті Назарет і Кому ВниZ - КЛАС, тільки жаль, що не виконали Мамай і Суботів!

П.С.
Хто має акорди чи табулатуру до РОЗРИТОЇ МОГИЛИ поділіться!!! Наперед дякую!))
0/0

44. олеся. (гість) 15.09.2008 16:46    
це просто музика,яка змушує людину задуматимь над своїм життям,його сенсом,а ще це прекрасна музика яка особисто мені допомагає розслабитись.я вдячна всім виконавцям групи за те що вони є.
0/0

43. Андрій (гість) 29.05.2008 00:04    
чуваки, дуже важливо може ктось зустрічав ноти, так саме ноти для фортепіано до пісні "улица чужих лиц", гарна пісня хочу зіграти...
якщо хтось може допомогти ще однее прохання можно на мило.
0/0

42. NoldoR (гість) 15.05.2008 00:36    
Друзі, підкажіть будь ласка табулатуру чи акорди до "Розритой могили"! Якби Тарас Григорович був живий, він би високо оцінив втілення його віршів у музику.

Хай живе український готика!
0/0

41. Мотря (користувач) 04.02.2008 17:24    
...музика, яка допомагає в хвилини розпачу, піднімає дух і збадьорює свідомість, примушує задуматись... як чудово, шо вона є!!! Це неперевершений внесок в розвиток української культури! Як шкода, що в нас переважає кацапська попса, яка масово отруює мізки підлітків з теле- і радіоефірів... Треба робити все для поширення якісної і патріотичної музики!!! Пропоную зробити щось, типу акціі, чи шо... в своєму колі друзів, хоча б в вузькому оточенні якось популяризувати НАШУ музику, показати, що є дещо краще і вище від попсового ширпотребу...
Кому вниz... Дякую ,шо ви є! Я люблю вас і Україну!!!
0/0

40. Олекса П. (гість) 16.01.2008 07:33    
Коли я слухаю виступ гурту "Кому вниз?", по хребту пробігає якийсь тремор. Це дуже захоплює і піднімає патріотичний дух. Відчуваю неабияку гордість за них, за себе, за Україну. Шкода, що наші телеканали так рідко надають їм свої екрани. Слава талановитим хдопцям! Слава Україні!
0/0

39. dostoyevsky (гість) 27.10.2007 16:05    
був на фесті "Підкамінь-2007". фактично, їхав туди лише заради Кому Вниз, бо давно Їх відкрив до себе, але до того часу не побував на жодному концерті... і не бачив вживу.
вже за дня, коли налаштовували апаратуру, підійшов до сцени і зрозумів, що приїхав не даремно..
ну, а ввечері було так, як не було ще ніколи. ...знайомі розказували, що Вони часом приходять на концерт і виконують 3-4 пісні та й все; то я боявся, щоб там так не сталось.. так ні - заспівали все моє найулюбленіше (окрім "Не нарікаю...")і ще дещо.. "вставило" так, що до намету йшов як п"яний.
то важко описати словами.. то треба побачити і почути. страшенно вдячний Кому Вниз за все - за пісні, за МІЖ ПІСНЯМИ (!!).. більше б таких людей - були б ми мудрішими
0/0

38. Олеся (гість) 12.09.2007 17:50    
Почула "ліру" і закохалася
Суперова група, та на жаль маловідома(
0/0

37. Андрій (гість) 30.08.2007 00:48    
Був у Підкамені на їхньому концерті. Вище всякої похвали!
0/0

36. rama (гість) 29.04.2007 02:19    
КОМУ ВНИЗ із MP3 ПЛЕЄРА ВІДКОЛИ КУПИВ НЕ СТИРАЮ ІНЕ ЗІТРУ
0/0

35. rama (гість) 29.04.2007 02:12    
Хочеться кліп дістати
0/0

34. M. (гість) 28.04.2007 03:44    
Mp3 Демони znalazłam tutaj: http://ibox.org.ua/58338
0/0

33. M. (гість) 24.04.2007 00:32    
Piękna muzyka, bardzo mądre słowa - choć mówią o trudnych sprawach. W tych utworach jest tak dużo siły...

Pozdrawiam z Polski
0/0

32. Сашко (гість) 27.03.2007 22:30    
а мона в двох словах? /*хоча я розумію що це нпросто*/ ... душа хоче чогось нового ... чогось конкретного... крутого ...
0/0

31. Canada (гість) 01.03.2007 21:13    
Українці! Де знайти mp3 Демони. За текстом потужна пісня
0/0

30. Харкля (гість) 01.03.2007 16:48    
Слава Україні!!! Комуністам кришка, якщо таких гуртів буде більше!
0/0

29. za666a (гість) 11.02.2007 02:18    
супер! в мене є живий концерт в Німеччині- СИЛА! допомодіть з акордами розритої могили?????????? пишіть на мило.... супер!
Слава Україні!
0/0

28. PASCAL (гість) 15.12.2006 23:39    
Нород! А кліпи Кому вниз є? Якшо хтось знає де можна їх скачати закиньте сайт на pascal902@mail.ru
0/0

27. Володимир (гість) 06.12.2006 15:30    
Не памятаю де скачав кусок пісеньки "Lura", клас, а де можна взяти повний запис? Хто знає?
0/0

26. Nacionalist (гість) 09.11.2006 18:35    
Українці!Підкиньте будьласка акорди на "До Основ'яненка".

P.S.
Дякую!
0/0

25. Віктор (гість) 17.10.2006 23:10    
Наша дума, наша пісня, на вмре, не загине.
От де, люде, наша слава, слава України!
0/0

24. марко (гість) 20.07.2006 10:22    
Де скачати на халяву, підкажіт будьласка?
0/0

23. Галайда (гість) 15.03.2006 15:28    
Нещодавно сидів собі дивився телевізор, і мов блискавкою вдарило між очі - половина реклами на держ. каналах озвучена не ким-небудь, а Андрієм Середою. Ще й у "Шансі" на Інтері він є "голос за кадром". І політичні ролики озвучує (добре, хоч не донецького пахана).
Може, А. Середа як Тайлер Дерден з "Fight Club" у всю цю біду порнографічні кадри вклеює? Бореться з системою, ставши її елементом та розхитуючи з середини?
PS. А голос в нього - надмогутній.
0/0

22. чоботар (гість) 01.03.2006 13:53    
агов,хлопці, хто небудь може допомогти з пошукрм "Шіви" КВ?!
0/0

21. Гетьман (гість) 23.11.2005 15:08    
МПЗ Кому Вниз з їх офіційного сайту — http://komuvnyz.gothic.com.ua/index.php?path=discography&file_path=index&lang=ukr&disc=1990_01#2
0/0

20. Хома Брут (гість) 15.09.2005 16:04    
Не завадило б додати текст та акорди пісні Привид з гаю. Кому Вниз - найкращі!!!
0/0

19. Андрій (гість) 03.08.2005 11:14    
Кому вниz - то навіть більше, ніж музика... То вже сама душа співає...
Ьув би ДУЖЕ вдячний, коли хто допоможе зібрвти ВСЮ коллекцію їх дисків.
Можно і мр3 гарної якості.

Поможи їм, Боже!
0/0

18. Нафта (гість) 13.06.2005 14:45    
Кому Вниз - це те, що збуджує душу, зворушує, коли слухаєш цю музику, очі зволожуються і ти розумієш, що здатен на справжні почуття, прокидається щастя...
0/0

17. Zайда (гість) 29.04.2005 22:15    
Знаєте, а у мене на іспиті колись сталося питання: схарактеризуйте пісенну творчість сучасних українських поетів... Я їм про "КОМУ ВНИЗ" розповідала... 94...
0/0

16. Галайда (гість) 25.04.2005 08:06    
Побачив по ТВ кліп кому вниз на пісню Суботів (ще мабуть на поч. 90-х знятий) та ледь під стілець не впав - ото сила!!! Молодці!
0/0

15. Sahno (гість) 06.03.2005 15:24    
Кому ВниZ - трохи більше за музику, то є разом з Шевченком - релігія Нації.
0/0

14. Микита (гість) 18.02.2005 02:39    
Досить класна група. нажаль в неї мало дисків для прослуховування. і її мало показують на телебаченні та крутять по радіо.
0/0

13. Ярема (гість) 15.12.2004 01:04    
Кому Вниз дійсно найкращий український гурт, на жаль трохи повільно записує альбоми...
0/0

12. ІгорКО (гість) 14.12.2004 17:37    
Класні пісні, чудові тексти, культова група
0/0

11. Anderson (гість) 28.11.2004 13:29    
привіт народ!!!
я вас дуже прошу, хто має акорди до пісень цього гурту, пришліть мені.
щиро вдячний..
Слава Україні!
0/0

10. Роман (гість) 27.10.2004 17:20    
Привіт усім шанувальникам "Кому Вниз". Дякую розробниткам сайту за можливість знайти слова.
Також хочеться сказати, що наша мова, то наша пісня. Шануймося.
0/0

9. За Україну! (гість) 10.10.2004 21:17    
Це супер, але хотілося ще б слова до пісні "Ліра".
0/0

8. Орест (гість) 12.09.2004 17:12    
велике шанування усім прихильникам "Кому Вниз".
0/0

7. Дмитро (гість) 09.09.2004 14:09    
До зарізу потрібна табулатура вступу до пісні "Мамай". Якщо хтось знає - буду аж надто вдячний, якщо залишите тут або зкинете на ємейл.
0/0

6. [quark] (гість) 12.08.2004 22:58    
Хочу відео!
0/0

5. webmaster (модератор) 13.07.2004 09:17    
буде
0/0

4. Андрій (гість) 12.07.2004 13:29    
Мало...Але як влучно...
Треба більше...
0/0

3. Дмитро (гість) 21.06.2004 09:36    
Кому вниz - це щось більше, ніж просто музика.
0/0

2. Копік (гість) 17.06.2004 15:43    
Це пісні, які ніколи не набриднуть!!! Це твори, які заставляють думати...
0/0

1. Любко (гість) 03.06.2004 17:13    
Найкраще, що є в українській музиці.
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/59.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB