На головну сторінку

Ансамбль ОрфейАнсамбль Орфей

У репертуарі ансамблю є повні програми популярних авторських творів, традиційних різдвяних українських колядок та щедрівок, а також українські народні пісні з різних регіонів країни. Вся музика виконується a capella, а деякі твори аранжовані самими співаками.

Перейти до списку пісень >>

Місце заснування: м. Львів

Історія

Чоловічий вокальний ансамбль "Орфей" ("Orpheus") був заснований восени 2000 року у Львові, Україна. У складі ансамблю – вісім професійних співаків і музикантів які мають вищу музичну освіту, а деякі ще продовжують навчання у Вищій музичній академії міста Львова.

У травні 2001 року "Орфей" отримав першу премію на конкурсі "Срібна Підкова" в м.Києві, в червні брав участь у привітанні Папи Римського Івана Павла II під час його приїзду в Україну; також брав участь у Соборі Болгар України, який проходив у липні 2001 року у Полтавській області у м.Нові Санжари, а у жовтні був запрошений на Світову першість виконавчих мистецтв у Голлівуді (США).

У 2002 р. "Орфей" брав участь у Міжнародному фестивалі духовної музики в м.Ковентрі (Великобританія), опісля якого дав декілька концертів у Голландії та Німеччині; також учасник XXV міжнародного фольклорного фестивалю у м.Венгожево (Польща) та X ювілейної ярмарки фольклору у м.Калінїнград (Росія) у серпні-вересні 2002 року.

У травні 2003 року колектив здійснив концертний тур по Франції, разом з дитячим танцювальним колективом "Веселі черевички" з м.Львова; у червні – брав участь у двох міжнародних фестивалях духовної музики у м.Берн (Швейцарія) та м.Честер (Великобританія), які були організовані американською агенцією FestCorps.Inc, а в липні були запрошені виступити з сольним концертом в рамках Фестивалю D'ETE y Chaille les Marais (Франція), після чого продовжили серію успішних виступів в інших містечках країни.

З часу свого заснування група виявила великий інтерес до православної церковної музики східного обряду, часто бере участь у богослужіннях у Львові та містах області, також виступає на концертах. Крім слов'янської духовної музики у репертуарі ансамблю є повні програми популярних авторських творів, традиційних різдвяних українських колядок та щедрівок, а також українські народні пісні з різних регіонів країни. Вся музика виконується a capella, а деякі твори аранжовані самими співаками. Влітку 2001 року група випустила свій перший демонстраційний CD, а через рік випустила компакт-диск "Духовна музика України". Восени 2003 року група зробила запис нового компакт-диску української популярної та народної музики, який був здійснений голландською студією звукозапису Mirasound. На даний час уже випущено 3 компакт-диски та новий ДВД (музичний фільм), записаний у Голландії.

Схвальні відгуки слухачів надають учасникам впевненості у правильності вибраного шляху, який базується на класичному вокалі та традиціях українського хорового співу.

Джерело інформації: Обкладинка аудіо-CD "Октет "Орфей". Українські популярні пісні" (2004)Бонус: Світова колядка "Go Tell It on the Mountain" у виконанні Орфея.
Сторінки в інтернеті:
  • Ансамбль Орфей - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Вселенная, веселися! *
 (колядка)
(народна пісня) не вказано     2418
 Закувала та сива зозуля
 (фрагмент з драми "Назар Стодоля")
П. Ніщинський / П. Ніщинський не вказано    11252
 Ой літа орел Т. Шевченко / К. Стеценко не вказано 5       17823
 Се нині
 (церковна)
/ Р. Твардовський не вказано     816
 Ти з любови собі не жартуй
 (фокстрот)
Б. Весоловський / Б. Весоловський не вказано     10215
 Хваліте Господа
 (церковна пісня)
 не вказано     1708
 Як ніч мя покриє (народна пісня) не вказано     2158
 Go, tell it on the mountain  не вказано     935
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів: bohdanko  15.02.2006
Відредаґовано: 05.01.2010
Переглядів: 8909  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
3. Орися (користувач) 02.01.2011 00:28    
Chudovo spivayut'!
0/0

2. Юрцьо (член клубу) 07.03.2008 16:13    
Запрошень вже нема...
0/0

1. Vitalik (гість) 05.09.2006 18:02    
Шукаю слова пісні, яку винує октет - "Майоран".
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/536.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB