На головну сторінку

Володимир ШинкарукВолодимир Шинкарук
надав Микола Рудаков
Відомий український бард

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Дім для душі (2002)
  • Колір тиші (2008)
  • Перекоти-небо (2009)

Дати життя: 19.08.1954 - 06.12.2014
Місце народження: с. Вчорайше

Біографія

Автор і виконавець власних пісень, ведучий і режисер, професор Житомирського державного університету ім. І. Франка Володимир Федорович Шинкарук народився 19 серпня 1954 року в селі Вчорайшому Ружинського району Житомирської області в родині медиків. 1958 р. батьки переїхали на Хмельниччину – спершу в селище Теофіполь, де прожили чотири роки, а потім - у місто Красилів (1962 р. – 1967 р).

1967 р. родина Шинкаруків повертається на Житомирщину і оселяється в селищі Червоному Андрушівського району.

Зі шкільних років література, музика і спорт ішли з Володимиром поруч. Йому в один і той же час хотілося бути то спортсменом, то музикантом, то письменником. Навіть після закінчення десяти класів, Володимир ще не мав чіткого уявлення про те, чому присвятити своє життя. Одне лише було очевидно: йому близька гуманітарна сфера.

У 1971 р. після закінчення Червоненської середньої школи і "невступу" до Київського університету, Володимир став працювати завідувачем клубу Червоненського цукрового комбінату. Ця робота завклубом цукрового комбінату відкрила Володимиру перспективи професії культпрацівника, і 1972 р. він вступив до Житомирського державного педагогічного інституту ім. І. Франка на філологічний факультет. 1976 р., після закінчення інституту, залишився викладати на кафедрі російської та зарубіжної літератури. Згодом була служба у війську, де Володимир потрапив до ансамблю пісні і танцю Прикарпатського військового округу (для нього це була справжня школа художньої творчості). Далі було навчання в аспірантурі Київського державного педагогічного інституту ім. М. Горького, під час якого з більшим захопленням Володимир ходив на записи програми "Телевізійний клуб авторської пісні", ніж на консультації до свого наукового керівника професора Івана Крука.

Працював на посадах асистента, старшого викладача, доцента, професора Житомирського державного університету ім. І. Франка, а також у Київському Національному університеті культури та мистецтв (2000 р. – 2002 р.). Його наукові інтереси стосуються сфери історії літератури та мистецтва, літературного краєзнавства. Володимир Шинкарук – автор біобібліографічного довідника "Літературна Житомирщина" (1993 р.), навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України "Давня література. Практикум" (2003 р., у співавторстві з П. Білоусом), "Українська література. ХІ – ХVІІІ ст. Практикум" (2006 р., у співавторстві з П. Білоусом), більш як шістьох десятків наукових статей.

Постійно поєднує науково-педагогічну діяльність з концертними виступами. Музична освіта Володимира обмежується двома класами музичної школи, у цій сфері він – "самоук", музичної грамоти, а також гри на кількох інструментах навчався самотужки, постійно слухав музику – естрадну, класичну народну... Його кумирами є "Бітлз", "Дорз", Енріко Масіас, "Червоні гітари", Чеслав Неман, "Омега", "Песняри"... В авторській пісні його учителями були Юрій Візбор, Булат Окуджава, Володимир Висоцький... Як автор і виконавець є переможцем багатьох музичних фестивалів і конкурсів, виступав з концертами у Польщі, Словаччині, Угорщині, Німеччині, Франції, США. Записав і видав два магнітних альбоми "Дім для душі" (Сoll. 1, 1998 р.), "Дім для душі" (Сoll. 2, 2001 р.); компакт-диски "Дім для душі" (2002 р.) та "Колір тиші" (2007 р.), "Перекоти-НЕБО" (2009 р.).

Володимир Шинкарук входить у Національну спілку письменників України. Друкувався в журналах "Київ", "Перець", "Дніпро". Його перу належать книги поезій та пісень: "Moderatо синіх сутінків" (1994 р.), "На відстані ночі" (1996 р.), "Перелітні дощі" (1999 р.), "Перехрестя розлук" (2004 р.), "Колискова для осені" (2009 р.), збірки прози "Оповідання" (2003 р.), "Нестандартний підхід" (2006 р.), прозово-поетична книга "На два життя одразу"(2010 р.).

Виховав цілу плеяду відомих науковців, журналістів та митців, серед яких Юрій Кот, Сергій Кудімов, Наталія Мосійчук, Ірина Антонович, заслужена артистка України Ірина Шинкарук.

Володимир Шинкарук є лауреатом обласної комсомольської премії імені Миколи Шпака (1986 р.), Всеукраїнської премії ім. І. Огієнка (2008 р.). Має безліч грамот і подяк та почесних відзнак. Державні нагороди - почесне звання "Заслужений працівник культури України" (1991 р., лише після отримання цього почесного звання Володимир зрозумів, що непомітно для себе в цій сфері став професіоналом, до того музика і поезія сприймалися ним як хобі); орден "За заслуги" ІІІ ступеня (2009 р.).

Творчі здобутки: член Національної спілки письменників України (2007 р.); лауреат ІІ Всесоюзного міжвузівського фестивалю політичної пісні (І місце, Вінниця, 1975 р.); переможець Республіканського телевізійного конкурсу "Сонячні кларнети" (Київ, 1983 р. та 1988 р.); лауреат Всесоюзного огляду самодіяльної художньої творчості, присвяченого 40-літтю Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні (1985 р.); лауреат ІІ Всесоюзного фестивалю народної творчості, присвяченого 70-літтю Великої Жовтневої соціалістичної революції (1987 р.); дипломант Всеукраїнського фестивалю авторської пісні та співаної поезії "Оберіг" (Луцьк, 1992 р.); лауреат Міжнародного фестивалю "Доля" (краща пісня фестивалю - "Свіча", муз. К. Яновського, сл. В. Шинкарука, виконавиця С. Зайченко, Чернівці, 1993 р.); лауреат Всеукраїнського фестивалю "Червона рута". (краща пісня фестивалю - "Місячний оберіг", муз. О. Ходаківського, сл. В. Шинкарука, виконавиця І. Шинкарук, Донецьк, 1993 р); лауреат Міжнародного фестивалю "Голос Азії" (краща пісня фестивалю - "Місячний оберіг", Алмати, 1994 р.); лауреат Національної програми "Мистецький олімп України" (Київ, 2009 р.); лауреат першої премії у номінації "Пісенна лірика про кохання" (Київ, 2010 р.).

У присвяченому Володимиру Шинкаруку розділі книги "Мистецький олімп України", який називається "Мабуть, сьогодні в Україні немає універсальнішого артиста", наводиться цитата відомого українського психолога Олександра Музики: "Ми підсвідомо тягнемось до таланту і потаємно заздримо йому. А він завжди здивований тим, що ми не можемо так яскраво переживати, так безоглядно радіти й так повноцінно жити. Його вражає, що ми не обов'язкові, що лінуємося вчитися, що ми не творчі, що у нас все – колись чи потім, що ми не живемо реальним життям, а плекаємо самозаспокійливі ілюзії. Він подивований, але все одно іде до нас, бо хоче, щоб і ми відчули незмірну радість творчості. Він знає, що радість творчості множиться від кількості людей, які живуть нею одночасно.

...Він живе так, як ми хотіли б жити. У нас не виходить, бо ми – ліниві, бо ми – незібрані, бо ми – мрійники. А він – творець, тому повнокровно, повно і яскраво живе для нас!"

Для Володимира Шинкарука літературна і музична творчість давно стала потребою, важливою складовою життя, він займався б нею, навіть якби вона не приносила ніякого зиску. Його вірші і проза народжуються із душевної схвильованості, сердечної небайдужості. Має бути "щось", що стимулює душевну та інтелектуальну роботу – слово, зустріч, епізод... Нічого не пише в стані абсолютного спокою або щастя (я насолоджується цими короткими миттєвостями)... Простіше з малими формами, тому що вірші легко запам'ятовуються. А народжуються вони по дорозі на роботу (любить ходити пішки), в метро, під час телетрансляції футбольного матчу, навіть під час застілля. З прозою важче. Проза "вимагає письмового столу" і часу. Прозу не напишеш за кермом авто, а Володимир півжиття – в дорозі... Намагається дотримуватись певних принципів: не любить силабо-тонічну систему віршування; віддає перевагу тонічній; любить афористичність і лаконізм. В основі його прози завжди – реальний факт. Рухає розповідь не опис, а діалог. Завершує твір неочікуваний фінал. Також намагається уникати літературних "красивостей". Володимир Шинкарук пише для себе і для своєї дочки – заслуженої артистки України Ірини Шинкарук. Але його пісні також виконують заслужені артисти України - Павло Мережук, Юрій Градовський, Зеновій Гучок, дует "Світязь", Софія Ротару ("Вино разлук").

Одружений: дружина Людмила - за фахом вчитель математики, донька Ірина - заслужена артистка України, син Федір - головний економіст державного підприємства "Національний туристичний офіс".
Сторінки в інтернеті:
  • Володимир Шинкарук - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Актриса цирку В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     330
 Бальзам твоїх рук В. Баранов / В. Шинкарук     1053
 Батьки і діти В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     3748
 В садах уже листя осіннє палять... В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     629
 Велике бачиться лише здалека В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     474
 Весна зимі вкоротивши віку В. Шинкарук / В. Шинкарук     368
 Відвертість В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 604
 Вікна В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 486
 Вітер В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     621
 Вітер по небу зорі розніс В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     390
 Віч-на-віч з собою В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 1565
 Віщий сон В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 960
 Всеношна для душі В. Шинкарук / В. Шинкарук     825
 Гойдалка В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 1443
 Голубка  не вказано 3   3321
 Гроші В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 1792
 День прийде В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     496
 Дитинство В. Шинкарук / В. Шинкарук     1756
 Дім для душі В. Шинкарук, О. Ігамбардиєв / В. Шинкарук Дім для душі 5 2002 3711
 Дожити до понеділка В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 713
 Донечка І. Грібуліна / В. Шинкарук     786
 Дорога у завтра В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 481
 Дружині В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 983
 Друзям В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     593
 Еротичний етюд В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     2094
 Жаль В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 565
 Жарт про кохання В. Шинкарук /  Дім для душі   2002 5584
 Життя – наче сон В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі 4 2002 2569
 Жінки й чоловіки В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 716
 Заздрість В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 729
 Заметіль В. Шинкарук / В. Шинкарук     835
 Замкнуте коло В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 440
 Заповіт вчителя В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 22782
 Запроси мене на дощ В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     644
 Злітає в небо день В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 495
 Знову зустріч В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 491
 Зоряна криниця В. Шинкарук / В. Шинкарук, А. Остапенко     1724
 Іду до Вас В. Шинкарук / К. Яновський     2533
 Іронічний романс В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 683
 Колискова В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 1287
 Коломийки В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 16634
 Коломийки на біс В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     1873
 Кольори В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 739
 Літали мухами плітки В. Стус / В. Шинкарук не вказано     451
 Мені набридло В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 837
 Мені це можна ставити в вину В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     289
 Метаморфози В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 515
 Ми блукали серед трав В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     244
 Місто наших надій В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     563
 Місячний оберіг В. Шинкарук / О. Ходаківський     942
 Моєї осені весна В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 497
 Мої пісні В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     815
 Молитва *  не вказано 5   2661
 Монолог телевізійного журналіста
 (світлої пам’яті Костянтина Яновського)
В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     432
 Монолог футболіста В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 713
 На війні, як на війні В. Шинкарук / В. Шинкарук     360
 На гострі леза В. Шинкарук / В. Шинкарук     264
 На два життя одразу В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     441
 На кордоні - тиша В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     399
 На першій лінії вогню В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     664
 Навпаки В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 857
 Не біда...
 (Я. Гапоновій)
В. Шинкарук / В. Шинкарук     572
 Не кажи мені В. Шинкарук / В. Шинкарук     944
 Небесна Сотня В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     2128
 Невже? В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     439
 Ні пів слова
 (Плаче дівчина)
В. Шинкарук / І. Шинкарук, В. Шинкарук Дім для душі 5 2002 5160
 Нічна дорога крізь осінь В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     325
 Одна О. Бригинець / В. Шинкарук    361
 Ой, чиє ж то поле народні / В. Шинкарук Дім для душі   2002 580
 Осінь... Дощі... В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 1158
 Останнє літо любові В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 764
 Останнє слово В. Шинкарук / В. Гребенюк     418
 Останній лист В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 638
 Остання крапля дощу В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 483
 Павутиння дощу В. Шинкарук / В. Шинкарук     544
 Партизанська В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     431
 Перекоти-поле В. Шинкарук / В. Шинкарук     694
 Перехрестя розлук В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 523
 Перший сніг В. Шинкарук / К. Яновський    589
 Південно-Західна залізниця В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 2199
 Під Слов'янськом В. Шинкарук / В. Шинкарук     237
 Підслухана розмова В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 547
 Пісня про ліліпута В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 510
 Побудь зі мною ще В. Баранов / В. Шинкарук     815
 Позичте часу! В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     283
 Попіл В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 580
 Порівняння В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 587
 Привіт В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 1520
 Про це... В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 619
 Пробудження В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     562
 Прощаю і прощаюся В. Шинкарук / В. Шинкарук     1125
 П'ятдесята зупинка В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 810
 Рано чи пізно В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 587
 Ранок зимовий В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     365
 Розлюби мене В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 566
 Русалчин тиждень В. Шинкарук / В. Шинкарук    2235
 Світло в кінці тунелю В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 434
 Свіча В. Шинкарук / К. Яновський    2946
 Середній вік В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 583
 Сліпий В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 488
 Слова на вагу кулі В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     386
 Сонце моє... В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     495
 Старий вітряк В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 905
 Старий двір В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 399
 Старий дім В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 524
 Старий закоханий скрипаль В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     306
 Стою на дорозі В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 434
 Стояли поруч В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 1383
 Стояли поруч... В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     293
 Сумна пригода В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     638
 Сцена В. Шинкарук / В. Шинкарук     318
 Творчість В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     337
 Тебе не зрадила душа В. Цибулько / В. Шинкарук    753
 Ти + я В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 522
 Ти минаєш О. Бригинець / В. Шинкарук     731
 Тінь дощу В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 386
 Треба поспішати В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 446
 Три сліпих сестриці В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 332
 Філософізми В. Шинкарук / В. Шинкарук     372
 Це, зазвичай, трапляється зненацька... В. Шинкарук /      246
 Це трапиться колись, я знаю... В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     295
 Циганська пісня
 (з опери "Кармен")
В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     815
 Час любити
 (Великодні дзвони)
В. Шинкарук / В. Шинкарук    4325
 Черемхова віхола В. Шинкарук / В. Шинкарук    2610
 Чорні круки В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі  2002 1287
 Чорно-біле кіно В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 665
 Чудово все В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 1002
 Чуже вікно В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 399
 Шкода... В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     341
 Шлях у "завтра" В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     365
 Шоу-бізнес В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 531
 Ще не б’є моє серце на сполох В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 394
 Ще раз про любов В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 566
 Я - сьогодні дощ В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 856
 Я - ще йду! В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     241
 Я боюсь загубити В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 564
 Я зайшов у спогади В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 529
 Я небом твоїм стану В. Шинкарук / Марина Маковій    13091
 Я чекаю тебе В. Шинкарук / В. Шинкарук     1618
 Якби...
 (за В. Федоровим)
В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     289
 Якщо ми любимо В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     561
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Примітки:

Аудіо-записи:

- Володим Шинкарук "Дім для душі" http://www.ukrmusic.com.ua/ukr/album.php?id=712

Дані ввів: bohdanko  26.09.2005
Відредаґовано: 15.12.2014
Переглядів: 25770  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
7. Микола Рудаков (член клубу) 05.09.2013 18:40    
Володимир Шинкарук має почесне звання - Заслужений працівник культури України
0/0

6. DNko_кізюк (член клубу) 30.07.2010 22:07    
І нас усіх звалило з ніг,
Побачив я коли підвівсь - 
Щит електричний загорівсь,
Щоб екіпаж урятувать
Хотів контакти роз"єднать
Та тільки полум"я не збив
І плоскогубці загубив
Вони замкнули всі дроти,
Реактор почало трясти,
Що не робили – все дарма,
В воді сховалася корма,
Ми перебралися на ніс,
А мічман спірту всім приніс
   G      D
І нам тепер усе одно:
 A         D 
Наш корбель іде на дно.
             A
А загалом, товаришу міністре,
    G   A   D
Чудово все, чудово все...
+3/0

5. DNko_кізюк (член клубу) 30.07.2010 22:04    
D               A
-Алло, алло мені не зрозуміло
Тут дивина: ні дать, ні взять
Хіба ж ті плоскогубці мають крила
  D           E   A
І хто дозволив їм літать???
   G                 A
-Як ліг на борт ракетний катер
          E     A
Усе в нас почало літати
   D                   A
А загалом, товаришу міністре,
        G   A     D  
Чудово все, чудово все...
   D                  A
-Цього мені лише не вистачало
  D              A
Я вас розжалую усіх
        D             A
Чого це ви одразу не сказали,
               E       A
Шо хтось у вас на когось ліг?
    G               A
-Лягла корма на дно затоки
   E                 A
Та ніс іще стирчить нівроку
   D                   A
А загалом, товаришу міністре,
       G    A    D
Чудово все, чудово все...
  D                    A
-Алло, алло мені потрібно сісти
Свідомість втрачу я ось-ось
          A            D
Даю наказ: "Негайно доповісти,
          D      E    A
Що в вас насправді відбулось?!!!"
   A               D
-Ми вийшли в море, як завжди
Шукати ворога сліди
Та тільки дав наш катер газ
Екран локатора погас,
Тоді всліпу ми дали залп
І розбомбили морвокзал,
Я матом штурмана покрив,
Той від образи – закурив
Чомусь забув згасить сірник,
Сірник в ракетній шахті зник
І підпалив боєзапас,
Боєзапас рвонуло враз.
На борт раптово катер ліг:
+3/0

4. DNko_кізюк (член клубу) 30.07.2010 22:04    
Чудово все... Hm D
  D             A
"Алло, алло?" ,- хто біля аппарата
 D         A
Задовольніть мій інтерес:
"Як там проходит спільно з блоком НАТО
Навчання наших ПМС?"
  G        A
"І, взагалі, яка погода,
 Em          D
І як наш флот: нащо він годен,
 D            A
Кому на груди треба дати орден,
 Gm    A   D
Ну а кому по шиї дать?"
     D        A
-Алло, алло, товаришу міністре
    G    A   D
Чудово все... чудово все...
  D             A
На складі спірту повная каністра,
 D     E   A
ЇЇ нам мічман принесе.
     G      A
І лиш одна дрібничка сталась:
  E         A
В нас плоскогубці поламались,
  D        A
А загалом, товаришу міністре,
    G  A   D
Чудово все, чудово все...
         D         A 
-	Ну плоскогубці справді то дрібниця
-	На плоскогубці наплювати
-	    D          A
-	Та я б і сам хотів би подивиться,
      D     E   A
-	Як це їх можна поламать
G         A
А плоскогубці залетіли
    E      D
В електрощит і там згоріли,
G            A
А загалом, товаришу міністре,
    G   A   D
Чудово все, чудово все...
+3/0

3. Шанувальник (гість) 27.12.2009 23:18    
Де можна знайти пісню на наступні слова (вірш). Дякую.

ЩО НА МІСТКУ?

За Віктором Гончаровим

- Що на вигнутім містку?
- А по вигнутім містку
Сходить сонце у вінку.

- Що у небі над селом?
- А у небі над селом
Журавель махнув крилом.

- Де сховався теплий вітер?
- А сховався теплий вітер
У долині серед квітів.

- Що на річці біля броду?
- А на річці біля броду
П’є веселка чисту воду.

- Що у лузі на траві?
- А у лузі на траві
Сяють краплі голубі.

- Що під тихою вербою?
- А під тихою вербою
Ти цілуєшся зі мною,
Я цілуюся з тобою!
0/0

2. Шановник (гість) 14.10.2009 15:05    
А да пісня про реактор, боцмана, корабель, який їде на дно? Слова: А загалом, товарише міністре, чудово все, чу-до-во все! (чув по провідному радіо 10-15 хвилин назад)
0/0

1. Таня (гість) 12.02.2009 21:03    
я вас очень люблю)вы лучший
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/453.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB