На головну сторінку

Володимир ШинкарукВолодимир Шинкарук
надав Микола Рудаков
Відомий український бард

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Дім для душі (2002)
  • Колір тиші (2008)
  • Перекоти-небо (2009)

Дати життя: 19.08.1954 - 06.12.2014
Місце народження: с. Вчорайше

Біографія

Автор і виконавець власних пісень, ведучий і режисер, професор Житомирського державного університету ім. І. Франка Володимир Федорович Шинкарук народився 19 серпня 1954 року в селі Вчорайшому Ружинського району Житомирської області в родині медиків. 1958 р. батьки переїхали на Хмельниччину – спершу в селище Теофіполь, де прожили чотири роки, а потім - у місто Красилів (1962 р. – 1967 р).

1967 р. родина Шинкаруків повертається на Житомирщину і оселяється в селищі Червоному Андрушівського району.

Зі шкільних років література, музика і спорт ішли з Володимиром поруч. Йому в один і той же час хотілося бути то спортсменом, то музикантом, то письменником. Навіть після закінчення десяти класів, Володимир ще не мав чіткого уявлення про те, чому присвятити своє життя. Одне лише було очевидно: йому близька гуманітарна сфера.

У 1971 р. після закінчення Червоненської середньої школи і "невступу" до Київського університету, Володимир став працювати завідувачем клубу Червоненського цукрового комбінату. Ця робота завклубом цукрового комбінату відкрила Володимиру перспективи професії культпрацівника, і 1972 р. він вступив до Житомирського державного педагогічного інституту ім. І. Франка на філологічний факультет. 1976 р., після закінчення інституту, залишився викладати на кафедрі російської та зарубіжної літератури. Згодом була служба у війську, де Володимир потрапив до ансамблю пісні і танцю Прикарпатського військового округу (для нього це була справжня школа художньої творчості). Далі було навчання в аспірантурі Київського державного педагогічного інституту ім. М. Горького, під час якого з більшим захопленням Володимир ходив на записи програми "Телевізійний клуб авторської пісні", ніж на консультації до свого наукового керівника професора Івана Крука.

Працював на посадах асистента, старшого викладача, доцента, професора Житомирського державного університету ім. І. Франка, а також у Київському Національному університеті культури та мистецтв (2000 р. – 2002 р.). Його наукові інтереси стосуються сфери історії літератури та мистецтва, літературного краєзнавства. Володимир Шинкарук – автор біобібліографічного довідника "Літературна Житомирщина" (1993 р.), навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України "Давня література. Практикум" (2003 р., у співавторстві з П. Білоусом), "Українська література. ХІ – ХVІІІ ст. Практикум" (2006 р., у співавторстві з П. Білоусом), більш як шістьох десятків наукових статей.

Постійно поєднує науково-педагогічну діяльність з концертними виступами. Музична освіта Володимира обмежується двома класами музичної школи, у цій сфері він – "самоук", музичної грамоти, а також гри на кількох інструментах навчався самотужки, постійно слухав музику – естрадну, класичну народну... Його кумирами є "Бітлз", "Дорз", Енріко Масіас, "Червоні гітари", Чеслав Неман, "Омега", "Песняри"... В авторській пісні його учителями були Юрій Візбор, Булат Окуджава, Володимир Висоцький... Як автор і виконавець є переможцем багатьох музичних фестивалів і конкурсів, виступав з концертами у Польщі, Словаччині, Угорщині, Німеччині, Франції, США. Записав і видав два магнітних альбоми "Дім для душі" (Сoll. 1, 1998 р.), "Дім для душі" (Сoll. 2, 2001 р.); компакт-диски "Дім для душі" (2002 р.) та "Колір тиші" (2007 р.), "Перекоти-НЕБО" (2009 р.).

Володимир Шинкарук входить у Національну спілку письменників України. Друкувався в журналах "Київ", "Перець", "Дніпро". Його перу належать книги поезій та пісень: "Moderatо синіх сутінків" (1994 р.), "На відстані ночі" (1996 р.), "Перелітні дощі" (1999 р.), "Перехрестя розлук" (2004 р.), "Колискова для осені" (2009 р.), збірки прози "Оповідання" (2003 р.), "Нестандартний підхід" (2006 р.), прозово-поетична книга "На два життя одразу"(2010 р.).

Виховав цілу плеяду відомих науковців, журналістів та митців, серед яких Юрій Кот, Сергій Кудімов, Наталія Мосійчук, Ірина Антонович, заслужена артистка України Ірина Шинкарук.

Володимир Шинкарук є лауреатом обласної комсомольської премії імені Миколи Шпака (1986 р.), Всеукраїнської премії ім. І. Огієнка (2008 р.). Має безліч грамот і подяк та почесних відзнак. Державні нагороди - почесне звання "Заслужений працівник культури України" (1991 р., лише після отримання цього почесного звання Володимир зрозумів, що непомітно для себе в цій сфері став професіоналом, до того музика і поезія сприймалися ним як хобі); орден "За заслуги" ІІІ ступеня (2009 р.).

Творчі здобутки: член Національної спілки письменників України (2007 р.); лауреат ІІ Всесоюзного міжвузівського фестивалю політичної пісні (І місце, Вінниця, 1975 р.); переможець Республіканського телевізійного конкурсу "Сонячні кларнети" (Київ, 1983 р. та 1988 р.); лауреат Всесоюзного огляду самодіяльної художньої творчості, присвяченого 40-літтю Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні (1985 р.); лауреат ІІ Всесоюзного фестивалю народної творчості, присвяченого 70-літтю Великої Жовтневої соціалістичної революції (1987 р.); дипломант Всеукраїнського фестивалю авторської пісні та співаної поезії "Оберіг" (Луцьк, 1992 р.); лауреат Міжнародного фестивалю "Доля" (краща пісня фестивалю - "Свіча", муз. К. Яновського, сл. В. Шинкарука, виконавиця С. Зайченко, Чернівці, 1993 р.); лауреат Всеукраїнського фестивалю "Червона рута". (краща пісня фестивалю - "Місячний оберіг", муз. О. Ходаківського, сл. В. Шинкарука, виконавиця І. Шинкарук, Донецьк, 1993 р); лауреат Міжнародного фестивалю "Голос Азії" (краща пісня фестивалю - "Місячний оберіг", Алмати, 1994 р.); лауреат Національної програми "Мистецький олімп України" (Київ, 2009 р.); лауреат першої премії у номінації "Пісенна лірика про кохання" (Київ, 2010 р.).

У присвяченому Володимиру Шинкаруку розділі книги "Мистецький олімп України", який називається "Мабуть, сьогодні в Україні немає універсальнішого артиста", наводиться цитата відомого українського психолога Олександра Музики: "Ми підсвідомо тягнемось до таланту і потаємно заздримо йому. А він завжди здивований тим, що ми не можемо так яскраво переживати, так безоглядно радіти й так повноцінно жити. Його вражає, що ми не обов'язкові, що лінуємося вчитися, що ми не творчі, що у нас все – колись чи потім, що ми не живемо реальним життям, а плекаємо самозаспокійливі ілюзії. Він подивований, але все одно іде до нас, бо хоче, щоб і ми відчули незмірну радість творчості. Він знає, що радість творчості множиться від кількості людей, які живуть нею одночасно.

...Він живе так, як ми хотіли б жити. У нас не виходить, бо ми – ліниві, бо ми – незібрані, бо ми – мрійники. А він – творець, тому повнокровно, повно і яскраво живе для нас!"

Для Володимира Шинкарука літературна і музична творчість давно стала потребою, важливою складовою життя, він займався б нею, навіть якби вона не приносила ніякого зиску. Його вірші і проза народжуються із душевної схвильованості, сердечної небайдужості. Має бути "щось", що стимулює душевну та інтелектуальну роботу – слово, зустріч, епізод... Нічого не пише в стані абсолютного спокою або щастя (я насолоджується цими короткими миттєвостями)... Простіше з малими формами, тому що вірші легко запам'ятовуються. А народжуються вони по дорозі на роботу (любить ходити пішки), в метро, під час телетрансляції футбольного матчу, навіть під час застілля. З прозою важче. Проза "вимагає письмового столу" і часу. Прозу не напишеш за кермом авто, а Володимир півжиття – в дорозі... Намагається дотримуватись певних принципів: не любить силабо-тонічну систему віршування; віддає перевагу тонічній; любить афористичність і лаконізм. В основі його прози завжди – реальний факт. Рухає розповідь не опис, а діалог. Завершує твір неочікуваний фінал. Також намагається уникати літературних "красивостей". Володимир Шинкарук пише для себе і для своєї дочки – заслуженої артистки України Ірини Шинкарук. Але його пісні також виконують заслужені артисти України - Павло Мережук, Юрій Градовський, Зеновій Гучок, дует "Світязь", Софія Ротару ("Вино разлук").

Одружений: дружина Людмила - за фахом вчитель математики, донька Ірина - заслужена артистка України, син Федір - головний економіст державного підприємства "Національний туристичний офіс".
Сторінки в інтернеті:
  • Володимир Шинкарук - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Актриса цирку В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     247
 Бальзам твоїх рук В. Баранов / В. Шинкарук     994
 Батьки і діти В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     3447
 В садах уже листя осіннє палять... В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     577
 Велике бачиться лише здалека В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     424
 Весна зимі вкоротивши віку В. Шинкарук / В. Шинкарук     318
 Відвертість В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 541
 Вікна В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 421
 Вітер В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     491
 Вітер по небу зорі розніс В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     350
 Віч-на-віч з собою В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 1487
 Віщий сон В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 857
 Всеношна для душі В. Шинкарук / В. Шинкарук     752
 Гойдалка В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 1334
 Голубка  не вказано 3   3181
 Гроші В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 1534
 День прийде В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     440
 Дитинство В. Шинкарук / В. Шинкарук     1652
 Дім для душі В. Шинкарук, О.Ігамбардиєв / В. Шинкарук Дім для душі 5 2002 3587
 Дожити до понеділка В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 614
 Донечка І. Грібуліна / В. Шинкарук     675
 Дорога у завтра В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 431
 Дружині В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 929
 Друзям В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     521
 Еротичний етюд В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     1858
 Жаль В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 487
 Жарт про кохання В. Шинкарук /  Дім для душі   2002 5279
 Життя – наче сон В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі 4 2002 2373
 Жінки й чоловіки В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 642
 Заздрість В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 637
 Заметіль В. Шинкарук / В. Шинкарук     665
 Замкнуте коло В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 391
 Заповіт вчителя В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 22248
 Запроси мене на дощ В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     569
 Злітає в небо день В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 427
 Знову зустріч В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 435
 Зоряна криниця В. Шинкарук / В. Шинкарук, А. Остапенко     1620
 Іду до Вас В. Шинкарук / К. Яновський     2401
 Іронічний романс В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 634
 Колискова В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 1215
 Коломийки В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 16139
 Коломийки на біс В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     1593
 Кольори В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 633
 Літали мухами плітки В. Стус / В. Шинкарук не вказано     404
 Мені набридло В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 661
 Мені це можна ставити в вину В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     239
 Метаморфози В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 445
 Ми блукали серед трав В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     182
 Місто наших надій В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     391
 Місячний оберіг В. Шинкарук / О. Ходаківський     764
 Моєї осені весна В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 445
 Мої пісні В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     739
 Молитва *  не вказано 5   2597
 Монолог телевізійного журналіста
 (світлої пам’яті Костянтина Яновського)
В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     342
 Монолог футболіста В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 679
 На війні, як на війні В. Шинкарук / В. Шинкарук     298
 На гострі леза В. Шинкарук / В. Шинкарук     203
 На два життя одразу В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     402
 На кордоні - тиша В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     319
 На першій лінії вогню В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     601
 Навпаки В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 784
 Не біда...
 (Я. Гапоновій)
В. Шинкарук / В. Шинкарук     373
 Не кажи мені В. Шинкарук / В. Шинкарук     870
 Небесна Сотня В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     2065
 Невже? В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     396
 Ні пів слова
 (Плаче дівчина)
В. Шинкарук / І. Шинкарук, В. Шинкарук Дім для душі 5 2002 4585
 Нічна дорога крізь осінь В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     221
 Одна О. Бригинець / В. Шинкарук    267
 Ой, чиє ж то поле народні / В. Шинкарук Дім для душі   2002 530
 Осінь... Дощі... В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 934
 Останнє літо любові В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 685
 Останнє слово В. Шинкарук / В. Гребенюк     339
 Останній лист В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 585
 Остання крапля дощу В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 427
 Павутиння дощу В. Шинкарук / В. Шинкарук     489
 Партизанська В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     397
 Перекоти-поле В. Шинкарук / В. Шинкарук     516
 Перехрестя розлук В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 429
 Перший сніг В. Шинкарук / К. Яновський    549
 Південно-Західна залізниця В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 2007
 Під Слов'янськом В. Шинкарук / В. Шинкарук     201
 Підслухана розмова В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 453
 Пісня про ліліпута В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 443
 Побудь зі мною ще В. Баранов / В. Шинкарук     755
 Позичте часу! В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     237
 Попіл В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 341
 Порівняння В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 488
 Привіт В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 1084
 Про це... В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 547
 Пробудження В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     486
 Прощаю і прощаюся В. Шинкарук / В. Шинкарук     1071
 П'ятдесята зупинка В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 734
 Рано чи пізно В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 469
 Ранок зимовий В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     293
 Розлюби мене В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 503
 Русалчин тиждень В. Шинкарук / В. Шинкарук    1963
 Світло в кінці тунелю В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 390
 Свіча В. Шинкарук / К. Яновський    2806
 Середній вік В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 517
 Сліпий В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 426
 Слова на вагу кулі В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     330
 Сонце моє... В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     427
 Старий вітряк В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 823
 Старий двір В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 355
 Старий дім В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 455
 Старий закоханий скрипаль В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     226
 Стою на дорозі В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 372
 Стояли поруч В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 1337
 Стояли поруч... В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     253
 Сумна пригода В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     519
 Сцена В. Шинкарук / В. Шинкарук     244
 Творчість В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     250
 Тебе не зрадила душа В. Цибулько / В. Шинкарук    574
 Ти + я В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 471
 Ти минаєш О. Бригинець / В. Шинкарук     669
 Тінь дощу В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 330
 Треба поспішати В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 395
 Три сліпих сестриці В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 290
 Філософізми В. Шинкарук / В. Шинкарук     319
 Це, зазвичай, трапляється зненацька... В. Шинкарук /      210
 Це трапиться колись, я знаю... В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     241
 Циганська пісня
 (з опери "Кармен")
В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     742
 Час любити
 (Великодні дзвони)
В. Шинкарук / В. Шинкарук    4199
 Черемхова віхола В. Шинкарук / В. Шинкарук     1535
 Чорні круки В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі  2002 1210
 Чорно-біле кіно В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 627
 Чудово все В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 798
 Чуже вікно В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 358
 Шкода... В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     294
 Шлях у "завтра" В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     301
 Шоу-бізнес В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 383
 Ще не б’є моє серце на сполох В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 335
 Ще раз про любов В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 506
 Я - сьогодні дощ В. Шинкарук / В. Шинкарук Дім для душі   2002 732
 Я - ще йду! В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     215
 Я боюсь загубити В. Шинкарук / В. Шинкарук Перекоти-небо   2009 495
 Я зайшов у спогади В. Шинкарук / В. Шинкарук Колір тиші   2008 424
 Я небом твоїм стану В. Шинкарук / Марина Маковій    11910
 Я чекаю тебе В. Шинкарук / В. Шинкарук     1517
 Якби...
 (за В. Федоровим)
В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     238
 Якщо ми любимо В. Шинкарук / В. Шинкарук не вказано     472
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Примітки:

Аудіо-записи:

- Володим Шинкарук "Дім для душі" http://www.ukrmusic.com.ua/ukr/album.php?id=712

Дані ввів: bohdanko  26.09.2005
Відредаґовано: 15.12.2014
Переглядів: 24842  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
7. Микола Рудаков (член клубу) 05.09.2013 18:40    
Володимир Шинкарук має почесне звання - Заслужений працівник культури України
0/0

6. DNko_кізюк (член клубу) 30.07.2010 22:07    
І нас усіх звалило з ніг,
Побачив я коли підвівсь - 
Щит електричний загорівсь,
Щоб екіпаж урятувать
Хотів контакти роз"єднать
Та тільки полум"я не збив
І плоскогубці загубив
Вони замкнули всі дроти,
Реактор почало трясти,
Що не робили – все дарма,
В воді сховалася корма,
Ми перебралися на ніс,
А мічман спірту всім приніс
   G      D
І нам тепер усе одно:
 A         D 
Наш корбель іде на дно.
             A
А загалом, товаришу міністре,
    G   A   D
Чудово все, чудово все...
+3/0

5. DNko_кізюк (член клубу) 30.07.2010 22:04    
D               A
-Алло, алло мені не зрозуміло
Тут дивина: ні дать, ні взять
Хіба ж ті плоскогубці мають крила
  D           E   A
І хто дозволив їм літать???
   G                 A
-Як ліг на борт ракетний катер
          E     A
Усе в нас почало літати
   D                   A
А загалом, товаришу міністре,
        G   A     D  
Чудово все, чудово все...
   D                  A
-Цього мені лише не вистачало
  D              A
Я вас розжалую усіх
        D             A
Чого це ви одразу не сказали,
               E       A
Шо хтось у вас на когось ліг?
    G               A
-Лягла корма на дно затоки
   E                 A
Та ніс іще стирчить нівроку
   D                   A
А загалом, товаришу міністре,
       G    A    D
Чудово все, чудово все...
  D                    A
-Алло, алло мені потрібно сісти
Свідомість втрачу я ось-ось
          A            D
Даю наказ: "Негайно доповісти,
          D      E    A
Що в вас насправді відбулось?!!!"
   A               D
-Ми вийшли в море, як завжди
Шукати ворога сліди
Та тільки дав наш катер газ
Екран локатора погас,
Тоді всліпу ми дали залп
І розбомбили морвокзал,
Я матом штурмана покрив,
Той від образи – закурив
Чомусь забув згасить сірник,
Сірник в ракетній шахті зник
І підпалив боєзапас,
Боєзапас рвонуло враз.
На борт раптово катер ліг:
+3/0

4. DNko_кізюк (член клубу) 30.07.2010 22:04    
Чудово все... Hm D
  D             A
"Алло, алло?" ,- хто біля аппарата
 D         A
Задовольніть мій інтерес:
"Як там проходит спільно з блоком НАТО
Навчання наших ПМС?"
  G        A
"І, взагалі, яка погода,
 Em          D
І як наш флот: нащо він годен,
 D            A
Кому на груди треба дати орден,
 Gm    A   D
Ну а кому по шиї дать?"
     D        A
-Алло, алло, товаришу міністре
    G    A   D
Чудово все... чудово все...
  D             A
На складі спірту повная каністра,
 D     E   A
ЇЇ нам мічман принесе.
     G      A
І лиш одна дрібничка сталась:
  E         A
В нас плоскогубці поламались,
  D        A
А загалом, товаришу міністре,
    G  A   D
Чудово все, чудово все...
         D         A 
-	Ну плоскогубці справді то дрібниця
-	На плоскогубці наплювати
-	    D          A
-	Та я б і сам хотів би подивиться,
      D     E   A
-	Як це їх можна поламать
G         A
А плоскогубці залетіли
    E      D
В електрощит і там згоріли,
G            A
А загалом, товаришу міністре,
    G   A   D
Чудово все, чудово все...
+3/0

3. Шанувальник (гість) 27.12.2009 23:18    
Де можна знайти пісню на наступні слова (вірш). Дякую.

ЩО НА МІСТКУ?

За Віктором Гончаровим

- Що на вигнутім містку?
- А по вигнутім містку
Сходить сонце у вінку.

- Що у небі над селом?
- А у небі над селом
Журавель махнув крилом.

- Де сховався теплий вітер?
- А сховався теплий вітер
У долині серед квітів.

- Що на річці біля броду?
- А на річці біля броду
П’є веселка чисту воду.

- Що у лузі на траві?
- А у лузі на траві
Сяють краплі голубі.

- Що під тихою вербою?
- А під тихою вербою
Ти цілуєшся зі мною,
Я цілуюся з тобою!
0/0

2. Шановник (гість) 14.10.2009 15:05    
А да пісня про реактор, боцмана, корабель, який їде на дно? Слова: А загалом, товарише міністре, чудово все, чу-до-во все! (чув по провідному радіо 10-15 хвилин назад)
0/0

1. Таня (гість) 12.02.2009 21:03    
я вас очень люблю)вы лучший
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/453.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB