На головну сторінку

Воплі ВідоплясоваВоплі Відоплясова
http://vopli.com

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Або або (1991)
  • Закустика (1993)
  • Країна мрій (1994)
  • Музіка (1997)
  • Любов (1998)
  • Хвилі Амура (2000)
  • День нароDJення (2001)
  • Мамай (2001)
  • Файно (2002)
  • Були деньки (2006)
  • Збірка романтична (2007)
  • Збірка танцювальна (2007)
  • Чудовий Світ (2013)

Засновано: 1987
Місце заснування: Київ

Історія

...Далекого 1986 р. Олег Скрипка сидів у гуртожитку від КПІ (Київського Політехнічного Інституту) та писав диплом... До нього прийшли Олександр Піпа (який також вчився в КПІ) та Юра Здоренко (який тільки но повернувся з армії) та повідомили, що вони вже грали в рок-групі (з 1984 р. грали хеві-метал у групі "SOS"), а тепер хочуть створити свою! Хлопці швидко знайшли спільну мову, обмінялися начерками пісень і вже через тиждень репетирувати у Юри в будинку (грали на трьох гітарах, іноді Скрипка брав свій баян). Поступово склався репертуар, половину пісень з якого придумав Здоренко, половину - Скрипка (серед них і популярна нині "Галю, приходь!"). Але частіше Юра Здоренко створював музичну канву, а Олег Скрипка доводив пісню до кінцевого результату. Такий симбіоз був дуже вдалим, і незабаром хлопці розширили склад гурту – четвертим учасником гурту став ударник Сергій Сахно, – назвавши її "Воплі Відоплясова". Таку назву запропонував Піпа, який у той час зачитувався Достоєвським: Відоплясов — одержимий літературною діяльністю лакей з "Села Степанчикова і його мешканців". Свої опуси, сповнені криками душі, він називав "Воплі". Якщо врахувати, що всі народжені тоді рок-групи іменували себе виключно по-західному, то "Воплі" звучали цілком по-слов'янськи, вигідно відрізняючись від колег. Відрізнялися "ВВ" і нарядами – рокерські косухи, кільця у вухах, англійські тексти здавалися їм банальщиною, вони вирішили співати мелодійною українською мовою (їх музика зазнала помітний вплив рок-н-ролу, панку та різноманітних етно-стилів) і виходити на сцену в оригінальних костюмах, для чого довелося неабияк попорпатися в батьківських скринях.

Цілий рік хлопці старанно репетирували і навіть записали альбом. Народ оцінив ці пісні - і касети пішли з рук в руки. А їх перший виступ перед публікою відбувся в клубі радгоспу "Совки" (Борщагівка), де, відігравши свої пісні, гурт отримав "добро". А взагалі, музичної освіти ніхто з "ВВ" не мав (Скрипка прийшов у рок-н-рол з театру і з військового заводу, де після навчання в Київському політехнічному інституті працював інженером; Здоренко був водопровідником; Сахно навчався барабанній справі в ударника київського мюзик-холу; Піпу вигнали з музичної школи ще у молодших класах).

1987 р. "ВВ" дебютували на фестивалі Київського рок-клубу та відразу взяли приз "гурт року", а їх "Плач Ярославни" став "піснею року". У першій концертній програмі колективу звучали пісні "Товариш майор", "Розмова з Махатмою", "Були деньки" і "Танцi". Саме їхні "Танцi" стали майже неофіційними українським гімном, який перетнув межі республіки і познайомив інші міста Радянського Союзу з багатообіцяючими дебютантами з Києва. А після параду в їх гримерку натовпом повалили менеджери, пропонуючи співпрацю.

У 1988 р. "ВВ" разом із гуртами "Колезький асесор" і "Раббота Хо" організували "Рок-артіль" і почали гастролювати по країні: концертували на "Рок-форумі" (Вільнюс, 1988 р., диплом фестивалю), дебютували в московському ДК ім. Горбунова, знялися у французькому фільмі "Рок навколо Кремля" (де "ВВ" символізували національний український рок), виступили на фестивалях "Київ — Варшава". У той рік у Москві зібралися кращі рок-колективи СРСР - "Кіно", "Брати Гадюкіни", "АукцЫон", "Аліса", "ДДТ", москвичі відкрили для себе феномен – український рок – й оцінили його. Відмітимо, що скрізь концерти проходили з незмінним успіхом, а в Україні хлопці стали практично національними героями.

1988 р. "ВВ" взяли участь у фестивалі "Рок-СиРок" у Олімпійському селі, де були присутні представники французької фірми "Янус" - сімейна пара Наталі і Жюель Мині, вони і запросили хлопців до Парижа. Гурт підписав контракт і вже 1990 р. вирушили в тур по Франції і Швейцарії. Європейським країнам припала до смаку слов'янська екзотика гурту. Французи обожнюють баян, абстрактне мистецтво, епатаж, їм особливо сподобалось шоу у виконанні Олега Скрипки і в березні 1990 р. вони запропонували гурту контракт на випуск кількох компакт-дисків. Запис одного з французьких концертів 1991 р. вийшов на диску "Або-або", який став першою довгограючою платівкою "ВВ". На сцені хлопці виглядали абстрактно і епатажно: Скрипка, наприклад, фарбувався в радикальні кольори: синій, баклажановий, червоний і навіть зелений. І все ж для французів вони були прибульцями з Альфи Центавра - про Україну тоді ніхто нічого не чув. Але у гурту з'явилися фанати, які купували касети, заучували українські слова, не розуміючи їхнього змісту, і їздили за "ВВ" з міста в місто. Гурт взяв участь у найпрестижнішому національному фестивалі мистецтв в Бурже, а газета Lе Моnd присвятила їм розворот. У рок-тусовці гурт теж оцінили, однак і тут не обійшлося без курйозів: хлопці виступали в стилі сімдесятих: піджачки, кльош, сорочки з великими гострими комірами, яскраві кольори. У Союзі постмодерн був на піку, так одягалися групи "АукцЫон", "Авіа", "Звуки Му". Проте французи не зрозуміли їх естетського виклику суспільству. Одного разу після концерту до хлопців підійшли прихильники: "Хлопці, ви граєте класно, але одягаєтеся так старомодно! Давайте-но ми вам підкинемо "варенок"?". А через десять років сімдесяті увійшли в моду - і всім стало ясно, що колись українські "вевешники" обігнали самих французів! Завдяки Наталі і Жюелю "ВВ" здружилися зі всією паризькою творчою тусовкою: рокерами, театралами, танцівниками, кінематографістами. Але особливо, з веселими та близькими їм за менталітетом хлопцями з гурту "Les VRP". "ВВ" та "Les VRP" робили спільні тури по Франції та Україні, записували музику, знімалися в кліпах.

1996 р. гурт повернувся до Києва — команду призабули... "ВВ" взялося надолужувати згаяне, до гурту вернувся Сергій Сахно і приєднався новий гітарист Євген Рогачевський, який знав усі тексти пісень "ВВ" і грав безпомилково усі гітарні партії, а колишній лідер групи "Раббота Хо" Сергій Попович став саунд-продюсером. З новою силою зазвучала музика гурту - міцно, сильно, підкріплена багатющим досвідом та натовпом прихильників, що так скучили за живим звуком! Об'їздивши всю Україну, Білорусію, Росію, заглянувши у братню Якутію, хлопці завжди поверталися до рідного Києва, щоб вчинити черговий вибух.

1996 р. світ побачив диск "Країна мрій", більшу частину якого склали композиції початку 90-х років. 1997 р. було підписано довгостроковий контракт з компанією S.B.A. / GALA Records, яка того ж року випустила диск "Музіка", а диск "Любов" побачив світ 1998 р. 1997 р. з'явилися на світ такі хіти, як "Весна" та "Юра". На фестивалі "Таврійські ігри" саме за свою "Весну" хлопці отримали три золоті жар-птиці. 1998 р. "ВВ" і "Мумій Троль" дали спільні концерти "Весна 2000" у Москві та Києві. 1999 р. "вевешники" порадували своїх фанів композицією "День народження": успіху пісні багато в чому сприяв і вдалий відеокліп. 1 березня 2000 р. виходить на S.B.A. / GALA Records черговий диск "ВВ" - "Хвилі Амура" (стає "золотим" альбомом). Того ж року "Воплі Відоплясова" гастролювали в Ізраїлі та США, виступили перед американським президентом Біллом Клінтоном під час його офіційного візиту в Україну. Наприкінці 2004 р. гурт активно підтримував Помаранчеву революцію в Україні. 2006 р. виходить студійний альбом "Були Деньки", присвячений 20-річчю гурту. Січень 2007 р. - колектив покидає Олександр Піпа, а у ювілейний тур по містах України вирушає новий басист Олексій Мельченко. 2008 р. "ВВ" записує рок-версію Державного гімну України, а також випускає подвійний концертний альбом, що відтворює виступ колективу на фестивалі "Рок Січ". Напередодні нового 2009 р. виходить віртуальний сингл з новим потенційним хітом – "Ладо".

Сьогодні "Воплі Відоплясова" — найпопулярніший в світі український рок-колектив, що дає до 200 концертів на рік і "...є еталоном живо-концертного східнослов'янського рок-бенда, і еталоном до цих пір неперевершеним!.."

Воплі Відоплясова:

  • Олег Скрипка – вокал, баян, саксофон, труба, тексти
  • Олексій Омельченко – бас-гітара
  • Сергій Сахно – барабани, перкусія, бек-вокал
  • Євген Рогачевський - гітара, вокал

Сторінки в інтернеті:
  • Воплі Відоплясова - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 А чи то О. Скрипка / О. Скрипка Були деньки   2006 3988
 А-ба-бап О. Скрипка / О. Скрипка Були деньки   2006 2339
 Або - або О. Скрипка /  Або або   1991 3956
 Ай-яй-яй О. Скрипка /  не вказано     4451
 Білі плями  Музіка   1997 1844
 Білі плями О. Скрипка / Воплі Відоплясова Збірка танцювальна 5 2007 2894
 Боги О. Скрипка / О. Скрипка Музіка   1997 1936
 Були днини О. Скрипка /  Або або   1991 2036
 Були на селі О. Скрипка / О. Скрипка Хвилі Амура  2000 25151
 Вальс О. Скрипка /  не вказано     2186
 Велика сила
 (Не спини зваби вплив)
 Файно   2000 1916
 Веселковий твіст О. Скрипка /  Або або   1991 2717
 Веселковий твіст * О. Скрипка / О. Скрипка Країна мрій 4 1994 2601
 Весна О. Скрипка / Воплi Вiдоплясова Музіка 41997 19555
 Весна * О. Скрипка / Воплі Відоплясова не вказано 3   16530
 Відпустка О. Скрипка / О. Скрипка Чудовий Світ  2013 5003
 Відрада * О. Скрипка /  Хвилі Амура   2000 2905
 Вопель Відоплясова О. Скрипка / О. Скрипка не вказано     1138
 Галелуя О. Скрипка / О. Скрипка Країна мрій   1994 1669
 Галина О. Скрипка / О. Скрипка Збірка романтична  2007 3200
 Галю, приходь  Закустика 5 1993 9560
 Галю, приходь * О. Скрипка / Воплі Відоплясова Країна мрій  1994 4442
 Гармонія О. Скрипка / О. Скрипка Збірка романтична   2007 2613
 Гей! Любо! О. Скрипка /  Музіка   1997 3060
 Гей! Налягай! О. Скрипка / О. Скрипка Були деньки   2006 1907
 Глибина О. Скрипка / О. Скрипка Музіка   1997 2685
 Гоп-ця О. Скрипка /  Хвилі Амура   2000 3297
 Горiла сосна
 (весільна)
(народна пісня) Музіка 51997 38627
 День народження / Воплі Відоплясова Хвилі Амура 42000 11017
 День народження О. Скрипка / О. Скрипка День нароDJення 52001 8786
 Диво О. Скрипка / О. Скрипка Чудовий Світ   2013 515
 Динама
 (У Клари - доляри)
О. Скрипка / О. Скрипка Файно   2002 2048
 Дитинство О. Скрипка / О. Скрипка Закустика   1993 4215
 Доля
 (Мила, жадана, долею дана...)
О. Скрипка / О. Скрипка не вказано     3959
 Доля О. Скрипка / О. Скрипка не вказано 5  4187
 Є-є О. Скрипка / О. Скрипка Хвилі Амура 3 2000 6358
 Заднє око О. Скрипка / Воплі Відоплясова Були деньки   2006 552
 Зв'язок О. Скрипка /  Або або  1991 2142
 Знову зима О. Скрипка /  Країна мрій  1994 2248
 Зоряна осінь О. Скрипка / О. Скрипка, Воплі Відоплясова Мамай 52001 7371
 Ізнов
 (Гей-но, друже! Що відбулося ізнов?)
О. Скрипка / О. Скрипка Файно   2002 1586
 Інколи О. Скрипка / О. Скрипка не вказано     748
 Кармен  Країна мрій  1994 1528
 Кобіта О. Скрипка / О. Скрипка не вказано    7286
 Колискова О. Скрипка / О. Скрипка Були деньки  2006 12462
 Колись О. Скрипка, О. Литовченко /  Або або   1991 1690
 Колись О. Скрипка / О. Скрипка Закустика + 1993 1804
 Країна мрій О. Скрипка / Воплі Відоплясова Країна мрій +1994 22077
 Країна мрій * О. Скрипка / О. Скрипка Збірка романтична 32007 42310
 Краков’як рок О. Скрипка / Воплі Відоплясова Музіка   1997 1289
 Ладо О. Скрипка / О. Скрипка, Є. Рогачевський не вказано 5  1535
 Лети, моя мила сестро Brian May / Brian May не вказано     846
 Ліда Ю. Здоренко / О. Скрипка Країна мрій   1994 1811
 Любов О. Скрипка / О. Скрипка Хвилі Амура  2000 7797
 Мамай *
 (Поза тих минулих далях)
 Мамай   2001 1877
 Мана О. Скрипка / О. Скрипка Чудовий Світ  2013 485
 Машина О. Скрипка /  Або або   1991 2035
 Машіна
 (Машина)
О. Скрипка / О. Скрипка Країна мрій + 1994 2018
 Море
 (В пелені мари-кораблі)
О. Скрипка / О. Скрипка Файно   2002 1792
 Музика О. Овчар / Воплі Відоплясова не вказано     1624
 Музика дика
 (Ясні зорі вітають нас в полі)
О. Скрипка / О. Скрипка Файно  2002 2978
 Музіка О. Овчар / О. Скрипка Збірка романтична   2007 4301
 На вулиці скрипка грає (народна пісня) Закустика   1993 3604
 Не думай О. Скрипка / О. Скрипка День нароDJення  2001 831
 Новий Рік! О. Скрипка / О. Скрипка не вказано    209
 Олрай! О. Скрипка / О. Скрипка Країна мрій   1994 1531
 Осінь О. Скрипка / О. Скрипка Файно   2002 4991
 Пачка цигарок В. Цой /  Мамай   2001 14084
 Підманула
 (Ти казала в понеділок)
(народна пісня) Файно  2002 16639
 Пісенька О. Скрипка / О. Скрипка Були деньки 52006 4574
 Пісня О. Скрипка /  Були деньки   2006 2196
 Пісня Вакули О. Скрипка / О. Скрипка не вказано 5  7355
 Політрок О. Скрипка / О. Скрипка Були деньки   2006 1774
 Полонина
 (Гей! Лине біля річки)
 (рок)
 Або або  1991 2994
 Понеділок О. Скрипка / Є. Рогачевський, О. Скрипка Чудовий Світ   2013 424
 Попs
 (У ваших мозках жиріє попс)
Єгор Лєтов / О. Скрипка Файно   2002 3069
 Примари О. Скрипка / О. Скрипка Чудовий Світ   2013 448
 Рай
 (В непевнозвісному краю)
 не вказано     1368
 Рай О. Скрипка /  Файно   2002 580
 Розмова з Махатмою О. Скрипка / О. Скрипка Хвилі Амура   2000 3064
 Світ
 (Коли упаде тінь на порозі змін, ото буде файно)
 (Український рок)
 Файно   2000 2120
 Світ О. Скрипка / Воплі Відоплясова не вказано 4   3282
 Сонячні дні
 (Переклад О.Скрипки)
В. Цой / О. Скрипка, Є. Рогачевський Файно 52002 2873
 Стривай паровозе! О. Скрипка /  Любов + 1998 5488
 Таємні далі Н. Антонова / О. Скрипка Хвилі Амура   2000 609
 Таємні сфери Н. Антонова / Воплі Відоплясова Любов   1998 2744
 Талалай О. Скрипка / О. Скрипка Чудовий Світ   2013 1292
 Танго О. Скрипка, О. Піпа / О. Скрипка Країна мрій  1994 2320
 Танці О. Скрипка / О. Скрипка Країна мрій   1994 10910
 Трава * О. Скрипка / О. Скрипка Хвилі Амура 4 2000 4820
 Хвиля О. Скрипка / Воплі Відоплясова не вказано    161
 Хорунжий Дзюба О. Скрипка / О. Скрипка Були деньки  2006 2049
 Червоні коні О. Скрипка /  Або або   1991 1937
 Чіо Чіо Сан О. Скрипка / О. Скрипка Чудовий Світ   2013 1168
 Чіо-сан О. Скрипка /  не вказано    3251
 Чудовий світ О. Скрипка / Є. Рогачевський Чудовий Світ   2013 996
 Шалена зірка О. Скрипка / Воплі Відоплясова Закустика   1993 1887
 Щедрик народні / Воплі Відоплясова не вказано    21639
 Юра О. Скрипка / О. Скрипка Музіка 21997 7102
 Я підійду О. Скрипка /  Або або   1991 2222
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів: Гетьман  24.03.2003
Відредаґовано: 15.10.2010
Переглядів: 46740  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
22. Walker 20.11.2011 01:39    
Хто знає назву пісні, у якій є такі слова: "Широке поле
твоєї долі
нам двом не перейти ..."
Якщо не помиляюся пісня прозвучала у одному з мюзиклів на Інтері на новий рік у 2000-х роках !!
0/0

21. Максимка=) (гість) 26.02.2010 10:11    
Для Костянтина... Назва пісні, яку ти шукаешь - "Є-Є", а останні слова в ній не "бо радуга є", а "пораду дає")) сам ледве знайшов)
0/0

20. Sierzh (користувач) 09.10.2009 23:08    
Трымай высока свой сьцяг, Украіна! Дзякуй за такіх цудоўных музыкаў!
0/0

19. Енот (гість) 29.05.2009 16:12    
Исполнители, москалыку. А Башалчев мертв. Скрипка молодецЪ!
Слава Украине!
+1/0

18. incubus (гість) 09.08.2007 12:30    
Кто такие "виконавці" ? Комонавты штоль ? А.Башлачёв - вот где сила!
0/0

17. Громовій (користувач) 29.07.2007 17:35    
Хтось знає акорди (перебір) Колискової?
0/0

16. Maniak Petrovich (гість) 25.05.2007 01:15    
ВВ- це супер! ВВ- класно! Побільше б було таких виконавців, як Олег Скрипка, та його команда!!
0/0

15. Костя (гість) 10.05.2006 15:38    
Народ, підкажіть назву гарної укр. пісні, у якій є слова "бо радуга є".
Чув по радіо Ера.
Кажуть, що можливо це - ВВ
0/0

14. VVp (гість) 21.04.2006 19:30    
Адміни, поправте:

Воплі Відоплясова
Офіційні сторінки: http://vopli.com.ua/
0/0

13. EGB (гість) 01.10.2005 00:08    
Нема на клавi розкладки з мовою, отже мучаюсь через англiйську.
Та дарма.
ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ,
бо лише тут знайшов потрiбнi тексти.
В надрах москальских сайтiв самий попс.
0/0

12. Гетьман (член клубу) 06.06.2005 10:36    
Шановні гурмани, пропоную Вам переглянути інтервю "ВВ" далекого 88-го року!!!
http://vv.cn.ua/int/a26.htm
0/0

11. sViT (гість) 11.05.2005 18:14    
А где в нете можно найти песенку (желательно mp3) "я підійду"?
Заранее 10Х

klan@ua.fm
0/0

10. Андрик (гість) 28.04.2005 16:59    
Воплі - це круто!
Хто шанувальник хорошого року, раджу послузати ВВ
Я на цьому сайті чуть не заблудився!
(Я з 51-го, г.Ягуари, ст.Тернопіль)
0/0

9. Гетьман (член клубу) 01.03.2005 14:42    
Свіжина!
Цікаве інтервю з Олегом Скрипкою... http://observer.sd.org.ua/news.php?id=6102
0/0

8. Гетьман (член клубу) 01.02.2005 11:51    
У них була запланована мистецька акція "Країна мрій" у Франції, чи у Англії... Де вони рекламували український фольклор!
0/0

7. Гануся (гість) 24.01.2005 16:59    
Хто знає, де були ВВ протягом іногурації нашого президента?
0/0

6. Надія Зергіс (користувач) 12.01.2005 22:26    
Питання трошки не за темою: чи може тут хтось підказати адресу доброго літературного порталу, де можна опублікувати власні вірші або переклади пісень?
Ми всі за ЮЩЕНКА!

webmaster: http://litclub.lviv.ua/ - це для віршів
а переклади пісень слід додавати сюди
0/0

5. Гетьман (член клубу) 08.12.2004 16:01    
Олег Скрипка: Якщо Ющенко не переможе, запозоримось на весь світ.
За матеріалами газети "Україна молода" від 07.12.04. (Автор Мар'яна П'ЄЦУХ)


А з Януковичем?

— Я би йому не подав руки. І сказав би: іди почитай «Буквар» і повчися у школі.

— Зі сцени ти згадував російського президента Путіна, щоб він не вказував українцям, якою мовою розмовляти.

— Путін — це небезпечна людина, і краще йому на очі не попадатися. А так би хотів сказати: «Путін, «старіна», залиш нас у спокої. У тебе стільки територій, розвивайтеся собі в Казані, Тюмені». Адже в них Москва цвіте і пахне, і при цьому занепадає уся Росія. Просто українці не знають, яка там реальна розруха. Хай росіяни піднімуть з колін свою «глубінку», а потім сюди пхаються. Щодо мови, то Ющенко правильно сказав, що ми не проти російської мови, ми толерантні. Але ми вигрібаємо свою толерантність уже 350 років. Як наслідок, у нас зникла культура. Чому ми маємо виправдовуватися і пояснювати, чому ми говоримо українською? Чому не виправдовуються ті, хто розмовляє в Україні російською?

— Деякі виконавці, які виступали раніше на підтримку Януковича, зараз переходять на бік «помаранчевої революції». На твою думку, їх треба сприймати як блудних синів, чи як зрадників, якi не заслуговують на вибачення?
0/0

4. Гетьман (член клубу) 08.12.2004 16:00    

— Вони завжди будуть зрадниками. Я вважаю, що вони не мають права виступати на сцені Майдану. І хочу тут додати, що батьківщина мусить знати своїх героїв, треба знати тих людей, які відстоюють нашу ідею на східній Україні. Тому що там набагато важче працювати і страйкувати, ніж тут. У нас тут ніби карнавал, а там дійсно важко. Ми були в Харкові і знаємо, що там люди, які працюють у штабах Ющенка, отримують бітами і цвяхами по голові. Про цих людей треба знати і говорити. Треба також знати, які артисти дійсно їздили в турі за Ющенка з самого початку, бо те, що ми бачимо зараз, і те, що було спочатку, це різні люди. Треба знати тих артистів, які на минулих виборах підтримували Кучму і які зараз тут виступають. Я не говорю, що зрадникам немає прощення, просто треба це все знати, щоб у майбутньому не робити помилок.

— Ти зараз є довіреною особою кандидата у президенти Віктора Ющенка. Коли Ющенко стане Президентом, чи вбачаєш можливість своєї присутності у владі, тобто отримання якоїсь посади?

— Я мрію ніколи в житті не займатися політикою. І буду мріяти, щоб ми вечори проводили з друзями, не говорячи про політику.
0/0

3. Гетьман (член клубу) 08.12.2004 15:58    

— Ти співаєш доволі веселі пісні на сцені Майдану. У тебе такий настрій веселий чи вважаєш, що можна вже щось святкувати, чи просто підбадьорюєш людей?

— Це — щоб підбадьорити. Бо насправді я дуже втомлений і ледве виходжу на сцену. Зараз такий період, коли перше дихання вже вичерпалося, а друге ще не прийшло. Треба дочекатися другого. Слава Богу, нам погода помогла, потепліло трохи. А може, мені такі веселі пісні співати хочеться, бо тепло на сцені — після 15-градусних морозів у Харкові зараз тут просто спека.

— Чи хотів би ти зустрітися з донецькими хлопцями, які приїжджають у Київ на підтримку Януковича, і якщо так, що б ти їм сказав?

— Серед цих людей є маленька частинка, з якою розмовляти немає сенсу, бо це повністю зомбовані люди і їх не переконаєш. Інші люди, якщо вони здатні щось зрозуміти, просто прийдуть на цю площу, подивляться і для них все стане ясно, і їм нічого не треба вже говорити. В принципі, це і відбувається. Ми ж бачимо, як багато людей, які приїхали сюди за Януковича, потім розчинилися у помаранчевій масі і перевдяглися в помаранчевий колір. Бо це нещасні люди, їх забрали з роботи, вони не встигли навіть помитися, поїсти, приїхали сюди. А тут їх наші нагодували. Але є люди... як би у нас було більше часу, то я би сказав, як доктор Фрейд, що то за хвороба психічна у тих людей, які не хочуть приєднуватися до нас.

— Твої прогнози: коли це все закінчиться, як саме і завдяки чому?

— Я не знаю, чесно кажучи. У мене немає такої «чуйки», і я готовий стояти до кінця. Якщо це закінчиться завтра зранку, то буде дуже гарно. Хоч концерти хай продовжуються. Я сподіваюся, що у нас щорічно буде «помаранчевий» фестиваль «помаранчевої революцiї», але ми його перенесемо на початок жовтня, щоб було тепліше.

— А ти допускаєш можливість, що все може закінчитися негативно і Президентом Ющенко не стане?

— Це нереально, бо ми тоді запозоримося на весь світ. Всі на нас зараз дивляться, і назад шлях
0/0

2. Гетьман (член клубу) 08.12.2004 15:56    
Олег Скрипка: Якщо Ющенко не переможе, запозоримось на весь світ.
За матеріалами газет "Україна молода" від 07.12.04.

— Три місяці тому мені в інтерв'ю ти казав, що Ющенко не стане Президентом, якщо українці надалі залишатимуться вівцями. Що, на твою думку, сталося з країною?

— Я думаю, що просто люди відчули надію, і багато в кого відкрилися очі. Є ще одна версія. Ви давно були в Кончі-Заспі? Там палаци олігархів стоять, і, може, та бидлота туди переселилася, із Києва туди переїхала.

— Чи відрізняються твої відчуття, коли ти співаєш на Майдані, від тих, коли ти виступаєш на звичайному концерті?

— Так, тут відчуття сильніші. Бо тут панує велика надія, ти відчуваєш цю енергію людей, і хочеться їх не підвести. Як кажуть у Латинській Америці: «Не всеремось» (довільний переклад з іспанської гасла «Венсеремос» — «Ми переможемо». — Авт.).

— Скільки, на твою думку, люди ще будуть стояти, чи не набридне їм?

— Ми будемо стояти хоч рік, але вистоїмо. Назад шляху немає. Коли одні люди їдуть додому, замість них приїжджають інші.

— Багато учасників революції хочуть штурмувати щось уже й негайно. А ти прихильник яких дій — просто стояти на Майдані чи братися до радикальніших дій?

— Якщо наше керівництво нам скаже штурмувати, будемо штурмувати. Якщо скажуть триматися, будемо триматися. Без наказів штурмувати в жодному випадку не можна. Всі великі армії, організації, колективи виграють тільки під гарною орудою та організацією. Зараз треба бути організованими. І, до речі, наша революція найбільш організована у світі, бо сюди приходили французи, а в них постійні революції та страйки відбуваються, то вони сказали, такої організації і такого порядку ніколи не бачили.

— Якби у тебе була можливість зустрітися з Кучмою, що б ти йому сказав?

— Тьху на вас!
Читайте далі...

0/0

1. Юрій (гість) 30.10.2004 11:29    
Запитайте самі у Скрипки, чому він став довіреною особою Юща. Від бандитів на сайті не сховаєтесь. Тай чи буде цей сайт, якщо при владі будуть бандити.
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/41.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB