На головну сторінку
Дізнатися більше

ГайдамакиГайдамаки

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Гайдамаки (2002)
  • Богуслав
  • Кобзар
  • Перверзія
  • VooVoo i Haydamaky

Місце заснування: Київ

Історія

"ГАЙДАМАКИ" Музична формація України, що мислить по-європейськи. Має власне альтернативне обличчя, живу основу українського фолку, чіткий соціальний меседж, що формує команда освічених музикантів високого рівня. Інтелектуальна Етно Система, що є світовим прикладом яскравої world music культури, синтезом сучасного року, дабу, панку, реггі, ска, глибинних скарбів української та балканської музики. Гурт, сформований у часи глобальних історичних змін та становлення української національної свідомості. Вийшов з андеграунду, але не у вітчизняну музичну еліту та закордонну діаспору - їм аплодує Європа. Її гайдамацька аудиторія зросла від перехожих на вулицях Берліну до багатотисячних майданчиків найбільших фестивалів світу: "Lowlands", "Mundial", "Przystanek Woodstock". Альбоми групи виходять в Україні, Англії, Польщі, Німеччині, Чехії, Словаччині, Росії на одному з чотирьох мейджорів "ЕМІ" та на найкращому лейблі світу за версією WOMEX - німецькому рекордингу "Eastblok". Концертна діяльність поєднує Чорне море та Норвезьке, країни балтійські та романо-германські, розуми та ідеї людей усього світу."

НАРОДЖЕННЯ

Ідеологія, стиль та склад "ГАЙДАМАКІВ" почали формуватися у лютому 1991 року студентами Київського політехнічного інституту. За два роки діяльності створений ними гурт "Актус" записав два альбоми, двічі змінив вокаліста і загальний склад, блюзову програму з трубою та флейтою на класичний арт-рок. Склалася стала ритм-секція - до незмінного барабанщикa Руслана Овраса приєднався студент того ж інституту, бас-гітарист Володимир Шерстюк.

У 1993 році в команді з'явилася людина, що перевернула її світогляд. Олександр Ярмола мав досвід співу у хорових народних колективах, грав на сопілці та українських перкусіях. На чолі з прогресивним фронтменом вийшов україномовний альбом "Ранок", була створена семимовна програма, з'явився помітний вплив ірландського мелосу. У 1995 група стала лауреатом фестивалю "Червона рута", а через рік знову змінила стиль, запросивши акордеоніста Івана Леньо. Музиканти звернулися до звуків реггі, ска та панку по свіжу альтернативу і крізь мікс, створений з різних культур, презентували власний музичний стиль з елементами української народної музики. Крім звучання, гурт привабив політичний ефект згаданих жанрів у суспільстві, ідея того, що через музику можливі значущі соціальні зміни. Гастролюючи Європою, група записала альбом "No One Comprehends", що у 1998 році видав варшавський лейбл "КОКА".

ТРАНСФОРМАЦІЯ

Музиканти отримали цікаву пропозицію - їх помітив потужний британський рекординг "ЕМІ". Відбулася історична зміна назви гурту "Актус" на "ГАЙДАМАКИ" на честь учасників Гайдамаччини (селянської повстанської революції в Україні ХVІІІго століття проти репресивної зовнішньої окупації). Єдино правильна назва поєднала музику гурту з ідеями свободи та справедливості, встановила ще тісніший зв'язок із власною культурою та дала поштовх новому етапу. Укладений з "ГАЙДАМАКАМИ" договір став першим контрактом "ЕМІ" в Україні, і у 2001 році світ побачив однойменний альбом. Це була музика нового тисячоліття.

"ГАЙДАМАКИ" ТА "БОГУСЛАВ"

Нова назва, новий підхід, нові можливості. У групі з'явився новий учасник - гітарист Олександр Дем'яненко, майстер гри на домрі та мандаліні. Крім виступу на сольних концертах "ГАЙДАМАКИ" отримали запрошення від європейських фестивалів: "Pohoda festival" (2001, 2002, Тренчин, Словаччина), "Viljandi Folk", "Parismuusika festival" (2003, Вільянді, Естонія), "Litomerzickyj Korzen" (2002, 2003, Літомерж, Чехія).

Режисер Віктор Придувалов відзняв для групи перший відеокліп на пісню "Полісся", йшла робота над другим альбомом. Якщо у записі "Гайдамаків" брали участь винятковий цимбаліст Віталій Панцьо та кобзар Тарас Компаніченко, трубач Євген Гориславський та лірник Олексій Кабанов, то до другого альбому "Богуслав" долучилася ще одна низка кращих українських музик. У пісні "Легенда" альбома "Богуслав" чути унікальні звуки бандури українського фрістайлового бандуриста Романа Гринькова, всесвітньо знаного за роботами з Andreas Vollenweider та Al Di Meola. З Нью-Йорку спеціально для запису альбому приїхав відомий бандурист-гітарист Юрій Фединський, а український автентичний хор "Божичі" виконав бек-вокал. У роботі над альбомом група ще більше поринула в українські народні співи у пошуках ідей, матеріалу та фактури. "Богуслав" вийшов у квітні 2004 року. За кілька місяців режисер Олесь Санін створив відео на пісню, що дала назву альбому.

РЕВОЛЮЦІЯ ТА "WOODSTOCK"

Тур Словаччиною з групою "Asian Dub Foundation", Чехією, Румунією та Естонією, участь у фестивалі "Оrcestra Swjatecnej Pomochy" (2004, Стальова Воля, Варшава, Польща), у вітчизняних фестивалях "Шешори", "Mazepa Fest", "Рок Екзистенція"... Восени на зміну тромбоністу Руслану Трочинському і даб-майстру Владу Гримальському до гурту прийшли перкусійник Сергій Браварнюк і трубач Євген Дідик. У морозні дні боротьби за демократію на головному плацу країни "ГАЙДАМАКИ" грали на підтримку "людей Майдану". Вибухова енергія правдивих "Воїнів Світла" щодня зігрівала та надихала близько 500 тисяч українських патріотів. Новий 2005 рік група розпочала насиченим туром Польщею, де зіграла більше 30 концертів, 12 з яких - у січні. "ГАЙДАМАКИ" виступили на сцені "Країни Мрій" (2005, Київ, Україна) та інших українських фестивалів. Завдяки "ГАЙДАМАКАМ" Україна вперше була представлена на найбільшій сцені Європи - музиканти стали гостями прайм-тайму на головній сцені та хедлайнерами на фольковій сцені знаменитого фестивалю "Przystanek Woodstock" (2005, Костжин на Одері, Польща). За текстами рев'ю цієї події кількість прихильників українського фольку у прочитанні "ГАЙДАМАКІВ" чимало збільшилася. Групу номінували на премію "Woodstock" у конкурсі "Plebiscyt Zlotego Baczka".

"ПЕРВЕРЗІЯ"

Записана у розпал Помаранчевої революції пісня "Листопад" започаткувала третій альбом гурту "Перверзія", що побачив світ рівно через рік. У записі альбому взяли участь геніальний автентичний скрипаль Василь Гекер, один з адептів народної контрабасової гри Юрій Барденюк, цимбалісти Іван Кавацюк та Володимир Польовчик. Вже за місяць у січні 2006 "ГАЙДАМАКИ" підписали контракт з німецьким рекордингом "EastBlock Music" і новий альбом був перевиданий у Німеччині під назвою "Ukraine Calling".

Цей реліз став знаковим для групи. Популярність "ГАЙДАМАКІВ" у Європі почала миттєво зростати. Завдяки співпраці з концертною агенцією "Agents4music", а пізніше "La Candella" один за одним йшли перші тривалі тури, презентації та інтерв'ю на серйозних європейських телеканалах, пропозиції, запрошення, захоплені відгуки. За декілька тижнів після виходу альбому гурт опинився на сьомому місці європейського хіт-параду співів світу "World Musics Chart Europe". Тим часом пісня "З-за нашов стодолов" потрапила до плей -лісту Charley Gillett - одного з ключових радіо-ведучих та ведучих "BBC" у царині world music. Його програма "The Sound of the World" транслюється в усьому світі. У жовтні 2006 року завдяки "Ukraine Calling" німецький лейбл "EastBlok Music" увійшов у двадцятку кращих лейблів світу "Top Label Award winners for 2006" за версією найбільшої міжнародної музичної експозиції WOMEX. На церемонії ногородження у Севільї, Іспанія були присутні і самі творці високо оціненого продукту. "Ukraine Calling" або "Перверзія" чималою мірою взяла натхнення від сучасного письменника-постмодерніста Юрія Андруховича. Саме йому "ГАЙДАМАКИ" присвятили своє творіння. Протягом 2007 року крім сольних концертів в Україні та інших країнах Європи гурт виступив на фестивалях "AmsterdamRootsFest" (Амстердам, Нідерланди), "Mundial" (Тільбург, Нідерланди), "Musicas do Mundo" (Сінес, Португалія), відзняв два відео до пісень "Кохання" та "Божественна тромпіта" з режисером Тарасом Хімичем.

"КОБЗАР"

Студія високо в горах, унікальне аналогове обладнання, високі моральні принципи та професійні якості його власника... Це були ідеальні умови накопичення нового матеріалу. Вишукана робота Cezary Borowski на "DRStudio" (Вісла, Польща) та зведення і мастеринг знаменитих даб-майстрів Mario Aktivator та Jarek Smok на студії "AS One" креативно завершили свіжий альбом формації. Реліз "Кобзаря" відбувся навесні 2008, поєднав у собі реп, рок, даб, реггі, ска та багате автентичне звучання бандури Івана Ткаленка, авторську лірику та козацькі пісні, спів донечки Івана Леньо в "Маланці" та соціально-політичний дух "Message". На останній, під час запису на "DRStudio" з лідером поляків "Pidzama Porno" Krysztof Grabowsky та альтернативним дуетом Reggaenerator і Pablopavo з групи "Vavamuffin", було створено атмосферне відео за задумом Тараса Хімича. Пізніше народилося ще три відеороботи: "4 двори" режисера Антона Комяхова, "Роса" та "Ефір" Віктора Придувалова. Анімаційний фільм на пісню "Маланка" виробництва керівника дитячої студії "Червоний собака" Сергія Мельниченка був визнаний кращим у номінації "Конкурс талантів "Мініаніма" українського кінофестивалю "Відкрита ніч. Дубль 12" та власником нагороди глядацьких симпатій ІІІ Міжнародного фестивалю незалежного кіно "КіноЛев-2008".

Тур на підтримку "Кобзаря" західною Європою охопив 8 країн: Бельгію, Польшу, Австрію, Швейцарію, Нідерланди, сім концертів у Німеччині, перші концерти у Швеції та Данії. Після українського релізу альбом презентували у Берліні на лейблі "EastBlock Music". "Кобзар" - це наші думи і наші оповідання, про наше життя. Воно таке саме подорожуюче і таке саме незахищене ніким крім власних ангелів, як і в пересічного українського кобзаря часів Гайдамаччини", - коментував альбом Олександр Ярмола. Завершив європейський тур сольний концерт "ГАЙДАМАКІВ" у Міжнародному Центрі Культури та Мистецтв 7 березня 2008 року. Журналісти міжнародного музичного журналу "B EAST Mag" та франко-німецької телекомпанії "ARTE", що транслює передачі про яскраві явища у сфері культури та мистецтва на території усієї Європи, спеціально приїхали в Україну, щоб стати свідками цієї події.

Концерт став потужним культурним вибухом. У цей вечір "ГАЙДАМАКИ"створили прецендент - вперше вітчизняна група фолькового спрямування, що вийшла з андеграунду і творить поза межами масової культури викликала подібний ажіотаж. Про подію розповіли усі провідні вітчизняні мас-медіа. За словами українських музикантів відбувся поштовх, що вивів музику такого гатунку на новий рівень сприйняття як слухачами, так і самими музикантами. Великий сольний концерт "ГАЙДАМАКІВ" у центрі столиці на підтримку четвертого альбому "Кобзар" дійсно став історичним.

"LOWLANDS" I "VOO VOO"

Концертуючи Європою, "ГАЙДАМАКИ" зіграли на "Lowlands"(2008, Біддінхайзен, Голандія) - одному з 10 найбільших фестивалів світу, стали хедлайнером грандіозного музичного дійства "Ander Art" (2008, Munhen, Німеччина), хедлайнером дня на одному з масштабниих клубних фестивалів Угорщини - "Hangfoglalas Soundquest Festival" (2008, Будапешт, Угорщина). З 2 по 11 жовтня гурт закривав кожен з 10 днів "Українського Тижня" (2008, Rust, Німеччина) - фестивалю української культури у найбільшому європейському парку розваг "Europa Park".

19 липня 2008 року на фестивалі у Люблені "Strefa Inne Brzmienia" "ГАЙДАМАКИ" та культовий польський гурт "Vоо Vоо" презентували спільний проект. "Vоо Vоо" стали метафізичним фундаментом, на якому "ГАЙДАМАКИ" побудували свою гру і запалили неймовірну музичну суміш. За словами грандів польської інтелектуальної музики, що мають більше 30-ти альбомів, співпраця з "ГАЙДАМАКАМИ" пробудила в них бажання краще пізнати свою власну культуру. Ініціатором створення спільної програми став Войцех Ваґлєвський, лідер "Vоо Vоо". Музику "ГАЙДАМАКІВ" він називає геніальною, а "ГАЙДАМАКИ" мають за честь працювати з "Vоо Vоо". Майбутній альбом спільних творів вже записаний і вийде у Польщі у лютому 2009 року у межах музичної серії "Inne Brzmienia".

ДИНАМІКА

Сьогодні гурт виходить на якісно новий рівень. Триває напружена робота з продюсером великобюджетних live-show Kader Kesek - у європейському турі на початку січня "ГАЙДАМАКИ" презентують справжнє концертне шоу світового зразка. Робота над п'ятим сольним альбомом "ГАЙДАМАКІВ" відмічена співпрацею з Henning R?menapp, відомим саундпродюсером та гітаристом "Guano Apes". Завдяки сильному майстру етнічні мотиви "ГАЙДАМАКІВ" отримають потужне підгрунтя у вигляді незвичних до цього тембрів басу, гітари та барабанів. Йде час бурхливого розвитку, динамічного та цілеспрямованого. Низка інших вагомих подій, до яких готується гурт, започаткують визначний етап у творчій біографії "ГАЙДАМАКІВ".

Зі "Всесвітнього Довідника Скарбів Націй" ("The World Wide Reference Book of The Nation's Treasures", "Europeana", 2008, the virtual edition)
Сторінки в інтернеті:
  • Гайдамаки - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 А вже років двісті як козак в неволі
 (Спасительна: світ не по Правді - Доля)
(народна пісня) не вказано     29136
 Біла-біла О. Ярмола / Гайдамаки Гайдамаки   2002 1727
 Богуслав О. Ярмола / Гайдамаки не вказано 5   7548
 Богуслав * О. Ярмола / Гайдамаки не вказано 5  3141
 Божественна тромпіта О. Ярмола / Гайдамаки Перверзія  2005 3717
 Вийшла молода
 (українсько-польська пісня)
(народна пісня) не вказано    1364
 Висить Ябко, висить * народні / Гайдамаки Богуслав     8666
 Вітер віє О. Ярмола / Гайдамаки Кобзар     3765
 Дерев'яні щити
 (Герої Не Вмирають)
О. Ярмола / Гайдамаки не вказано    6129
 Дівчина з Дніпра Ярема / Гайдамаки не вказано    2057
 Долинов, Долинов
 (Українська народна пісня з Буковини)
Українська народна пісня з Буковини Перверзія   2005 2379
 Ефір О. Ярмола / Гайдамаки Кобзар     979
 Жнива О. Ярмола / Гайдамаки не вказано     4892
 За нашов стодолов (народна пісня) Богуслав 4      27309
 Загін не помітив втрати бійця О. Ярмола / Гайдамаки не вказано    2275
 Заспіваймо пісню веселеньку
 (Сусідко, сусідко)
УСС /  Богуслав 4       37166
 Їду трамваєм О. Ярмола / Гайдамаки Кобзар     1167
 Їхав козак за Дунай Семен Климовський / Гайдамаки Кобзар    13069
 Кохання
 (Аді Цитрині з "Перверзії" Ю.Андруховича)
О. Ярмола / Гайдамаки Перверзія  2005 4448
 Легенда (народна пісня) Богуслав     1561
 Лелеки Д. Павличко / Гайдамаки Кобзар     6083
 Летіла зозуля
 (Летіла зозуля через мою хату)
 (Варіант гурту "Гайдамаки")
(народна пісня) Богуслав     16217
 Листопад *
 (Листопад 2004)
О. Ярмола / Гайдамаки Перверзія   2005 2541
 Лицар
 (присвята Василеві Сліпаку)
Л. Українка, О. Ярмола / О. Ярмола не вказано     598
 Літо О. Ярмола / Гайдамаки не вказано     572
 Маланка О. Ярмола / Гайдамаки Богуслав    16572
 Маруся О. Ярмола / Гайдамаки Кобзар    1329
 Мені здається О. Ярмола / Гайдамаки Кобзар     1998
 Мені розкаже ранішня роса О. Ярмола / Гайдамаки Кобзар     1690
 Молитва Л. Бурак / ТаРУТА, Гайдамаки, Б. Севастьянов     2638
 На тому боці О. Ярмола / Гайдамаки Перверзія  2005 1871
 Нашим пацанам
 (присвята Героям, що стають на захист Української держави!)
О. Ярмола / Гайдамаки не вказано    3269
 Не ходи за мною Гайдамаки / Гайдамаки не вказано    1480
 Немає хліба-співай О. Ярмола / Гайдамаки Перверзія   2005 5254
 Нехай, нехай Гайдамаки / Гайдамаки Гайдамаки   2002 1019
 Ой, гукала, Горлиця О. Ярмола / Гайдамаки Богуслав     1689
 Ой, то не ружа (народна пісня) не вказано 1  5079
 Ой учора із Вечора пасла Маланка Два Качура
 (Щедровечірні забави: Маланки-Васильки)
(народна пісня) не вказано      68263
 Осінь літу наснилась Гайдамаки / Гайдамаки не вказано    937
 Передзвони мені пізніше О. Ярмола / Гайдамаки не вказано    1327
 Під облачком Семан Мадзелян / Я. Трохановскій Перверзія 4   2005 60926
 Під облачком *
 (Авторський варіант)
Семан Мадзелян / Я. Трохановскій не вказано       20488
 Поки Не Кінчився Дощ...
 ((інший варіант))
О. Ярмола /  не вказано +   1752
 Поки не кінчиться дощ О. Ярмола / Гайдамаки +  833
 Полісся О. Ярмола / Гайдамаки Богуслав    4270
 Про музику
 (Ой хотіла мене мати за музику заміж дати...)
(народна пісня) не вказано     10286
 Птахи О. Ярмола / Гайдамаки не вказано     1736
 Свят вечір О. Ярмола / Гайдамаки Гайдамаки   2002 6164
 Сестри О. Ярмола / Гайдамаки Богуслав     2796
 Сім бід О. Ярмола / Гайдамаки Перверзія   2005 1519
 Сім бід * Гайдамаки / Гайдамаки не вказано 5   1565
 Співай соловей О. Ярмола / Гайдамаки не вказано    8509
 Спокуса О. Ярмола / Гайдамаки Кобзар     1150
 Стара Румунія О. Ярмола / Гайдамаки Гайдамаки   2002 1683
 Сумний святий вечір *
 (Українська Різдв'яна колядка часів УПА)
(народна пісня) Перверзія  2005 22191
 Укроп О. Ткачук / Гайдамаки не вказано    12317
 Центр Української Культури О. Ярмола / Гайдамаки Перверзія   2005 1838
 Червоні вершники Гайдамаки / Гайдамаки Гайдамаки   2002 1021
 Чоловікові 30 літ О. Ярмола / Гайдамаки Богуслав     3707
 Чорна стріла О. Ярмола / Гайдамаки Кобзар     917
 Чотири двори О. Ярмола / Гайдамаки Кобзар    1481
 Чуєш?! О. Ярмола / Гайдамаки Перверзія     785
 Шіді-ріді О. Ярмола / Гайдамаки Перверзія   2005 2334
 Шіді-ріді Гайдамаки /  не вказано 5   1702
 Babilon System
 (двомовна пісня)
 VooVoo i Haydamaky     668
 Badz Zdrowe, Serce Me
 (двомовна пісня)
 VooVoo i Haydamaky    596
 Do Ternopola (народна пісня) VooVoo i Haydamaky    1685
 KarpatenSka О. Ярмола / Гайдамаки Гайдамаки   2002 663
 Wyszla Mloda
 (двомовна пісня)
 VooVoo i Haydamaky    561
 Z Kolegami
 (двомовна пісня)
 VooVoo i Haydamaky    554
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів: Гетьман  08.09.2004
Відредаґовано: 10.12.2008
Переглядів: 41480  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
22. станіслав39 (користувач) 28.03.2011 19:36    
всім привіт. підскажіть, де можна дістати фонограми гурту Гайдамаки. особливо потрібно, Біла біла, Немає хліба, Їду трамваєм, та й інші теж можна.
якщо хтось має то будь-ласка, пришліть на цю адресу. shukajjlo38@rambler.ru
дуже вдячний Станіслав м Хмельницький.
0/0

21. Марічка (користувач) 01.03.2010 18:07    
"Гайдамаки - це та музика, яка має об'єднувати українців, нагадати окремим з нас, "хто ми, чиї сини, яких батьків"! Слухаю їхню музику майже кожен день - піднімає настрій, додає віри в те, що "не все ще втрачено для нас".Щира дяка гурту за те, що вони є!!!
0/0

20. Чайка (гість) 02.02.2010 19:41    
Попавши один раз на концерт, заражаєшся музикою та драйвом назавжди!
0/0

19. Андрей (гість) 06.12.2009 01:59    
Кто знает как можно связать с этой группой?
сообщите, кто знает на info@ua-tent.com их координаты. буду очень благодарен!
0/0

18. Міша Луганськ (гість) 07.12.2008 10:16    
Вперше побачив "Гайдамаків" у своєму місті Луганську на фестивалі "Червона Рута". Було дуже приємно, частіше приїжджайте до нас, бо вже набридло бачити російськомовні попсові гурти у місті. Дякую, що Ви є!
0/0

17. Любер (гість) 09.08.2008 22:06    
Акорди прості:
Dm  C    Dm
Немає хліба - співай!

Dm  C   Gm  A
Немає хати - ходи, гуляй!

Gm   Dm    Gm   Dm
Голий, голодний, але свободний!

Gm       A
Душа по Смерті попаде в Рай.

і т.д. 
0/0

16. Нащадок Святослав (гість) 21.06.2007 19:56    
Цей гурт - це і є наша, ота національна ідея! Такого колоритного, барвистого, яскраво-шокуючого та вщент проукраїнського в нас ще не було. Хлопці справжі козаки й націоналісти. Цей гурт - гордість України!
0/0

15. janusz (гість) 25.03.2007 18:21    
9K XTOCb 6U XO4UB nO6A4UTU: http://youtube.com/results?search_query=haydamaky&search=Search
0/0

14. horse (гість) 10.02.2007 23:35    
На мою думку Гайдамаки найбільш Українська(по духу) банда.Хлопакі просто супер.Побільше б таких.Дякую ЇМ. !!!СЛАВА УКРАЇНІ!!!
0/0

13. jaro (гість) 02.12.2006 11:39    
У "Гайдамаків" вийшов новий кліп на "Божественну Тромпіту". Кліп змонтовано Тарасом Химичем з матеріалу польського фестивалю Пшистанк Вудсток!!!
Ще раз переконуєшся, що максимально потужні ці хлопці з "Гайдамаків"!
0/0

12. Chill (гість) 30.11.2006 00:35    
Де можна закачати кліпи чи концерти гурту?Підскажіть!
0/0

11. СкаженаБілка (користувач) 22.06.2006 23:50    
Людоньки!!! Хто має ноти цих пісень для сопілки?
Будьласочка!
0/0

10. StarochKa (член клубу) 05.06.2006 23:59    
Люди, чому без акордів?
Помагайте, хто чим може!!!
Будь ласка!!!
0/0

9. Brabadu (член клубу) 05.06.2006 12:25    
А де можна завантажити гайдамаківських кліпів???
0/0

8. Мамай (гість) 21.09.2005 13:53    
Дуже хочу пограти, та НЕМА АКОРДІВ!
0/0

7. Денис (гість) 05.09.2005 12:27    
А де акорди?...
0/0

6. Гергуно (гість) 12.06.2005 10:12    
2 DeOs - вона тут http://www.utm.in.ua
0/0

5. Крапля (член клубу) 06.05.2005 22:04    
А сьогодні вони у ЛУЦЬКУ виступають, зараз вже мабуть,...але там місця вже всі давно забиті, тому я сижу тут.
0/0

4. Гануся (гість) 19.01.2005 15:11    
Дякую, Patrick!
0/0

3. Patrick (член клубу) 13.01.2005 20:25    
Ага, не треба було в коментарях писати слова, є лінк "Додати пісню" Зараз ще "Полісся" додам. Але поки що тільки слова.
0/0

2. DeoS (гість) 03.01.2005 02:20    
Ну що можно сказати досить непоганий фольк-рок, Мені особливо сподобалась у них пісня "Полісся", але нажаль її тут немає ,
доречі хотів запитати хтось щось чув про український (україномовний) блек- і дез- метал,
бо окрім пари пісень донецької "Кров на алтарі" ні чого не чув.
Мені здається що у цьому питанні білоруси і росіяни пішли набагато далі, узяти хочаб "СЕВЕРНЫЕ ВРАТА" або "Butterfly Temple".
Невже у нас ніхто не відновлює традиції і віру дідів-прадідів.
І взагалі де Українська метал сцена?
0/0

1. Аня (гість) 23.12.2004 19:46    
А чому тут пусто?

webmaster: та бо нема кому наповнювати...
приєднуйтесь!
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/265.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB