На головну сторінку

Транс-формер
Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Стигла вишня (2006)
  • Територія троянд (2010)

Засновано: 1997

Історія

Гурт "Трансформер" було створено у 1997 році лідером гітаристом Бікеєвим Романом у місті Полтава. Через декілька місяців після початку репетицій гурт дав свій перший сольний концерт у місті, який відбувся 18 квітня 1998 року в актовому залі Аграрного коледжу управління та права. Мріялось про записи на студії та великі концерти. Навесні 2000 року хлопці записали свою першу роботу на студії Сергія Єгорова. Пісня мала назву "Осінь". Цей твір так сподобався музикантам, що вони дали назву "Осінь" своєму першому альбому, який побачив світ 8 жовтня 2001 року та включав до себе вісім пісень українською мовою. Презентація пройшла гучно та вдало в одному з полтавських клубів.

Навесні 2002 року музиканти починають писати свій другий альбом на тій самій студії, і вже восени 2004 року він був виданий у широкі маси та мав назву "Фаза луни". Він вміщував в себе також вісім ,але вже російськомовних пісень. Альбом відрізнявся від попереднього звучанням та якістю запису. Було видно, що хлопці не стоять на місці.

15 травня 2006 року хлопці підписують контракт з рекординговою компанією Атлантик в м. Києві про випуск повноцінного диску під назвою "Стигла вишня". До нього увійшло чотири зовсім нові пісні, включаючи "Лід", та декілька старих пісень із збірки "Фаза луни" та "Осінь". Взагалі диск більше нагадує добірку найкращих хітів гурту за останні п'ять років. На пісню "Стигла вишня" було відзнято відеоролик.

За підтримки Юлії та Дмитра Божко, команди КВК та відео оператора Максима навесні 2007р. проходить знімання відео кліпу на добре відому і визнану пісню "Змусила". Уже через декілька місяців відбулася презентація кліпу на телеканалі М-1 у ранковій передачі "Гутен морген", також телевізійні презентації відбулися у Харкові на Новому каналі, Полтаві на телеканалі Лтава, Дніпропетровську, та на каналі ТЕТ м. Київ.

"Транс-Формер" — це передусім Валерій Мельник — лідер-вокаліст і Роман Бікеєв — гітарист, які формують стиль, ідеологію і фактуру гурту, також нещодавно до колективу приєдналися декілька відомих в Україні музикантів : Олександр Рудь - бас , Олег Павленко – соло гітара та Юрій Зірка – ударні.

Перше, що приваблює в них, — це щира (без рюмсання) чоловіча лірика, природна українська мелодійність, могутній драйв, пульсація думки і ритму. Формально їхню музику можна визначити як рок-мейнстрім, шлях, до якого вони прийшли, почавши з грання кавер-версій знаменитих пісень. Тепер їхня музика є самодостатньою. Пісні "Стигла вишня", "Вітер", "Змусила" та "Зацвіла в долині" прикрашають плей-лист багатьох радіостанцій. До речі, пісня "Зацвіла в долині" увійшла до CD-збірки "Кобзар Forever!", виданої після проведення фестивалю в Каневі, присвяченому Дню перепоховання тіла Великого Кобзаря. На рахунку "Транс-Формера" кілька потужних виступів на фестивалі "Мазепа-Фест", виступ на міжнародному фестивалі Слав'янського року ,який проходив у Братиславі , участь у концерті на Трухановому острові м. Київ, виступ на майдані Незалежності м. Київ в акції "Не продавайся" , участь у Всеукраїнських фестивалях "Тарас Бульба" , "Рок-Юг", " Слов'янський Рок(м.Київ)", "Чистая планета", "Млечний путь" кілька вдалих сольних концертів та безліч "збірних солянок", де їх неодмінно помічають і відзначають. Участь в збірках "Я люблю Карпати", "Раскрутка", "Кобзар фореве", "Євшанзілля", "Євшанзілля-2", "День Незалежності з Махно", "Второе дыхание ", "Мазепа фест 2004", "Мазепа фест 2005", "Мазепа фест 2006", "Слов'янский рок", поруч з ВВ, Тартак, ТНМК, Россава, Плач Єремії, Кузьма Скрябін, Брати Гадюкіни, Вася Клаб, Мертвий півень, Моторролла ,Гайдамаки, Кому Вниз, Перкалаба,Абздольц .

Підписаний договір з ФДР-радіоцентром в якому запланований вихід нового альбому під робочою назвою "Буде дощ" на кінець листопада 2008 року.
Сторінки в інтернеті:
  • Транс-формер - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Буде дощ Транс-формер / Транс-формер Територія троянд   2010 960
 Вітер Транс-формер / Транс-формер Стигла вишня + 2006 1028
 Дівчинка тросника Транс-формер / Транс-формер не вказано     405
 Дім Транс-формер / Транс-формер не вказано     377
 Думки Транс-формер / Транс-формер не вказано     420
 Душа Транс-формер / Транс-формер не вказано     419
 Євшан-зілля ПсевдоНімБ / ПсевдоНімБ Територія троянд 52010 8471
 Змінити світ В. Мельник / Р. Бікеєв Територія троянд   2010 483
 Змусила Транс-формер / Транс-формер Стигла вишня   2006 710
 Летів Транс-формер / Транс-формер Територія троянд   2010 1022
 Лід Транс-формер / Транс-формер Стигла вишня   2006 828
 Матвій Транс-формер / Транс-формер не вказано     724
 Миші Транс-формер / Транс-формер не вказано     385
 Моя весна Транс-формер / Транс-формер не вказано     504
 Осінь
 (Знову осінь...)
Транс-формер / Транс-формер Стигла вишня   2006 782
 Останній кордон Транс-формер / Транс-формер не вказано     660
 Сонце
 (Стільки років я в річці бачу човен в тумані...)
Транс-формер / Транс-формер Стигла вишня   2006 591
 Стигла вишня Транс-формер / Транс-формер Стигла вишня 1 2006 858
 Територія троянд В. Мельник / Р. Бікеєв Територія троянд   2010 585
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів: Свят  08.09.2008
Відредаґовано: 30.04.2009
Переглядів: 6620  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
1. Дімончик (гість) 12.10.2011 06:48    
Привіт!
Чуваки! Мені так подобається ваша творчість.
Я прямо в захваті з ваших кліпів.
З повагою до вас.. )
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/961.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB