На головну сторінку

Т.І.К. (Тік)
Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • ЛітераДура (2007)
  • тиХИЙ (2008)
  • Весільний (2011)

Засновано: 02.06.2005
Місце заснування: Вінниця

Історія

...Одного дня року 2000 в гуртожитку № 1 Вінницького державного педагогічного університету Віктор Бронюк (студент-історик) та Денис Репей (музпедівець) задумали створити музичний колектив з робочою назвою "Т.І.К." ("Тверезість і культура" – прикольна назва та і зі змістом). Однак, нічого серйозного з цього не вийшло, бо багато часу відбирав процес навчання та парубоча юність... Свої пісні хлопці презентували під гітару на студентських застільних зібраннях, де одразу здобували або схвалення, або критику друзів...

2003 р., коли закінчилось навчання в університеті та розпочалось "буденне доросле" життя, в якому жвавості та колориту стало менше, ніж у студентському, хлопці аби остаточно не "засохнути" вирішили вечорами збиратися щоб пограти і поспівати у колі друзів. Місцем зустрічі стало ПТУ 19, в якому Костя Терепа працював художнім керівником. Згодом, зібравши комплект барабанів, до колективу приєднався Сашко Філінков – це вже була справжня "Ліверпульська четвірка" з антикварними інструментами та величезним бажанням творити щось нове. Віктор Бронюк (вокал і баян), Денис Репей (бас), Костя Терепа (гітара), Сашко Філінков (барабани) – у такому складі гурт активно працював до осені 2004 р.

Тільки навесні 2005 р. хлопці остаточно зрозуміли, що музика в їхньому житті дещо більше, ніж просто студентська розвага, і відновили репетиції. Саме тоді розпочалась офіційна історія гурту. Випадково на одну з таких репетицій потрапив молодий продюсер Олег Збаращук. Його реакція на творчість музикантів була негативною, однак зацікавило те, що це було дещо нове, трохи не схоже на загальноприйняті музично-стильові шаблони. Тому вирішив запропонувати "Т.І.К." слухачам – і вже 2 червня "Т.І.К." вийшов на сцену вінницького ККЗ "Райдуга" розігрівати публіку перед виступом гурту "Таліта Кум". Дебют виявився вдалим і саме цей день – 2 червня – вважається Днем народження гурту "Т.І.К." Після серйозної розмови з Олегом Збаращуком було прийняте рішення про співпрацю. При можливості гурт виступав на загальноміських заходах і паралельно вів плідну роботу над розширенням свого репертуару.

Восени 2005 р. в колектив прийшов новий учасник Юра Марцинюк, який підсилив звучання клавішними та саксофоном. Було проведено першу фото-сесію та зроблено перший демо-запис колективу, що потрапив до рук Віталія Телезина, який і погодився записувати гурт. З колективу за власним бажанням іде гітарист Костя Терепа і під час виступу в Новорічну ніч на центральному майдані Вінниці на гітарі грав друг колективу – Сашко Пінчук.

У 2006 рік "Т.І.К." вступив із двома проблемами: – потрібен був гітарист і потрібна була нова репетиційна база. Новим місцем розташування колективу став міський турклуб "Меркурій", а також з'явився новий гітарист – Сергій Олійник. А далі — знову репетиції, робота над новими піснями, і результатом цього став запис демо-версій трьох пісень "Олені", "Сосюра" та "Вчителька" на студії Віталія Телезина "211". 1 квітня "Т.І.К." виступив у Одесі на щорічній "Юморині". На квітень-травень 2006 р. було заплановано шість концертів у різних містах України. Але з гурту ідуть бас гітарист Денис Репей та клавішник і саксофоніст Юрій Марцинюк. Це викликало великий збій у планах колективу, адже із першого складу залишилось лише двоє його учасників - Віктор Бронюк та Сашко Філінков. Звичайно, було важко, але зупинятися ніхто не збирався: далі пішли оголошення, кастинги, проби, нерви і на початок травня був уже новий "Т.І.К.": бас гітару взяв у руки Сергій Федчишин, за клавішними став Женя Зиков і новинкою була поява в колективі трубача Яна Нікітчука. Лише місяць щоденних репетицій і вже 26 травня у Житомирі відбувся дебют оновленого складу. Влітку учасники гурту вперто працювали над першим дебютним альбомом "ЛітераДура". 24 вересня спільна робота "Т.І.К.а" та "Ляпіса Трубєцкого" - "Олені" вийшла у національну радіоротацію, а вже 5-6 жовтня на кіностудії ім. О.П.Довженка проходили зйомки відеокліпа цієї пісні, який побачив світ 12 листопада 2006 р. "Т.І.К." і надалі продовжував наполегливо працювати на студії "211". Крок за кроком, пісня за піснею, писався альбом, який планувалось закінчити в лютому 2007 р., але творчий процес затягнувся до квітня. В цей час на телеекранах з'являється нова відео робота гурту на пісню "Вчителька" (режисер – Роман Веркуліч, оператор – Дмитро Яшенков).

27 травня 2007 р. в київському клубі "Диктатор" "Т.І.К." презентував свій дебютний альбом "ЛітераДура", до якого увійшло 11 пісень та 2 бонусних відео. І почалося - концерти, фестивалі, ротації нових пісень з дебютного альбому. Протягом літа хлопці дали більше 50-ти концертів в тому числі двічі у Польщі (Кельце, Гдиня). 24 серпня 2007 р. музиканти виступили на фестивалі "День Незалежності з Махном", організатори якого - мистецьке об'єднання "Остання Барикада" - нагородили гурт премією "Махновське відкриття року". На початку листопада гурт презентує своє третє відео на пісню "Апрєль", і починає ретельно готуватися до всеукраїнського туру. Репетиції та постійні концерти додали хлопцям впевненості у власних силах і вже у лютому 2008 р. виходить сингл та відео на пісню "Прощайте, дівчата" яка і стала лейтмотивом повноцінного турне. 11 березня 2008 р. "Т.І.К." розпочинає Всеукраїнський тур "Байки про Оленів" у рідній Вінниці. За два місяці хлопці дали 35 концертів у 27-ми містах України і перервали своє тріумфальне турне лише раз - 20 березня, коли отримали музичний приз в одній з восьми номінацій Першої Музичної Джем-FM-Премії "НеПопса" під назвою "Кращий дебют 2007 року". Закінчився тур 1 травня 2008 р. на фестивалі "Таврійські Ігри", де "Т.І.К." виступив на основній сцені з повноцінною сольною програмою (тут вони вперше виконали пісню "Білі Троянди" та презентували відео на пісню "Сосюра").

2 червня 2008 р. хлопці "Тверезо і Культурно" відсвяткували третю річницю колективу і прийняли рішення присвятити літо і концертній діяльності, і запису другого альбому. Вже 28 липня студія Віталія Телезіна "211" гостинно відкриває свої двері для реалізації всіх творчих задумів Віктора Бронюка, але це не заважає Віктору зробити важливий крок у особистому житті: він одружується і під час весілля команда Романа Веркулича знімає кліп на композицію "Білі Троянди". 25 вересня 2008 р. українські меломани отримали у подарунок другий альбом гурту під назвою "тиХИЙ" із 13-ма треками. У листопаді світ побачив нове відео на пісню "Свєта", режисером якого став Алан Бадоєв. А продюсер гурту незважаючи на фінансову кризу почав готуватися до другого Всеукраїнського Туру гурту "Т.І.К." під назвою "тиХИЙ", який став найгучнішою подією весни 2009 р. в українському шоу-бізі. Антикризові концерти пройшли у 50-ти містах України і стали справжнім святом для шанувальників гурту. У київському Палаці Спорту 31 березня 2009 р. "Т.І.К." зібрав більше семи тисяч глядачів (це рекордний показник для зірок української естради за останні 5 років). Після туру, незважаючи на щільний гастрольний графік, хлопці випускають "концертний" кліп на пісню "Ще НВУ" і вже наприкінці літа презентують нову скандальну відео роботу "Сірожине Пірожине" (режисер – Алан Бадоєв).

Історія твориться кожного дня, кожного дня ТІК творить і працює для вас...

Т.І.К.:

 • Віктор Бронюк – вокал, баян
 • Олександр Пінчук – гітара
 • Олександр Філінков – барабани
 • Олексій Ліманець – бас-гітара
 • Євген Зиков – клавішні
 • Ян Нікітчук – труба
 • Сергій Шамрай – тромбон
  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Абонент В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано    6724
 АЛКО голізм В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано    10510
 Алкоголь
 (АЛКО голізм)
В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) ЛітераДура 5 2007 37700
 Альона! В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано    36907
 Апрель* В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано 4   18960
 Апрель **
 (інші акорди)
В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) 5   5392
 Апрєль В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) ЛітераДура 4  2007 101242
 Апрєль
 (оригінальна тональність)
Т.І.К. (Тік) / В. Бронюк 4   12306
 Баби В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) ЛітераДура  2007 8397
 Без ансамбля В. Бронюк / В. Бронюк не вказано    372
 Білі троянди В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) тиХИЙ 3 2008 33342
 В день народження В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) тиХИЙ   2008 3335
 В Новий рік В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано     480
 Весела пісня В. Бронюк / В. Бронюк Весільний   2011 14375
 Від виборів до виборів В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано    2311
 Вінниця - найкраще місто на глобусі
 (Саня завжди буде з нами)
В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано    480
 Волошки В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано    6187
 Вчителька В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано 5  44946
 Вчителька В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) ЛітераДура 52007 104160
 Вчителька
 (інші акорди)
В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано 3   2110
 Гуляй, народ! В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) Весільний   2011 13040
 Дєцкіє ігри В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) ЛітераДура   2007 4472
 Для мами Т.І.К. (Тік) / Т.І.К. (Тік) Весільний 3 2011 44552
 Донечка В. Бронюк / Станіслав Гринчук не вказано    17304
 Емочка В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано    4540
 Ендорфіни Т.І.К. (Тік) / Т.І.К. (Тік) не вказано    2440
 Еренбі В. Бронюк / Т.І.К. тиХИЙ   2008 1988
 Журавлі
 (присвята пам'яті всіх, кого забрала війна... )
А. Осадча, В. Бронюк / А. Осадча, В. Бронюк не вказано    3375
 Загребельний В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) ЛітераДура   2007 3537
 Запах війни В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано    11284
 Зима В. Бронюк / Т.І.К. (Тік)    4727
 Злива В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано    2631
 Знову стою один  не вказано    13458
 Історія В. Бронюк, Анастасія Приходько / В. Бронюк, Анастасія Приходько не вказано    1421
 Кацапи В. Бронюк / В. Бронюк не вказано    12513
 Королева балу В. Бронюк / В. Бронюк не вказано     4533
 Люби ти Україну! В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано    96465
 Не цілуй В. Бронюк, І. Білик / В. Бронюк, І. Білик Весільний  2011 50702
 Новий Рік В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано     86875
 Новий рік! В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано    1989
 Ноябр В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) ЛітераДура 42007 14193
 Олені В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) ЛітераДура 42007 108709
 Олені Jerry Heil, В. Бронюк / Jerry Heil, В. Бронюк не вказано    1356
 Очі
 (Ти що ховаєшся в снах)
В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) ЛітераДура 4 2007 9961
 Пісня про воно В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) тиХИЙ   2008 2664
 Пісня про капєц В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) тиХИЙ   2008 3762
 Помаранчеві сни В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) Весільний   2011 1337
 Прощайте дівчата В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) тиХИЙ 42008 6387
 Різдвяна народні / Т.І.К. (Тік) не вказано     4433
 Свєта Т.І.К. (Тік) / Т.І.К. (Тік) тиХИЙ  2008 28020
 Сінєглазочка В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) тиХИЙ 5 2008 9012
 Сіржант В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) ЛітераДура   2007 3660
 Сірожине пірожене В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) Весільний 42011 19374
 Тиха В. Бронюк / В. Бронюк тиХИЙ 52008 35338
 Циклони В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) не вказано    6834
 Чоловіче щастя В. Бронюк / Т.І.К. (Тік) Весільний  2011 14044
 Ще НВУ (Ще не вмерла Україна) Т.І.К. (Тік) / Т.І.К. (Тік) Весільний  2011 11866
 Guests В. Бронюк / Т.І.К. тиХИЙ   2008 1062
 Happy New Year В. Бронюк / В. Бронюк тиХИЙ   2008 7047
 Meine Liebe В. Бронюк / В. Бронюк не вказано    7687
 SOSюра
 (Сосюра)
В. Бронюк / В. Бронюк ЛітераДура 52007 7608
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  12.09.2007
Відредаґовано: 29.06.2010
Переглядів: 90491  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
47. Green (користувач) 04.01.2012 00:36    
Не сказав би що ТІК - найкращий, але ЩОСЬ у ньому є! Слухаю...
0/0

46. maxx (гість) 06.09.2011 21:41    
пишу по русски потомкучто из Севастополя, скажу одно ... цєй гур БОМБА кращих пісень українською мовою я ще не слухав..., только так можно понастоящему привить любовь к НАСТОЯЩЕМУ украинскому языку!!!
0/0

45. Вова (гість) 10.08.2011 17:35    
Народ підкажіть назви толкових сайтів де є аккорди для гітари бо я тільки знаю цей і AmDm.ru
0/0

44. Вова (гість) 08.08.2011 14:16    
Пісню про КАПЕц будь ласка викладіть акорди...
0/0

43. Вова (гість) 08.08.2011 14:07    
Очі	

Трішки переробив...


Am          G    C
Ти ховаєшся в снах, ти живеш у думках.
     Dm            Am(V)
Ти існуєш насправді, в чужих казках.
       G         C       
З'являєшся вдень і як сонце зникаєш,
     Dm         Am
А ночами у снах  чужих блукаєш       G   C     Dm     Am 
Там, на синьому тлі блаженної ночі
G    C  Dm     Am
Ти ховаєш свої смарагдові очі.
 G    C      Dm     Am
У морській глибині, на казковій струні,
  G    C    Dm     
Ти тихенько співаєш, свої пісні.

Програш:

G  C  Dm Am

Ти не маєш будинку, своєї оселі.
Ти боїшся заснути в чужій пустелі.
Тікаєш від привидів, ранком від снів,
У пустому відлунні несказаних слів.
А на синьому тлі блаженної ночі
Ти ховаєш свої смарагдові очі.
У морській глибині, на казковій струні,
Ти тихенько співаєш, свої пісні.

Ти повіриш у казку, ніжну й чарівну,
Де принц, як завжди, відшукає царівну.
Капають сльози на мокру подушку,
Бо у світі не може бути дві попелюшки.
І на синьому тлі блаженної ночі
Ти ховаєш свої смарагдові очі.
У морській глибині, на казковій струні,
Ти тихенько співаєш, свої пісні.
0/0

42. Stepan (гість) 14.12.2010 03:58    
акорди до пісні Для мами знає хтось де знайти??
+1/0

41. Коля (гість) 17.09.2010 01:44    
Пришліть мені на elektronik1994@mail.ru ноти для тромбона до пісні "Сінєглазочка".
0/0

40. Василь (гість) 22.06.2010 12:31    
Точніше, я мав на увазі додайте їх на сайт!
0/0

39. Василь (гість) 22.06.2010 12:30    
Скиньте ноти для труби пісеньок:"Білі троянди","Апрель".Дуже прошу!!!Будь-ласка!!!
0/0

38. Віталік (гість) 08.04.2010 20:50    
скиньте будь-ласка ноти ті що на трубі грати Тік "Апрель"
0/0

37. Кобзар (користувач) 30.03.2010 18:40    
Cm Fm  G
C  G#	 G

Cm		  Fm    G	
Ти підійшла до мене нагло і красіво
Cm		  G#   G
Бажання стримати не було сили
Cm		  Fm    G	
Ми познакомились,сиділи щось болтали
G#     	  G
А я запомнив тебе Свєта звали

Приспів
Cm  Fm   G    Cm   
Свєта,а надворі було лєто
Fm  Bb   D# 
І як солодкі канхвєти
Fm       G
Твої поцілунки,Свєта
Cm  Fm   G    Cm  
Лєто нам малювало портрети
Fm  Bb   D# 
Еротіки силуети
Fm       G
В кімнаті біля буфєта
0/0

36. Андірійкас (гість) 27.03.2010 08:53    
Будь ласка підберіть аккорди до пісні света!!!
0/0

35. Senser (гість) 15.02.2010 20:21    
Сірожине пірожине
Аккорди будь-ласка!!
0/0

34. Ксюха (гість) 06.01.2010 21:06    
Киньте мені пісню Серьожене пірожене!!!ПЛІС...
0/0

33. Вікуся (гість) 02.01.2010 13:42    
Так треба ноти для фортепіано до "Апрель" відзивайтеся хто має.
0/0

32. Yumka (гість) 17.12.2009 00:00    
Дуже прошу того,в кого є ноти Тік-Новий рік!! скиньте на ящик!!!Будь ласочка!
miss_yushchenko@ukr.net
0/0

31. BIbl (гість) 14.12.2009 20:49    
БУДЬ-ЛАСОЧКА КИНЬТЕ НОТИ ДЛЯ Ф_НО АБО ПО КРАЙНІЙ МІРІ ДЛЯ ГІТАРИ АКОРДИ ДО ПІСНІ ТІК - Happy New Year!(( будь-ласка =(
0/0

30. веталь (гість) 08.12.2009 18:05    
киньте акорди на пісню света
0/0

29. Pafa (користувач) 02.12.2009 22:33    
скиньте хтось будласка хтось ноти до пісні сюсюра будласка
0/0

28. yuilya (користувач) 05.11.2009 12:40    
а маєте хтось ноти для фортепіано до пісень ТІК????????????
0/0

27. safe 01.09.2009 12:36    
то має акорди до пісні "СВЄТА" киньте будь-ласка!
0/0

26. кАкТуС (гість) 21.08.2009 15:56    
"пісня про капец"-знає хтось акорди....дуже прошу підкажіть...пісня дуже кумедна...)
0/0

25. свэта (гість) 02.07.2009 20:43    
я так люблю цю пiсеньку,шо шукаю нотки,аби гарненько ъъ зiграти =-) "ТIК" - forever!!!
0/0

24. свэта (гість) 02.07.2009 20:38    
"ТIК" the best!!!тому дуже прошу нотки пiснi "Квiти"!!!благаю!!!
0/0

23. Сергей (гість) 18.06.2009 07:33    
ТИК-лучший!!! Никакой Вакарчук рядом не стоит!!!
0/0

22. ВолодькО (гість) 26.05.2009 10:57    
я мав на увазі акорди до пісеньки "Свєта", якщо є можливість викладіть...
0/0

21. Voxiferus (гість) 23.05.2009 22:52    
є в когось акорди пісні Guests альбом той що "Тихий" зветься...
0/0

20. ВолодькО (гість) 18.05.2009 19:38    
Якщо хтось має виложіть будьте-добрі пісеньку "Свєта"
0/0

19. Nitspol (користувач) 21.03.2009 22:38    
Киньте хтось акорди до пісеньки Сосюра
0/0

18. Соломія (гість) 21.03.2009 20:09    
Люди, будь ласочка!!! Напишіть якісь легші акорди до пісні "Ноябрь", БУДЬ ЛАСКА!!!)
0/0

17. Montey (гість) 19.01.2009 16:33    
ТІК рулить!!
Жопнікам прівєт)) Не забули? Ми ше Загребельного маєм заспівати 22 раза..
0/0

16. Павло! (гість) 02.01.2009 13:22    
На мою думку ці акорди тупі!
vitalix (гість) 18.12.2008 16:17 красавєц!Так тримати!
0/0

15. vitalix (гість) 18.12.2008 16:17    
Am   G     C
Сама не подумала, нащо -
 Dm    Em     Am
пішла і забувши про літо.
Не вернешся більше нізащо.
Повернеш назад усі квіти...
Літала, не думала в безвісті -
чекала повернення раю.
Сумними думками тверезості.
П'яніла від чорного чаю.

На мою думку, ці акорди краще звучать.

Приспів
  Dm   Em     Am/G/F    
Ще так далеко до зими і до морозів.
  Dm   Em    Am/G/F 
Навіщо спомини сумні, навіщо сльози.
  Dm   Em    Am/G/F
Ще так далеко до весни або до літа.
  Dm   Em   F     
І може хтось, але не я...
      Am
Подарить квіти.

Hm   A    D
Жодної битви не виграла -
Em   F#m   Hm
кохання з війною зрівнявши.
А ти сама себе із дому вигнала.
У душу нічого не взявши.
Такого чудового літа,
давно вже у мене не було.
  
Цілий світ хотів тобі подарити,
а ти його просто не чула.
Я цілий світ хотів тобі подарити,
а ти його просто не чула.

Наступний приспів грається акордами:
Em  F#m Hm/A/G 
В такому ж темпі.


Попробуйте ці акорди!!
0/0

14. Макс (гість) 14.12.2008 12:54    
Киньте будь-ласка аккорди до пісні "Баби" хто може!
0/0

13. Юфік (гість) 24.09.2008 13:13    
А де слова пісні "Білі троянди"
0/0

12. Кость (гість) 23.09.2008 13:17    
А де ж Прощайте, дівчата?
0/0

11. dnk (гість) 28.08.2008 14:24    
"Олені" - то є просто прикол. Не тільки ж слухати мудре, інколи потрібно і розважитись.
0/0

10. Relk (член клубу) 18.08.2008 13:18    
ммм-да цей "Олень" то повна жуть, за шо його люди так люблят, невже не можна слухати шось мудре?
0/0

9. Любко (гість) 28.07.2008 16:09    
Апрель
С   D     G
Сама не подумала, нащо -
 C    D     Em
пішла і забувши про літо.
Не вернешся більше нізащо.
Повернеш назад усі квіти...
Літала, не думала в безвісті -
чекала повернення раю.
Сумними думками тверезості.
П'яніла від чорного чаю.

На мою думку, ці акорди краще звучать.

Приспів
  C    D   G     Em
Ще так далеко до зими і до морозів.
  C    D   G     Em
Навіщо спомини сумні, навіщо сльози.
  C    D   G     Em
Ще так далеко до весни або до літа.
  C    D   G     Em
І може хтось, але не я...
      Em
Подарить квіти.


Жодної битви не виграла -
кохання з війною зрівнявши.
А ти сама себе із дому вигнала.
У душу нічого не взявши.
Такого чудового літа,
давно вже у мене не було.
 C   D    G     
Цілий світ хотів тобі подарити,
  C   D    Em 
а ти його просто не чула.
Я цілий світ хотів тобі подарити,
а ти його просто не чула.
0/0

8. Юра (гість) 23.07.2008 23:47    
ТІК найкращий!
0/0

7. hasim (користувач) 21.05.2008 19:47    
хтось має акорди до П.Загребельного
0/0

6. Олег (гість) 24.04.2008 00:10    
Будьласка скиньте мені вашу суперову пісеньку "Вчителька" якщо не зможете тоді чому, вона мені так подрбається, парні ви молодці!
0/0

5. Онуфрій (гість) 13.04.2008 13:30    
Киньте хтось акорди пісні "Очі". Наперед вдячний
0/0

4. Володимир (гість) 02.12.2007 11:21    
Програш Am Dm Am E  | (2)

Am     F 
Вітер віє, мете хуртелиця,
G        E
Стежка із школи додому стелиться,
Де тебе шукати, як до тебе прийти
звідки виглятати, де тебе знайти?

Приспів
Dm    G 
Вчителька мікрорайону нашого,
Am
Вчителька
Dm        G 
Ти замість того, щоб в кіно піти,
E         Am
Сидиш, перевіряєш зошити   | (2)

0/0

3. Володимир (гість) 02.12.2007 11:17    
Програш Am Dm Am E  | (2)

Am     F 
Вітер віє, мете хуртелиця,
G        E
Стежка із школи додому стелиться,
Де тебе шукати, як до тебе прийти
звідки виглятати, де тебе знайти?

Приспів
Dm    G 
Вчителька мікрорайону нашого,
Am
Вчителька
Dm        G 
Ти замість того, щоб в кіно піти,
E         Am
Сидиш, перевіряєш зошити   | (2)

Скоро прийде весна, вибори прийдуть
І мене після комісії до армії візмуть,
Я не буду тобі листи писати,
Бо ти будеш їх на помтлки перевіряти

Приспів
Dm    G 
Вчителька мікрорайону нашого,
Am
Вчителька
Dm        G 
Ти замість того, щоб в кафе піти,
E         Am
Сидиш, перевіряєш зошити   | (2)

Сонечко встає, димить трава,
Бачу стежку де проходиш ти, 
Вчителько моя, зоре світова,
Звідки виглядати, де тебе знайти?

Приспів
Dm    G 
Вчителька мікрорайону нашого,
Am
Вчителька
Dm        G 
Ти замість того, щоб у армію (кудась) піти,
E         Am
Сидиш, перевіряєш зошити   | (2)
0/0

2. Сашко (гість) 21.11.2007 22:21    
Киньте пліз акорди на пысеньку "Вчителька""
0/0

1. Сашко (гість) 21.11.2007 22:21    
Киньте пліppp акорди на пысеньку "Вчителька""
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/772.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB