На головну сторінку
Дізнатися більше

Алла ІвашинаАлла Івашина
http://www.allaivashyna.com.ua/

Перейти до списку пісень >>

Народилась: 1991
Місце народження: м.Калуш (Івано-Франківська область)

Біографія

В 1991 році, у місті Калуш (Ів.-Франківська обл.), народилась ровесниця незалежності України Алла Івашина. Вже з трьох років Алла почала співати, де замість мікрофону їй служив дистанційний пульт, а роль фонограми чи то оркестру виконували телевізійні виступи українських артистів. Але одна подія по-особливому вплинула на її подальше відношення до музики. В 1995 році в рамках музичного фестивалю, що проводися у Калуші, в якості гості виступала тоді ще невідома співачка Ані Лорак. Сидячи у батька на колінах, дівчинка була настільки зачарована її співом, що вирішила неодмінно стати співачкою. Пізніше, коли Ані Лорак почали транслювати по телебаченню, Алла намагалась копіювати її голос, манеру, і навіть малювала дві маленькі родинки біля вуст, як і у її улюбленої співачки. Аллин тато, знявши це на відео, через свої друзів – гурт "Брати блюзу" передав ці записи Кароліні. Яким же було здивування, коли через деякий час до Ярослава Івашина подзвонив продюсер Ані Лорак Юрій Фальоса, і повідомив, що ці записи включені у цикл музичних передач Ані Лорак і транслюватимуться в програмі "М", що на УТ-2. Тоді Алла вперше побачила себе по телебаченню. А далі були численні домашні репетиції. І тут потрібно дати належне Аллиним сусідам, які через бетонні панелі будинку з розумінням вислуховували багатогодинні гучні співи. Неподалік Аллиного будинку розташований спортивний комплекс, позаду якого знаходиться невеличка площадка. Саме тут була її перша сцена і глядацька аудиторія. Алла збирала всіх дітлахів зі свого двору, на папірцях малювала квитки із зазначенням дати, часу і місця проведення концерту і співала. Ціна такого квитка була 50 коп. Потім всі разом йшли до магазину, і на вилучені кошти Алла купувала дітям солодощі. Всі були задоволені.

Коли Аллі виповнилось 10 років, виникла потреба співати під якийсь музичний супровід. Тоді з'явились перші фонограми. Це були музичні міді-файли поганої якості, взяті у музикантів, або завантажені з інтернету. Перші справжні студійні фонограми подарували Аллі Ані Лорак і її продюсер. Потім Алла познайомилася з київською поетесою і композитором Анною Заклецькою, яка включила у Аллин репертуар свої пісні "Дощ", "Повернись", "Молитва", "Я забуду тебе", "Я не зламаюсь".2004 рік для Алли став багатим на події. Вона у якості гостя виступила на ювілейному концерті музичного гурту, перемогла у конкурсі карооке, влаштованому мережею магазинів "Епіцентр", а 24 серпня виступила в дуеті з Ані Лорак на святкуванні річниці Незалежності України. Одночасно зі своїм сольним проектом Алла стає солісткою рок-гурту, хоча ця співпраця була нетривалою. Алла продовжує розвивати свій власний проект, виступаючи не лише у своєму рідному Калуші, - її запрошують і у інші міста регіону. Алла починає брати уроки вокалу у викладачки коледжу культури Галини Мартиненко, яка вчить її основам техніки вокалу, з розумінням ставлячись до музичної стилістики і особливостей постановки голосу.

Далі Алла спробувала себе на музичних фестивалях . У 2005 році вона взяла участь у фестивалі "Золотий тік" - ( 3-я премія), "Захід 21 століття" - (1-а премія). У цьому ж році Алла випустила на компакт-диску свій перший музичний демо-альбом "Мелодії дощу". Вона бере участь у різноманітних концертах зіркового рівня, виступаючи на одній сцені з Віктором Павліком, Ані Лорак, Олександром Пономарьовим, гуртом "Тартак" , Інгрід та ін. Першою значною подією 2006 року став сольний концерт Алли, який отримав численні схвальні відгуки музикантів, преси. Увесь цей час Аллиним продюсуванням займається її тато, - Ярослав Івашин, який на сольному концерті був і автором сценарію, і режисером-постановником. Ані Лорак з нагоди цього концерту прислала Аллі своє відео вітання, яке було продемонстроване під час заходу. Незабаром зроблено відео версію концерту у DVD форматі.

У цьому ж році Алла стає володаркою Гран-прі пісенного фестивалю "Карпатські соловейки".

Тим часом Алла Івашина розуміє, що потрібно сконцентрувати увагу на пошуках власного музичного почерку, стилю, манери виконання. Стосовно стилю, - було важко, оскільки стилістичні і музичні уподобання у Алли часто змінювались. Оскільки вона, люблячи різноманітні музичні стилі, певний час тяготила до року, вирішила вибрати це, не намагаючись при цьому затискати себе у дуже вузькі рамки стилю, а експериментувати. Стилістичні рамки окреслились в межах: "Гітарний поп", "Поп-рок", "Рок". Постала проблема з новим репертуаром. Для Алли починають писати пісні : Олександр Німак, Олександр Перепелюк, Степан Кузів, Володимир Таранович, Ярослав Івашин, Юрій Ліуш ; поетеса Ірина Мандич. Алла мріє мати своїх музикантів, адже тільки тоді є можливість справжнього творчого експерименту та імпровізації, проте поки що такої можливості нема. Новий музичний матеріал Алла записує на студії "Positive records" , де у записі активну участь бере гурт "Neoplan" , особливо Олександр Уницький та Андрій Коропчук. Записуються пісні: "ВСЕ ДІСТАЛО" муз. і сл. О. Німак; " ОСІНЬ 2001р." муз. і сл. О Перепелюк;; "ЗАРАЗА" муз. Я. Івашин , сл. І. Мандич; "МАБУТЬ КОЛИСЬ" муз. С.Кузів ; сл. О. Перепелюк; "МІНЯЮ ВСЕ" муз. і сл. О Перепелюк; "ДОЩ" муз. і сл. А. Заклецька ; "ПОВЕРТАЙСЯ" муз. і сл. Ю Ліуш ; "ПЕРСОНАЖ" муз. Я. Івашин , сл. І. Мандич; "МАЮ МРІЇ" муз. і сл. В. Таранович. Цей матеріал випускається на компакт-диску під альбомною назвою "Все дістало!".

Декілька пісень було вислано на Український музичний портал в рамках акції по підготовці музичного МР-3 збірника під назвою "Нова територія МР3 XXL". На електронну адресу Алли прийшов лист з похвальними відгуками від Юлії Курової ("Територія А") про те, що Аллині пісні будуть включені у збірник. Аллині персональні сторінки створюються на українському музичному порталі www.ter-a.com.ua у розділі "Нова територія МР-3" та на FM-порталі http://ofm.net.ua. Починається робота над створенням персонального сайту www.allaivashyna.com.ua. Тим часом Ярослав Івашин починає займатись промо нового музичного матеріалу, розсилаючи його на різноманітні ФМ-станції. На деяких станціях відповіли, що така музика для них – "неформат". На двох регіональних станціях чемно пояснили, що за це потрібно платити. Проте знайшлися і такі, які охоче взяли в ротацію Аллині пісні, з проханням висилати їм усі нові твори. Алла Івашина висловлює щиру подяку ФМ-станціям: "Рокс ФМ" м. Київ. (програмний директор Руслан Півень); "УХ-радіо"("Українська хвиля").м.Тернопіль (програмний директор Тарас Кузів), ...
Сторінки в інтернеті:
  • Алла Івашина - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Батькам Алла Івашина / Алла Івашина    225730
 Благослови В. Радченко / В. Радченко не вказано    27006
 Все дістало! О. Німак / О. Німак не вказано     926
 Давай повільно Г. Рудик / Г. Рудик не вказано    1213
 День народження Алла Івашина / Алла Івашина не вказано    56793
 Для тебе Алла Івашина / Алла Івашина не вказано     7594
 Дощ А. Заклецька / А. Заклецька не вказано     1656
 Забуття О. Німак / О. Німак не вказано     563
 Загадаю бажання невідомий / Алла Івашина не вказано     3688
 Зараза І. Мандич / Я. Івашин не вказано     870
 Знайду О.Німак / О.Німак не вказано     1197
 Мабуть колись О. Перепелюк / С.Кузів не вказано     1366
 Маю мрії В. Таранович / В. Таранович не вказано     672
 Мій завойовник М. Родик / М. Родик не вказано     1476
 Міняю все О. Перепелюк / О. Перепелюк не вказано     592
 Не кажи мені "Прощай..." М. Родик / Galbiati не вказано     903
 Новий рік Я. Івашин / Алла Івашина не вказано    37639
 Осінь 2001 року О. Перепелюк / О. Перепелюк не вказано     864
 Остання зустріч О. Тищенко / О. Тищенко не вказано    788
 Персонаж І.Мандич / Я.Івашин не вказано     1534
 Повертайся Ю. Ліуш / Ю. Ліуш не вказано     734
 Так як я О. Німак / О. Німак не вказано     1187
 Хвиля FM М. Родик / М. Родик не вказано     502
 Я забуду тебе А. Заклецька / А. Заклецька не вказано     602
 Я і ти невідомий / Алла Івашина не вказано     3570
 Я кохаю тебе невідомий / Алла Івашина не вказано     2757
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  23.01.2007
Відредаґовано: 05.02.2009
Переглядів: 28943  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
4. Роман (гість) 08.10.2010 22:21    
спонсор буде, тільки треба трішки зачекати
0/0

3. Регіна (гість) 26.09.2009 01:01    
Дивилась сайт Алли Івашиної ( www.allaivashyna.com) - дуже гарна дівчина і гарно співає. От би їй ще якогось спонсора щоб вона вирвалась в шоубізнес - їй ціни би не було! Супер!
0/0

2. Анастасія (гість) 29.09.2007 17:36    
Мені дуже сподобалась пісня "Зараза" і я вирішила скачати весь альбом. Це супер!!
0/0

1. vovchik (гість) 06.09.2007 00:05    
є щось українське весільне

0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/699.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB