На головну сторінку
Дізнатися більше

Індивід-
Своїм матеріалом проект "Індивід" прагне довести своє ставлення до проблеми неврегульованості становища національних меншин в Україні. Свою позицію викладено в супроводі сучасної популярної клубної танцювальної музики з елементами національного фольклору та професійних семплів.

Перейти до списку пісень >>

Засновано: 01.01.2001
Місце заснування: м.Львів

Адреса: м. Львів студія

Історія

З самого початку творчої роботи на чолі колективу проекту стає DJ ANS, який взяв на себе завдання підготовки матеріалу. За допомогою програмного забезпечення (в основному "Fruity Loops - 3") представленого Назаром "Цибулею", були створені перші композиції. В той час "ІНДИВІД" звертається з проханням про співпрацю до PICASSO - львіського програміста та дизайнера, а також давнього знайомого DJ ANSа, що увінчується згодою і як наслідок плідною творчістю.

Протягом 2002-2004 р.р. триває підготовка перших здобутків і наприкінці 2004 року завершується робота над дебютним альбомом "АНТИлогія-instrumental том # 1".

"АНТИлогія - instrumental том # 1" - це дебютний альбом проекту "ІНДИВІД", котрий повністю підготовлений і записаний на "студії "АНС". На диску представлено 15 музичних композицій, а також бонус - відеоролик "27.07.02" (посвячений трагедії на Скнилівському летовищі міста Львова).

Альбом "АНТИлогія-instrumental том # 1" випущений в першу чергу для ознайомлення публіки з музичною спрямованістю проекту "ІНДИВІД" на різноманітних дискотеках та вечірках. Саме після випуску цього альбому розпочинаються переговори про співпрацю з карпатським шоу-меном DJ DANCERом і Івано-Франківським популярним автором і виконавцем своїх пісень Андрієм Савчуком.

На початку 2005 року завершується робота над альбомом "АНТИлогія том # 1" - перший повноцінним альбомом проекту "ІНДИВІД", що підготовлений і записаний на "студії "АНС". На цьому альбомі представлено 15 музичних композицій, а при наявності комп'ютера чи домашнього кінотеатра, можна проглянути відеокліп на твір із назвою "27.07.02", що також зроблений та змонтований на "студії "АНС" і посвячений пам'яті загиблих внаслідок великої трагедії, яка трапилась 27 липня 2002 року на Скнилівському летовищі міста Львова (на цьому сайті робота поки-що тимчасово недоступна для перегляду та закачування).

Своїм матеріалом проект "ІНДИВІД" хотів довести своє ставлення до проблеми, яка не може не хвилювати сучасне суспільство – проблеми неврегульованості становища національних меншин в Україні. Свою позицію викладено в супроводі сучасної популярної клубної танцювальної музики з елементами національного фольклору та професійних семплів.

В зв'язку із вирішенням питання прюдюсингу альбому, він поки-що не запущений в тираж (тривають переговори щодо тиражування альбомів).

А в той час записуються нові композиції із звичною тематикою, однак за словами DJ ANSa і DJ DANSERa прогрес на лице – доволі "симпатичніші" пісеньки, з більшим нахилом до "хітовості".

Взято з сайту: www.indyvid.narod.ru
Сторінки в інтернеті:
  • Індивід - офіційна сторінка
  • http://www.ans-music.narod.ru

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Так, не вмерла Україна Індивід / М. Вербицький не вказано     3962
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Примітки:

Епіграф

05.10.02

У лісі темному уранці,
Коли усе лиш просиналось,
На дуже радісній полянці,
Що між дубами заховалась,
Під сонця ранішнім проміння,
Що ще не гріло, лиш світило,
І проганяючи із тіні
Ще сонних всіх комах будило,
Не боячись вітра презлого,
Що завжди сильний і бадьорий,
Зриваючи усе на ноги
Турбує море, хитає гори,
По-серед квітів літніх царства,
Усамітнившись десь збоку
З необхідним, мов лікарство,
Повним спокоєм високо,
Hа, нахиленому мило
До коханої землі
Cвоїм трепетненьким тілом,
Зелененькому стеблі,
Ще не встигнувшої навіть
Від пекучої жари
Призасохнути в мураві
Всюдивкритої трави,
Перелившись всіма барвами
Веселки кольорів,
Мовби діамантами фарбами
Хтось обвитись захотів,
Серед стіни тумана сонної,
Hародженої уночі,
Висіла крапелька солоної
Ще трохи теплої сечі...

Дані ввів(-ла): DJ ANS  01.01.2006
Відредаґовано: 05.01.2006
Переглядів: 3361  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]


  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/522.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB