На головну сторінку
Дізнатися більше

Олена СлободянюкАртистка, солістка. Академічний, естрадний, народний вокал. Викладачка вокалу і сценічної майстерності при Студії Хору ім.Г.Г.Верьовки

Перейти до списку пісень >>

Народилась: 13.03.1976
Місце народження: Киів
Адреса: Героїв Дніпра

Біографія

Слободянюк Олена Миколаївна, народилась 13.03.76 р. в м. Києві в українській, патріотичній сім'ї музикантів. З 1982 по 1987 рік була учасницею та солісткою дитячого хору Радіо та Телебачення України та дитячого естрадно-вокального ансамблю "Посмішка". Закінчила музичну школу ім. В.С. Косенко по класу віолончелі та фортепіано.

З 1991 по 1995 рік навчалась в КДМУ ім. Р.М.Глієра на естрадному відділі вокального факультету (клас Заслуженої артистки України Л.В.Прохорової (естрадний вокал)). Академічний вокал опановувала в класі Заслуженого артиста України В.І. Жмуденка. По закінченню отримала спеціальність артист-соліст академічного хору та ансамблю.

В 1995 році вступила на вокальний відділ НМАУ ім. П. І. Чайковського до класу Народної артистки України Діани Петриненко, продовжувала навчання в класі Народної артистки України Стеф'юк М.Ю. та професорки Колодуб І.С.

По закінченню отримала спеціальність "Музичне мистецтво" та здобула кваліфікацію оперна та концертна співачка. З 2001 року артистка-солістка НЗАУНХУ ім. Г.Г.Верьовки та викладач вокалу у Вокально-хоровій студії по підготовці кадрів при НЗАУХУ ім. Г.Г.Верьовки.

З 1994 по 1999 рік навчалась Юридичному факультеті Академії праці та соціальних відносин профспілок України. По закінченню отримала спеціальність "Правознавство" та здобула кваліфікацію юрист.

Є дипломантом та лауреатом Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Багаторічна солістка ансамблю "Білий потік". Викладач студій з вокалу естрадного,народного, академічного співу. Членкиня журі Міжнародних та Всеукраїнських мистецьких конкурсів. Співачка у церковних хорах Софіїйського і Володимирського соборів та в інших храмах ПЦУ м.Києва.
Сторінки в інтернеті:
  • oalena.s@i.ua

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Куп'янськ нескорений! О. Козир-Реуцька / І. Гура не вказано    123
 Не журися, лелеко О. Романюк / Ю. Васильківський не вказано     127
 Не плач, Рахиле!
 (народна колядка)
народна колядка не вказано        23240
 Пісня Перемоги В. Крищенко, Інна Павленко / В. Домшинський не вказано    507
 Тиша навкруги О. Богачук / О. Богачук не вказано       42748
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів(-ла): Олена Слободянюк (нереєстр.)  16.11.2023
Відредаґовано: 18.11.2023
Переглядів: 259  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]


  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/3918.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB