На головну сторінку

Гурт Іспаніярок-гурт

Перейти до списку пісень >>

Засновано: 2016

Історія

"Іспанія" - рок-гурт, який створили Олексій Зволинський – гітарист гурту Скрябін, та фіналіст Голосу Країни, один з вокалістів гурту Скрябін під час теплого туру – Аніс Еттаєб.

У новоствореному бек-сайд проекті беруть участь друзі засновників Іспанії – музиканти відомих українських гуртів. Віктор Корженко – барабанщик ТНМК – давній друг Льоші Зволинського. Ще у 1995 році вони разом творили музику в одному київських рок-гуртів. Певний час Вітя Корженко був барабанщиком гурту Скрябін. Бас-гітаристом на виступ запрошений Сергій Іофик – учасник колективу Грін Грей, а в минулому звукорежисер гурту Скрябін.

В грудні 2016 року гурт Іспанія заявив про своє існування, розмістивши в інтернеті live-відео, в якому прозвучала українська версія сатиричної пісні "Фіаско" російського гурту "Ленінград". "Етимологія українського матюка" - пісня про культуру, українську мову та про роль справжнього життєвого лексикону в мистецтві. Про те, що в становленні культури важливі всі її етапи та складові. Що ігнорування, приміром, "радянського" періоду, із історії викреслює цілий прошарок суспільства, яке все одно залишається українським. Що, наприклад, ігнорування такої складової мови, як матюк, заперечує існування певних емоцій. Ця пісня про те, що ідеалізування призводить до штучності.

"От срака – вона є і все. Її не заборониш. А як придумати, що її нема, то все те гімно, що є в людині, воно так там і залишиться... тому сраку відмінити аж ніяк не можна. Але прикривати іноді треба. Для того і культура."

Місце зйомок відео також внесло своєрідний підтекст у тему пісні. Знімальним майданчиком була обрана напівзавершена будівля в одному з мікрорайонів Києва. Це місце мало б стати Будинком Культури, а натомість перетворилось на смітник, притулок для безхатників, наркозалежних, та небезпечну споруду для дітей. В даному контексті приспів пісні якнайкраще передає ставлення влади до розвитку культури.

23 грудня відбулась офіційна прем'єра гурту Іспанія. В ефірі львівських радіостанцій "Люкс ФМ", "Галиччина ФМ", "Львівська Хвиля" та "Радіо Вголос" вперше прозвучала рок-баллада під назвою "Нас не стало". Ця пісня про ніч, в якій кожне слово – останнє. Це музика про схід сонця, про початок нового дня, про кінець життя одного кохання.

12 січня у Львові в клубі "ДинамоБлюз" гурт Іспанія презентував ще кілька своїх робіт наживо, а саме "Дівчина – терористка", "Брат" та "Фарватер".

16 лютого відбулась інтернет-прем'єра студійного запису пісні "Дівчина - терористка".

"Дівчина – терористка" - пісня про ту, яка шантажує коханням. "Мала зваблива шантажистка" невдоволена звичайними "нудними" стосунками і прикрашає їх ревнощами та погрозами зради. Пісня змальовує реальні відносини. Драйвова панкова тема про життя без прикрас.

Текст і музика нового синглу написані спільно учасниками гурту Іспанія– Олексієм Зволинським та Анісом Еттаєбом. Тема навіяна ідеєю створення історій, які б змальовували правдиві життєві ситуації, які рідко хто оспівує в поезії. Чесна музика, що знаходить відгук у звичайних людей, які живуть не фантазіями, а реальним життям – це основна ідея всієї творчості гурту.

"Можливо, саме послухавши цю пісню, хтось зрозуміє, в чому ж біда його стосунків. Якийсь чолов'яга зрозуміє нарешті, від чого казиться його кохана і або почне більше приділяти їй уваги, або відпустить туди, де їй цікавіше. Так виходить, що ми створюємо таку собі "терапевтичну" музику. А чому ні?" - Льоша Зволинський.

Доречі, музиканти гурту сатиричною зробили не лише пісню, але й відео до неї. Для любителів загадок музиканти "приховали" у кадрах зображення з елементами еротики, помітити яке можна, лише уважно переглянувши відео до кінця.

Презентація наступної роботи гурту Іспанія, що відбулась 25 квітня 2017 року ознаменує початок співпраці музикантів із відомим українським музичним лейблом Moon Records. Пісня "Брат" - навіяна відомою прозою, яка нагадує, що будь-яка смерть задля чийогось життя.

А вже наприкінці травня цього року Іспанія презентує свій перший повноцінний альбом. Презентацію у вигляді живих виступів музиканти планують провести одразу у двох містах – Львові (24.05.2017) та Києві (07.06.2017)
Сторінки в інтернеті:
  • Гурт Іспанія - офіційна сторінка
  • https://www.facebook.com/ispaniaband/
  • https://www.youtube.com/channel/UC8CpqgZUQviuXJcX1q9sLVw?view_as=subscriber
  • https://soundcloud.com/ispania-band

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Дівча Гурт Іспанія / Гурт Іспанія не вказано     711
 Фарватер Гурт Іспанія / Гурт Іспанія    283
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  26.02.2018
Відредаґовано: 06.03.2018
Переглядів: 1263  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]


  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/3512.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB