На головну сторінку

Ірина ФедишинІрина Федишин
Ірина Федишин
Молода львівська співачка. Працює у жанрі "поп-музика".

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Твій Ангел (2007)
  • Україна колядує (2007)
  • Пароль (2012)

Народилась: 01.02.1987
Місце народження: м. Львів

Біографія

Перлина міста Лева – співачка Ірина Федишин народилася 1 лютого 1987 року у Львові. Вже у трирічному віці мала Ірина захоплено співала патріотично-релігійну пісню "Молитва за Україну", саме тоді вперше і проявився її талант до музики. Згодом (у три з половиною рочки) Іра уперше заспівала перед чисельною аудиторією родичів та друзів українську народну пісню "Сиділа під грушкою", яку довго репетирувала із батьком-музикантом (ця пісня була весільним подарунком хресній мамі Іринки). ...Маленька, мініатюрна дівчинка із довгим волоссям голосно співала для всіх присутніх, і ловлячи на собі захоплені погляди родини і знайомих, наповнювалася азартом, який додавав сил і натхнення співати ще і ще. А далі - оплески, похвала, побажання нововідкритому таланту... Саме тоді Ірина відчула цей потяг до музики, мов поклик душі, зрозуміла, що спів, виконання пісень приносять їй неабияке задоволення і саме цією справою вона хоче займатися у майбутньому, тож тоді і вирішила, що буде співачкою! Батьки не були у захваті від цієї ідеї. Батько добре знав, що справжнього успіху в творчій сфері досягають одиниці, тож переконував доньку відмовитися від співу і навіть не думати тільки з музикою пов'язувати свою долю, а скеровував її до рішення здобути якусь більш серйозну професію, яка б могла прогодувати у майбутньому...

У шість років майбутня співачка спробувала себе у ролі ведучої, і це їй вдалося. Ірина завжди була лідером, брала участь у творчих заходах, які відбувалися у школі, "муштруючи" своїх однокласників на репетиціях і під час виступів. Згодом, розгледівши у доньці математичні здібності, батьки записали Іру у шаховий гурток. Вона досягла непоганих результатів і у розв'язуванні дебютів, і у перестановці фігур по чорно-білій клітчатій дошці. Тренер зауваживши здібності маленької дівчинки почав займатися з нею додатково, та пророкував дівчині кар'єру шахістки. Ірину зі всіх сторін оточили спеціалізованою літературою та записали на індивідуальні заняття з шахів. Та майбутнє шахістки чи математика не надто приваблювало юну творчу натуру, вона мріяла про цікаве життя, повне несподіванок і крутих віражів. Перед дзеркалом, з мікрофоном в руках, Іра співала різні пісні і енергійно танцювала. Все більше і більше, вона переконувалася, що шахи - це не та сфера, в якій почуватиме себе, як риба у воді. Дівчина не хотіла розчаровувати батька, тож потайки жалілася тільки мамі, аби та вмовила татуся звільнити Іру від полону клітчатої дошки і дерев'яних фігур... Батьки здалися... І купили Ірині електроінструмент синтезатор "Yamaha". Батько навчив десятилітню Іринку основам гри і дав їй перші музичні уроки. Іра все схопила миттєво і після кількох штурмувань інструменту почала імпровізувати і вже сама писати свої перші пісні. Спочатку на клавіші, а потім на папір лягали її думки і переживання, відчуття, емоції, бажання - весь її внутрішній світ.

2000 р., вирішивши здобути музичну освіту, Ірина вступила до музичної школи одразу у четвертий клас (дався взнаки високий рівень домашньої самоосвіти). Музичну школу Іра закінчила на відмінно. Ще під час навчання там, часто була ведучою концертних програм. Незабаром з'явилася перша пісня "Перед образом Христа", яка усім без винятку запала в душу. Саме з нею Ірина їздила на фестивалі і одержувала переможні місця. На фестивалі "На крилах дитинства" (Львів) виконавиця познайомилась із львівською співачкою Андріаною, після чого почалася їх співпраця. Після закінчення музичної школи Ірину скеровували продовжити навчання у консерваторії або музичному училищі. Майбутня співачка вступила на економічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка та паралельно продовжує займатися музикою і вокалом з приватними викладачами.

Кожна пісня особлива, рідна і дорога для Ірини. "...Мабуть, це дар від Бога. Несподівано наступає момент, коли хочеться виплеснути з середини свої почуття і поділитися ними з іншими. Я сідаю за піаніно і пальці самі починають бігати по клавішах, передаючи мій настрій і емоції. Тож кожна пісня – це частина моєї душі, частина особистого переживання, частина мене самої... Всі мої пісні – це моя власна робота. Я пишу і слова і музику до них сама. Були навіть артисти, які хотіли взяти мої пісні до свого репертуару, але поки що я працюю тільки для себе" – так говорить співачка про народження своїх пісень. Головними критиками творчості Ірини є її батьки.

Ірина Федишин працює у двох напрямках: в українському народному стилі, який частково перегукується з українським мелосом, його добре і весело сприймають на різноманітних вечірках і забавах, а також - популярна музика. Старається піснею, своєю творчістю зробити світ добрішим, чеснішим і більш радісним.

Щоразу перед виходом на сцену співачка відчуває легке переживання. Та тільки бачить перед собою публіку – одразу ця невпевненість зникає і Ірина забуває про все навколо. Кожного разу під час виконання, переживає всі свої пісні заново. Бувало, що доводилось виступати навіть у екстремальних умовах, коли дуже холодно, а Іра у відкритому костюмі. Та коли бачить перед собою людей, які прийшли послухати її пісні, забуває про все на світі і дарує їм свою творчість. У таких випадках, не зважаючи на кліматичні умови, відчуває тепло слухачів і глядачів, почуває себе комфортно – це моменти щастя.

Без Ірини Федишин не обходиться жодна велика подія у Львові. Однак часто співачка буває за кордоном в Італії, Польщі, Канаді, куди її запрошують виступити для української діаспори. Завжди попередньо обдумує свій виступ, щоб все зробити якомога краще і подарувати прихильникам хороші враження і чудовий настрій, принести їм задоволення. Сьогоднішню публіку доволі важко чимось здивувати, тільки таланту замало, тому кожен свій виступ Ірина Федишин намагається перетворити на справжнє шоу з яскравими костюмами, цікавими танцями і постановками номерів, і ясна річ – чудовим виконанням хороших пісень. Для Ірини не має більшого щастя за те, коли знає, бачить, чує, що те, чим вона займається, її робота є корисною, потрібною, вона приносить радість іншим людям. Відбувається взаємний обмін енергетикою: на кожному концерті співачка дарує частину себе, та водночас отримує позитив від своїх слухачів через оплески, радість в очах, захоплення, а це і є найбільшою нагородою для будь-якого справжнього артиста.

Ірина Федишин є найпопулярнішою співачкою західної України, її називають справжнім еталоном жіночності української естради, та зіркою Галичини. 2006 р. на головній сцені країни дві пісні співачки було визнано шлягерами року. 2007 р. Ірина випустила альбом "Твій ангел", який розійшовся з найбільшим тиражем в Західній Україні. Наприкінці 2007 р. співачка випустила альбом "Україна колядує" (за півтора місяці було продано більше десяти тисяч його копій). Ірина Федишин завжди працює зі своїм шоу балетом, який визнають одним з найкращих балетів України.

Для співачки основне в роботі – музика: "Я хочу працювати так, аби те, що я роблю було цікаве для людей і для мене. Звичайно, я розумію, що не покорю своїм талантом всіх. Але добиватимусь цього, незважаючи ні на які перешкоди, і завжди намагатимуся своїм виступом створити для людей свято!"
Сторінки в інтернеті:
  • Ірина Федишин - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Батьки мої І. Федишин / І. Федишин Україна колядує    2007 255711
 Білі троянди І. Федишин / І. Федишин не вказано    29847
 Братику І. Федишин, В. Човник / І. Федишин не вказано    8430
 Відпусти І. Федишин / І. Федишин Твій Ангел 4 2007 8347
 Все мине І. Федишин / І. Федишин Твій Ангел  2007 4897
 Гітара І. Федишин / І. Федишин Пароль   2012 106823
 Да-рі-на І. Федишин / І. Федишин Твій Ангел  2007 26316
 Долоньки І. Федишин / І. Федишин не вказано     170414
 Душа І. Федишин / І. Федишин не вказано    2100
 Дякую тобі! П. Половко, І. Федишин / І. Федишин не вказано    31682
 Життям заплачу І. Федишин, В. Човник / І. Федишин Твій Ангел  2007 34470
 З Новим Роком, Україно! І. Федишин, Є. Дашин / Є. Дашин не вказано    70471
 Закохалася І. Федишин / І. Федишин Пароль   2012 13797
 Замерзла вишня І. Федишин, В. Човник / І. Федишин не вказано    2636
 Запали любов І. Федишин / І. Федишин Твій Ангел   2007 3675
 Зима І. Федишин / І. Федишин не вказано    43095
 Зійшла зоря над Вифлеємом І. Федишин / І. Федишин не вказано    2934
 Зіронька І. Федишин / І. Федишин Твій Ангел  2007 10599
 Калина С. Кузнєцов, І. Федишин / А. Розанов не вказано    101209
 Квітка А. Демиденко / О. Злотник не вказано     20004
 Коляда І. Федишин / І. Федишин Україна колядує   2007 100971
 Коляда моя І. Федишин / І. Федишин не вказано     97729
 Лише у нас на Україні
 (Де така ще є земля?)
М. Янченко / М. Янченко Пароль  2012 191062
 Марія І. Федишин / І. Федишин не вказано    76522
 Милувалася І. Федишин / І. Федишин Пароль   2012 13911
 На Різдво! І. Федишин, В. Човник / І. Федишин не вказано    6461
 На Сході нині снігопад
 (присвята Роману Климковичу та усім, хто віддав своє життя за Україну)
П. Половко / І. Федишин не вказано    1102
 Не для тебе Назар Савко, І. Федишин / Назар Савко, І. Федишин не вказано     1967
 Не кохав
 (Так ніхто ще не кохав!)
І. Федишин, В. Човник / І. Федишин не вказано    2188
 Не таке Різдво В. Човник, П. Половко / І. Федишин не вказано    415
 Не цвіла І. Федишин / І. Федишин Твій Ангел   2007 2175
 Немає слів І. Федишин / І. Федишин Пароль   2012 6195
 Ніхто не знає І. Федишин / І. Федишин не вказано     2688
 Обійми І. Федишин / І. Федишин не вказано    3580
 Перший сніг В. Сосюра, І. Федишин / І. Федишин не вказано    12301
 Питай І. Федишин / Р. Квінта Пароль   2012 9008
 Подзвони до мами І. Федишин, В. Човник / І. Федишин не вказано    734
 Прошу в неба В. Човник, І. Федишин / І. Федишин не вказано    79065
 Рана П. Половко / І. Федишин не вказано    1895
 Різдвяна хуртовина І. Федишин / І. Федишин Україна колядує  2007 30120
 Родина М. Янченко / М. Янченко не вказано    91906
 Розпалю вогонь
 (Пароль)
І. Федишин / І. Федишин Пароль  2012 40223
 Розстріляна весна
 (Буча)
о. Петро Половко / І. Федишин не вказано    31934
 Роман І. Федишин / І. Федишин не вказано    13594
 Секрет І. Федишин, В. Човник / І. Федишин    262
 Серце І. Федишин / І. Федишин Пароль   2012 4657
 Серця стук І. Федишин / І. Федишин не вказано     13632
 Сніжинка І. Федишин / І. Федишин не вказано    1000
 Сумний святий вечір І. Федишин, М. Янченко / народна не вказано     58961
 Схочу - покохаєш І. Федишин / І. Федишин Твій Ангел  2007 3414
 Там, де ти І. Федишин / І. Федишин не вказано    1864
 Твій ангел І. Федишин / І. Федишин Твій Ангел 52007 10084
 Твоя І. Федишин / І. Федишин Пароль   2012 17971
 Ти мій І. Федишин / І. Федишин Пароль   2012 30068
 Ти тільки мій І. Федишин / І. Федишин не вказано    30130
 Тюльпани І. Федишин, В. Човник / І. Федишин не вказано    9677
 Україна І. Федишин / І. Федишин Твій Ангел  2007 318223
 Україна колядує І. Федишин / І. Федишин Україна колядує    2007 344888
 Хай Ісус, мале дитя
 (колядка)
(народна пісня) не вказано 5  1111617
 Хай мрії збуваються І. Федишин, В. Човник, О. Мороз / І. Федишин не вказано    8937
 Хочу на Мальдіви! І. Федишин / І. Федишин не вказано    8041
 Христос Рождається! І. Федишин / І. Федишин не вказано    6463
 Це не гра І. Федишин / І. Федишин Твій Ангел   2007 7204
 Цей Хрест І. Федишин / І. Федишин не вказано    2616
 Чужі вуста І. Федишин / І. Федишин не вказано    35572
 Я живий К. Костюк / В. Будейчук не вказано    5949
 Я не плачу І. Федишин / І. Федишин Твій Ангел   2007 2342
 Я падаю з неба І. Федишин / І. Федишин не вказано    13069
 Я тебе люблю І. Федишин / І. Федишин Пароль  2012 23283
 Adagio О. Мельник / Альбіноні не вказано    13696
 FASHION С. Мельник / С. Мельник не вказано    1762
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Примітки:

Більше про співачку:
- біографія - http://www.navsisto.com/singers.phtml?page=bio&id=19
- пісні (mp3) - http://www.navsisto.com/singers.phtml?page=songs&id=19
- фото - http://www.navsisto.com/singers.phtml?page=photo&id=19

Дані ввів: bohdanko  12.02.2005
Відредаґовано: 28.09.2010
Переглядів: 242609  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
49. ірина (користувач) 31.08.2015 17:00    
уточнюю назву "Коляда моя"!!!(переплутала)
0/0

48. ірина (користувач) 31.08.2015 16:57    
Добрий день,Ірино!!Дуже гарні у Вас пісні!Але дивлюсь, не добавлені новенькі,свіженькі! Дуже сподобалась "Україна колядує"!!!З великою радістю б співала її із своїми дітками!!!Але не можу знайти мінуса.Чи плануєте виложить в групі,чи можна його десь придбати?Дякую.
+1/0

47. Володимир (член клубу) 09.09.2014 20:18    
Додайте до списку українську народну пісню Чом ти не прийшов.
0/0

46. Мальва (користувач) 01.02.2012 22:52    
Мені надзвичайно сподобалась пісня "Марія". Іринко, дякую тобі за цю чудову пісню. Працюю з дітьми і намагалась її відтворити власноруч. Звичайно не те. з оригінальним мінусом було б краще. Якщо твоя ласка подаруй . Дякую!
0/0

45. Лена (гість) 07.11.2011 00:18    
Привіт всім хто мені може допомогти мені потрібні мінус на пісні Ірини Федишин Життям заплачу та Гітара. Дуже вас прошу поможіть мені дуже треба!!! Дзвоніть на номер 0962605694, 0932893928
0/0

44. Андрій (гість) 04.10.2011 09:51    
Доброго дня. Скиньте будь-ласка мінусовку пісні "Ти мій". Дуже терміново потрібна!!! andrey.pol@mail.ru
0/0

43. Оля (гість) 11.04.2011 20:40    
Скиньте будь-ласка мінусовку пісні "Я тебе люблю!!!
0/0

42. Маряна (гість) 18.02.2011 21:19    
Пісню "Я падаю з неба" виконує львівська співачка Наталі!!! Вона до Ірини Федишин немає ніякого відношення!!!
0/0

41. Аля (гість) 12.02.2011 14:06    
Ірино,мені надзвичайно подобаються ваші пісні,і особливо мене цікавить "Ти мій"...хотілося б заспівати її найближчим часом на районному фестивалі,але ніде не можу знайти фонограму,на жаль.
Чи не могли б ви скинути її мені на емейл?
Наперед вдячна
0/0

40. Julia Doskoch (гість) 17.11.2010 21:47    
скиньте хтось мінус "Життям заплачу"... будь ласочка... дуже гарна пісенька...

julia_doskoch@rambler.ru
0/0

39. barashe4ka (користувач) 02.10.2010 21:49    
Іринко, добрій вечір! Я скоро виходжу заміж і хочу заспівати на весіллі коханому твою пісню "Життям заплачу", але не можу знайти мінус. Допоможи, будь ласка. Дякую
0/0

38. Tanya (гість) 06.09.2010 15:22    
Прошу будь-ласка мінус пісні Милувалися!!!На перід дякую!!!
+1/0

37. іра (гість) 05.09.2010 16:46    
доброго дня,Іро.
мені дуже подобається ваша творчість..я і сама пишу пісні,але не знаю куди можна звернутись,щоб їх опублікувати?можливо ви зможете щось порадити?)
0/0

36. Ларыса (гість) 06.08.2010 09:18    
Вельмі, вельмі спадабаліся ўсе песні... Вялікае дзякуй! З задавальненнем наведала б жывы канцэрт, калі б у нас такі быў бы..
0/0

35. Владимир (гість) 01.07.2010 06:54    
Добрый день Ира. Слушаю твои песни, они мне очень нравяться. Меня зовут Владимир, я учитель музыки, пою с детками, подрабатываю на халтурах. Если сможешь сбрось минусовку песни "Украина". Очень благодарен. Спасибо. Пиши.
0/0

34. танюша (гість) 26.05.2010 15:22    
Постав сюди мінусовку пісні милувалися пліііііііііііііз хочу дуже поспівати
0/0

33. Юлия) (гість) 08.02.2010 18:04    
А я пела песню Твій ангел)
всем очень понравилось)
сейчас ищу песни:Життям заплачу и Відпусти...помогите пожалуйста найти...)
+2/0

32. Оля (гість) 01.02.2010 12:24    
Ірина!!! Вітаю Тебе з днем народження!!! Нехай здійснюються усі твої творчі плани, задуми та мрії! Будь завжди здоровою, веселою і життєрадісною!!!
0/0

31. мАРТА (гість) 26.12.2009 19:05    
ПРИВІТ Ірина Федишин мені дуже подобається твої піні (закохалася,це не гра)
0/0

30. олеся (гість) 08.12.2009 21:49    
Здравствуйте,мне очень нужны минуса Федишин Ирины :"Даріна" и "Зіронька",может кто-нибудь сможет мне помочь,то буду ждать на Nikitchenko@bigmir.net
-1/0

29. Марічка (гість) 03.12.2009 19:58    
Будь-ласка дай мені фонограму пісні Україна колядує.Ти мені була передавала свої диски через свого тата і він дав моїй мамі.
0/0

28. Millimetr (гість) 16.11.2009 13:56    
Ирина, мы с женой - русскоязычная часть населения Украины. Нам нравятся твои песни, в них - искренняя украинская душа. Главный твой плюс, шарм твоего творчества - отсутствие гламурной пошлости. Так держать!!! Ты говоришь в одном из интервью, что твоей мечтой является популярность во всём мире. Не стремись к этому. Я думаю, что денег тебе хватает, и радости от творчества тоже. Но как только ты войдёшь в жёсткий шоу-бизнес - потеряешь чувство радости. Твоё лицо светится любовью, воодушевлением и простотой. Береги всё это! Ты и так красива, популярна и любима.
Сергей_Цалко Millimetr@i.ua
+1/0

27. Марічка (гість) 31.10.2009 18:24    
Я співаю твої пісні на шкільних вечорах.Де знайти хорошого продюсера?Мій номер телефону 80974005301.
0/0

26. Стасенька Кличко (гість) 24.10.2009 10:17    
Срочно нужен текст песни Життям заплачу!!! ПОМОГИТЕ!!! Кидайте либо на мыло Kli4koHC@mail.ru или ВКонтакт http://vkontakte.ru/id33028879
0/0

25. vnduda (користувач) 18.10.2009 11:29    
де взяти мінусовки?твоїх класних піень?
0/0

24. турчак н. (гість) 06.10.2009 22:26    
Привіт.Іринка моєму малому дуже подобається твої пісні і мені також. твоя однокласниця Наталя Турчак.
0/0

23. Мар"яша (гість) 13.09.2009 22:20    
Іринко, а з якого сайту можна скинути мінусовки твоїх пісень???? Будь - ласка напиши!
0/0

22. Стьопа (гість) 11.09.2009 20:12    
Дуже подобаеться твоя пісня Життям заплачу,але ніде не можу її знайти.Закинь будьласка на @mail
+1/0

21. peg-peg (гість) 19.08.2009 09:28    
Ищу комплект песни Ирины Федишин "Україна". Кто имеет сбросьте на мыло:
galchenko@zaporizhstal.com или: petrgalchenko@yandex.ru
Имею много комплектов песен Любови Каминской. Поделюсь, пишите.
0/0

20. Андрій (гість) 28.07.2009 12:41    
Пропозиція для людей.Я пишу пісні і хочу одну з них продати.Мій тел.80935336418
0/0

19. михалич (гість) 08.07.2009 00:27    
Я музикант граю на весильях в мене е килька твоих минусив ,писни заводять всих,якщо маеш можливисть скинь на мий е маил минуса буду вдячний.......
0/0

18. Ліля (гість) 09.03.2009 12:57    
Добрий день Ірина!Дуже захоплююся вашими піснями. Мені дуже подобається ваш диск Мій Ангел. Зараз шукаю міносовку до пісні Батьки мої. Дуже потрібна. Може хтось може щось підказати!?
0/0

17. володимир (гість) 23.02.2009 11:01    
Добрий день Ірина.Мене звати Володимир і я твій прихильник ти співаєш гарні пісні,а ще ти сама прекрасна, чарівна дівчина.
0/0

16. Наталя (гість) 28.11.2008 13:16    
Дуже хочу попросити мінус " Це моя земля,цемоя країна ".можна скинути на емейл.На перед дякую.
0/0

15. Юля (гість) 18.04.2008 22:47    
Привіт Підкажіть де можна знайти пісню Іринки Україна? наперед вдячна
+1/0

14. Юрій Федишин (гість) 17.03.2008 03:50    
Дорога Ірино, мені подарували твій діск Твій Ангел, дуже сподобався. Може ми родина? Я родився в Арґентині а батько родився в селі Павлівка недалеко Івано Франківське, тепер живу в Мельборні-Австралія. Дай про себе знати. На все добре.
0/0

13. Андрій (гість) 02.01.2008 05:43    
Вітаю Іринко Тебе з НОВИМ РОКОМ.Ти дуже красива дівчина та чарівна, талановита співачка. Бажаю Тобі щоб у 2008 році всей український нород милувався Твоєю красотою та насолоджувався Твоїми мелодійними українськими піснями.Ми Тебе дуже любимо. Бажаю Тобі веселих Різдв"яних свят!!!
+1/-1

12. Ігор (гість) 25.12.2007 08:58    
Вітаю з Новим роком та Рождеством Христовим. Бажаю у Новому році знайти хорошого продюсера, хорошого композитора та пісняра-поета, попрацювати над текстами та новим іміджем і,врешті-решт, бути не тільки зіркою Галичини, але й усієї України.
Словом- стати українською мега-зорею європейського шоу-бізнесу, а для цього потрібен добрий продюсинг, добрий промоушен,велика-велика праця та гарні та стильні пісні.
+1/0

11. Олександр (гість) 01.11.2007 23:40    
Дякую Богу що у нас в Україні є такі чарівні талановиті співачки як Іринка.
Творчіх злетів, тобі і вбережи Бог від прикрих падінь та... зазнайства.
0/0

10. Коська (гість) 23.07.2007 18:24    
Оля, як це де знайти пісню? Купи диск, а там всі пісні.
0/0

9. ОЛЯ (гість) 19.07.2007 01:34    
Я ЗНАЮ ДЕ ЗНАЙТИ ЖИТТЯМ ЗАПЛАЧУ ІРИНИ ФЕДИШИН НА WWW.IRYNAFEDYSHYN.COM
0/0

8. Прихильник Ірини та Наталки (гість) 12.07.2007 18:16    
Ірина завдяки твоїй пісні "життям заплачу" я збагнув, що таке кохання. Ця пісня в мене асоціюється з Натальєй з Сум - вона моя кохана!!!
0/0

7. наталья (гість) 10.07.2007 14:38    
Привет из города Сумы!!!Ирочка, у тебя очень классные песни, я во Львове купила твой диск, теперь тебя слушают и в Сумах. Удачи тебе в профессиональной деятельности.А "життям заплачу" - просто шикарно!
0/0

6. Микола Козак (гість) 09.07.2007 18:43    
Іриночка привіт. Мене звуть Микола і я прихильник твій. Я просто хотів тобі сказати, що ти співаєш гарні пісні та й взагалі, ти сама надзвичайно гарна.
0/0

5. Назар (гість) 04.07.2007 23:25    
Привіт
мені також дуже подобається нова пісня "Життям заплачу". Шукаю , тут в неті і не можу натрапити
то може хто має і скине мені на мейл ???
nazrulini@yandex.ru
дякую
0/0

4. володимир (гість) 25.06.2007 15:52    
вибач. "твій ангел". але так вона сама написала...
вона хоче виконати на випускному цю пісню...
0/0

3. володимир (гість) 25.06.2007 15:48    
моя хресна шукає запис для караоке пісні "мій ангел"
чи десь є такий запис?
0/0

2. Оля (гість) 13.06.2007 01:32    
Дуже подобаеться твоя пісня Життям заплачу,але ніде не можу її знайти.Закинь будьласка на @mail
0/0

1. Оля (гість) 01.06.2006 15:38    
Я пишу пісні, можливо вони тебе зацікавили б,маю іх на диску.Звони 80679795900.

webmaster: Так, вони мене дуже цікавлять. Пиши мені на емейл.
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/316.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB