На головну сторінку

MLLM
Перейти до списку пісень >>

Засновано: 2000
Місце заснування: Вінниця

Історія

У Вінниці під кінець 2000 р. був гурт під назвою "Шторм", в якому і познайомились Іжик Олексій та Носенко Олексій. Однак через деякі непорозуміння вони були змушені залишити команду. З цього все і почалося - минуло кілька тижнів і вони вирішили зібрати свій власний гурт, до якого запросили Владислава Деруна та Валерія Сороченка (у всіх хлопців було прагнення до самовираження). Спершу вони назвалися "Suicide Note" і виконували дещо іншу музику (направлення, яке грали хлопці тоді, можна окреслити як Alternative-Thrash). Через кілька місяців від заснування гурт почав кардинально змінюватись: назва змінилася на "Екстазі", а музику, яку вони почали виконувати можна відверто назвати "альтернативою". Але з назвою трохи не склалося, Валерій запевняв хлопців, що це назва порножурналу. Тому остаточно було вирішено назвати гурт MLLM (Millennium) (назва взялася не зі стелі, адже ідея створення цієї команди виникла саме на межі тисячоліть).

Зі слів хлопців, на вибір їх заняття вплинули такі музичні кумири, як The Beatles, Queen, Rolling Stones, регулярне прослуховування їх музики і стало поштовхом до розвитку гурту. Хлопцям хотілося просто творити і бути зрозумілими у своїй творчості. Наприклад, уже в три роки Олексій Іжик виступав, стоячи на табуретці та горланячи "Да на последнюю, да на пятерочку, куплю я тройку лошадей".

Згодом відбувся тур по Україні, протягом місяця гурт відвідав багато міст (Київ, Рівне, Вінниця, Коростень, Кам'янець-Подільський, Коломия, Луцьк, Черкаси...) Найбільше задоволення і стимул хлопці отримують від добре виконаної роботи. Гарна репетиція, нова вдала ідея - це все і є для них тим енергетичним підживленням, яке потім вони намагаються передати в своїх піснях. Для них дуже важливо щоб від їх роботи глядачі та слухачі отримували справжнє задоволення - це і надихає хлопців на подальші музичні подвиги.

Зараз хлопці співпрацюють з продюсером Ярославом Стрільцем та директором Вікою Скоропис, звичайно, що спілкуються вони на професійному рівні - менше слів, більше діла. Ярослав досить вимогливий продюсер і хлопцям імпонує таке ставлення до справи. Та і вони теж не тупцюють на місці, а розвиваються. Відсутність "панібратства" в проекті дозволяють учасникам гурту виходити на більш високий рівень.

Хлопці практично завжди разом, починаючи від спільних походів до магазину і до загальних вечірок та розваг, останнім часом часто катаються на картингах. Вони абсолютно не забобонні, тому не стукають по дереву, не стрибають на одній нозі, не читають мантри, а завжди впевнені у своїх силах. Знають, що їх музика подобається глядачам, тому виходять на сцену без зайвих сумнівів! Найпрестижнішими вважають премії Gremmy і MTV Music Awards. У гурту є вже декілька відеокліпів і вони готуються до виходу свого першого студійного альбому.

MLLM (Millennium):

Олексій Іжик - вокал, гітара. Займається музикою з восьми років. Саме музика - його професія, перша і єдина. Досяг великих успіхів у бальних танцях. Паралельно займався плаванням, стрільбою, легкою атлетикою, але весь цей час не кидав заняття музикою. Перший досвід роботи в музичній групі отримав в десятому класі. Олексій Іжик: "Основна мета, та й, напевно, сенс мого життя - це творча реалізація, можливість передати людям свої думки емоції, переживання. У наших піснях все з життя і про життя, кожне слово написане і заспіване не просто так. Життя і різні ситуації, що відбувалися з багатьма близькими нам людьми не раз ставали приводами для написання композицій. Ми хочемо донести до людей, що є маса непомічених, прихованих прекрасних речей. Іноді їх просто необхідно побачити..."

Олексій Носенко - соло-гітара. Перш за все він - батько, а вже потім музикант, тому основною метою його життя є щастя сина. Реалізація творчих планів MLLM для нього теж є першорядним завданням, якому віддається цілком і повністю. Закінчив Вінницький Національний технічний університет за фахом авто-інженер. Дуже захоплювався автомобілями взагалі і автоспортом зокрема, не пропускав жодної значущої гонки, сам їздив подивитися на ралі. Мріяв поїхати на Formula1... Часто прогулював пари з Олексієм Іжиком (тоді і зайнявся написанням пісень). Першою професією Олексія Носенка, звичайно, були автомобілі, так званий авто-бізнес - і продаж, і обслуговування, і тюнінг авто. Тепер цілком загруз в музиці.

Владислав Дерун - бас-гітара. Освіта економічна. На його думку музика і творчість - це та професія, якій присвятив би себе без залишку, завдяки творчості можна досягти таких цілей і висот, які не снилися будь-якій іншій професії, у всьому потрібно бути професіоналом. Життєве кредо - бути "на позитиві", радіти кожній хвилині життя і не звертати уваги на всякі негативні дрібниці навколо.

Валерій Сороченко - барабани, перкусія. Вважає, що музика - це хобі з підвищеним статусом відповідальності. Два захоплення - спорт і музика - сформували його і змушують бути в тонусі, як у фізичному, так і в душевному. Музикою захопився з 15 років. Після школи навчався мистецтву дизайнера одягу. Його спортивно-професійні досягнення зводяться до тренерської кар'єри - кілька років працював тренером з фітнесу. Основною метою життя Валерія Сороченка є реалізація творчих планів MLLM, досягнення високої виконавської майстерності і загального визнання. А таємною мрією з самого дитинства і до цього дня є політ у космос...
Сторінки в інтернеті:
  • MLLM - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 5 хвилин О. Іжик / MLLM не вказано     5343
 7 бажань О. Іжик / MLLM не вказано     4551
 Вибачай О. Іжик / MLLM не вказано     802
 Відлітай О. Іжик / MLLM не вказано    568
 Дні навесні О. Іжик / MLLM не вказано     465
 Ей, стій! О. Іжик / MLLM не вказано     458
 Інтернаціонал О. Іжик / MLLM не вказано     590
 Кожному з нас своє О. Іжик / MLLM не вказано     786
 Крила О. Іжик / MLLM не вказано     659
 Малюю А. Бакун / А. Бакун не вказано 4   7355
 Мокрі майки О. Іжик / MLLM не вказано    1037
 Наслідки війни О. Іжик / MLLM не вказано     679
 Не мовчи! О. Іжик / MLLM не вказано     459
 Не треба О. Іжик / MLLM не вказано    3163
 Переживу О. Іжик / MLLM не вказано     426
 Підіймайся з нами Вова зі Львова, О. Іжик / MLLM не вказано     993
 Поверни мені сонце О. Іжик / MLLM не вказано     631
 Подаруй мені сина О. Іжик / MLLM не вказано     1239
 Постріл О. Іжик / MLLM не вказано     1112
 Продовжуєм жити О. Іжик / MLLM не вказано     9097
 Рай О. Іжик / MLLM не вказано     1394
 Спогади О. Іжик / MLLM не вказано     710
 Ти моїм янголом стань О. Іжик / MLLM не вказано     518
 Ти чуєш О. Іжик / MLLM не вказано     1954
 Фарби О. Іжик / MLLM не вказано     1099
 Фото О. Іжик / MLLM не вказано     880
 Я пам'ятаю О. Іжик / MLLM не вказано    1665
 Я піду! О. Іжик / MLLM не вказано     396
 Як в перший раз О. Іжик / MLLM не вказано     806
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів: bohdanko  14.09.2004
Відредаґовано: 27.10.2010
Переглядів: 8519  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
4. Просто Льоха!!! (гість) 06.10.2009 21:31    
Моя адреса вконтакті http://vkontakte.ru/id35542062 .
0/0

3. Просто Льоха!!! (гість) 06.10.2009 21:29    
Якщо когось цікавлять українські і взагалі рок-гурти - звертайтеся!
Ось ссилка на пісню "не треба" http://shareua.com/get_file/31337c/1507921
0/0

2. толі (гість) 20.09.2009 15:21    
пліз
0/0

1. найпростіша (гість) 26.08.2009 18:00    
Де можна скачати пісню "Як забажаеш ти..."
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/278.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB