На головну сторінку

Іван МиколайчукІван Миколайчук
надав Микола Рудаков
Український кіноактор,режисер,сценарист,композитор. Зірка кіно.
Любив українську пісню, всюди пропагував її.З його легкої руки народилося і відбулося знане нині вокальне тріо "Золоті ключі", за участю його дружини Марії Миколайчук, Валентини Ковальської та Ніни Матвієнко. Іван Миколайчук - автор музичного оформлення до кінофільму "Вавілон-ХХ",інших фільмів

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 15.06.1941 - 03.08.1987
Місце народження: с.Чортория Кіцманського району Чернівецької області
Адреса: м.Київ

Біографія

Миколайчук Іван Васильович народився 15 червня 1941 року в с.Чортория на Буковині. По закінченні школи отримав спеціальність хормейстера в Чернівецькому музичному училищі.Першим у сучасній Україні відтворив старовинний козацький музичний інструмент козобас.Любив народні пісні,грав на багатьох музичних інструментах,гарно співав і сам творив пісні. З 1961 р. навчався на актора драми в студії обласного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської.Закінчив акторський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва імені І.Карпенка-Карого(1965),по закінченні якого- актор і режисер Київської кіностудії імені О.П.Довженка. В 1968 році отримав звання "Заслужений артист УРСР".Нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора,Дружби народів,медалями,Почесною грамотою Президії Верховної Ради УРСР,значком "Відмінник кінематографії СРСР"

Його любили кіноглядачі. Лауреат Республіканської премії імені М.Островського, лауреат Всесоюзного кінофестивалю в номінації "Приз за режисуру" (1980) та диплом Всесоюзного кінофестивалю в Баку "За визначний внесок в кіномистецтво" (посмертно).Золота медаль 7 Московського міжнародного кінофестивалю(1971). Помер І.В.Миколайчук 3 серпня 1987 року після важкої хвороби і похований на Байковому кладовищі Києва.

Державної премії УРСР імені Т.Г.Шевченка удостоєний в 1988 році (посмертно). В його пам'ять названо кінотеатр в Чернівцях, діє меморіальний музей в Чорториї,знято телевізійні фільми, проводиться кінофестиваль його імені...https://www.facebook.com/mukolaychukfest/?

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Я зрозумів у той проклятий вечір невідомий /  не вказано     685
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів: Микола Рудаков  21.09.2012
Відредаґовано: 26.08.2017
Переглядів: 1907  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
1. Микола Рудаков (член клубу) 02.10.2012 19:33    
Іван Миколайчук по закінченні восьми класів школи здобув фах "Хоровий диригент" в Чернівецькому музичному училищі.
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/2771.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB