На головну сторінку

InСайд
Перейти до списку пісень >>

Засновано: 2004
Місце заснування: Київ

Історія

У 2004 р. розпочалися спільні музичні пошуки Андрія Ларіонова (лід-гітара), Ігора Зайцева (гітара) та Кирила Ткаченко (вокал). Саме ці хлопці стали засновниками і фронт-менами гурту "InСайд". Наступні два роки пройшли в експериментах з музичними стилями, і врешті-решт форматом InСайд став альтернативний рок. Восени 2007 р. гурт сформувався остаточно - до гурту долучилися Валентина Ткач (бас-гітара) та Артем Селезньов (барабани) - і розпочав концертну діяльність.

Починаючи з 2009 р. склад гурту зазнає постійних змін. Замість Кирила вокалістом стає Євген Галанов. З його появою музика змінюється у бік більш популярної, кожен виступ супроводжується театральними дійствами. Гурт починає активну концертну діяльність. Через пів року йде барабанщик. Новим "стукачем" стає Євген Керпатенко. Так, саме той Євген Керпатенко, який став і режисером, і сценаристом першого кліпу InСайд. У цьому складі хлопці та дівча відіграли лише один концерт. З особистих причин Євген Галанов йде з гурту. Після пошуків, новим вокалістом стає Михайло Рибак. Завдяки його появі гурт повертається до альтернативного звучання і продовжує працювати у цьому напрямку та складі й сьогодні.

Музика InСайд здатна принести в атмосферу запал та ввести в драйв альтернативну публіку. Зокрема пісня "Адреналін" вже зачепила українських меломанів за вибагливі вуха. Саме на цю пісню був знятий перший кліп, який можна побачити на телеканалах Enter Music та А1, а також у мережі Internet. Драйв InСайд – це поєднання шаленого пульсу людини з рішучою вдачею та відвертими бажаннями.

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Адреналін InСайд / InСайд не вказано    2125
 Зимова квітка InСайд / InСайд не вказано     552
 Маєш сили InСайд / InСайд не вказано     514
 Останній шанс InСайд / InСайд не вказано     525
 Пульс життя InСайд / InСайд не вказано     514
 Ти і я InСайд / InСайд не вказано     825
 Хочу тебе InСайд / InСайд не вказано     1723
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  27.06.2011
Переглядів: 1190  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]


  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/2425.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB