На головну сторінку

King Size
Перейти до списку пісень >>

Засновано: 1994
Місце заснування: Луцьк

Історія

Заснована в 1994 році в м. Луцьку. Первинний склад:

  • Степан Чумак - гітара, спів
  • Юрій Братасюк - бас-гітара
  • Валерій Сивий - барабани
  • Олег Дмитрук - вокал

Всі музиканти грали у різних українських групах початку 90-х, у складі яких в свій час брали участь майже у всіх, відомих в той час західно-український фестивалях, де здобували, крім різних нагород, досвід, і піднімали свою майстерність. Найбільша перемога - перша премія на всеукраїнському телевізійному фестивалі "Мелодія-96", фінал якого відбувався на Різдво 1996 року у Львівській опері.

Пісня, яка перемогла, називалась "Добро і зло", в тому ж році група записала на луцькій студії "Олекса" альбом з одноіменною назвою "Добро і зло", який, на жаль, не вийшов. Ситуація, яка склалась у вітчизняному "шоу-бізнесі" не давала групі можливості реалізувати себе і щоб не робити шторм в "кориті з водою" музиканти, поважаючи себе і публіку, вирішили не маючи можливості змінити, не брати в ній участі і спокійно "осісти" в своєму рідному місті.

Отож на сьогодні музиканти "осіли" і пивному клубі "Майдан", , де з підтримки адміністрації клубу, добре і гідно себе почувають, граючи музику яка їм до вподоби, попиваючи пиво... полюбляючи гарних дівчат (подивитися). Музиканти не обмежують себе стилістично, хоча ближче всього їм тяжкий гітарний рок. Головний критерій це: професіоналізм, мелодизм і щирість.

Будучи самою відомою у себе в місті і регіоні групою "King Size" не любить "пантів", і не шукає собі дешевої популярності за будь-яку ціну, разом з тим музиканти групи твердо впевнені, що головне - чесно і якісно робити свою справу з любов'ю і повагою до фанів і людей, яким це потрібно і рано чи пізно, все стане на своє місце. Головний шлях, по якому йдеш з радістю...

Група часто грає за кордоном, в сусідній Польській республіці, де має теплий прийом. Склад групи за 10 років життя майже не змінився. В 2000 році групу покинув вокаліст Олег Дмитрук, основний вокал перейшов до гітариста Степана Чумака, після чого кілька років група існувала, як тріо, але познайомившись в 2003 році під час студійної сесії з талановитим гітаристом з Сімферополя Олександром Басовим, відомим по студійній роботі студії "Кіммерія" м. Сімферополь, де Саша переграв і переписав саму різноманітного музичного матеріалу, також студія "Паларіс" групи "Зурбаган".

Група "King Size" знову стала квартетом. Крім роботи в "King Size", лідер групи працює гітаристом в групі відомого в Україні і за її межами співака Олександра Пономарьова.

На даний момент група планує запис альбому, матеріал для якого вже давно готовий. На жаль, аудіо матеріал на даному сайті не відображає музики групи в даний момент, а є лише частинкою довгого, 10-ти річного, творчого шляху музикантів і щоб відчути в повній мірі звук і майстерність музикантів порада слухачам: відвідати пивний клуб "Майдан", що в місті Луцьку, на Волині. Але надіємось, що в найближчий час коло прихильників цієї самобутньої і стильної української групи буде розширятись. В зв'язку з планами випустити новий альбом музиканти думають про зміну назви на більш національну. Коли це станеться, про це буде повідомлено на даному сайті.

Музиканти шукають зацікавлених партнерів до співпраці, стосовно продюсування, маркетингу і контракту з видавничими фірмами, а також надають студійні (сесійні) і концертні послуги (можна співпрацювати з відомим вокалістами, які шукають групу для супроводу).

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Прощай, любов моя C. Чумак / О. Дмитрук не вказано +   553
 Тихо сонечко сідає С. Чумак / С. Чумак не вказано +   3049
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів: KSize  13.03.2010
Відредаґовано: 25.03.2010
Переглядів: 2328  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
3. Natali (гість) 12.12.2011 18:52    
Привiт, братику!
Рада читати про твою творчiсть i знати, що нашi друзi дитинства теж про тебе не забуваютью
Творчоi наснаги тобi!!!
Товоя сестра.
0/0

2. Анатолій Романюк (гість) 19.11.2011 19:55    
Привіт Стефан являюсь шанувальником твоєї творчості ще з глибокого дитинства я би цей альбом назвав "ПІДЗАМЧЕ" особливо соло на саксі "Дєнь Побєди"згадую до цьго часу це відбувалось на ганку у діда Степана років 30 тому.Мрію про диск з автографом.
0/0

1. KSize (користувач) 28.03.2010 14:27    
Луцький гурт!!!
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/1860.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB