На головну сторінку

Віктор КавунВіктор Кавун
надав Микола Рудаков
Заслужений артист України
Лауреат Міжнародної премії за доброчинність МДФ "Українська хата"(2014)

Перейти до списку пісень >>

Народився: 12.11.1954
Місце народження: с.Струтинка Липовецького району на Вінниччині
Адреса: м.Київ

Біографія

Вродливий, талановитий, інтелігентний, охайний,завжди привітний, з блискавичним сяйвом у очах і щирою посмішкою на вустах.Саме таким вважають Віктора Миколайовича Кавуна жінки.

Творча людина завжди закохана у свою справу.Його творче кредо: "В музиці, як і в коханні, потрібна перш за все - щирість". Мріяв ще з дитинства бути співаком, родина вся співоча, але артистів - професіоналів ще не було, от і спробував перший. Після закінчення школи приїхав з Вінниччини в Київ до свого брата, зробив спробу і досить вдало. Ще студентом третього курсу Київської державної консерваторії імені П. І. Чайковського, дирекція Київської державної філармонії України запросила працювати солістом - вокалістом. Була постановка опери С. Гулака-Артемовського "Запорожець за Дунаєм". Відразу отримав головну роль – Андрія. Ось і розпочалося справжнє акторське життя: потяги , літаки... Був на БАМі , у Вірменії (під час ліквідації наслідків землетрусу), Чорнобильська АЕС, одним словом – всі "гарячі" пункти, побував в багатьох місцях колишнього Союзу....

"Великим успіхом користувалися українські народні пісні та арія Андрія (молитва) із опери "Запорожець за Дунаєм", саме за виконання цього твору , згодом присвоїли почесну міжнародну мистецьку премію імені С.Гулака–Артемовського - згадував Віктор.- У імпресаріо, який запрошував мене, прабабуся була родом з України. До речі, концерти мої були касові. На превеликий жаль, наші артисти отримували за закордонні гастролі тільки добові, а не гонорари, як оплачувалось артистам Європи чи Африки. Але все ж на той час "міжнародні добові", в порівнянні з нашою заробітною платнею на Україні, були дуже великі гроші. Наприклад, після трьох гастрольних місяців у Франції- Іспанії, я купив новий автомобіль.

Гастролював також в багатьох країнах світу, зокрема : Канада, США, Німеччина, Італія, Іспанія, Бельгія, більше десяти разів- у Франції, та у багатьох інших країнах.

Виріс у порядній, інтелігентній родині. Добрим вихованням , звичайно ж, завдячую своїм батькам, які завжди для мене були бездоганним прикладом. Я тішусь, що мою улюблену пісню "Присвята матері", ще чула моя мама.

-Моя пісня "На коня" , користується великим попитом. Бажаючих випити зі мною і заспівати цю пісню, знаходиться багато, тому я намагаюся більше співати, ніж пити. Люди мистецтва рідко відпочивають, вони завжди у творчих пошуках. А взагалі по життю я крокую з великим гумором.

-Перш за все, велику увагу приділяю тексту, це не повинен бути вірш: " Купила мама коника, а коник без ноги". Зміст пісні, на мою думку, повинен завжди нести високе, чисте, благородне. В першу чергу , любов до жінки, матері, дружини коханої, дитини, природи , світлі почуття людських відносин - каже митець.

-Я українець, люблю вареники та борщ з пампушками і часником.

B репертуарі співака пісні на музику і слова Мар'яна Гаденка, Василя Іваницького, Володимира Конощенка, Юрія Васильківського, Ганни Півньової, Альфреда Кухарєва, Аліни Грекуль, Миколи Свидюка, Зої Кучерявої, , Миколи Невмитого, Олександра Романюка, Олександра Грека, Миколи Прощерука та багатьох інших.

Найбільша якість, яку цінує в людині-порядність.А ще- пунктуальність, відвертість та щирість.

Удостоєний почесного звання "Заслужений артист України".

Доцент Національної музичної академії імені П.І.Чайковського.

Лауреат Міжнародної премії за ДОБРОЧИННІСТЬ(2014).

Підготував Микола Рудаков

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Вальс молодих  не вказано     549
 Емігрантам з України В. Мельников / В. Мельников не вказано       756
 Зачарована Т. Шершова / О. Лобановський не вказано     57
 Крик Чорнобиля Б. Олійник / Ю. Васильківський не вказано      7036
 На коня М. Невмитий / В. Конощенко не вказано     12808
 На Миколи у Миколи М. Прощерук / Ю. Васильківський не вказано      4021
 Офіцерський вальс В. Іваницький / В. Іваницький не вказано     1068
 Циганка Аліна М. Прощерук / Ю. Васильківський не вказано     1297
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів: Микола Рудаков  18.05.2009
Відредаґовано: 13.11.2022
Переглядів: 5318  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
2. Дмитро Хома (член клубу) 12.11.2012 19:04    
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!ТВОРЧИХ ЗВЕРШЕНЬ!!!
0/0

1. igorshishackij (користувач) 28.06.2012 21:57    
шукаю сучасні купальські пісні
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/1531.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB