На головну сторінку
Дізнатися більше

Українські Барви
Перейти до списку пісень >>

Засновано: 1999
Місце заснування: Київ

Історія

Музичний проект "Українські Барви" був створений у місті Києві у 1999-му році з метою пропагування різножанрової української музичної культури. Це вокально-інструментальний квартет, у складі якого професійні музиканти, випускники вищих музичних закладів. Ідея музичного проекту "Українські Барви" - це прагнення продемонструвати світовій публіці усе різнобарвя української музики. Не обмежуючись у стилях та жанрах, використовується музика від давньої церковної, фольклорної, обрядової та класичної до сучасної, модерної та естрадної. У доробку колективу багато музичних експериментів, - часто аранжування українських пісень яскраво забарвлені рок-н-ролом, джазом, кантрі, бо українці ніколи не були осторонь від найрізноманітніших нових віянь у світовому музичному мистецтві.

Твори виконуються у різноманітному викладі: акапельно, інструментально, сольні музичні номери, дуети, тріо, квартети і т.д. Ансамбль використовує такі акустичні інструменти: скрипка, кларнет, баян, сопілка, басова сопілка, дводенцівка, телинка, зозуля, дримба, різноманітні ударні, банджо та інші.

У програмі квартету українські народні та авторські пісні, тексти, інструментальна музика, коротенькі обрядові інсценізації і т.д. У концертних виступах усе це поєднується однією сюжетною лінією, деякими театральними ефектами і сприймається як цільне театрально-музичне дійство. З чотирма учасниками гурту "Українські Барви" можна в одному виступі почути і класичну, і фольклорну, і естрадну (джаз, неофольк....) музику. Крім сольних концертів, колектив бере участь у різноманітних мистецьких та урочистих заходах, фестивалях, авторських вечорах, презентаціях, карнавалах тощо.
Сторінки в інтернеті:
  • Українські Барви - офіційна сторінка

Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів(-ла): Оксана Стебельсьска  27.02.2009
Відредаґовано: 11.03.2009
Переглядів: 1606  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]


  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/1341.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB