На головну сторінку

Андрій Кузьменко



Андрій Кузьменко
Фото з сайту: skryabin.openua.net
Відомий український автор та виконавець пісень, телеведучий. Лідер гурту Скрябін

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 17.08.1968 - 02.02.2015

Біографія

Лідер гурту Скрябін Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 р. у Самборі Львівської області. У дитинстві Кузьма мріяв статі водієм сміттєвоза. На дитячому святі в садочку вперше проявилась творча особистість Кузьми, коли він, не побачивши в залі мами, розплакався та не розповів віршика. Далі була школа, де відбувалися різні курйозні ситуації: мати резиновим тапком заганяла Андрія в музичну школу (яку він закінчив по класу фортепіано), до 8-го класу вчився добре, а далі з'їхав, тоді почав грати музику. У десятирічному віці Кузьма почув пісню The Beatles "Lady Madonna" та здивувався тим наскільки простою була музика і наскільки сильно вона вставляла (спершу Андрій "награвав" цю мелодію на власноруч зробленій електрогітарі, далі – на своєму піаніно, відчув такий душевний підйом, що почав придумувати мелодії сам). Далі Кузьма захоплюється музикою disco (Boney M.), проте не відвідує дискотеки та танці, а сидить вдома і затирає свої платівки. 1981 р. Кузьму зраджує його кращий друг. Для Андрія це був настільки важкий удар, що батьки вирішили переїхати жити у Новояворівськ. Андрій пішов у школу з поглибленим вивченням англійської мови. Згодом він відкриває для себе таку річ (яка і зараз займає важливе місце в його житті), як польське радіо і телебачення, вільно оволодівши польською мовою, Кузьма міг цілими днями слухати найсучаснішу музику і дивитись польські телепрограми (потрібно відмітити, що і сьогодні для Кузьми немає кращого відпочинку, ніж у суботу ввечері подивитись польське телебачення). У 1983 р. Кузьма почув групу "Exploited", яка захопила його та змусила полюбити панк-рок. Ця музика зробила з Кузьми зовсім іншу людину. Він став танцювати, ходити на дискотеки і розповсюджувати панк серед молоді - так з'явилася група "Ланцюгова реакція" (для репетицій групи використовували актовий зал школи, де вчився Кузьма). Група грала на танцях; тоді було дуже модно, коли на танцях грала жива група. Співали українською, англійською та російською мовами, Кузьма мав шалену популярність у школі, граючи на дискотеках. А сам Кузьма весь час говорив: "Ми не були панками, ми панкували!". Граючи панк-рок Кузьма поступово захоплюється стилем нью-романтік саме "Depeche Mode", "The Cure", "Alphaville", "Ultravox" ввели юного Кузьму у світ неоромантики). 1985 р. Кузьма закінчує школу і, мріючи стати лікарем-неврологом, намагається вступити у Львівський Медінститут, але це йому не вдається. У 1986 р. Кузьма знайомиться з Володимиром Шкондою, з яким вони спершу тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Володя був гітаристом, Кузьма грав на піаніно. Цю так звану "групу" Кузьма вважає першим етапом появи "Скрябіна". Протягом 1986 – 1987 рр. служить в армії.

У 1987 р., після повернення з армії, Кузьму переводять до Львова в медінститут на факультет стоматології. У 1987 р. Андрій написав пісні "Lucky Now", "Brother", "Так То Вже Є" (більшість пісень тоді писалися англійською, а у разі необхідності перекладалися українською мовою). У 1988-1989 рр. в Новояворівську була заснована андеграундна студія "Sпати", до неї вступили Кузьма й Ігор Яцишин, які продовжували грати хардкор-панк у "Цепній реакції" та групі "Наша контора". Невдовзі Кузьма бере участь в діяльності груп "Асоціація Джентльменів", "УКО", "Труна", "Death Time Boys", "Реанімація" (грає на гітарі, співає, є автором музики, текстів і обличям усіх цих груп). Саме тут і з'явилися люди, які зіграли важливу роль у формування "Скрябіна": Андрій Кьюр Штурм, Славік Пономарьов, Саня Скрябін... Були і сольні проекти Кузьми в стилях психоделік і нью-романтік (пісні "Душа і плоть", "Love Me To Death", "Ліза", "Texas Song"...) 1989 р. разом з іншими (Рой, Шура) засновує гурт "Скрябін". 1993 р. Кузьма закінчив Львівський медичний інститутут. У 1994 р. Кузьма одружується на Світлані – дівчині, яка вчилась з ним у паралельних класах, і яка колися захистила його бажання піти в музику перед його батьками. Світлана – художниця і Кузьма є найбільшим шанувальником її таланту. Але в цьому ж році він змушений був покинути дружину і переїхати з Роєм і Шурою до Києва (тяжко звикав до цього, перебував у депресії, 2 рази в місяць їздив додому). Але, отримавши власну квартиру в столиці і насолоджуючись успіхом альбома "Птахи", Кузьма заспокоюється і починає втягуватись в активне життя київського музичного бомонду, незабаром Світлана теж переїхала до столиці і сімейне життя продовжилось. 1995 р. народжується донька Марія-Барбара. У 1996 р. Кузьма дебютує на каналі УТ-2, як ведучий музичної сторінки в програмі "Бомба". Як журналіст – вчасно зупинився, хоча і зараз працює в деяких журналах, щоправда, під псевдонімом. 2005 р. написав книгу " Місто, де не ходять гроші" та виходить у світ роман "Я "Побєда" і Берлін". Захоплення Кузьми – велосипеди і машини. Нещодавно він придбав собі нормальний байк, хоча мріяв про нього ще з дитинства (поки в Кузьми був "фольцваген", його можна було побачити цілими днями за ремонтом машини, тепер у нього "фіат", з яким клопот ще більше, зате Кузьма дуже полюбляє, відремонтувавши автомобіль, їздити на великій швидкості). Кузьма не хоче повертатися в Новояворівськ, хоча, природно, він і до сих пір не може позбутися комплексу "хлопця з маленького містечка". І вже зовсім безглуздо було б пов'язувати ім'я Кузьми із зоряною хворобою – Кузьма: "Ми прості, прості, як вхідні двері!"

А взагалі Кузьма - мудра і розумна людина, психолог від природи, а його поведінка залежить тільки від настрою (у хорошому настрої Кузьма має неймовірний шарм, почуття гумору, надзвичайно контактний, може піти в нічний клуб, поспілкуватися з фанами, яких любить і цінує більше всього). До музики відноситься просто, пише її у своє власне задоволення. У Берліні раз понюхав (якась іспанка поруч курила якусь гидоту) і йому цього вистачило: забув як його звати, утратив контроль над собою. Йому не сподобався цей стан! Кузьма - консерватор по натурі. Страшно марновірна людина: скрізь ходить і плює через плече. У нього дуже мало друзів. Його природа дуже панкова, творчість для нього - просто спосіб мислення, спосіб передачі інформації. Кузьма пересвідчився в тому, що кожен може придумати щось таке, що зрозуміють тисячі, мільйони людей, і це досить не важко технічно – потрібно тільки вкласти душу і мізки!

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100 годин А. Кузьменко / Скрябін 5   5097
 А пам'ятаєш?
 (Місця щасливих людей)
А. Кузьменко / Скрябін 4  148020
 А під Новий Рік А. Кузьменко / А. Кузьменко    40479
 Амнезія А. Кузьменко / Скрябін     1417
 Бреши мені вголос Р. Домішевський / А. Кузьменко    1316
 Буковель
 (П'яна пісня)
А. Кузьменко / Скрябін      3281
 Бути маленьким А. Кузьменко / А. Кузьменко     1553
 В ліжку спав А. Кузьменко / А. Кузьменко     1113
 Вазелін А. Кузьменко / Скрябін 3  2712
 Вдома одна А. Кузьменко / А. Кузьменко    1204
 Вечірня газета А. Кузьменко / Скрябін     699
 Вибач А. Кузьменко /  5  8199
 Вибач * А. Кузьменко / А. Кузьменко 1   2306
 Випускний А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  46109
 Випускний А. Кузьменко / Скрябін     111113
 Віддай той сон А. Кузьменко / А. Кузьменко    555
 Відстань А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський 4  7481
 Вошо А. Кузьменко / Скрябін     290
 Гей, гопа-гопа А. Кузьменко / А. Кузьменко    19548
 Герой А. Кузьменко / А. Кузьменко    1817
 Гламур А. Кузьменко / А. Кузьменко    7423
 Глобус А. Кузьменко / Скрябін     1338
 Говорили і курили А. Кузьменко / Скрябін    44226
 Говорили і Курили А. Кузьменко / Скрябін 4   13579
 Голі дівчата А. Кузьменко / А. Кузьменко    1739
 Гондурас А. Кузьменко / А. Кузьменко     1614
 Давай з тобою займатися любов‘ю
 (Светрик)
А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський    6914
 Два озера повнi слiз А. Кузьменко / А. Кузьменко     997
 Дельфіни А. Кузьменко / Скрябін +  9903
 Дівчина з кафешки А. Кузьменко, Dekolte / Скрябін, Dekolte    7259
 До смерті і довше А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1620
 Добряк А. Кузьменко / Скрябін    18727
 Дура-цензура А. Кузьменко / А. Кузьменко     847
 Душа і плоть А. Кузьменко / А. Кузьменко     650
 Дякую, люди! А. Кузьменко / Скрябін     637
 Дiвчина Кончiта А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  3013
 Еволюція А. Кузьменко / А. Кузьменко    2810
 З Новим роком А. Кузьменко / А. Кузьменко     2867
 З Новим Роком і Різдвом А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   18724
 Загублений рай А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1149
 Загублені діти А. Кузьменко / А. Кузьменко    1960
 Західний кордон А. Кузьменко / Скрябін    1763
 Зірка кіно А. Кузьменко / Скрябін     1473
 Зламані крила А. Кузьменко / А. Кузьменко    2081
 Змучений А. Кузьменко / А. Кузьменко    734
 І буде так А. Кузьменко / А. Кузьменко    772
 І так то вже є А. Кузьменко / А. Кузьменко     627
 Інфляція – дурдом А. Кузьменко /  4  2018
 Історія А. Кузьменко / Скрябін     1597
 Італодіско
 (Шкільна любов)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  6462
 Її очі міняли колір А. Кузьменко / А. Кузьменко     1347
 Казка Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    2425
 Календар А. Кузьменко / А. Кузьменко    2451
 Квінти А. Кузьменко / Скрябін 4  40727
 Квінти
 (інші акорди)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   5883
 Квінти **
 (ще інші акорди)
А. Кузьменко / Скрябін 4   1910
 Кинули
 (Є кліп)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    34101
 Китайські чіпси Р. Домішевський / А. Кузьменко     1746
 Кінець фільму А. Кузьменко / Скрябін     14677
 Клей Р. Домішевський / А. Кузьменко 4  3152
 Коралі А. Кузьменко / А. Кузьменко    1715
 Коридори-нори А. Кузьменко / А. Кузьменко     763
 Лист до друга А. Кузьменко / Скрябін    21056
 Лист до президентів А. Кузьменко / Скрябін     8501
 Лишися того А. Кузьменко / А. Кузьменко     129
 Ліг спати і вмер А. Кузьменко / А. Кузьменко     912
 Любити, платити А. Кузьменко / А. Кузьменко    5111
 Любити платити А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  10519
 Люди чекають А. Кузьменко / А. Кузьменко     926
 Люди, як кораблі А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  119752
 Майже Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера    488
 Маленька дівчинка А. Кузьменко / Скрябін     1257
 Маленька зимна пташка А. Кузьменко / А. Кузьменко    622
 Мам А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   359854
 Манекен А. Кузьменко / А. Кузьменко     1411
 Маршрутка А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  42603
 Медор А. Кузьменко / А. Кузьменко     594
 Мені однаково... Т. Шевченко / А. Кузьменко не вказано 5   4941
 Ми як машини А. Кузьменко / А. Кузьменко    1083
 Мій брудний космос А. Кузьменко / А. Кузьменко     1135
 Мій друг А. Кузьменко / А. Кузьменко     962
 Місто
 (Люби, не люби)
А. Кузьменко / Скрябін     1207
 Мовчати
 (Повна версія)
А. Кузьменко / Скрябін 5  155462
 Море
 (То моє море)
А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера    6335
 Моя королево А. Кузьменко / А. Кузьменко     1328
 Моя королево А. Кузьменко /  5   707
 Мудрий, бо німий А. Кузьменко / А. Кузьменко    1053
 На даху А. Кузьменко / А. Кузьменко     1085
 Най буде дощ Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський 5  6096
 Нам казали А. Кузьменко / А. Кузьменко    2042
 Наприклад А. Кузьменко / А. Кузьменко    480
 Наш останній танець А. Кузьменко /     6118
 Наш перший медляк А. Кузьменко / Скрябін    2565
 Наше місто А. Кузьменко / А. Кузьменко    560
 Наші А. Кузьменко / А. Кузьменко     1007
 Не будь рагульом, не пий за рульом А. Кузьменко / Скрябін    988
 Не вмирай А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера 3  4480
 Не даєш А. Кузьменко / А. Кузьменко    3908
 Не дай А. Кузьменко / А. Кузьменко    660
 Не думай про завтра А. Кузьменко / А. Кузьменко    13303
 Не засипай ті ями А. Кузьменко / А. Кузьменко     621
 Не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко    961
 Негри люблять молоко А. Кузьменко / Скрябін    2181
 Неділя А. Кузьменко / А. Кузьменко     879
 Ненормальне літо А. Кузьменко / А. Кузьменко    1116
 Ніби в раю А. Кузьменко / Скрябін    2122
 Ніжно, не ніжно А. Підлужний / А. Підлужний не вказано    4867
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера    2210
 Нова "Cтатуя Cвободи" А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   2139
 О, Ніза
 (О, Ліза)
А. Кузьменко / Скрябін     113
 Оля А. Кузьменко / А. Кузьменко +  4456
 Оператор А. Кузьменко / А. Кузьменко    546
 Осінь-зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    2255
 Остання сигарета А. Кузьменко / Скрябін    8626
 Падай А. Кузьменко / Скрябін 4  11972
 Пам, парам, пам Кузьменко / А. Кузьменко +   1125
 Пам-парам-пам А. Кузьменко / А. Кузьменко    1038
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4   2348
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4  2062
 Паром
 (Я люблю тебе!)
А. Кузьменко / Скрябін     811
 Пающіє труси А. Кузьменко / А. Кузьменко     2619
 Пів-року зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    1074
 Плани А. Кузьменко / А. Кузьменко    775
 Повінь
 (Скрябін, Т. Повалій, О. Пономарьов, Тартак, Т. Чубай...)
А. Кузьменко / А. Кузьменко     5952
 Порш пана мера А. Кузьменко / Скрябін    5978
 Примітивні А. Кузьменко / А. Кузьменко     674
 Притулися А. Кузьменко / А. Кузьменко     1142
 Про Любов? А. Кузьменко /  3  2938
 Прогноз погоди А. Кузьменко / Скрябін +  3121
 Просто Ми А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  2467
 Протилежні А. Кузьменко / Скрябін     1107
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  30325
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  3533
 Радіо любов А. Кузьменко / Скрябін    2767
 Разом ми А. Штурма / А. Кузьменко    477
 Руїна А. Кузьменко / Скрябін    25940
 Руки медузи А. Кузьменко / А. Кузьменко    1118
 Світ без очей А. Кузьменко / А. Кузьменко     468
 Секс А. Кузьменко / С. Гера    1968
 Сінтіпоп А. Кузьменко / Скрябін     135
 Скажи мені А. Кузьменко, О. Ксенофонтов / Руслана    3412
 Сліди А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  5449
 Соло А. Кузьменко / А. Кузьменко    5610
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  591526
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   19452
 Старі фотографії ** А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано 4   3093
 Стриптиз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1185
 Сука-війна А. Кузьменко / Скрябін     5787
 Сюзанна А. Кузьменко / А. Кузьменко    2327
 Там, де мене лишили А. Кузьменко, Р. Домішевський / Р. Домішевський, С. Гера    696
 Танго А. Кузьменко / А. Кузьменко     1055
 Татко хорий Р. Домішевський / А. Кузьменко    681
 Твiй портрет А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера     453
 Театр А. Кузьменко / А. Кузьменко     836
 Телефони А. Кузьменко / А. Кузьменко     818
 Тепла зима А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  5912
 Технофайт А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко    563
 Ти кажеш А. Кузьменко / А. Кузьменко    450
 Ти мені не даєш
 (Ти мені не даєш спокою)
А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано     8688
 Тихо пішов А. Кузьменко / А. Кузьменко    859
 Тіна, Тіна А. Кузьменко / А. Кузьменко     733
 То було давно А. Кузьменко / Скрябін     406
 То для нас А. Кузьменко / А. Кузьменко    376
 То є Львів А. Кузьменко / Скрябін    28964
 То моє море А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера     4280
 То мiй голос А. Кузьменко / А. Кузьменко    621
 Той прикрий світ А. Кузьменко / А. Кузьменко    1206
 Тримай її за руку А. Кузьменко / Скрябін    6404
 Троха, як всі А. Кузьменко / А. Кузьменко     561
 Українці А. Кузьменко / Скрябін    6179
 Філіал Китая
 (Бізнесмен)
А. Кузьменко / Скрябін     306
 Фільм А. Кузьменко / А. Кузьменко     765
 Фото Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера не вказано    1106
 Хай буде так, як хочеш ти А. Кузьменко / Скрябін 5   3631
 Хлопці-олігархи А. Кузьменко / А. Кузьменко    7658
 Холодний смак А. Кузьменко / А. Кузьменко     1459
 Хорий спокій А. Кузьменко / А. Кузьменко    644
 Хотілося весни А. Кузьменко / А. Кузьменко     183
 Хочу бути духами А. Кузьменко / А. Кузьменко     412
 Хочу тебе не загубити А. Кузьменко / Скрябін     2816
 Чекаю ночі А. Кузьменко / Скрябін    2021
 Чим пахне? А. Кузьменко / А. Кузьменко    918
 Чорнобиль форева А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  7398
 Чуєш біль А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    929
 Шампанські очі А. Кузьменко / А. Кузьменко     40626
 Шкільна любов А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   3348
 Шмата А. Кузьменко / Скрябін 4  17398
 Ще одна пісня про любов А. Кузьменко / А. Кузьменко     6163
 Щось зимно А. Кузьменко / А. Кузьменко +  3040
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    739
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський     250
 Я живу А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський    773
 Я злий А. Кузьменко / Скрябін    591
 Я і ти - паралельні світи А. Кузьменко / А. Кузьменко     1089
 Я йшов А. Кузьменко / А. Кузьменко    344
 Я не буду там А. Кузьменко / Classix Nouveaux     467
 Я не тримаю зла А. Кузьменко / А. Кузьменко    6744
 Я твій пасажир А. Кузьменко / А. Кузьменко     604
 Якби я знав А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   5528
 Ялта А. Кузьменко / А. Кузьменко    47664
 Don't worry А. Кузьменко / Скрябін    1945
 Education А. Кузьменко / А. Кузьменко    846
 In your eyes
 (В очах)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    644
 Japan TV А. Кузьменко / А. Кузьменко     899
 L'amour Attack А. Кузьменко / А. Кузьменко    624
 L.V. А. Кузьменко / А. Кузьменко    545
 Train А. Кузьменко / А. Кузьменко    1565
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  10.05.2005
Відредаґовано: 02.02.2015
Переглядів: 49275



  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
11. Roman (користувач) 03.02.2015 12:31    
✞ ✞ ✞ ВІЧНА ПАМЯТЬ! Нехай Господь простить новопредставленому рабові Божому Андрію всі гріхи і прийми його до вічних обітель! RIP! ✞ ✞ ✞
+1/0

10. Олесь (гість) 31.01.2011 11:06    
Де подівся Кузьма? Створюється вакуум! Потрібно нагадувати про себе чим небуть, поки ми є на Білому світі. Останній раз бачив десь півроку тому на передачі про діабет.
0/0

9. ДІАНА (гість) 23.11.2010 22:07    
Здраствуйте Андрій.Пише вам дівчина,яка навчається у м. Ужгород.Я була на вашому концерті,ви виступали за "Сильну Україну".І саме тоді я зрозуміла.що "зірки"-це звичайні люди,які досягли своєї мети у житті.Я також хочу стати такою.МОЯ МРІЯ-ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАМИ!
0/0

8. Інна (гість) 24.03.2010 18:51    
Кузьма коли ви приїдете у Вінницю з сольним концертом?
0/0

7. Світлана (гість) 05.01.2010 09:27    
Шановний Андрію, якщо має місце хоч якась можливість - відмовтесь від участі у цій ганебній передачі без назви, яка принижує вашу особистість та глядацьку гідність.
Поціновувачка вашого таланту, яка не заперечує існування "COMEDY CLUB", не згадуючи вже про "Прожектор ПерисХилтон".
0/0

6. ромко (гість) 27.12.2009 20:15    
привіт андрій.є велике бажання притягнути наших олігархів і депутатів які скоїли злочини до кримінальної відповідальності.ти та людина яка дуже гарно це все висвітлює у своїх піснях.можливо ми зможем створити команду яка буде це все висвітлювати і боротись за то щоб ці люди були покарані.
0/0

5. Оленка (гість) 19.08.2008 14:34    
Усі його пісні просто супер, я їх обожнюю! Але я ніяк не можу знайти пісню "Шкільна любов" вона дуже подобається мені і усім моїм друзям! Підкажіть де її можна знайти! Дякую.
0/0

4. ЮЛЯ (гість) 07.06.2008 13:52    
ПIСНI ВСI ПРОСТО СУПЕР, ОСОБЛИВО: КОХАНА I ЛЮДИ ЯК КОРАБЛI!
0/0

3. стас (гість) 02.10.2007 22:18    
СИЛЬНО ПОТРІБНА ФОНОГРАМА ПІСНІ СТАРІ ФОТОГРАФІЇ МАЮ СПІВАТИ В ШКОЛІ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ І НЕЗНАЮ ДЕ ВЗЯТИ.
0/0

2. Альона (гість) 25.03.2007 20:04    
"Старі фотографії" - супер, так беруть за душу....
0/0

1. Fedot (гість) 04.04.2006 16:18    
Акорди до "То моє море" - Am, Em, G
0/0


  Адреса цієї сторінки: http://www.pisni.org.ua/persons/347.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB