На головну сторінку

Андрій КузьменкоАндрій Кузьменко
Фото з сайту: skryabin.openua.net
Відомий український автор та виконавець пісень, телеведучий. Лідер гурту Скрябін

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 17.08.1968 - 02.02.2015

Біографія

Лідер гурту Скрябін Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 р. у Самборі Львівської області. У дитинстві Кузьма мріяв статі водієм сміттєвоза. На дитячому святі в садочку вперше проявилась творча особистість Кузьми, коли він, не побачивши в залі мами, розплакався та не розповів віршика. Далі була школа, де відбувалися різні курйозні ситуації: мати резиновим тапком заганяла Андрія в музичну школу (яку він закінчив по класу фортепіано), до 8-го класу вчився добре, а далі з'їхав, тоді почав грати музику. У десятирічному віці Кузьма почув пісню The Beatles "Lady Madonna" та здивувався тим наскільки простою була музика і наскільки сильно вона вставляла (спершу Андрій "награвав" цю мелодію на власноруч зробленій електрогітарі, далі – на своєму піаніно, відчув такий душевний підйом, що почав придумувати мелодії сам). Далі Кузьма захоплюється музикою disco (Boney M.), проте не відвідує дискотеки та танці, а сидить вдома і затирає свої платівки. 1981 р. Кузьму зраджує його кращий друг. Для Андрія це був настільки важкий удар, що батьки вирішили переїхати жити у Новояворівськ. Андрій пішов у школу з поглибленим вивченням англійської мови. Згодом він відкриває для себе таку річ (яка і зараз займає важливе місце в його житті), як польське радіо і телебачення, вільно оволодівши польською мовою, Кузьма міг цілими днями слухати найсучаснішу музику і дивитись польські телепрограми (потрібно відмітити, що і сьогодні для Кузьми немає кращого відпочинку, ніж у суботу ввечері подивитись польське телебачення). У 1983 р. Кузьма почув групу "Exploited", яка захопила його та змусила полюбити панк-рок. Ця музика зробила з Кузьми зовсім іншу людину. Він став танцювати, ходити на дискотеки і розповсюджувати панк серед молоді - так з'явилася група "Ланцюгова реакція" (для репетицій групи використовували актовий зал школи, де вчився Кузьма). Група грала на танцях; тоді було дуже модно, коли на танцях грала жива група. Співали українською, англійською та російською мовами, Кузьма мав шалену популярність у школі, граючи на дискотеках. А сам Кузьма весь час говорив: "Ми не були панками, ми панкували!". Граючи панк-рок Кузьма поступово захоплюється стилем нью-романтік саме "Depeche Mode", "The Cure", "Alphaville", "Ultravox" ввели юного Кузьму у світ неоромантики). 1985 р. Кузьма закінчує школу і, мріючи стати лікарем-неврологом, намагається вступити у Львівський Медінститут, але це йому не вдається. У 1986 р. Кузьма знайомиться з Володимиром Шкондою, з яким вони спершу тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Володя був гітаристом, Кузьма грав на піаніно. Цю так звану "групу" Кузьма вважає першим етапом появи "Скрябіна". Протягом 1986 – 1987 рр. служить в армії.

У 1987 р., після повернення з армії, Кузьму переводять до Львова в медінститут на факультет стоматології. У 1987 р. Андрій написав пісні "Lucky Now", "Brother", "Так То Вже Є" (більшість пісень тоді писалися англійською, а у разі необхідності перекладалися українською мовою). У 1988-1989 рр. в Новояворівську була заснована андеграундна студія "Sпати", до неї вступили Кузьма й Ігор Яцишин, які продовжували грати хардкор-панк у "Цепній реакції" та групі "Наша контора". Невдовзі Кузьма бере участь в діяльності груп "Асоціація Джентльменів", "УКО", "Труна", "Death Time Boys", "Реанімація" (грає на гітарі, співає, є автором музики, текстів і обличям усіх цих груп). Саме тут і з'явилися люди, які зіграли важливу роль у формування "Скрябіна": Андрій Кьюр Штурм, Славік Пономарьов, Саня Скрябін... Були і сольні проекти Кузьми в стилях психоделік і нью-романтік (пісні "Душа і плоть", "Love Me To Death", "Ліза", "Texas Song"...) 1989 р. разом з іншими (Рой, Шура) засновує гурт "Скрябін". 1993 р. Кузьма закінчив Львівський медичний інститутут. У 1994 р. Кузьма одружується на Світлані – дівчині, яка вчилась з ним у паралельних класах, і яка колися захистила його бажання піти в музику перед його батьками. Світлана – художниця і Кузьма є найбільшим шанувальником її таланту. Але в цьому ж році він змушений був покинути дружину і переїхати з Роєм і Шурою до Києва (тяжко звикав до цього, перебував у депресії, 2 рази в місяць їздив додому). Але, отримавши власну квартиру в столиці і насолоджуючись успіхом альбома "Птахи", Кузьма заспокоюється і починає втягуватись в активне життя київського музичного бомонду, незабаром Світлана теж переїхала до столиці і сімейне життя продовжилось. 1995 р. народжується донька Марія-Барбара. У 1996 р. Кузьма дебютує на каналі УТ-2, як ведучий музичної сторінки в програмі "Бомба". Як журналіст – вчасно зупинився, хоча і зараз працює в деяких журналах, щоправда, під псевдонімом. 2005 р. написав книгу " Місто, де не ходять гроші" та виходить у світ роман "Я "Побєда" і Берлін". Захоплення Кузьми – велосипеди і машини. Нещодавно він придбав собі нормальний байк, хоча мріяв про нього ще з дитинства (поки в Кузьми був "фольцваген", його можна було побачити цілими днями за ремонтом машини, тепер у нього "фіат", з яким клопот ще більше, зате Кузьма дуже полюбляє, відремонтувавши автомобіль, їздити на великій швидкості). Кузьма не хоче повертатися в Новояворівськ, хоча, природно, він і до сих пір не може позбутися комплексу "хлопця з маленького містечка". І вже зовсім безглуздо було б пов'язувати ім'я Кузьми із зоряною хворобою – Кузьма: "Ми прості, прості, як вхідні двері!"

А взагалі Кузьма - мудра і розумна людина, психолог від природи, а його поведінка залежить тільки від настрою (у хорошому настрої Кузьма має неймовірний шарм, почуття гумору, надзвичайно контактний, може піти в нічний клуб, поспілкуватися з фанами, яких любить і цінує більше всього). До музики відноситься просто, пише її у своє власне задоволення. У Берліні раз понюхав (якась іспанка поруч курила якусь гидоту) і йому цього вистачило: забув як його звати, утратив контроль над собою. Йому не сподобався цей стан! Кузьма - консерватор по натурі. Страшно марновірна людина: скрізь ходить і плює через плече. У нього дуже мало друзів. Його природа дуже панкова, творчість для нього - просто спосіб мислення, спосіб передачі інформації. Кузьма пересвідчився в тому, що кожен може придумати щось таке, що зрозуміють тисячі, мільйони людей, і це досить не важко технічно – потрібно тільки вкласти душу і мізки!

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100 годин А. Кузьменко / Скрябін 5   5044
 А пам'ятаєш?
 (Місця щасливих людей)
А. Кузьменко / Скрябін 4  145944
 А під Новий Рік А. Кузьменко / А. Кузьменко    40400
 Амнезія А. Кузьменко / Скрябін     1367
 Бреши мені вголос Р. Домішевський / А. Кузьменко    1301
 Буковель
 (П'яна пісня)
А. Кузьменко / Скрябін      3218
 Бути маленьким А. Кузьменко / А. Кузьменко     1528
 В ліжку спав А. Кузьменко / А. Кузьменко     1088
 Вазелін А. Кузьменко / Скрябін 3  2665
 Вдома одна А. Кузьменко / А. Кузьменко    1189
 Вечірня газета А. Кузьменко / Скрябін     689
 Вибач А. Кузьменко /  5  8062
 Вибач * А. Кузьменко / А. Кузьменко 1   2289
 Випускний А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  45537
 Випускний А. Кузьменко / Скрябін     108227
 Віддай той сон А. Кузьменко / А. Кузьменко    532
 Відстань А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський 4  7442
 Вошо А. Кузьменко / Скрябін     281
 Гей, гопа-гопа А. Кузьменко / А. Кузьменко    19438
 Герой А. Кузьменко / А. Кузьменко    1786
 Гламур А. Кузьменко / А. Кузьменко    7231
 Глобус А. Кузьменко / Скрябін     1288
 Говорили і курили А. Кузьменко / Скрябін    43755
 Говорили і Курили А. Кузьменко / Скрябін 4   13229
 Голі дівчата А. Кузьменко / А. Кузьменко    1687
 Гондурас А. Кузьменко / А. Кузьменко     1593
 Давай з тобою займатися любов‘ю
 (Светрик)
А. Кузьменко / А. Кузьменко, О. Зволінський    6796
 Два озера повнi слiз А. Кузьменко / А. Кузьменко     980
 Дельфіни А. Кузьменко / Скрябін +  9593
 Дівчина з кафешки А. Кузьменко, Dekolte / Скрябін, Dekolte    7133
 До смерті і довше А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1590
 Добряк А. Кузьменко / Скрябін    18407
 Дура-цензура А. Кузьменко / А. Кузьменко     822
 Душа і плоть А. Кузьменко / А. Кузьменко     640
 Дякую, люди! А. Кузьменко / Скрябін     622
 Дiвчина Кончiта А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  2995
 Еволюція А. Кузьменко / А. Кузьменко    2769
 З Новим роком А. Кузьменко / А. Кузьменко     2859
 З Новим Роком і Різдвом А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   18556
 Загублений рай А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера    1129
 Загублені діти А. Кузьменко / А. Кузьменко    1930
 Західний кордон А. Кузьменко / Скрябін    1726
 Зірка кіно А. Кузьменко / Скрябін     1461
 Зламані крила А. Кузьменко / А. Кузьменко    2057
 Змучений А. Кузьменко / А. Кузьменко    718
 І буде так А. Кузьменко / А. Кузьменко    758
 І так то вже є А. Кузьменко / А. Кузьменко     611
 Інфляція – дурдом А. Кузьменко /  4  1981
 Історія А. Кузьменко / Скрябін     1524
 Італодіско
 (Шкільна любов)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  6398
 Її очі міняли колір А. Кузьменко / А. Кузьменко     1326
 Казка Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    2359
 Календар А. Кузьменко / А. Кузьменко    2439
 Квінти А. Кузьменко / Скрябін 4  40302
 Квінти
 (інші акорди)
А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   5820
 Квінти **
 (ще інші акорди)
А. Кузьменко / Скрябін 4   1899
 Кинули
 (Є кліп)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    33672
 Китайські чіпси Р. Домішевський / А. Кузьменко     1699
 Кінець фільму А. Кузьменко / Скрябін     14396
 Клей Р. Домішевський / А. Кузьменко 4  3115
 Коралі А. Кузьменко / А. Кузьменко    1662
 Коридори-нори А. Кузьменко / А. Кузьменко     729
 Лист до друга А. Кузьменко / Скрябін    20647
 Лист до президентів А. Кузьменко / Скрябін     7824
 Лишися того А. Кузьменко / А. Кузьменко     113
 Ліг спати і вмер А. Кузьменко / А. Кузьменко     896
 Любити, платити А. Кузьменко / А. Кузьменко    4983
 Любити платити А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  10330
 Люди чекають А. Кузьменко / А. Кузьменко     910
 Люди, як кораблі А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  117513
 Майже Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера    474
 Маленька дівчинка А. Кузьменко / Скрябін     1163
 Маленька зимна пташка А. Кузьменко / А. Кузьменко    608
 Мам А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   347161
 Манекен А. Кузьменко / А. Кузьменко     1371
 Маршрутка А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  41772
 Медор А. Кузьменко / А. Кузьменко     568
 Мені однаково... Т. Шевченко / А. Кузьменко не вказано 5   4582
 Ми як машини А. Кузьменко / А. Кузьменко    1065
 Мій брудний космос А. Кузьменко / А. Кузьменко     1113
 Мій друг А. Кузьменко / А. Кузьменко     952
 Місто
 (Люби, не люби)
А. Кузьменко / Скрябін     1175
 Мовчати
 (Повна версія)
А. Кузьменко / Скрябін 5  150164
 Море
 (То моє море)
А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера    6252
 Моя королево А. Кузьменко / А. Кузьменко     1290
 Моя королево А. Кузьменко /  5   695
 Мудрий, бо німий А. Кузьменко / А. Кузьменко    1010
 На даху А. Кузьменко / А. Кузьменко     1036
 Най буде дощ Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський 5  5994
 Нам казали А. Кузьменко / А. Кузьменко    1999
 Наприклад А. Кузьменко / А. Кузьменко    462
 Наш останній танець А. Кузьменко /     6058
 Наш перший медляк А. Кузьменко / Скрябін    2494
 Наше місто А. Кузьменко / А. Кузьменко    528
 Наші А. Кузьменко / А. Кузьменко     992
 Не будь рагульом, не пий за рульом А. Кузьменко / Скрябін    966
 Не вмирай А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера 3  4436
 Не даєш А. Кузьменко / А. Кузьменко    3817
 Не дай А. Кузьменко / А. Кузьменко    646
 Не думай про завтра А. Кузьменко / А. Кузьменко    13105
 Не засипай ті ями А. Кузьменко / А. Кузьменко     609
 Не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко    944
 Негри люблять молоко А. Кузьменко / Скрябін    2142
 Неділя А. Кузьменко / А. Кузьменко     864
 Ненормальне літо А. Кузьменко / А. Кузьменко    1101
 Ніби в раю А. Кузьменко / Скрябін    2052
 Ніжно, не ніжно А. Підлужний / А. Підлужний не вказано    4341
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера    2149
 Нова "Cтатуя Cвободи" А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   2129
 О, Ніза
 (О, Ліза)
А. Кузьменко / Скрябін     101
 Оля А. Кузьменко / А. Кузьменко +  4392
 Оператор А. Кузьменко / А. Кузьменко    536
 Осінь-зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    2200
 Остання сигарета А. Кузьменко / Скрябін    8478
 Падай А. Кузьменко / Скрябін 4  11778
 Пам, парам, пам Кузьменко / А. Кузьменко +   1105
 Пам-парам-пам А. Кузьменко / А. Кузьменко    1028
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4   2323
 Парасолі А. Кузьменко / Скрябін 4  2019
 Паром
 (Я люблю тебе!)
А. Кузьменко / Скрябін     789
 Пающіє труси А. Кузьменко / А. Кузьменко     2602
 Пів-року зима А. Кузьменко / А. Кузьменко    1048
 Плани А. Кузьменко / А. Кузьменко    756
 Повінь
 (Скрябін, Т. Повалій, О. Пономарьов, Тартак, Т. Чубай...)
А. Кузьменко / А. Кузьменко     5874
 Порш пана мера А. Кузьменко / Скрябін    5814
 Примітивні А. Кузьменко / А. Кузьменко     653
 Притулися А. Кузьменко / А. Кузьменко     1121
 Про Любов? А. Кузьменко /  3  2874
 Прогноз погоди А. Кузьменко / Скрябін +  3043
 Просто Ми А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  2418
 Протилежні А. Кузьменко / Скрябін     1072
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  29986
 Пусти мене А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  3484
 Радіо любов А. Кузьменко / Скрябін    2693
 Разом ми А. Штурма / А. Кузьменко    455
 Руїна А. Кузьменко / Скрябін    25353
 Руки медузи А. Кузьменко / А. Кузьменко    1088
 Світ без очей А. Кузьменко / А. Кузьменко     451
 Секс А. Кузьменко / С. Гера    1949
 Сінтіпоп А. Кузьменко / Скрябін     130
 Скажи мені А. Кузьменко, О. Ксенофонтов / Руслана    3391
 Сліди А. Кузьменко / А. Кузьменко 5  5363
 Соло А. Кузьменко / А. Кузьменко    5461
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  581847
 Старі фотографії А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   18962
 Старі фотографії ** А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано 4   3003
 Стриптиз А. Кузьменко / А. Кузьменко     1164
 Сука-війна А. Кузьменко / Скрябін     5726
 Сюзанна А. Кузьменко / А. Кузьменко    2299
 Там, де мене лишили А. Кузьменко, Р. Домішевський / Р. Домішевський, С. Гера    679
 Танго А. Кузьменко / А. Кузьменко     1046
 Татко хорий Р. Домішевський / А. Кузьменко    662
 Твiй портрет А. Кузьменко / А. Кузьменко, С. Гера     432
 Театр А. Кузьменко / А. Кузьменко     768
 Телефони А. Кузьменко / А. Кузьменко     793
 Тепла зима А. Кузьменко / А. Кузьменко 3  5837
 Технофайт А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко    543
 Ти кажеш А. Кузьменко / А. Кузьменко    427
 Ти мені не даєш
 (Ти мені не даєш спокою)
А. Кузьменко / А. Кузьменко не вказано     8256
 Тихо пішов А. Кузьменко / А. Кузьменко    837
 Тіна, Тіна А. Кузьменко / А. Кузьменко     714
 То було давно А. Кузьменко / Скрябін     395
 То для нас А. Кузьменко / А. Кузьменко    364
 То є Львів А. Кузьменко / Скрябін    28497
 То моє море А. Кузьменко, Р. Домішевський / С. Гера     4220
 То мiй голос А. Кузьменко / А. Кузьменко    607
 Той прикрий світ А. Кузьменко / А. Кузьменко    1179
 Тримай її за руку А. Кузьменко / Скрябін    6336
 Троха, як всі А. Кузьменко / А. Кузьменко     556
 Українці А. Кузьменко / Скрябін    5898
 Філіал Китая
 (Бізнесмен)
А. Кузьменко / Скрябін     298
 Фільм А. Кузьменко / А. Кузьменко     751
 Фото Р. Домішевський / А. Кузьменко, С. Гера не вказано    1091
 Хай буде так, як хочеш ти А. Кузьменко / Скрябін 5   3568
 Хлопці-олігархи А. Кузьменко / А. Кузьменко    7444
 Холодний смак А. Кузьменко / А. Кузьменко     1414
 Хорий спокій А. Кузьменко / А. Кузьменко    630
 Хотілося весни А. Кузьменко / А. Кузьменко     170
 Хочу бути духами А. Кузьменко / А. Кузьменко     403
 Хочу тебе не загубити А. Кузьменко / Скрябін     2770
 Чекаю ночі А. Кузьменко / Скрябін    1944
 Чим пахне? А. Кузьменко / А. Кузьменко    892
 Чорнобиль форева А. Кузьменко / А. Кузьменко 4  7331
 Чуєш біль А. Кузьменко, Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    907
 Шампанські очі А. Кузьменко / А. Кузьменко     38776
 Шкільна любов А. Кузьменко / А. Кузьменко 4   3167
 Шмата А. Кузьменко / Скрябін 4  17106
 Ще одна пісня про любов А. Кузьменко / А. Кузьменко     6104
 Щось зимно А. Кузьменко / А. Кузьменко +  2973
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський    720
 Я добрий Р. Домішевський / А. Кузьменко, Р. Домішевський     246
 Я живу А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський    728
 Я злий А. Кузьменко / Скрябін    569
 Я і ти - паралельні світи А. Кузьменко / А. Кузьменко     1071
 Я йшов А. Кузьменко / А. Кузьменко    333
 Я не буду там А. Кузьменко / Classix Nouveaux     452
 Я не тримаю зла А. Кузьменко / А. Кузьменко    6581
 Я твій пасажир А. Кузьменко / А. Кузьменко     586
 Якби я знав А. Кузьменко / А. Кузьменко 5   5455
 Ялта А. Кузьменко / А. Кузьменко    47491
 Don't worry А. Кузьменко / Скрябін    1896
 Education А. Кузьменко / А. Кузьменко    834
 In your eyes
 (В очах)
А. Кузьменко / А. Кузьменко    625
 Japan TV А. Кузьменко / А. Кузьменко     866
 L'amour Attack А. Кузьменко / А. Кузьменко    608
 L.V. А. Кузьменко / А. Кузьменко    521
 Train А. Кузьменко / А. Кузьменко    1509
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  10.05.2005
Відредаґовано: 02.02.2015
Переглядів: 48809  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
11. Roman (користувач) 03.02.2015 12:31    
✞ ✞ ✞ ВІЧНА ПАМЯТЬ! Нехай Господь простить новопредставленому рабові Божому Андрію всі гріхи і прийми його до вічних обітель! RIP! ✞ ✞ ✞
+1/0

10. Олесь (гість) 31.01.2011 11:06    
Де подівся Кузьма? Створюється вакуум! Потрібно нагадувати про себе чим небуть, поки ми є на Білому світі. Останній раз бачив десь півроку тому на передачі про діабет.
0/0

9. ДІАНА (гість) 23.11.2010 22:07    
Здраствуйте Андрій.Пише вам дівчина,яка навчається у м. Ужгород.Я була на вашому концерті,ви виступали за "Сильну Україну".І саме тоді я зрозуміла.що "зірки"-це звичайні люди,які досягли своєї мети у житті.Я також хочу стати такою.МОЯ МРІЯ-ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАМИ!
0/0

8. Інна (гість) 24.03.2010 18:51    
Кузьма коли ви приїдете у Вінницю з сольним концертом?
0/0

7. Світлана (гість) 05.01.2010 09:27    
Шановний Андрію, якщо має місце хоч якась можливість - відмовтесь від участі у цій ганебній передачі без назви, яка принижує вашу особистість та глядацьку гідність.
Поціновувачка вашого таланту, яка не заперечує існування "COMEDY CLUB", не згадуючи вже про "Прожектор ПерисХилтон".
0/0

6. ромко (гість) 27.12.2009 20:15    
привіт андрій.є велике бажання притягнути наших олігархів і депутатів які скоїли злочини до кримінальної відповідальності.ти та людина яка дуже гарно це все висвітлює у своїх піснях.можливо ми зможем створити команду яка буде це все висвітлювати і боротись за то щоб ці люди були покарані.
0/0

5. Оленка (гість) 19.08.2008 14:34    
Усі його пісні просто супер, я їх обожнюю! Але я ніяк не можу знайти пісню "Шкільна любов" вона дуже подобається мені і усім моїм друзям! Підкажіть де її можна знайти! Дякую.
0/0

4. ЮЛЯ (гість) 07.06.2008 13:52    
ПIСНI ВСI ПРОСТО СУПЕР, ОСОБЛИВО: КОХАНА I ЛЮДИ ЯК КОРАБЛI!
0/0

3. стас (гість) 02.10.2007 22:18    
СИЛЬНО ПОТРІБНА ФОНОГРАМА ПІСНІ СТАРІ ФОТОГРАФІЇ МАЮ СПІВАТИ В ШКОЛІ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ І НЕЗНАЮ ДЕ ВЗЯТИ.
0/0

2. Альона (гість) 25.03.2007 20:04    
"Старі фотографії" - супер, так беруть за душу....
0/0

1. Fedot (гість) 04.04.2006 16:18    
Акорди до "То моє море" - Am, Em, G
0/0


  Адреса цієї сторінки: http://www.pisni.org.ua/persons/347.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB