На головну сторінку

Лукині Росифольклорний ансамбль

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Благослови Боже


  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Куда пішла Марусина мати (народна пісня) Благослови Боже     1115
 Ой матінка сіра й утінка
 (весільна)
(народна пісня) не вказано     1317
 Ой ходила дівчинонька по полю (народна пісня) не вказано     1258
 Що й у лузі й у широкому (народна пісня) не вказано     1267
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  30.09.2008
Переглядів: 1318  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
3. inban (користувач) 05.11.2008 09:45    
Супер! Я просто в захваті!
0/0

2. Копійка (член клубу) 29.10.2008 21:32    
З їхнього диску "Благослови Боже".

Останнім часом український фольклор впевнено повертає собі сравжній, традиційний вигляд, зруйнований за минуле сторіччя. Впродовж останнього десятиріччя з'явилося чимало молодіжних гуртів, учасники яких - міська молодь, студенти музичних ВУЗІВ, які в експедиційній практиці досліджують сільську музичну традицію та в автентичному вигляді доносять її до широкого кола слухачів.
Одним їз таких вторинних гуртів, дівочий гурт з поетичною назвою "Лукині Роси" сформувався у 2001 році під керівництвом етномузиколога Ганни Коропниченко на базі кафедри фольклористики КНУКіМ. Репртуар гурту складають музичні матеріали власних польових досліджнь попередніх і теперішніх його учасників. За період існуваня склад колективу змінювався. Сьогодні - це чотири дівчини з різних регіонів України, захоплені ідеєю "автентичного співу" майже з дитинства. Кожна з учасниць мала попредній творчий досвід в фольклорних гуртах - "Володар", "Серпанок", "Славей". Навчання та спілкування з "піонерами" автентичного руху 80-х років І.Клименко, О.Гончаренко, Г.Коропниченко, О.Шевчук надихнули учасниць гурту на дослідження та наслідування музичних традицій українського села. Саме цією метою поєднані сьогодні дівчата - наслідувати традицію сільських співаків, відтворювати почуте та доносити до сучасної інтелектуальної молоді досвід багатьох поколінь, втілений в українській пісні.
Інна Прокопчук - киянка, з дитинства співала в ансамблі музичної школи, під керівництвом Т.Зібарівої. Тепер вона учасник фольклорних фестивалів в Україні та за її межами.
Віталіна Патютько - весела дівчина з Сум. Захопилася фольклором під час навчання у музичному училищі. Творчий шлях розпочала в фольклорному ансамблі О.Гочаренко "Серпанок".
Альона Балабан - болгарка за походженням. Народилася в селі Чийшия на Одещині, де нащадки задунайських переселенців впродовж двох сторіч зберігають свої традиції, мову, культуру та фольклор. З дитинства Альона співала в ансамблі "Славей
0/0

1. Rox (член клубу) 02.10.2008 15:16    
Хотілося б більше дізнатися про "Лукині Роси".
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/989.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB