На головну сторінку

PanKe ShavaPanKe Shava (ПанКе Шава) — український рок-гурт, заснований 2008 року у Львові фронтменом гурту "Повітряний змій" Тимофієм Мороховцем.

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • ПДВ
  • Перший день весни
  • Тільки скажи

Місце заснування: Львів

Адреса: Винники

Історія

Гурт "PanKe Shava" заснований 2008 року у Львові фронтменом гурту "Повітряний змій" Тимофієм Мороховцем. Гурт декілька разів змінював склад та своє місцерозташування - перемістившись зі Львова до Полтави, та зараз базується у м. Київ.

Митці популяризують українську культуру в Польщі та за її межами в доступній для сучасної молоді формі.

За час свого існування встигли побувати учасниками та хедлайнерами багатьох фестивалів, зокрема, "Austin City Limits Music Festival" (США), "Noc Kultury" (Польща), "Флюгери Львова", "Червона Рута", "Columbus Arts Festival" (США), "Europejski Stadion Kultury" (Польща), "Bitwa Narodow" (Польща), "Фестиваль британського року", "Gipper Tattoo Fest" (Україна), "Отроків", "Млиноманія", "Студреспубліка", "Battle of the Nations" (Україна), "Вйо Кобеляки".

Крім того, у 2012 році гурт взяв участь у найдовшому у світі музичному телемарафоні "Пісня об'єднує нас!" на Першому Національному каналі, що занесений до Книги рекордів Гіннеса.

У 2013 році "PanKe Shava" зіграли на таких фестивалях як "Рок'n'Січ", "Bataille des Nations" (Франція), "The Best City.UA", "Woodstock Україна", "Przystanek Woodstock" (Польща), "Бандерштат", а також дали ряд концертів на центральному концертному майданчику країни - Майдані Незалежності.

З 2010 року "PanKe Shava" щороку взимку проводить тур містами України "P.S.Love Tour", а у 2013 році програмою "Квадрат У" було знято фільм про те, як живеться музикантам впродовж цього туру.

Гурт бере участь у соціальних проектах, регулярно проводить музичні програми у вищих навчальних закладах, організовує благодійні концерти як добровільний внесок в культурний розвиток молоді, бере участь у реалізації програм, спрямованих на пропоганду здорового способу життя серед молоді, виховання культурно-моральних цінностей, профілактику негативних явищ в суспільстві, таких як наркоманія і алкоголізм.

У 2013 році гурт "PanKe Shava" активно співпрацював із фондами "Великий Оркестр Святкової Допомоги" (концерт у Варшаві 13 січня у фіналі "WOŚP") та "Серце до серця" (концерт на підтримку акції "Почуй світ!")
Сторінки в інтернеті:
  • PanKe Shava - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Буря
 (Куди поділася весна)
Тимофій Мороховець / Тимофій Мороховець ПДВ     360
 Тільки скажи Тимофій Мороховець / Тимофій Мороховець Тільки скажи     450
 Я сумую за Тобою Тимофій Мороховець / Тимофій Мороховець Перший день весни     1117
 Beautiful You Тимофій Мороховець / Тимофій Мороховець Перший день весни     299
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  20.09.2008
Відредаґовано: 29.08.2018
Переглядів: 1555  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]


  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/971.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB