На головну сторінку

WhiteУкраїнський Rock-Band.

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Бий першим (2007)

Засновано: 2005

Історія

Ідея створення групи WHITE належить лідеру проекту, вокалісту і гітаристу - Олегу "Білому" Шевченко. До складу колектива увійшли давні друзі Олега, з якими він співпрацював протягом багатьох років. Хоча група офіційно створена в 2005 році, проект не можна назвати спонтанним, - його народженню передував достатньо великий період підготовки і творчих пошуків.

WHITE - команда музикантів і, в першу чергу, друзів.

Лідер проекту - Олег "Білий" Шевченко. Без нього проект ніколи б не відбувся. Він автор музичного матеріалу, лідер-гітарист та вокаліст. Крім того, професійний звукорежисер та саунпродюсер.
Сергій "Сірий" Бойко - гітарист, голова технічної компанії ARTMAX, шалений телефономан та водій-екстримал.
Микола "Коляскін" Білозор - бас-гітарист, власник вродженого почуття ритму і просто людина з доброю душею.
Влад "Хмара" Хмарський - "серце" групи, володар всього, що хоча б чимось нагадує ударні інструменти. Без його ритмів, музика мертва.

Як же всі ці люди зібралися гуртом? Цьому передувала ціла історія...

Олег Білий співпрацював у якості саундпродюсера з групою "Green Grey", фестивалем "Таврійські ігри". З групою "Воплі Відоплясова", як звукорежисер і директор колективу. Визнаний одним з кращих звукорежисерів України. Створив власну студію "White Studio (Reсords UA), на якій протягом кількох років працював над створення нової концепції звучання і паралельно записував альбоми вітчизняних та зарубіжних виконавців. Клієнти та друзі студії: Med Heads, Тол, Мандри, Green Grey, Платина, Юркеш, Катя Чілі, MJ Кувалдін, Квадраджесима, Red Cardell і багато інших. Різноплановість матеріалу, що пройшов крізь "вуха та руки" Олега Білого, дозволила ретельно вивчити ринок і проаналізувати ситуацію. В результаті ОЛЕГ БІЛИЙ прийняв тверде рішення повернутися до музичних витоків і створити проект "WHITE".

Жорсткої прив'язки до єдиного стилю у музикантів немає. Гнучкість сприйняття музики дозволяє їм комбінувати швидкісну техніку виконання традиційного хеві з постапокалиптичними рифами new-metal, поміркований крок соула з гойдаючими ритмами хіп-хопа і залізопиляючими синтезаторними грувами техно.

На початку 2006 року знімається відео кліп на ремікс пісні "Місто снів".

Режисер кліпу Ігор Іванов. По духу і за станом його методи роботи близькі колективу групи. Соціальна тема кліпу часто використовується багатьма відомими групами у світі, тому група "WHITE" торкаючись в своїй відео роботі соціальної проблеми, тим самим позитивно впливає на свідомість своїх слухачів.

В осені група бере участь у Львівському фестивалі "Рокотека".Де знімає концертний кліп під назвою "Роком".Режисер Юрій Кіт. Сама назва говорить про себе. Живий драйв переданий зі сцени.

На при кінці 2006 року група випускає макси-сингл під назвою "Кинь Тачку".Знімається одноіменний відеокліп .Режисер Олексій Федосов. В кліпі приймають участь красиві дівчата, червона машина "Победа" 1954 року. Хлопці з групи виступають в ролі техників СТО. Це жартівливий шарж на ситуацію в нашій країні з угоном автотранспорту.

Четверта відео робота відзнята на початку 2007 року у Києві режисером Євгеном Керпатенко. Справжній рок-кліп на заглавну пісню дебютного альбому "Бий Першим"

В даний момент група розробляє шоу-концепцію своїх концертних виступів.

Більш детальну інформацію, а також пропозиції про співпрацю Ви можете обговорити, зв'язавшись з нами за адресами електронної пошти whiteband@mail.ru whitestudio@ukr.net або за телефонами 80974698888, 80672382010
Сторінки в інтернеті:
  • White - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Байкер Січ! О. Шевченко / О. Шевченко Бий першим   2007 856
 Бий першим! О. Шевченко / О. Шевченко Бий першим   2007 2299
 Вона сама О. Шевченко / О. Шевченко Бий першим   2007 786
 Жах О. Шевченко / О. Шевченко Бий першим   2007 381
 Кинь тачку! Е. Клім / MC Hammer Бий першим   2007 2355
 Роком О. Шевченко / О. Шевченко Бий першим   2007 640
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів(-ла): Relk (нереєстр.)  30.07.2008
Відредаґовано: 03.08.2008
Переглядів: 2544  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]


  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/924.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB