На головну сторінку
Дізнатися більше

Vox Populi
Перейти до списку пісень >>

Засновано: 17.09.2000
Місце заснування: Жовква

Історія

Гурт "Vox Populi" був сформований у Жовкві 17 жовтня 2000 року. Перший склад гурту складався з трьох чоловік: Роман Скеля, Володимир Руліцький, Свинчук Назар.

Початок творчого процесу складався з акустичного варіанту (три акустичні гітари) обробки творів, які написав Голінка Остап, а музику Роман Скеля.

У листопаді гурт дізнається про початок відбіркового туру фестивалю "Червона рута" і подає заявку на участь. І, як не дивно, 9-11 грудня 2000 року, новий колектив попадає в резерв учасників, які мають право попасти в півфінал фестивалю.

Перед новим 2001 роком гурт знаходить технічні засоби для гри в електричному варіанті. Свинчук Назар сідає за барабани, Руліцький Володя - за бас-гітару, а Роман Скеля – вокал і як завжди за електричну гітару (Назар закінчив музичну школу гри на барабанах, а Володимир – клас скрипки). Новий рік вони проводять в новоспеченій "студії-каптьорі" граючи до кривавих мозолів.

Перший офіційний виступ гурту в електриці відбувся в смт. Куликів (2001 р.) на місцевій дискотеці.

Надалі гурт грає в межах району на дискотеках, в районному Народному домі та будинку Школяра, завжди стикаючись з проблемою оренди апаратури.

В березні гурт дізнається, що пройшов з резерву у півфінал фестивалю "Червона рута" і посилено починає готуватися до виступу. Спонсорську допомогу "Vox Populi" дістає від завідуючої відділу культури району пані Лесі Терещук та від Жовківської художньої майстерні ковалів, де працював Роман Скеля та Володимир Руліцький. Виступ проходить вдало, гурт попадає до фіналу фестивалю і здобуває право на звання дипломатів фестивалю "Червона рута" 2000-2001 р.р. На жаль, гурт відмовляється від запису виступу...

Надалі гурт зустрічається з проблемою оренди апаратури, в пошуках якої бере участь у фестивалях "Крутозлам" (Червоноград, 2001 р.), "Розточчя" (Жовква, 2001 - 2002 р.р.), "Релігійна Пісня" (Крехівський монастир, 2002 - 2003 р.р.).

У Жовкві 2003 р. гурт стає співзасновником фестивалю "Рок проти СНІДу та наркоманії". За час проведення п'яти фестивальних років до Жовкви приїжджають такі гурти, як "Оратанія", "РБГ", "Ніагара", "Абукасимові капці", "Green sailends"...

На межі того ж року, гурт вперше засвітився у клубі-кафе "Лялька", де з часом стає "своїм" гуртом і часто там виступає.

Після одного з виступів "Vox Populi", їх помічає Богдан Дзюнька і запрошує на фестиваль "Рокотека 2003".

У 2004 р. до гурту приєднується вокаліст Тарас Різняк (Домік) і своїм потужнім вокалом додає гурту якості звучання. На концертах Домік запам'ятовується своєю яскравою зовнішністю та завойовує прихильність слухачів.

2005 р. по невідомих обставинах гурт одночасно втрачає на деякий час барабанщика Назара та бас-гітариста Володимира (Назар іде в армію, а Володя їде на заробітки в Італію).

Скеля та Домік невдовзі знаходять в минулому барабанщика гурту "Скіфи" - Гору Толіка та в підтримку приходить бас-гітарист гурту "Дивні" - Богдан Галайда. Знову процес аранжування відповідно змінюється і речі набувають трохи іншого звучання.

Гурт за час свого існування дав багато концертів (Львів, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Рава-руська, Київ, Червоноград). Багато виступів проходить по клубах, на день міста, навіть на весіллях та фестивалях різного ґатунку. Музика "Vox Populi" в основному в стилі блюз-року та під впливом хардового звучання "Deep Purple", "Led Zeppelin", "Pink Floid".

Велике значення гурт надає змісту у словах та намагається не створювати ілюзій "попси", відверто займається філософським трактуванням речей, які оточують нас в житті. Звертаючи увагу на реалії, гурт намагається донести до слухача суть та проблеми людства у всіх напрямках досвіду, який вони набрали за час існування.
Сторінки в інтернеті:
  • Vox Populi - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Бачу невідомий / невідомий не вказано    430
 Жінка Vox Populi / Vox Populi не вказано     1732
 Запам'ятай Vox Populi / Vox Populi не вказано     1995
 Осінь Vox Populi / Vox Populi не вказано     1802
 Трамвай Р. Скеля / Р. Скеля не вказано +   116
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  12.11.2007
Відредаґовано: 12.08.2010
Переглядів: 2202  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]


  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/794.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB