На головну сторінку

ВелоУкраїнський електронік-рок-гурт.

Перейти до списку пісень >>

Засновано: 2005
Місце заснування: м. Хмельницький

Адреса: м. Хмельницький, вул. Верейського, 42

Історія

Одна із статтей з біографії U2 розпочинається запитанням: "З чим у Вас асоціюється Ірландія?". Не будемо вдаватись до зухвальства використати це ж запитання (замінивши лише Ірландію на Україну) у нашій статті, та проте, хочемо хоча б сказати про нашу наївну мрію: змогти коли-небуть це зробити. Наразі розпочинаємо інакше.

1998 рік. Спекотне літо. На одній із автобусних зупинок у місті Хмельницькому стоїть стовп. На стовпі висить оголошення. Його намагається прочитати Юра Решетніков. Коли нарешті це у нього вийшло, він, зірвавши паперовий клаптик з номером телефону, зафіксував хвилюючий текст у памяті: "Молода рок-група шукає гітариста з власним електроінструментом". Це був початок...У Вови ж Муляра цей "початок" почався на кілька днів раніше, коли він, написавши це оголошення, вночі приклеїв його на стовп. Насправді ніякої рок-групи ще не існувало, тож наші герої кілька місяців удвох репетирували на квартирі у Вовчика (Юра - гітара, Вовка - барабани). Називали вони себе "Вівт'о'Rock" (другий день тижня).

Тоді ще ми не здогадувались, що так і залишимось аж до цього часу удвох незмінним кістяком змінних складів багатьох зниклих, зробивши свою справу - збагачення їх учасників сценічним досвідом, гуртів: "Буденне життя", "Вхід через вихід", "The Brown Jacket's Band", "П'ятий корпус", "The Хлопці". Окремо хочемо згадати незабутній, хоча й короткий, час у складі самобутнього і надзвичайно, на нашу думку, оригінального гурту "Блазні". В якості запрошених музикантів "відбомбили" з ними потрясний десятиденний концертний тур Німеччиною (фест Grenzfall 2000). Тут хочеться згадати головного "блазня" - Юру Гуцуляка і подякувати йому за все, бо, здається, ми цього ніколи ще не робили. Також прикольно працювалось з Льошою Йогіним у тоді ще хмельницькому гурті "Небо прямо" - безперечно, одному із найяскравіших у нашому місті (а тепер - у Києві).

І ось, наприкінці 2005-го року останній перед "Вело" наш гурт "The Хлопці" перестав існувати. Сталось це незабаром після виступу на львівській "Рокотеці", та одразу ж по вкрай невдалому, за нашою самокритичною оцінкою, концерті в Хмельницькому національному університеті, який свідчив про назріваючу творчу кризу в групі. І ми авторитарно вирішили розпустити банду та в черговий раз розпочати роботу удвох. Отож, "Hello, Velo!"

У цій, здавалобся, безнадійній ситуації, коли немає вокаліста, басиста та клавішника, відбувся переломний момент у нашій творчості. Можливо від непримирення з думкою про потребу пошуку чергового вокаліста, а можливо через те, що так просто мало статись, Вовчик заспівав сам, хоча раніше ніколи цього не робив. У порівнянні з цим наступний крок - оволодіння клавішними - був значно легший.

Той час, грудень 2005-го, фактично є початком "Вело", хоча тоді ми ще називали себе інакше, просто і лаконічно: "Муляр і Решетніков". Зосередились виключно на студійній роботі, потужно експериментуючи зі звуком у пошуках отого самобуднього, оригінального та неповторного :)
Сторінки в інтернеті:
  • Вело - офіційна сторінка

Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів(-ла): Володимир Муляр  06.06.2007
Відредаґовано: 20.09.2007
Переглядів: 1268  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]


  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/739.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB