На головну сторінку

БаграчРік створення гурту – 2006. Рушійна сила – Юрій Романчук, Михайло Малий. Музичні інгредієнти – електронна основа, заправлена рок-соусом і фольк-спеціями.

Перейти до списку пісень >>

Засновано: 2006
Місце заснування: Київ

Історія

Основу гурту "Баграч" складають дві творчі особистості на прізвиська Доктор (Юрій Романчук) і Професор (Михайло Малий). Два молодих "науковці" почали "виконувати" ще в середині 90-х. Тоді ж вони записали експериментальний альбом "Макадам", по-простому "щебінь". Експериментальний, тому що пісні були такими ж подрібненими і гострокутними як ця гірська порода.

Але час "вбитості в щебінь" (сп'яніння в дим) нестримно минув разом із студентськими роками, і хлопці cконцентрували свої зусилля в галузях, далеких від музики. Молоді люди подорослішали на 10 років, сформувалися як особистості. Але, певна річ, "нав'язливий потяг" до музики приборкати було неможливо!

І ось, в 2006 році творчий тандем створює гурт "Баграч" з серйозним наміром позбирати розкидане каміння. В результаті блискавичний (менш ніж за пів року) запис демо-версії нового альбому під робочою назвою "Еліта і Богема". І... доведення, доведення, доведення. Щодо матеріалу – якості, щодо себе – що є ще порох в порохівницях!

Новий "елітний і богемний" альбом попри пихату назву буде близький по духу пересічному українцеві. В піснях гурту порушуються вічні питання, основними з яких дотепер лишаються самореалізація особистості і могутність віри.
Сторінки в інтернеті:
  • Баграч - офіційна сторінка
  • http://www.fdr.com.ua/news.php

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Вперед, Україно! Ю. Романчук / Баграч не вказано     1885
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Примітки:

Назва гурту не походить ні від чого. Даремно шукати омоніми у мадярів, татар, китайців чи ірландців. "Баграч" – це неологізм. Означає він будь-який предмет, явище або дію, навіть будь-яку живу істоту, усе окрім... Бога. Така собі універсальна одиниця змісту! І баграч "Баграч" є тому баграчем!

Дані додано:  31.07.2006
Відредаґовано: 11.11.2006
Переглядів: 3512  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]


  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/635.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB