На головну сторінку

Wild GardenСтиль - gothic/doom metal.

Перейти до списку пісень >>

Засновано: 29.12.2002

Історія

Цитата з автобіографії гурту:

Дата утворення гурту співпадає з першою репетицією - 29 грудня 2002.Але задумка створення, як і назва, з'явилася влітку 2002 десь в середині липня. Натхенням назвати гурт "Wild Garden" був дикий сад біля руїн Василіянського монастиря, що знаходиться біля містечка Теребовля (Тернопільська область).

На самому початку було двоє TiamaT (Дмитро - гітара) та Queen Wolf (Анна - клавішні та жіночій вокал). Репетиції відкладувались - йшов пошук доброї репетиційної бази та праця над матеріалом, та інших учасників для гурту.

Якось перебуваючи у "Барвах" на концерті своїх друзів, ми випадково знайшли вокаліста Bringer (Іван), і вже через три дні відбулася перша репетиція. "Я ніде не співав, але спробую" - це були слова Івана. Залишилося знайти ритм-секцію: бас-гітару та ударні. Саме зараз хочется висловити особисту подяку людині, відомій в андеграундному колі як Angryspirit, яка привела до нас бас-гітариста Платона. Ми репетирували під семпліровані ударні. Бо пошуки драмера тривали досить довго.

Наприкінці березня 2003 року, до нас в гості завітав наш давній знайомий, і взагалі дуже відома в металічних колах екс-радянського простору - CacoDemon (Ігор). Він нам запропанував просто відстуківати ритм. І ось почався великий експеримент - як з людини, котра взяла в перший раз палочки зробити гарного драмера.

Свій перший концерт ми відіграли 24 квітня 2003, але Демон був під сценою, на сцені замість нього була ритм-машина. Після відпуски ми зрозуміли, що з Платоном ми більше працюювати не можемо, його занадто багато в металічних командах, але занадто мало в нашому гурті. Нам бракувало часу, тому пошуки басиста ми так і не починали, бас гітару в руки взяв наш вокаліст.

Справжнє бойове хрещення гурт прийняв 15 листопада 2003 на Грімфесті в Києві. Гурт виступив в своєму повному складі - чотири музиканти і два актори (Darhon та Chaos). Публіка дуже добре сприйняла нас, незаважучи на те, що ми виступали першими, під сценою був натовп.

23 грудня 2003 року Wild Garden прийняв участь у вінницькому Terroraiser Fest "Heavy New Year".А далі знову Київ, потім Львів, Одеса. Повний перелік концертів дивиться у розділі "Live"

Стиль, в якому ми граємо, ми визначаємо це, як gothic/doom metal. Наш стиль це своєрідна суміш смаків учасників: Анна (клавіші вокал) поведена на класиці, мелод_йності, готік-метал_, у Дмитра душа просить м'яса, драмер полюбляє швидкість та важкість, тип виконання Брінгера частійше зустрічається в симфо-блеку.Пропонуємо вам самим визначити наш стиль, прослуховуючи наше демо.

Місія гурту - донести до людей красу нашої країни та її історію. Зараз ми ретельно працюємо над матеріалом для виступів та готуємось до нових концертів.
Сторінки в інтернеті:
  • Wild Garden - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Бо хрести на Голготі зогнили В. Кіяшко / Wild Garden не вказано     1019
 Вампір Chaos / Wild Garden не вказано     1652
 Військо Фенріра  не вказано     253
 Глорія Wild Garden /  не вказано     1203
 Історія Уманьського Парку Queen Wolf / Wild Garden не вказано     1036
 Легенда про Беатріче Р. Нагуляк / Wild Garden не вказано     4533
 Місто Лева. Львівські цвинтарі Queen Wolf / Wild Garden не вказано     1902
 Остання Битва Queen Wolf & Bringer / Wild Garden не вказано     1173
 Розквіт душі В. Кіяшко / Wild Garden не вказано     999
 Роксолана Chaos / Wild Garden не вказано     3201
 Я для тебе... Queen Wolf / Wild Garden не вказано     1087
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввела: Катруся  26.09.2005
Переглядів: 3358  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]


  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/455.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB