На головну сторінку

Валерій ТкаченкоУчасник легендарного першого фестивалю
Вчитель історії, поет.

Перейти до списку пісень >>

Дати життя: 10.02.1957 - 02.02.1999
Місце народження: м. Ананьїв Одеської області
Адреса: вул. Ватутіна 2-участок м. Ананьїв Одеської обл.

Біографія

Валерій Ткаченко народився в 1957 році у м. Ананьїв Одеської області. З дитинства захоплювався історією, складав вірші та пісні. Мріяв про час, коли мистецтво звільниться від політичних ідеологій та "Усяких ізмів "". Вважав, що без дотику з прекрасним - люди неповноцінні. Учасник легендарного першого фестивалю "Червоної Рути"1989 року в Чернівцях, лауреат премії імені Е. Багрицького, лауреат Всеукраїнського фестивалю "Оберіг" (Велика Берегиня) м. Луцьк.

Схильність до творчості Валера виявляв з самого раннього дитинства. По спогадам сестри, Валера постійно римував слова, складав маленькі куплети. Вже тоді стало помітно, що у нього гарне почуття гумору. Любив він також малювати сатиричні і гумористичні картинки.

Виявляв себе Валера і як "режисер". Як згадує Тетяна - сестра поета, він розмальовував рулони зі шпалерами, кадрами і потім показував своєрідні "фільми" своїм домашнім. Купував діафільми (якщо хто не знає, це були такі фільми і мультфільми, які можна було переглядати, використовуючи фільмоскопи або діаскоп)

У 8-му класі Валера навчився грати на гітарі. Грав у складі ансамблю, як їх називали тоді - ВІА. Тоді ж почав складати свої перші пісні.

У 1979 році - закінчив Вінницький педінститут. Там він відвідував літературну студію. Після закінчення інституту приїхав в Ананьїв. Працював в районному відділі народної освіти, потім учителем історії в школі-гімназії № 1

У 1989 році зайняв призове місце на обласному огляді-конкурсі самодіяльних композиторів, присвяченому 70-річчю ВЛКСМ.

Учасник легендарного першого фестивалю "Червоної Рути" 1989 року в Чернівцях, лауреат премії імені Е. Багрицького, лауреат Всеукраїнського фестивалю "Оберіг" м. Луцьк. Поет рано пішов з життя - в 1999 році ... За життя був виданий єдиний збірка його віршів "Головопад", та й той був набраний дуже неохайно, з безліччю помилок, що дуже засмучувало автора ...

Сьогодні, стараннями друзів і шанувальників таланту поєта, видано диск із записами пісень у виконанні автора, готується до публікації збірник віршів і текстів пісень.
Сторінки в інтернеті:
  • http://ananiev.info/index/valerij_tkachenko/0-160

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 А де любов, і віра, і надія В. Ткаченко / В. Ткаченко не вказано     1087
 Бджоли В. Ткаченко / В. Ткаченко не вказано     873
 Покаяння В. Ткаченко / О. Шхалахов     890
 Сумно, солодко, тривожно
 (за мотивами щоденників В.Винниченка)
В. Ткаченко / В. Ткаченко не вказано     592
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Примітки:

Альбом В. Ткаченка "Сумно, солодко, тривожно... В. Ткаченко 2011 р." можна подивитись та скачати тут: http://ananiev.info/load/fajly_sajta/muzyka/sumno_solodko_trivozhno_v_tkachenko_2011_r/6-1-0-16

Дані ввів: bramin  26.05.2011
Відредаґовано: 03.06.2011
Переглядів: 1283  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]


  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/2392.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB