На головну сторінку

Віталій КозловськийПоп

Переможець телепрограми "Шанс" на телеканалі "Інтер". Природний артистизм та сильний голос став візитною карткою молодого поп виконавця.

Фан-клуб:annuha.narod.ru

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Холодная ночь (2005)
  • Нерозгадані сни (2006)
  • Красота-розлука (2007)
  • Тільки кохання (2009)

Народився: 06.03.1985
Місце народження: Львів

Біографія

6 березня 1985 року у легендарному Львовi народився майбутній співак Вiталiй Козловський. Мати (бухгалтер) була строгою, і ніколи не змінювала свого рішення. Якщо вона вела малого Віталія в дитсадок, то лише там він і міг опинитись. Якщо ж Віталік прокидався, і бачив, що мама вже пішла, а вести його у садок має тато, то починав складати уголос цілі трактати на тему, чому йому краще залишитись вдома. Звісно що малому Віталіку вдавалося розжалити батька, і він прогулював дитсадок, чого мати ніколи не дозволяла. Друзів у дитсадку малий Віталік зачаровував своїм співом, виконуючи пісні улюблених груп ("Комбінація", "Любе", "Кар-Мен").

1991 р. Вiталiк пішов до Львівської загальноосвітньої середньої школи №69. Вже у першому класі у Віталіка з'явилися найперші найсвітліші почуття до однокласниці. Він підходив до неї на перерві брав її обличчя у долоні і казав: "Ти найкраща у моєму класі!" І вона відповідала йому тим самим. Це було радісно, по-дитячому, але так щиро!.. Великою подією для майбутнього співака була поява програми "Утренняя звезда". Він просто був у шоці! Відчував справжню насолоду, коли йому починали аплодувати. Це були миті, коли Віталік осягав наскільки це йому потрібно: співати... "...Пам'ятаю, коли ми з сестрою брали дезодоранти замість мікрофонів, і під музику магнітофона влаштовували один-одному концерти! Я насолоджувався і відчував рух і ритм, і серйозно прагнув потрапити на конкурс "Утренняя звезда"... Сам почав розшукувати різні колективи, записався на сучасні естрадні танці (1993 р.), у хор, спершу він таки став займатися танцями, але вже трохи згодом зрозумів, що спів для нього важливіший. При шкільній студії займався хореографією (недовго, виходило класно, але було не цікаво). Тому майбутній співак пішов до колективу, який вимагав більшої віддачі. Попри те, що майже до сьомого класу ніяких виступів не було, Віталій постійно був чимось зайнятий. А згодом і програми "Утренняя звезда" не стало, а бажання вийти на професійну сцену залишалось, яке згодом переросло у мрію! Першим хітом співака стала пісня "Я піду в далекі гори", яку виконав на шкільному вечорі (весь хор був за бек-вокал). Тоді і вперше зрозумів, що таке виконувати хіт, і як це чудово! Частенько Віталій був режисером-постановником усіляких вечорів у школі. Свій "зірковий статус" у школі підтвердив піснею "Ой, летіли дикі гуси", після чого на нього дивилися із захопленням і не переставали говорити про голос Віталіка. 2000 р. майбутній співак виграв у шкільному конкурсі "Красень - 2000" (тоді вже всі дівчата ставали шеренгою у коридорі і шепотіли про Віталіка). Будучи у 11-му класі Віталік познайомився з дівчиною (на той час студенткою), яка теж співала. Зустрічалися вони два роки: з нею першою Віталій відчув наснагу життя, зазнав щастя, справжню силу почуття. 2002 р. успішно закінчив школу.

При вступі до ВУЗу вибирав між вокалом, хореографією та театральним мистецтвом. Схилявся до останнього, бо триматись на сцені убачав також дуже важливим для свого майбутнього І так якось вийшло, що зупинився на журналістиці. Місяців зо два до вступу Віталік сів за підручники, і без чиєї-небудь допомоги склав іспити на факультет журналістики ЛНУ ім. І. Франка. Далі відбулася довгоочікувана поїздка на фестиваль "Таврійські Ігри". Для Віталія було дуже важливим перебувати там, не просто як для хлопця, який вирішив навчатися на журналіста, а як для майбутнього артиста. Він відвідував усі прес-конференції, слухав як і про що говорять вже відомі артисти. Дивився на них насамперед як на людей творчих, у яких може чомусь навчитись. Усі прес-релізи марав якимись нотатками, складав їх до купи, і користувався з них ще довго. Аж поки усе потрібне не відклалося на рівні підсвідомому... І ще тоді Віталій вірив, що колись сам приїде на фестиваль, і вийде на його сцену! Під час навчання в університеті майбутній співак став ходити до професійного хору. Прикладом по життю та духовною матір'ю для Віталія стала його викладач по вокалу Марта Лозинська. Але не дивлячись на її підтримку, майбутнього співака охопив відчай, коли він зрозумів, що для великої сцени мають бути великі гроші (записати пісню не надто професійного рівня коштувало на той час 300 $ – нереальні гроші для студента...) У жовтні 2002 р. біля стін рідної альма-матер Віталій прийняв участь і переміг у телевізійній програмі "Караоке на майдані", отримавши славнозвісний радіо мікрофон "Караоке". Саме тоді на всю Україну він майстерно виконав пісню "Вона" львівського гурту "Плач Єремії". Згодом у Віталія з'явилась можливість працювати у професійному балеті, який співпрацює із співачкою Русланою. Він не вагався і одразу почав їздити на концерти. Танцювати довелося не довго, лише один рік. За цей час Віталій, ніби навіжений, продовжував постійно думати про сцену, де він у ролі співака-артиста. А розчарування все більше поневолювало його. Це було розчарування в людях, розчарування в артистах, в закулісному житті, бо естрада виглядає зі сторони зовсім інакшою, ніж вона є насправді...

Якось до Віталія зателефонував адміністратор телеканалу "Інтер" і сповістив, що його запрошують знову прийняти участь у програмі "Караоке...", як одного з найяскравіших учасників попередніх програм. Звісно співак погодився і вже наступного вечора з декількома друзями вирушив у Київ (цілу ніч не міг спочити, розспівувався вночі у туалеті так, що це було чутно на весь вагон...) Перемога на Хрещатику у Києві вже не була несподіванкою, адже Віталій помітно відрізнявся від інших учасників: сильний голос, блискуча зовнішність, природній артистизм, а головне - величезне бажання бути естрадним співаком, професійним артистом. А далі програма "Шанс" зайвий раз підкреслила яскраву зірку Віталія Козловського. По-новому заспівані ним "Чорнобривці" відродилися другим життям для молоді України. Всеукраїнське визнання таланту Віталія прийшло разом з виконанням пісні Володимира Івасюка "Жовтий лист"...

28 грудня 2003 р. Вiталiк прокинувся відомим... Без нього, як переможця "Шансу", не обходився жоден концерт і виступ. А далі – у його руках ключ до дверей, за якими його професійне майбутнє: контракт з продюсерським центром "Нова-менеджмент" (2003 р.).

2004 р. дуетом з Наталією Могилевською записали пісню "Відправила message". У серпні того ж року взяв участь в міжнародному конкурсі молодих виконавців "Нова хвиля" (Юрмала). У перший день відбіркового туру виступив невдало, зате другого дня за виконання пісні "Вернись із спогадів" публіка аплодувала стоячи і кричала: "БРАВО!". В кінцевому результаті Віталій зайняв восьме місце, серед шістнадцятьох учасників, набрався колосального досвіду. А по поверненню в Україну ставлення до співака кардинально змінилося – виник фан-клуб, клуб прихильників, з'явилася величезна купа концертів, гастролей... Незабаром співак випустив перший відео кліп "Холодная ночь", який зняв відомий кліпмейкер Алан Бадоєв. Ротація відео послужила активному зростанню популярності Віталія (у нього стало ще більше прихильників).

2005 р. вийшов дебютний альбом "Холодна ніч" (за півроку було продано більше 60 тисяч дисків, і альбом отримав статус "золотого"). 2006 р. Віталій зайняв третє місце в першому сезоні популярного шоу "Танці із зірками" (телеканал "1+1"). Того ж року співак випустив свій другий альбом "Нерозгадані сни" (теж отримав статус "золотого"). Восени 2007 р. став шостим в "Танцях із зірками. Ліга чемпіонів". Того ж року світ побачив третій альбом "Краса-Розлука", до якого увійшло 14 пісень, як українською, так і російською мовами. У березні 2008 р. відбувся перший в кар'єрі співака концертний тур по містах України "Думай лише про те". Завдяки появі пісні та кліпу "Пінаколада" Віталій привернув увагу людини, яка вже напевне знала, що робити. Яна Прядко – виконавчий продюсер співака – є професіоналом своєї справи.

За вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави та з нагоди Дня Соборності України Президент України указом від 16 січня 2009 року № 26/2009 присвоїв Віталію Козловському звання "Заслужений артист України".

І кожного дня популярний співак Віталій Козловський не бажає стояти на місці, а знаходиться у постійній гонитві за майбутнім (недавно озвучив ляльку Кена в українському дубляжі мультфільму "Історія іграшок 3" 2010 р.).
Сторінки в інтернеті:
  • Віталій Козловський - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Вернись зі спогадів * Р. Братунь / В. Івасюк Холодная ночь 5 2005 5976
 Весняний шепіт листя Р. Бабенко / Р. Бабенко Тільки кохання   2009 1548
 Відправила message С. Підкаура / С. Підкаура не вказано 5  46292
 Вільні І. Лузанов, К. Гарбузюк, Артур Прокопчук / І. Лузанов, К. Гарбузюк, Артур Прокопчук не вказано    1112
 Втома М. Бровченко / О. Яшин Красота-розлука   2007 1515
 Жовтий лист В. Івасюк / В. Громцев Холодная ночь 5 2005 31797
 З тобою я Е. Приступа / Е. Приступа Тільки кохання   2009 1156
 Загадай В. Козловський /  не вказано     16693
 Залиши мені О. Корнєєв / О. Корнєєв Красота-розлука  2007 890
 Згадую В. Козловський / Г. Крупнік, В. Козловський Красота-розлука   2007 1514
 Знаєш І. Франко / О. Яшин Красота-розлука 42007 27066
 Камерон М. Курсанов / Г. Крупнік Нерозгадані сни  2006 703
 Королева ночі Billy Ocean, В. Паравян / Billy Ocean Нерозгадані сни   2006 891
 Літай Вячеслав Лещенко / Вячеслав Лещенко не вказано    836
 Мала Д. Баннов / Д. Баннов не вказано     3164
 Мала, танцюй В. Козловський / В. Козловський не вказано    6650
 Мовою серця О. Світлична / О. Світлична, Єгор Головін не вказано    178
 Моє море Т. Сава, Артур Заблацкас / Тимур Усманов, Т. Сава не вказано    10086
 Не моя С. Руданський / О. Яшин Красота-розлука   2007 971
 Небо плаче грозами А. Бакун, В. Сєров / А. Бакун, В. Бебешко Нерозгадані сни  2006 16159
 Нерозгадані сни  Нерозгадані сни   2006 1642
 Повільно О. Корнєєв / О. Корнєєв Красота-розлука   2007 897
 Скажи мені
 (Може любов)
О. Корнєєв / О. Корнєєв, В. Бебешко Холодная ночь   2005 2018
 Танцюй  не вказано     2797
 Тихим дотиком Sergiy Tumanovskiy / Sergiy Tumanovskiy не вказано    501
 Тільки кохання А. Бірзул / Є. Москаленко, С. Могилевский Тільки кохання  2009 20958
 Фото на пам'ять С. Єрмолаєв (Ranov) / А. Ігнатченко не вказано    1181
 Чемпіони В. Сєров / Г. Крупник не вказано     3843
 Comme toi Jean-Jague Goldman, Д. Гольде / Jean-Jague Goldman Холодная ночь   2005 1327
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів: Гетьман  26.05.2004
Відредаґовано: 30.09.2010
Переглядів: 28185
  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/214.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB