На головну сторінку

Ігор Татаренко
Перейти до списку пісень >>

Народився: 29.04.1987

Біографія

Татаренко Ігор Ілліч, народився 29 квітня 1987 р. в невеликому, але багатому на історичні події, місті Ізмаїлі (Одеська область), розташованому на березі ріки Дунай. Дитинство і юність провів в селі Кислиця, де проживала вся його сім'я: батько – Татаренко Ілля Леонтійович, мати – Татаренко Ольга Никифорівна, сестра – Ірина. Вихованням займалися, більшою мірою, батьки, також бабуся, яка проживала спільно. Коли йому виповнилося 1 рік і 6 місяців, батьки, як і більшість у той час батьків, повели Ігоря в дитсадок, в який він ходив із задоволенням. В дитсадку обожнював музичні заняття, ранки, які проводилися напередодні кожного державного свята.

У 1 клас пішов в 1993 р. Початкову школу закінчив на "відмінно". Впродовж 11 років навчання в загальноосвітній школі, брав активну участь у всіх шкільних заходах, поєднуючи пізніше із заняттями спортом та художньою самодіяльністю (спочатку як любитель). На одному з шкільних заходів був помічений керівником творчої студії "Олімп" місцевого Будинку культури ім.Т.Г.Шевченка Кравченком В.В. після чого почав займатися вокалом.

Вперше спробував свої творчі сили в конкурсі "Зоряна мить успіху", який був організований районним відділом культури і газетою "Придунайські вісті" в 2001 році, де в номінації "Вокал" упевнено зайняв 1 місце з піснею із репертуару "Modern Тalking". Потім були запрошення на участь в концертах і фестивалях районного рівня.

У 2003 р. у Кислицькому будинку культури відбувся перший сольний виступ в естрадно-концертному шоу "Який прекрасний цей світ пісень", яке стало подією в культурному житті села... Більшість односельчан не пропускали жодного виступу, а він в свою чергу із великим задоволенням дарував позитивні емоції і був радий кожній зустрічі зі своїми глядачами та слухачами, шанувальниками його творчості.

У 2004 році став курсантом Національної академії внутрішніх справ України і не припиняв займатися улюбленою справою. Тепер уже в м. Києві брав участь в святкових і добродійних заходах, пов'язаних з культурним життям Києва, гідно представляючи свій вуз. Вперше вирішив спробувати свою вдачу в "Караоке на майдані" на другому році навчання (2005 р.), але фортуна посміхнулася, коли перейшов на 4 курс, тобто на останньому році навчання, 13 січня 2008 р. Отримавши перемогу в двох програмах телепроекту "Шанс" десятого сезону, був допущений до участі у фінальному гала-концерті і sms-голосуванні. По кількості набраних балів став четвертим.

У червні 2008 р. отримав атестат про закінчення Київського Національного університету внутрішніх справ України і залишився працювати оперуповноваженим Соломенського райвідділу міліції м. Києва, після декількох місяців служби зрозумів що робота в органах не його покликання і вирішив зайнятися творчістю чим на сьогоднішній день і займається...
Сторінки в інтернеті:
  • Ігор Татаренко - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Безглузді смайли невідомий / невідомий не вказано     760
 Заради тебе І. Татаренко, Paul Manandise / І. Татаренко, Paul Manandise    310
 Люблю невідомий / невідомий не вказано     677
 Молитва І. Татаренко / І. Татаренко    455
 Моя теща І. Татаренко, Paul Manandise / І. Татаренко, Paul Manandise    466
 Нас нема невідомий / невідомий не вказано     442
 Ніколи І. Татаренко / І. Татаренко    1933
 Плач серце І. Татаренко / А. Тимощик     859
 Про що мовчить моє серце Paul Manandise, І. Татаренко / І. Татаренко    414
 Різдво І. Татаренко, Paul Manandise / І. Татаренко, Paul Manandise    714
 Холодний погляд невідомий / невідомий не вказано    483
 Хто вигадав для нас таку любов? І. Татаренко / І. Татаренко    1517
 Щаслива І. Татаренко / І. Татаренко    336
 Oui Mama І. Татаренко / І. Татаренко    329
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  04.11.2009
Відредаґовано: 05.11.2009
Переглядів: 1479  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
1. Андрій (гість) 16.11.2009 23:19    
Чудові пінсі! А чому на радіо не чутно їх?
0/0  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/1711.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB