На головну сторінку

Роман Захарій


Ім'я на сайті: Roman
Роль у клюбі:
Народився: 28 жовтня 1975 року
Спеціальність: історик

Веб-сторінка: http://www.personal.ceu.hu/students/97/Roman_Zakharii/

Вніс пісень: 259, з них з акордами: 6
Вніс авторів/виконавців: 4
Вніс файлів: 2
Коментарів: 883
Загальний внесок, балів: 2262

Зареєструвався на сайті: 11 червня 2010 року
Востаннє був тут: 25.12.2018 00:42
Входів на сайт: 470
Персональні пісеники: Пісенник 1  Пісенник 2  Пісенник 3
 

Про себе:

Я українець який мешкає в м. Рейкявік в Ісландії. Громадянин Ісландії (вікінг - варяг за документами). 2 синів. Родом з Бережан, що на Тернопіллі. Закінчив істфак Львівського університету ім. І. Франка. З 1997 року - за кордоном. Регулярно, час від часу буваю на Україні.

Предки батька усі з Галичини, а саме з Бережанщини (Тернопільська обл.): батько зі с. Тростянець (предки прийшли туди 200 р. тому з Карпат), рід татової мами зі сторони її батька - Гавдиди - зі с. Саранчуки (чув про татарське / тюркське поселення у цьому селі, Бережанщина, Галичина), прапрабаба батька рід Скасківих-Татарчуків (таке прізвище бо один її предок убив врукопаш татарина) зі с. Божиків (Бережанщина, Галичина). Батьківський рід баби батька зі сторони його тата з польської шляхти з Польщі - рід Цєцєрські (польські предки оселись в с. Мечищів, Бережанщина - з польських мазурів колоністів). Інша прапрабаба батька по татові з роду Ярембецьких теж з Мечищова. Далекі предки батька суто по батьківській лінії з Карпат, мабуть з регіону гуцульських сіл Підзахаричі - Іспас на рікою Черемош (буковинська Гуцульщина), де багато людей носить прізвище Захарій.

Предки матері усі з Великої України: мама мами з Житомирщини (с. Карабачин, Брусилівського р-ну - древній Корбачин над рікою Здвиж, земля поліського племені древлян, всі прізвища тамтешніх предків на -чук, -юк: Мельничуки, Романюки), баба мами по батькові з роду Журавлів (вельми поширене козацьке прізвище у тому регіоні) з лівобережної Київщини (село Сулимівка, кол. Пирятинського уїзду, Полтавської губернії, нині Яготинський р-н Київської обл. Село Сулимівка засноване гетьманом нереєстрованих козаків Іваном Сулимою) та батько батька мами з Поділля (походження, наскільки відомо, єврейське, ст. Комарівці, Летичівщина, кол. Подільська губернія). Вітчим матері з під Львова (жив і помер у Львові, куди переїхала жити з Житомирщини-Києва моя баба Валентина, у Львові ж минула юність моєї матері).

Хрещений та миропомазаний православний христянин. Не фундамендаліст. Ліберал. Симпатик католицизму, єврейству і протестантизму.

Музичні уподобання:

Додаю в основному українські народні пісні. Займаюсь створенням відеокліпів до українських народних пісень на ютубі. Посилання на них додаю тут.


Переглядів: 776
 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB