На головну сторінку

ТартакТартак

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Гуляйгород (2005)
  • Демографічний вибух (2006)
  • Музичний лист щастя (2006)
  • Система нервів (2006)
  • Сльози та соплі (2006)
  • Україно, Забивай! (2006)
  • Опір матеріалів (2009)
  • Сімка (2012)
  • Вічність (2015)

Засновано: 1996
Місце заснування: Луцьк

Історія

Сашку Положинському, як капітану команди КВК, з осені 1996 р. дуже "перло": вдалі виступи їх команди КВН на всеукраїнських фестивалях, перша премія в жанрі сатири і гумору фестивалю "Перлини сезону"... і шалене везіння - проходячи повз Будинок Культури Сашкові в очі кидається оголошення про можливість всім модним і талановитим проявити себе на фестивалі "Червона Рута" і все, що для цього потрібно - три пісні та заявка на участь. Оскільки Сашку завжди хотілося бути модним і талановитим, і пісень в нього було більше трьох, то провівши того вечора кілька годин в товаристві словника, оприділився з назвою нового вічно молодого і перспективного проекту - "Тартак" (маловживане українське слово; означає "лісопилка" - щось енергійне, рухливе, шумне та ще й ріже по живому; більш того, гарно і звучить, і пишеться). Залишилось знайти путніх людей, які б хотіли і могли стати учасниками "Тартака". Таких людей не виявилось, тому Сашко вирішив подати заявку на участь, при заповненні якої імпровізував та вписував "віртуальних" людей, вибрав категорію "сучасної танцювальної музики". І знову везіння - хлопчина з Рівного за гроші звісно, проте за два дні до відбіркового туру, написав хороші фонограми на пісні - "Пісня вже не про кохання", "Неземна?" і "О-ля-ля". Далі Сашко шукає учасників для гурту і проводить репетиції.

Далі, щоб стати українською зіркою, Сашко та Васік (Василь Зінкевич-молодший) наполегливо працюють два тижні у школі-майстерні "Червоної Рути" ... Опісля "перетирань" з керівництвом фесту, виконавши пісні "О-ля-ля", "Подаруй мені кохання" і "Божевільні танці", тартаківці1997 р. стали лауреатами першої премії в жанрі танцювальної музики фестивалю "Червона Рута". Далі почалась величезна смуга неприємностей (лист до Президента про згубний вплив на молодь таких гуртів, як "Тартак", що призвело до заборони виступів на відкритих майданчиках та державних концертах в Києві; батько Васіка заборонив йому грати в Тартаку; і на додачу зв'язалися з не дуже порядним продюсером – це остаточно вибило з колії і почалася кома). У грудні 1997 р., коли до Сашка та Васіка долучилися Андрій Благун (клавішник, знайомий по КВК) і Андрій Самойло (гітарист, знайомив з гурту "Мухи в чаї"), у хлопців відкривається друге дихання. "Тартак" стає менше скидатися на проект і більше на гурт (самі пишуть пісні, роблять аранжування, зовсім трішки допомагає Фагот, самі грають і виступають). В цьому складі гурт на початку 1998 р. проїхали по всій Україні, як переможці фестивалю "Червона Рута-97". Згодом Сашко працював ведучим "12-2", побував ведучим на Biz-Tv, а згодом на ICTV – у хіт-параді "Русскіє Горкі". Зявляється кліп на пісню "О-ля-ля". Далі співпраця з продюсером Олексієм Яковлєвим та допомога Фагота дали життя 9 пісням та більш-менш стабільному періоду концертування з травня 1999 р. Незабаром хлопці запрошують у гурт Валіка з Нововолинська (однак структура тартаківського тексту йому не зовсім підходила, як другий вокаліст він не відбувся, однак він не здався, поїхав додому та "пішов в андеграунд", а за рік повернувся з касетою із записом "О-Ля-Ля", на який прописав власний скретч). Хлопці дружньо закивали головами і з 2000 р. Валік в гурті є справжнім майстром скретчингу. Починаються часи під назвою "Друга Велика Пруха Тартака".

Пишуться нові пісні; в травні 2000 р. починається новий період постійних концертів; freestyle.com.ua роблять перший офіційний сайт гурту; знайомство з командою NENZA; Оленка організовує "Тартак-клуб"; знаймство з журналом "Екстрім"; Сашко та Фозз ведуть радіопередачу "Бруклінські Пиріжки"; виникає кліп на пісню "Кожнетіло"(2000 р.) та "100%-ний Плагіат" (2001 р.). Наприкінці 2001 р. світ побачив дебютний альбом ТАРТАКа "Демо_Графічний_ Вибух". Виходять кліпи "Буча-Чака" та "Божевільні Танці". В жовтні 2001 р. розпочав свою роботу офіційний сайт Тартака. У березні 2003 р. гурт випускає альбом "Система нервів" і до гурту долучаються барабанщик Едуард Косорапов та басист Дмитро Чуєв. Саме з цього моменту гурт "Тартак" переходить на повністю живий звук. Далі Тартак виступає на найбільших українських фестивалях – "Таврійські Ігри", "Перлини Сезону", "Лемківська Ватра" в Польщі, "Екстримізм" у Києві, "Рокотека" у Львові, фестиваль "Чайка" вперше запрошує Тартак у якості хедлайнера, та апогеєм цієї фестивальної ходи стає виступ на культовій "Рок-Екзистенції". Першу половину 2004 р. гурт проводить у студії, і як результат, в червні виходить новий, третій за рахунком, альбом "Музичний Лист Щастя". У лютому 2005 р. Тартак виступає на Європейській площі в Києві. А на початку квітня 2005 р. Андрій "Муха" та Валік залишають гурт. Майже зразу у гурт приходять гітарист Антон Єгоров та ді-джей Віталій Павлишин. Восени 2005 р. Тартак бере участь у некомерційній неполітичній громадській акції "Не Будь Байдужим!". З цією акцією гурт відвідав більше десяти невеликих міст України. А вже в грудні гурт презентував альбом реміксів "Перший Комерційний". Гурт бере участь у етно-фестивалі "Країна Мрій" разом з гуртом Гуляйгород. Як результат співпраці, наприкінці того ж 2005 р. світ побачив і новий, четвертий, альбом гурту Тартак - "Гуляйгород".

Тартак та Гуляйгород виступили з новою програмою ще на кількох фестивалях в Україні та Польщі, потім весь матеріал оформили у повноцінний студійний диск. А в січні 2006 р. зробили сюрприз всім своїм прихильникам та друзям, представивши нові пісні у Різдвяному виступі на телеканалі М1 в проекті " tvій формат", під кінець січня взяли участь у зимовому фестивалі "Бакуріані" в Грузії, а в лютому-березні представили свою програму в багатьох містах України. Відзняли відеокліпи – "Чорноморець" та "Ой Учора В Куми". На підтримку Української Збірної у чемпіонаті світу з футболу (яка вперше в історії потрапила у фінальну частину цього чемпіонату) в травні 2006 р. тартаківці записали пісню "Україно, Забивай!"

Тартак:

Олександр Положинський (Сашко, або Коміс, або Положик) народився 28 травня 1972 р. у Луцьку. В гурті "Тартак" Сашко займає найважливішу посаду – він є художнім керівником, співпродюсером, вокалістом, шоуменом, бі-боєм, секс-символом, тартаменом і старійшиною та автором текстів пісень гурту.

Віталій Павлишин (Архітектор) народився 13 вересня 1979 р. у Червонограді. Закінчив Київський політехнічний університет. У студентські роки, працюючи ді-джеєм в барі "Барви", знайомиться з Сашком. З 2003 р. Віталік є головним дизайнером усіх обкладинок альбомів Тартака, робить для гурту сайт, відеокліп "Весело!", дизайн їх фірмових футболок. Тепер Віталік - невід'ємна частина офіційного складу гурту.

Андрій Благун (містер Крєпкій) народився 17 квітня 1974 р. у Чернівцях. Має вищу педагогічну та музичну освіти. Коли грав КВК за збірну Луцька познайомився з Сашком – так і потрапив у Тартак. У Тартаці Андрій є просто незамінною особою, пише музику, відповідає за бек-вокал та є, по сумісництву, хореографом. Цікавиться спортом, комп'ютерами, жінками, має слабкість до дуже дорогого одягу та клубних вечірок.

Едуард Косорапов (Кос), барабанщик гурту, народився 7 травня 1974 року у Єлізово. У дитинстві прагнув пригод і небезпеки. Закінчив і музичну школу, і музичне училище, ніби відчував куди його життя занесе. Разом з Дімкою на телебаченні записали своє відео та запропонували Сашку – так і потрапили в Тартак. Буде щасливим, якщо музика вестиме його по життю, коли з ним поруч будуть рідні та близькі. Улюблена фраза – "Человеку свойственно ошибаться!"

Дмитро Чуєв народився 10 серпня 1979 р. у Черкасах. Якось він та Едік потрапили до гурту Тартак і зараз Дімка і наймолодший учасник гурту, і бас-гітарист. Його мрії скромні: Була б нова бас-гітара, то було б кльово! А щасливим йому бути легко, без особливих зусиль – аби була музика!

Антон Єгоров народився 27 серпня 1978 р. у Горлівці. У дитинстві Антон мріяв керувати літаком. Потім добре навчався в школі, допоки батьки не подарували йому гітару, відтоді Антон грав Hard-Core і погано поводився... Згодом закінчив Інститут іноземних мов. А зараз Антон грає в Тартаку. Дерево він вже посадив, тож залишилось народити сина та побудувати будинок...
Сторінки в інтернеті:
  • Тартак - офіційна сторінка
  • http://tartakworld.narod.ru/
  • http://www.tartakua.narod.ru/
  • http://tartak.org.ua

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 100%-й плагіат О. Положинський / Тартак Демографічний вибух 52006 11551
 3Dенс О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 377
 Аби тільки О. Положинський / Тартак Сімка  2012 1084
 Ай, хай! О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 448
 Артек
 (виконує Руслана солістом гурту "Тартак")
 не вказано    9140
 Атомна помпа О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 1475
 Байдики бити О. Положинський, В. Збирун /  Система нервів  2006 2161
 Без тебе * Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 885
 Божевільні танці / Тартак Демографічний вибух  2006 3883
 Борода руда  Музичний лист щастя   2006 2280
 Буча-чака О. Положинський / Тартак Демографічний вибух  2006 3886
 В моєму світі О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 758
 Василиха (народна пісня) не вказано    3229
 Василиха
 (Жартівлива серйозна)
О. Положинський / Тартак Гуляйгород 4 2005 3375
 Весело! О. Положинський /  не вказано     2989
 Весело! О. Положинський / Тартак Музичний лист щастя 52006 3066
 Вечір осінній Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 573
 Висота
 (Ніхто, крім нас)
О. Положинський / О. Положинський Вічність  2016 1077
 Відчуваю О. Положинський / Тартак Сімка  2012 661
 Вогник Бангі Хеп / Бангі Хеп Система нервів  2006 2408
 Воно О. Положинський /  Сльози та соплі  2006 611
 Вродливе м'ясо О. Положинський, І. Карпа / І. Карпа Система нервів  2006 6767
 Голос крові О. Положинський / О. Положинський Вічність   2015 1293
 Дай себе Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 346
 Двоє в океані О. Положинський / Тартак Сімка  2012 1760
 Десь там О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 109
 Джамайка О. Положинський / І. Мельник та А. Самойло Система нервів  2006 3626
 Дж...ангел О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 3362
 Дівчата  Музичний лист щастя  2006 2134
 Дрг і врг О. Положинський / О. Положинський Вічність   2015 307
 Жити О. Положинський / Тартак Вічність 52016 7732
 Забери-бери-бери мене до раю
 (Рясна-Красна)
Тартак, також використано народну пісню / Тартак, також використано народну пісню Гуляйгород  2005 1844
 Забуватиму тебе повільно Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 656
 Звабте мене О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 319
 Зима хвора І. Лисий / С. Присяжний Система нервів  2006 1964
 Зимаматимачеха / Тартак Демографічний вибух   2006 2271
 Зміст О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 116
 Іди тусуйся Сашко Положинський / Тартак 1   1789
 Іди тусуйся О. Положинський / Тартак Музичний лист щастя 3 2006 2283
 Ілюзія О. Положинський / Тартак Сімка  2012 2678
 Інґліш Сонґ Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 274
 Інді я Тартак / Тартак Музичний лист щастя  2006 2252
 Їм було байдуже О. Положинський / Тартак Сімка  2012 669
 Калина-Малина (народна пісня) не вказано    2787
 Калина-малина *
 (Солдатська подвійна)
Сашко Положинський / Тартак Гуляйгород 4 2005 2175
 Кілька хороших хлопців О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 196
 Книжковий хробак О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 382
 Кожне літо / Тартак Демографічний вибух  2006 2146
 Комп'ютерні тигри  Музичний лист щастя  2006 2267
 Косар Т. Шевченко / О. Положинський Вічність  2015 145
 Кулінарія Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 408
 Купуйте українське!  Демографічний вибух  2006 2449
 Лайливе слово  Музичний лист щастя   2006 1781
 Лицарський Хрест Тартак / Тартак не вказано 5  32649
 Люта зима
 (присвята Героям Євромайдану)
О. Положинський / Тартак Вічність  2015 1306
 Майже на О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 373
 Мене вже немає О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 2344
 Мені все одно Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 1123
 Мила  Музичний лист щастя  2006 2133
 Мій Народ (народна пісня) Гуляйгород  2005 6654
 Моральний секс О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 753
 Моя любов, моя ненависть...  Музичний лист щастя   2006 1958
 На даху А. Хливнюк / А. Хливнюк, Тартак Система нервів  2006 5000
 Найкращий день О. Положинський / Тартак Сімка  2012 1078
 Нам пощастить
 (присвята Андрію Лободі (гурт Хорта))
Тартак, Танок на майдані Конго, Діана Месс, Хорта / Тартак, Танок на майдані Конго, Діана Месс, Хорта не вказано    4669
 Наше літо О. Положинський / Тартак Музичний лист щастя  2006 6874
 Не Варта О. Положинський / Тартак Сльози та соплі  2006 1196
 Не забувай вертатись... О. Положинський, Д. Шифер / Д. Шифер Система нервів  2006 2618
 Не кажучи нікому
 (Братам по зброї та Прийдешнім поколінням присвячується)
 не вказано 4   22938
 Не убий Сірик / Сірик Система нервів  2006 1589
 Ні, я не ту кохав... А. Говорадло, О. Положинський / А. Говорадло Система нервів  2006 16904
 Нікому то не треба А. Кузьменко / А. Кузьменко, Р. Домішевський, С. Гера не вказано    1818
 Но пасаран! О. Положинський / Тартак Система нервів  2006 2480
 Новий рік О. Положинський / Nirvana не вказано     3409
 Ну пострибай О. Положинський / О. Положинський Демографічний вибух  2001 2980
 Ой Нема Того (народна пісня) Гуляйгород   2005 3682
 Ой Учора В Куми (народна пісня) Гуляйгород  2005 4102
 О-ля-ля  Демографічний вибух  2006 2080
 Омана О. Положинський / Тартак Сльози та соплі  2006 1397
 Партія Снайперів О. Положинський / Тартак не вказано     929
 Перший крок О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 122
 Півники О. Положинський / Тартак Система нервів  2006 1903
 Пісня №1 О. Положинський / Тартак Сімка  2012 690
 Подаруй мені кохання! / Тартак Демографічний вибух  2006 2259
 Помирає Твоя Любов О. Положинський / Тартак Сльози та соплі  2006 2238
 Понад хмарами… О. Положинський / Тартак Система нервів 42006 12543
 Поп корн Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 417
 Почуй мене О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 347
 Принцеса Аренбі О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 462
 Приспівки (народна пісня) Гуляйгород  2005 2464
 Приспівки *
 (До скоку)
Сашко положинський / Тартак не вказано 4   1860
 Просто ніжно так О. Положинський / Тартак Сімка  2012 1098
 Прощавай кохання Тартак / Тартак Сльози та соплі  2006 374
 Раб ТБ О. Положинський / Тартак Сімка  2012 410
 Репанк  Опір матеріалів  2009 526
 Репетиція О. Положинський / Тартак Система нервів  2006 2273
 Ритмотека О. Положинський / Тартак Сімка  2012 832
 Розтрусіть свої сідниці О. Положинський / Тартак Система нервів  2006 2382
 Сонце Франц / Sбей Пепел's Система нервів  2006 2126
 Стільникове кохання  Музичний лист щастя 42006 12436
 Сядай, Сядай (народна пісня) Гуляйгород  2005 1764
 Та Нема Гірш Нікому (народна пісня) Гуляйгород  2005 2835
 Тарамтаратіда О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 668
 Ти дуже гарна О. Положинський / О. Положинський Сльози та соплі  2006 2037
 Ти подумай О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 2627
 Тиха-Тиха (народна пісня) Гуляйгород     2005 4839
 Туман Яром (народна пісня) Гуляйгород  2005 4090
 Україно, забивай! О. Положинський / Тартак Україно, Забивай!  2006 1783
 Усе що є О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 224
 Хай мене хай  Демографічний вибух  2006 2016
 Хто ти є? О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 449
 Хулігани Тартак / Тартак Музичний лист щастя  2006 6745
 Це ваше свято Тартак / Тартак Музичний лист щастя  2006 1966
 Цицідупа О. Положинський / Тартак не вказано     364
 Червона рута-97 О. Положинський / Тартак Система нервів  2006 3392
 Чорноморець * (народна пісня) Гуляйгород 52005 6063
 Чорноморець **
 (Драйвова лірична)
народні / Тартак не вказано 3  5548
 Шановні бандити О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 160
 Щось Тартак / Тартак Музичний лист щастя +2006 1825
 Я не знаю Сашко Положинський / Тартак Сльози та соплі 52006 37590
 Я не один О. Положинський / Тартак Сімка  2012 1912
 Я не хочу Тартак / Тартак Музичний лист щастя   2006 20172
 Як би хотілося О. Положинський / О. Положинський Вічність  2015 243
 Як усі О. Положинський / Тартак Сімка  2012 641
 Did Uhim / Тартак Демографічний вибух  2006 1650
 DJ Вовочка / Тартак Демографічний вибух  2006 2110
 Mikpoff/onha перевірка Д. Ігнатов / Д. Ігнатов Система нервів  2006 1685
 Qарпа-ратів О. Положинський / Тартак Опір матеріалів  2009 360
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані ввів: Гетьман  26.05.2004
Відредаґовано: 23.12.2009
Переглядів: 66897  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
22. Roman (гість) 26.05.2011 20:30    
усі альбоми гурту доступні для вільного скачування на офіційному сайті гурту
0/0

21. Майя (користувач) 12.08.2010 02:42    
привіт усім!
можливо хтось має ноти до їх пісеньок.. ато дійсно в неті ніц нема(( якщо маєте мкиньте , будь ласка. на пошту : anna_maya@ukr.net
0/0

20. Grinya (член клубу) 19.05.2010 18:06    
Розчарквався останнім альбомом. 2 нормальних пісні.
0/0

19. гость (гість) 03.04.2010 23:57    
музыка не очень
-1/0

18. Grinya (член клубу) 25.12.2009 22:59    
Найкращий український гурт. Не можу дочекатися нового альбому.
0/0

17. Лана (гість) 16.02.2009 11:31    
Выложите плиз текс "Дж... ангел"....всем спасибо))
0/0

16. Віталька (користувач) 13.12.2008 12:53    
Маю такі альбоми:
Гуляй город:
Ой нема того (весільна сирітська)
Чорноморець (драйвова лірична)
Рясна-красна (фанкова колядка)
Туман яром (лірична підліткова)
Приспівки
Ой учора в куми (сніжна жартівлива)
Василиха (жартівлива серйозна)
Калина-малина (сольдатська подвійна)
Сядай, сядай (весільна весела)
Тиха-тиха (лірична сумна)
Та нема гірш нікому (здісна сирітська)
Мій народ (весняний хоровод)

Музичний лист щастя:
Борода руда
Весело
Дівчата
Іди тусуйся
Інді я
Комп'ютерні тигри
Лайливе слово
Мила
Моя любов, моя ненависть
Нашеліто
Подаруй йому кохання
Стільникове кохання
Хулігани
Хулігани (live)
Це ваше свято
Чорнявка (бонус)
Щось
Я не хочу

Система нервів
Тартак i дует Свiть – Нi, не ту кохав
Тартак i Роллiкс – Мiкроff-oнна перевiрка
Тартак i Лос Динамос – Байдики бити
Тартак i Де Шифер – Не забувай вертатись
Тартак i Iнна Укра – Пiвники
Тартак i Бангi Хеп – Вогник
Тартак i Спiдвей – Розтрусiть свої сiдницi
Тартак i Фактично Самi – Вродливе м’о
ТаТаТа – Но Пасаран!
Тартак i Основний Показник – Репетиц
Тартак i Мотор’ролла – Зима хвора
Тартак i Графiт – На даху
Тартак i Сiрик – Не Убий
Тартак i Sбей пепел’S – Сонце
Тартак i Флайzzzа – Джамайка
Тартак i КатChilly – Понад хмарами...
Тартак i Васiк – Червона Рута – 97

Сльози та соплі
Без тебе
Вечір осінній
Воно
Дай себе
Забуватиму тебе повільно
Інгліш сонг
Кулінарія
Мені все одно
Не варта
Омана
Помирає твоя любов
Поп корн
Прощай кохання
Ті дуже гарна
Я не знаю

Кому що потрібно - пишіть!
0/0

15. smilodonn (гість) 13.07.2008 20:38    
Jack Daniel's пісня називається Чорноморець, є на infostore.org
0/0

14. Jack Daniel's (гість) 10.06.2008 19:04    
Допоможіть знайти пісню Тартака з народним хором. Кліп де учасники гуру грають в одежі з флуорисцентними елементами. Киньте ссилку або скажіть хочаб назву пісні. Наперед дякую.
0/0

13. Славко (гість) 26.12.2007 14:37    
Помогите плисс найти акорды " Не кажучи нікому " очень надо!!!
0/0

12. Наталя (гість) 20.12.2007 16:26    
Дякую, що написали таку пісню,як " Не кажучи нікому", якщо Україна матиме більше таких дітей, вона не пропаде!!!
0/0

11. kavkas'ka polonanka (гість) 07.12.2007 20:02    
tartak nakrashcha grupa
0/0

10. ОлюХа (гість) 13.11.2007 01:12    
"Не кажучи нікому". Дійсно, нема слів...Я просто обожнюю Тартака як свого однодумця. Патріотизм у наш час - досить рідкісне явище. Зараз майже неможливо знайти людей, які б була готові покласти голову за свою Землю, за Україну. Але вони є. Вони живуть серед нас, а ми їх не помічаємо. В Україні є герої!!!
Хоч Сашко казав, що він не хоче бути героєм України, бо наша країна не цінує героїв, але це не так. Я пам’ятаю героїв і вклоняюся їм. СЛАВА УКРАЇНІ І ГЕРОЯМ ВІЧНА СЛАВА!
До речі, як скачати кліп з нета?
+1/0

9. Галушка (член клубу) 28.08.2007 23:15    
Не Кажучи Нікому
(Братам по зброї та Прийдешнім поколінням присвячується)


Коли війна вривається у двері,
Не захистять слова й печатки на папері.
Потрібно йти, потрібно брати зброю
І право на життя відстояти в горнилі бою...

Одна біда пішла на захід, інша прийшла зі сходу.
І знову сльози, знову страх, знову страждання для народу.
Знову за спинами визволителів
Прийшли нові карателі та мучителі...
То що ж робити - сидіти склавши руки,
Спокійно дивитися на вбивства та муки?
Чи, взявши благословення в рідної мами,
Почати боротьбу - з новими ворогами?

Поплач за мною мамо, коли я загину.
За свою землю, за Україну
Поплач за мною сестро, не кажучи нікому,
Що я вже ніколи не вернусь додому.

Тече сльоза, прогорнуючи зморшки.
І мама молиться - "Хай поживе ще трошки"
Вже так давно не бачить сина свого
І ще хоч раз побачити його живого...

Ти знаєш, мамо, я ще тримаюсь!
Караюсь, мучусь, але не каюсь!
Якщо не я - то хто? Зайве питання...
Для нас це не проста війна - це визвольні змагання.
Людей женуть на схід, немов худобу,
Принижують, щоб знищити людську подобу...
І захиститися у цих людей нема ніяких шансів,
У них одна надія - на повстанців...

Поплач за мною мамо, коли я загину.
За свою землю, за Україну
Поплач за мною сестро, не кажучи нікому,
Що я вже ніколи не вернусь додому.


Пройдуть роки, земля загоїть рани,
Залишаться в живих поодинокі ветерани...
А скільки тих, що не прийшли додому,
Лежать в своїй землі в могилах невідомих...

Поволі наші сили тануть, і всі ми знаємо,
Що в цій війні з чужими поки що програємо...
Хай перемоги наші порівняно малі,
Та головне, що наш народ лишився на своїй землі.
Ніхто не знає, хто я, ніхто не знає, де я...
Тіла загинуть - житиме ідея...
А наші душі тут - в рідних просторах -
Волинських лісах, Карпатських горах...

Поплач за мною мамо, коли я загину.
За свою землю, за Україну
Поплач за мною сестро, не кажучи нікому,
Що я вже ніколи не вернусь додому.

http://tartak.com.ua/
0/0

8. Одесса (гість) 16.08.2007 18:52    
Спасибо за качественную а родном языке!!
0/0

7. Костянтин (гість) 22.04.2006 01:22    
Прівіт усім!Хтось може мені порадити де можна взяти аккорди на тартака.Ніде не можу знайти а тут диже мало і не те.
Тартак-СИЛА!
0/0

6. Cheblan (гість) 09.08.2005 00:33    
шутТNiZze:різні люди кажуть по різному про вихід ухи і Валіка зі складу гурту(тобто Положинський і Муха)!Раджу тобі почитати їх інтерв'ю ФДР-у на tartak.com.ua! Особисто я симпатизую у даному разі Мусі(його можна зрозуміти)! А я вважаю, що логось просто задавила жаба через Бумбокс!До речі Муха був би не проти повернутися(так він казав для ФДР-радіоцентру), і я думаю Положинський мав би запросити хлопців назад, хоча це буде не справедливо по відношенню до новачків гурту! Така моя думка....
0/0

5. ***ADEON*** (гість) 13.07.2005 15:22    
ТАРТАК - THE BEST!!!
Кому надо любая mp3 с трёх альбомов - пишите.
adeon@mail.ru
0/0

4. NATALIJA (гість) 06.07.2005 07:36    
TARTAK-SUPER!
SASHA-ICH LIEBE DICH!
DEUTSCHLAND UND ÖSTERREICH FÜR IMMER MIT TARTAK!!!
0/0

3. NATALIYA(AVSTRIYA) (гість) 04.03.2005 18:37    
YA DUSCHE SULNO LUBLU UKRAINSKU MUZUKU !
A TARTAK -ZE PROSTO SUPER !!!
YUSCHENKO-TAK!!!
TARTAK-FOREVER!!!
0/0

2. Булка (гість) 21.01.2005 20:06    
Дуже великий вплив сьогодні на молодь має сучасна музика, і дуже важливо, щоб ця сама музмка виховувала в людиі почуття патріотизму, того, що ми українці. Бо, нажаль, дуже багато "БРУДУ" на телебаченні, радіо, і естраді. Гурт ТАРТАК одні із небагатьох, хто доносить до людей, вчасності до молоді цю дуже важливу ідею. І це не "фанатичний нацизм"! Поєднання панку, альтернативи та хіп-хопу в українських текстах, залучає до цієї музики все більше молоді. Щодо мене, я ніколи не цікавилася політикою, не задумувалася над тим чому я розмовляю російською, що я живу у країні, культура якої занедбана і т.д. Мене дуже вразив виступ Сашка еа майдані на початку туру "Пісні свободи". Тепер я розмовляю виключно українською. Під час революціїї щодня була на майдані. Зараз працюю на "Чесній хвилі радіо нарт", правда не повний день бо я ще вчуся у школі. Але скажу одне що за останні пів року я дуже змінила воє ставлення до життя, і не малу роль у цьому відіграла саме музика ТАРТАКА. Дякую вам.
0/0

1. Гетьман (член клубу) 09.12.2004 13:51    
"Я пробив непробивні стіни" дивіться тут...
http://www.fdr.com.ua/FDR.files/mp3/Track5.mp3.
0/0


  Адреса цієї сторінки: http://www.pisni.org.ua/persons/213.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ